concrete5 - en to he_IL translation catalogue (2801 entries)

en: 
    
    Dear %s,
    
    You have requested a new password for the site %s 
    
    Your username is: %s
    
    You may change your password at the following address:
    
    %s
    
    Thanks for browsing the site!
he_IL: 
    
    שלום %s,
    
    ביקשת סיסמא חדשה לאתר %s 
    
    שם המשתמש שלך הוא: %s
    
    ניתן לשנות סיסמא בכתובת דלהלן:
    
    %s
    
    תודה שגלשת באתר!

en: 
    
    Someone has attempted to send you spam through your website. Details below:
    
    %s
he_IL: 
    
    מישהו ניסה לשלוח לך ספאם באמצעות האתר.  פרטים בהמשך:
    
    %s

en: 
    
    You must click the following URL in order to activate your account for %s:
    
    %s 
    
    Thanks for your interest in %s
he_IL: 
    
    עליך ללחוץ על הקישור הבא כדי להפעיל את חשבון המשתמש שלך עבור %s:
    
    %s 
    
    תודה שהתעניינת ב- %s

en:  # Per Page
he_IL: # לדף

en:  No Meta Description
he_IL: ללא תיאור meta

en:  No Meta Keywords
he_IL: ללא מילות מפתח meta

en:  On - email validation
he_IL: מופעל - אימות כתובת אימייל

en:  is not a valid URL.
he_IL: אינו URL תקין.

en:  minutes.
he_IL: דקות.

en:  on
he_IL: ב-

en:  with the comments "%s"
he_IL: עם התגובות "%s"

en: "%s" has been marked for deletion. View the page here: %s.
he_IL: "%s" סומן למחיקה. הצג את הדף כאן: %s.

en: "%s" has pending changes and needs to be approved. View the page here: %s.
he_IL: בוצעו שינויים בדף "%s" ועל הדף לקבל אישור.  הצג את הדף כאן: %s.

en: "%s" has pending permission changes. View the page here: %s.
he_IL: בוצעו שינויים בהרשאות הדף "%s".  הצג את הדף כאן: %s.

en: "%s" has pending permission inheritance. View the page here: %s.
he_IL: "%s" מחכה לרושת הרשאות. הצג את הדף כאן: %s.

en: "%s" has pending sub-page permission inhiterance changes. View the page here: %s.
he_IL: "%s" מחכה לשינויים בירושת ההרשאות לתתי-דף. הצג את הדף כאן: %s.

en: "%s" is pending a move to beneath "%s". Source Page: %s. Target Page: %s.
he_IL: "%s" מחכה להזזה אל מתחת לדף "%s". דף המקור: %s. דף היעד: %s.

en: # Children
he_IL: מספר בנים

en: # Logins
he_IL: # לוגינים

en: # Per Page
he_IL: # לדף

en: # items to display
he_IL: מספר הפריטים להציג

en: # of Months to display
he_IL: מספר חודשים להציג

en: %1$s file saved (%2$d pages).
he_IL: %1$s קובץ נשמר (%2$d עמודים).

en: %s File Properties
he_IL: %s מאפייני קובץ

en: %s Form Submission
he_IL: %s שליחת הטופס

en: %s Submitted by <strong>%s</strong> on %s.
he_IL: %s נשלח על ידי <strong>%s</strong> ב-%s.

en: %s Timed Permissions Found
he_IL: נמצאו %s הרשאות מתוזמנות

en: %s can fully clear you website of all existing content and install its own custom content in its place. If you're installing a theme for the first time you may want to do this. Clear all site content?
he_IL: %s יכול לנקות את כל האתר שלך מתוכן ולהתקין תוכן מותאם משלו במקום. אם אתה מתקין ערכת עיצוב בפעם הראשונה, כדאי לך לעשות זאת. נקה את כל תוכן האתר?

[ctx: %s is a block type name]
en: Add %s
he_IL: הוספת %s

[ctx: %s is a block type name]
en: Edit %s
he_IL: עריכת %s

en: %s is currently editing this page.
he_IL: %s עורך את הדף כרגע.

en: %s minutes
he_IL: %s דקות

en: %s more to display. <a href="%s">View All</a>
he_IL: עוד %s להציג. <a href="%s">הצג הכל</a>

en: %s not found. Please check that the block controller file contains the correct class name.
he_IL: %s לא נמצא.  ודא שקובץ הקונטרולר לבלוק (block controller file) מכיל את שם הקלאס נכון.

en: %s's Personal Scrapbook
he_IL: ספר הגזירים הפרטי של %s

en: %s: Basic Details
he_IL: %s: פרטים בסיסיים

en: &laquo; Return to Scrapbook List
he_IL: &laquo; חזרה לרשימת ספרי הגזירים (scrapbook)

en: &lt; Back to %s
he_IL: &lt; חזרה ל%s

en: &lt; Back to Home
he_IL: &lt; חזרה לדף הבית

en: (<strong>Note</strong>: You must create the "is_featured" page attribute first.)
he_IL: <strong>שים לב</strong>: עליך ליצור קודם את תכונת הדף "is_featured"

en: (All page instances will also be removed)
he_IL: (כל הדפים הנגזרים גם יוסרו)

en: (Deleted Group)
he_IL: (קבוצת משתמש מחוקה)

en: (Deleted User)
he_IL: (משתמש מחוק)

en: (Leave these fields blank to keep the same password)
he_IL: (השאר שדות אלו ריקים כדי לשמור את אותה הסיסמא)

en: (No Description)
he_IL: (ללא תיאור)

en: (No Name)
he_IL: (ללא שם)

en: (No Subject)
he_IL: (ללא נושא)

en: (Not Applicable)
he_IL: (לא ישים)

en: (Note: files within the set will not be removed.)
he_IL: (שים לב: קבצים השייכים לסדרה לא יימחקו)

en: (Pulling icons from file set "%s". Icons will be displayed at %s x %s.)
he_IL: (שולף אייקונים מהסדרה "%s". האייקונים יוצגו בגודל %s x %s.)

en: (Seperate multiple emails with a comma)
he_IL: (הפרד מספר כתובות אימייל באמצעות פסיק)

en: (To add your own page type icons, create a file set named "%s" and add files to that set)
he_IL: אם ברצונך להוסיף אייקונים משלך לסוגי דף, צור סדרת קבצים בשם "%s" והוסף את האייקונים שלך לסדרה ההיא.

en: (Untitled Page)
he_IL: (דף ללא שם)

en: (User ID: %s)
he_IL: (מזהה למשתמש: %s)

en: * required field
he_IL: * שדה חובה

en: ** All
he_IL: ** הכל

en: ** Custom (No Preset)
he_IL: ** מותאם (לא שמור מראש)

en: ** Default
he_IL: ברירת מחדל **

en: ** Multiple Settings
he_IL: ** הגדרות

en: ** None
he_IL: ** אין

en: ** None (Exit Saved Search)
he_IL: ** אין (צא מחיפושים שמורים)

en: ** None Activated
he_IL: ** טרם הופעלו

en: ** Options
he_IL: אשרויות **

en: ** Same as website (default)
he_IL: ** זהה לאתר (ברירת המחדל)

en: ** Select a saved search.
he_IL: בחר חיפוש שמור**.

en: *** DO NOT REPLY TO THE MESSAGE BELOW. ***
he_IL: *** אל תשיב להודעה דלהלן. ***

en: -------------------- Original Message --------------------
he_IL: -------------------- הודעה מקורית --------------------

en: 1 Timed Permission Found
he_IL: נמצאה הרשאה מתוזמנת אחת

en: <a href="%s">%s</a> has been marked for deletion.
he_IL: <a href="%s">%s</a> סומן למחיקה.

en: <a href="%s">%s</a> has pending sub-page permission inhiterance changes.
he_IL: <a href="%s">%s</a> מחכה לשינויים בירושת הרשאות לתתי-דף.

en: <a href="%s">%s</a> is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
he_IL: <a href="%s">%s</a> מחכה להזזה אל מתחת לדף <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: <a href="%s">%s</a> submitted for Permission Changes.
he_IL: הדף <a href="%s">%s</a> נשלח לאישור שינויים בהרשאות.

en: <a href="%s">%s</a> submitted to change permission inheritance to %s.
he_IL: <a href="%s">%s</a> נשלח לאישור שינוי בירושת ההרשאות ל-%s.

en: <a href="%s">Click here</a> if you would like to re-run this script.
he_IL: <a href="%s">לחץ כאן</a> אם ברצונך להריץ מחדש את הסקריפט.

en: <a href="%s">Install</a> or <a href="%s">update</a> packages.
he_IL: <a href="%s">התקנה</a> או <a href="%s">עדכון</a> של חבילות.

en: <a href="%s">Install</a>, <a href="%s">update</a> or download more <a href="%s">themes</a> and <a href="%s">add-ons</a>.
he_IL: <a href="%s">התקן</a>, <a href="%s">עדכן</a> והורד <a href="%s">ערכות עיצוב</a> ו<a href="%s">תוספים</a> נוספים.

en: <p>Retrieving information from the concrete5 Marketplace.</p>
he_IL: <p>שולף מידע משוק קונקרט5</p>

en: <p>You are now logged out of concrete5 Marketplace.</p>
he_IL: <p>יציאה מוצלחת משוק קונקרט5.</p>

en: <p>You have successfully logged into the concrete5 Marketplace.</p>
he_IL: <p>לוגין מוצלח לשוק קונקרט5.</p>

en: <p>You must be logged into the concrete5 Marketplace to install add-ons and themes.  Please log in.</p>
he_IL: <p>יש לעשות לוגין לשוק קונקרט5 כדי להתקים תוספים וערכות עיצוב.  נא לוגין.</p>

en: <p>You package could not be installed.  An unknown error occured.</p>
he_IL: <p>לא ניתן להתקין את החבילה. אירעה שגיאה בלתי ידועה.</p>

en: <p>Your package will now be downloaded and installed.</p>
he_IL: <p>החבילה שלך תרד ותותקן</p>

en: <strong>%s Block</strong> in <strong>%s</strong> Area.
he_IL: <strong>%s בלוק</strong> בתוך<strong>%s</strong> איזור.

en: <strong>%s</strong>, sent by %s on %s
he_IL: <strong>%s</strong>, נשלח מאת %s ב-%s

en: <strong>Note:</strong> Once enabled, advanced permissions cannot be turned off.
he_IL: <strong>שים לב:</strong> ברגע שהפעלת הרשאות מתקדמות, אי אפשר לכבות אותן.

en: <strong>Note</strong>: Scrapbooks are preserved for backward compatibility, but you really should be using <a href="%s">stacks</a> instead.
he_IL: <strong>שים לב</strong>: יישום ספרי גזירים (scrapbooks) נשמר במערכת לצורך תאימות עם גירסאות קודמות.  רצוי בגירסה הנוכחית להשתמש ב <a href="%s">ערימות</a> במקום זה.

en: <strong>Request Saved.</strong> You must complete the workflow before this change is active.
he_IL: <strong>הבקשה נשמרה.</strong> יש להשלים את תזרים העבודה לפני שהשינוי ייושם.

en: A collapsible date based navigation tree
he_IL: עץ ניווט מתקפל על בסיס תאריך

en: A database error occurred while processing this request.
he_IL: אירעה שגיאה במסד הנתונים בזמן עיבוד הבקשה.

en: A great starting point for an attractive website with a blog.
he_IL: נקודת התחלה מעולה לעבר אתר אינטרנט יפה עם בלוג.

en: A group named "%s" already exists
he_IL: כבר קיימת קבוצת משתמש בשם "%s".

en: A message has been sent to you by %s through your profile on %s
he_IL: הודעה נשלחה אליך על ידי %s דרך הפרופיל שלך ב%s

en: A new version of concrete5 is now available.
he_IL: יש גירסה חדשה של קונקרט5.

en: A password may not contain ", ', >, <, or any spaces.
he_IL: סיסמא לא יכולה להכיל ", ', >, <, או רווחים כלשהם.

en: A password must be between %s and %s characters
he_IL: על סיסמא לכלול בין %s לבין %s תוים

en: A username and password are required.
he_IL: שם משתמש וסיסמא חובה.

en: A username cannot be more than %s characters long.
he_IL: שם המשתמש לא יכלול יותר מ-%s תוים.

en: A username may only contain letters or numbers.
he_IL: שם משתמש יכלול אותיות ומספרים בלבד.

en: A username may only contain letters, numbers and spaces.
he_IL: שם המשתמש יכלול רק אתיות, מספרים ורווחים.

en: A username must be at least %s characters long.
he_IL: על שם המשתמש לכלול לפחות %s תוים.

en: AJAX Error.
he_IL: שגיאת AJAX.

en: About
he_IL: אודות

en: Access
he_IL: גישה

en: Access & Permissions
he_IL: גישה והרשאות

en: Access Denied
he_IL: גישה נדחית

en: Access Denied.
he_IL: גישה נדחית.

en: Access Group Search
he_IL: גישה לחיפוש קבוצה

en: Access Sitemap and Page Search
he_IL: גישה למפת האתר ודף חיפוש

en: Access User Search
he_IL: גישה לחיפוש משתמש

en: Access to block denied
he_IL: הגישה לבלוק נחסמה

en: Account created on %s. Last logged in from IP: %s.
he_IL: החושבון נוצר ב-%s. לוגין אחרון מכתובת ה-IP הבא: %s

en: Accounts expire after
he_IL: חשבונות משתמש פגים תוקף אחרי

en: Action to take
he_IL: פעולה לנקוט

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate User
he_IL: הפעלת משתמש

en: Activate Users
he_IL: הפעלת משתמשים

en: Activated Users
he_IL: משתמשים מופעלים

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Captcha
he_IL: CAPTCHA פעיל

en: Active Library
he_IL: ספרייה אקטיבית

en: Active Users
he_IL: חברים פעילים

en: Actual Height
he_IL: גובה ממשי

en: Actual Width
he_IL: רוחב ממשי

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add %s
he_IL: הוספת %s

en: Add Access Entity
he_IL: הוספת ישות גישה

en: Add Another Option
he_IL: הוספת אפשרות נוספת

en: Add Attribute
he_IL: הוספת תכונה

en: Add Attributes to Set
he_IL: הוסף תכונות לסדרה

en: Add Block
he_IL: הוספת בלוק

en: Add Block to Scrapbook
he_IL: הוספת סף בלוק לספר גזירים

en: Add External Link
he_IL: הוסף קישור חיצוני

en: Add File
he_IL: הוספת קובץ

en: Add File Set
he_IL: הוספת סדרת קבצים

en: Add Files
he_IL: הוספת קבצים

en: Add From Remote URL
he_IL: הוספה מ-URL חיצוני

en: Add Functionality
he_IL: הוספת יכולות

en: Add Group
he_IL: הוספת קבוצה

en: Add Group Combination
he_IL: הוספת צירוף קבוצות משתמש

en: Add Group Set
he_IL: הוספת סדרת קבוצות משתמש

en: Add Groups
he_IL: הוסף קבוצות

en: Add Image
he_IL: הוספת תמונה

en: Add Incoming
he_IL: הוסף מספרייה ייעודית

en: Add Layout
he_IL: הוסף מתוה

en: Add Page
he_IL: הוספת דף

en: Add Page Type
he_IL: הוספת סוג דף

en: Add Path
he_IL: הוספת נתיב

en: Add Question
he_IL: הוספת שאלה

en: Add Remote Files
he_IL: הוסף קבצים מרחוק

en: Add Set
he_IL: הוספת סדרה

en: Add Single Page
he_IL: הוספת דף יחיד

en: Add Stack
he_IL: הוספת ערימה

en: Add Theme
he_IL: הוספת ערכת עיצוב

en: Add To %s
he_IL: הוספה ל- %s

en: Add To Existing Permissions
he_IL: הוספה להרשאות קיימות

en: Add To Sitewide %s
he_IL: ה��ספה ל-%s בכלל האתר

en: Add User
he_IL: הוספת משתמש

en: Add Workflow
he_IL: הוסף תזרים עבודה

en: Add Your CSS
he_IL: הוספת CSS משלך

en: Add a Global Scrapbook
he_IL: הוספת ספר גזירים (scrapbook) גלובאלי

en: Add a New Question
he_IL: הוספת שאלה חדשה

en: Add a Page Type
he_IL: הוספת סוג דף

en: Add a Sub-Page
he_IL: הוסף תת-דף

en: Add a Template
he_IL: הוספת תבנית

en: Add a search box to your site.
he_IL: הוספת תיבת חיפוש לאתר.

en: Add and manage people.
he_IL: הוספה וניהול אנשים.

en: Add and manage the user accounts and groups on your website.
he_IL: הוספה וניהול חשבונות המשתמשים וקבוצות המשתמש של האתר.

en: Add custom block types, refresh the database tables of installed blocks, and uninstall blocks types from here.
he_IL: הוספת סוגי בלוק מותאימים, רענון את טבלאות מסד הנתונים המטפלות בבלוקים המותקנים, והסרת סוגי בלוקים מכאן.

en: Add from Incoming Directory
he_IL: הוסף מספריית העלאות ייעודית

en: Add from Remote URL
he_IL: הוספה מ-URL חיצוני

en: Add option
he_IL: הוספת אפשרות

en: Add page types to your site.
he_IL: הוספת סוגי דף לאתר.

en: Add text content and stylize it using the WYSIWYG editor toolbar. Create links to pages, files and other site assets by using the upper concrete5 toolbar.
he_IL: הוסף תוכל טקסט ועצב אותו באמצעות סרגל עריכה WYSIWYG. צור קישורים לדפים, קבצים ונכסים אחרים על ידי שימוש בסרגל העליון של קונקריט5.

en: Add the entire stack to this page.
he_IL: הוספת הערימה כולה לדף.

en: Add the users below to Group(s)
he_IL: הוסף את המשתמשים דלהלן לקבוצות המשתמש הבאות

en: Add to Favorites
he_IL: הוספה למועדפים

en: Add to Group
he_IL: צרף לקבוצת משתמש

en: Add to My Friends
he_IL: הוספה לחברים שלי

en: Add to New Set
he_IL: הוספת סדרה חדשה

en: Add uploaded files to a set?
he_IL: הוספת הקבצים המועלים לסדרה?

en: Add, search, replace and modify the files for your website.
he_IL: הוסף, חפש, החלף, ושנה את הקבצים עבור האתר שלך.

en: Add-On Updates
he_IL: עדכוני תוספים

en: Add-On updates are available!
he_IL: עדכוני אד-אונים זמינים עכשיו!

en: Add-Ons
he_IL: אד-אונים

en: Added
he_IL: נוסף

en: Added Between
he_IL: נוסף בין

en: Added On
he_IL: נוסף ב-

en: Added by <strong>%s</strong> on %s
he_IL: נוסף על ידי <strong>%s</strong> ב-%s

en: Added to Page
he_IL: נוסף לדף

en: Adding admin user.
he_IL: מוסיף משתמש על.

en: Adding block types.
he_IL: מוסיף סוגי בלוקים.

en: Adding pages and content.
he_IL: מוסיף דפים ותוכן.

en: Adding themes.
he_IL: מוסיף ערכות עיצוב.

en: Additional Attributes
he_IL: תכונות נוספות

en: Additional CSS
he_IL: CSS נוסף

en: Additional Filters
he_IL: פילטרים נוספים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address 1
he_IL: כתובת 1

en: Address 2
he_IL: כתובת 2

en: Address Options
he_IL: אופציות כתובת

en: Adds blog-style comments (a guestbook) to your page.
he_IL: הוספת הערות בסגנון בלוג (ספר אורחים) לדף שלך.

en: Adds images and onstates from the library to pages.
he_IL: מוסיף תמונות ומצבים מהספרייה לדפים.

en: Administrator Information
he_IL: פרטי מנהל האתר

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced Permissions
he_IL: הרשאות מתקדמות

en: Advanced Search
he_IL: חיפוש מתקדם

en: Advanced permissions are turned off. Enable them below.
he_IL: הרשאות מתקדמות כבויות. הפעל אותם כאן.

en: Advanced permissions are turned on.
he_IL: הרשאות מתקדמות מופעלות.

en: Advanced permissions enabled.
he_IL: הרשאות מתקדמות הופעלו.

en: Advanced settings for web developers.
he_IL: הגדרות מתקדמות למפתחי ווב

en: Alias
he_IL: כינוי

en: Alias original to Scrapbook
he_IL: סנף מקור לערימה

en: Alignment
he_IL: יישור

en: All
he_IL: הכל

en: All Attributes
he_IL: כל התכונות

en: All Available Countries
he_IL: כל המדינות האפשריות

en: All Block Types
he_IL: כל סוגי הבלוקים

en: All Day
he_IL: כל היום

en: All File Types
he_IL: כל סוגי הקבץ

en: All Files
he_IL: כל הקבצים

en: All Groups
he_IL: כל קבוצות המשתמש

en: All Items
he_IL: כל הפריטים

en: All Levels
he_IL: כל הרמות

en: All Page Types
he_IL: כל סוגי הדף

en: All Themes
he_IL: כל ערכות העיצוב

en: All documents and images.
he_IL: כל המסמכים והתמונות.

en: All rights reserved.
he_IL: כל הזכויות שמורות.

en: All running jobs have been reset.
he_IL: כל המשימות הרצות אופסו.

en: All versions of a file will be moved to the selected location.
he_IL: כל גירסאות הקובץ יועברו למיקום הנבחר.

en: Allow External Links
he_IL: אפשר קישורים חיצוניים לאתר

en: Allow multiple options to be chosen.
he_IL: אפשר לבחור שני ערכים או יותר.

en: Allow users to add to this list.
he_IL: אפשר למשתמשים להוסיף לרשימה זו.

en: Allow visitors to signup as site members?
he_IL: תרשה למבקרים להירשם כחברים לאתר?

en: Allow your users to specify their time zone. This setting is editable in the user profile and in the dashboard users section.
he_IL: אפשר למשתמשים שלך לקבוע את איזור הזמן שלהם. ניתן לקבוע זאת בפרופיל המשתמש שבלוח הבקרה תחת משתמשים.

en: Allowed File Types
he_IL: סוגי קבצים מורשים

en: Allowed file types saved.
he_IL: הגדרת סוגי קובץ מורשים נשמרה.

en: Alphabetical
he_IL: אלפביתי

en: Already Installed
he_IL: כבר מתוקן

en: Already Started.
he_IL: כבר התחיל.

en: Alt Text/Caption
he_IL: טקסט\כיתוב אלטרנטיבי

en: Alternate Storage Directory
he_IL: ספריית משנה לאחסון

en: Always publish below a certain page.
he_IL: פבלש תמיד מתחת לדף מסוים.

en: An Error occured while saving the comment
he_IL: ארעה שגיאה בעת שמירת התגובה

en: An Unexpected Error occurred while upgrading: %s
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה במהלך העדכון: %s

en: An attribute with the handle %s already exists.
he_IL: תכונה בעלת הידית %s כבר קיימת.

en: An email address and password are required.
he_IL: כתובת אימייל וסיסמה חובה.

en: An email containing instructions on resetting your password has been sent to your account address.
he_IL: אימייל ובו הוראות שינוי סיסמא נשלח לכתובת חשבון המשתמש שלך.

en: An email has been sent to your email address. Click on the URL contained in the email to validate your email address.
he_IL: נשלח אימייל לכתובת שלך.  הקלק על הקישור שמופיע באימייל כדי לאמת את כתובת האימייל שלך.

en: An error occured while attempting to determine file permissions.
he_IL: אירעה שגיאה כשהמערכת ניסתה לקבוע את ההרשאות לקובץ.

en: An error occurred while attempting the copy operation.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן פעולת ההעתקה.

en: An error occurred while downloading the package.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן הורדת החבילה.

en: An error occurred while processing this request.
he_IL: אירעה שגיאה בעיבוד בקשה זו.

en: An error occurred while trying to create the account.
he_IL: ארעה שגיאה בעת יצירת החשבון.

en: An error occurred while trying to install the package.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן התקנת החבילה.

en: An error occurred while trying to unzip the package.
he_IL: אירעה שגיאה בזמן unzip לחבילה.

en: An unexpected error occurred when connecting your site to the marketplace.
he_IL: שגיאה בלתי צפויה

en: An unexpected error occurred while looking for the requested file
he_IL: שגיאה בלתי צפויה ארעה במהלך החיפוש אחר הקובץ המבוקש

en: An unexpected error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה

en: An unknown error occurred while uploading the file. Please check that file uploads are enabled, and that your file does not exceed the size of the post_max_size or upload_max_filesize variables.
    
    File Uploads: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה בזמן העלאת הקובץ. בודק שהעלאות קבצים מאופשרות, ושהקובץ אינו עולה על הגודל הקבוע במשתנים post_max_size או upload_max_filesize.
    
    File Uploads: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s

en: An unspecified error has occurred.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי צפויה

en: An update is available. Click below to update to <strong>%s</strong>.
he_IL: יש עדכון. הקלק כאן כדי לעדכן ל-<strong>%s</strong>.

en: An updated version of %s is available.
he_IL: יש גירסה מעודכנת יותר של %s.

en: And much more!
he_IL: והרבה יותר!

en: Anonymous
he_IL: אנונימי

en: Another Page
he_IL: דף אחר

en: Answer Options
he_IL: אפשרויות תשובה

en: Answer Type
he_IL: סוג תשובה

en: Anti-spam settings saved.
he_IL: הגדרות אנטי-ספאם נשמרו.

en: Any HTML you paste here will be inserted at either the bottom or top of every page in your website automatically.
he_IL: כל HTML שתדביקו כאן יוזרק אוטומטית לחלק התחתון או העליון של כל דף באתר.

en: Any attributes or block areas you have enabled to be editable in composer for this page type are available here. Add blocks to your page type's defaults. After adding the block, click it and choose the option to make it available in composer.
he_IL: תכונות או אזורי בלוקים פעילים לעריכה בכותבן לסוג הדף הזה, זמינות כאן. הוסף בלוקים לברירות המחדל של סוג הדף שלך. לאחר הוספת הבלוק, לחץ עליו ובחר את האפשרות להפוך אותו לזמין בכותבן.

en: Any email address in this box will be notified when spam is detected.
he_IL: כל כתובת אימייל שמופיע כאן יקבל עדכון כשהמערכת מאתרת ספאם.

en: Any users or groups selected will be removed from the permissions on the selected pages.
he_IL: כל משתמש או קבוצה שנבחרו יוסרו מההרשאות של הדפים הנבחרים.

en: Anyone may view the website.
he_IL: כולם יכולים לצפות באתר.

en: Appearance
he_IL: מראה

en: Application
he_IL: יישום

en: Apply this theme to every page on your site?
he_IL: ישם ערכת עיצוב זו בכל דף באתר?

en: Approve
he_IL: אושר

en: Approve Changes
he_IL: אשר שינויים

en: Approve Delete
he_IL: אשר מחיקה

en: Approve Move
he_IL: אשר העברה

en: Approve Page
he_IL: אשר דף

en: Approve Version
he_IL: אשר גרסה

en: Approved
he_IL: אושר

en: Approved Version
he_IL: גרסה מאושרת

en: Approved by %s
he_IL: אושר על ידי "%s"

en: Approver
he_IL: מאשר

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Are you sure you want to clear this log?
he_IL: בטוח שברצונך לנקות רשומה זו?

en: Are you sure you want to copy the following files?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להעתיק את הקבצים הבאים?

en: Are you sure you want to delete the following file set?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את סדרת הקבצים הזו?

en: Are you sure you want to delete the following files?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקבצים הבאים?

en: Are you sure you want to delete the following pages?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את הדפים הבאים?

en: Are you sure you want to delete this block?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את הבלוק?

en: Are you sure you want to delete this custom style preset?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את הסגנון המותאם הקבוע מראש הזה?

en: Are you sure you want to delete this file set?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק סדרת קבצים זו?

en: Are you sure you want to delete this form and its form submissions?
he_IL: בטוח שברצנך למחוק את הטופס ואת כל ההגשות הנובעות ממנו?

en: Are you sure you want to delete this form submission?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את נתוני הטופס האלה?

en: Are you sure you want to delete this layout preset?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את המתוה הקבוע מראש הזה?

en: Are you sure you want to delete this layout section?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את קטע המתוה?

en: Are you sure you want to delete this question?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק שאלה זו?

en: Are you sure you want to permanently remove this file set?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר את סט הקבצים לצמיתות?

en: Are you sure you want to permanently remove this group?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר לצמתות את קבוצת המשתמש הזו?

en: Are you sure you want to permanently remove this user?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר לצמיתות את המשתמש?

en: Are you sure you want to permantly delete this scrapbook?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק ספר גזירים (scrapbook) זה לצמיתות?

en: Are you sure you want to remove all of these custom styles?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר את כל הסגנונות המותאמים האלה?

en: Are you sure you want to remove this attribute?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר תכונה זו?

en: Are you sure you want to remove this stack?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר ערימה זו.

en: Are you sure you want to remove this value?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר ערך זה?

en: Are you sure you want to remove this workflow?
he_IL: בטוח שאתה רוצה להסיר את תזרים העבודה?

en: Are you sure you wish to delete this page?
he_IL: האם אתה בטוח כי ברצונך למחוק דף זה?

en: Are you sure you wish to reset the display order of installed block types?
he_IL: בטוח שברצונך לאפס את סדר התצוגה של סוגי הבלוק המותקנים?

en: Are you sure you would like to activate the following users?
he_IL: בטוח שברצונך להפעיל את המשתמשים הבאים?

en: Are you sure you would like to deactivate the following users?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לנטרל את המשתמשים האלה?

en: Are you sure you would like to delete the following users?
he_IL: בטוח שאתה רוצה למחוק את המשתמשים הבאים?

en: Are you sure you would like to remove this comment?
he_IL: בטוח שברצונך להסיר תגובה זו?

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: Area layouts have been disabled.
he_IL: מתוי איזור הושבתו.

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Footer
he_IL: בלוג כותרת תחתונה

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Header
he_IL: בלוג כותרת ראשית

[ctx: AreaName]
en: Blog Post More
he_IL: בלוג פרסם עוד

[ctx: AreaName]
en: Column 1
he_IL: טור 1

[ctx: AreaName]
en: Column 2
he_IL: טור 2

[ctx: AreaName]
en: Column 3
he_IL: טור 3

[ctx: AreaName]
en: Column 4
he_IL: טור 4

[ctx: AreaName]
en: Header
he_IL: כותרת עליונה

[ctx: AreaName]
en: Main
he_IL: עיקרי

[ctx: AreaName]
en: Primary
he_IL: ראשוני

[ctx: AreaName]
en: Secondary 1
he_IL: משני 1

[ctx: AreaName]
en: Secondary 2
he_IL: משני 2

[ctx: AreaName]
en: Secondary 3
he_IL: משני 3

[ctx: AreaName]
en: Secondary 4
he_IL: משני 4

[ctx: AreaName]
en: Secondary 5
he_IL: משני 5

en: Areas
he_IL: אזורים

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Ascending
he_IL: סדר עולה

en: Ask User For
he_IL: בקש מהמשתמש את

en: Assign Permissions
he_IL: הקצה הרשאות

en: Assigned to <strong>%s</strong>.
he_IL: הוקצה ל- <strong>%s</strong>.

en: At the level below.
he_IL: ברמה מתחת.

en: Attach a workflow to this permission?
he_IL: חבר תזרים עבודה להרשאה זו?

en: Attribute Categories
he_IL: קטגוריות תכונות

en: Attribute Categories are used to group different types of sets.
he_IL: קטגוריות של תכונות נועדות לאגד סדרות שונות.

en: Attribute Sets
he_IL: סדרות תכונות

en: Attribute Type Associations
he_IL: שיוך סוגי תכונה

en: Attribute handles may only contain letters, numbers and underscore "_" characters
he_IL: ידיות של תכונות יכולות להכיל רק אותיות, מספרים, וקו תחתון "_"

en: Attribute set added.
he_IL: נוסף סט התכונות.

en: Attribute set deleted.
he_IL: נמחק סט התכונות.

en: Attribute set updated.
he_IL: סדרת התכונות עודכנה.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Dashboard Icon
he_IL: אייקון ללוח הבקרה

[ctx: AttributeKeyName]
en: Duration
he_IL: משך זמן

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Nav
he_IL: לא לכלול בניווט

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Page List
he_IL: לא לכלול ברשימת דפים

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Search Index
he_IL: לא לכלול באינדקס חיפוש

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From sitemap.xml
he_IL: לא לכלול ב-sitemap.xml

[ctx: AttributeKeyName]
en: Header Extra Content
he_IL: Header תוכן נוסף

[ctx: AttributeKeyName]
en: Height
he_IL: גובה

[ctx: AttributeKeyName]
en: I would like to receive private messages.
he_IL: אני מעוניין לקבל הודעות פרטיות.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Description
he_IL: תיאור Meta

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Keywords
he_IL: מילות מפתח Meta

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Title
he_IL: כותרת Meta

[ctx: AttributeKeyName]
en: Send me email notifications when I receive a private message.
he_IL: שלח לי הודעות אימייל כשאר אני מקבל הודעה פרטית.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Tags
he_IL: תגים

[ctx: AttributeKeyName]
en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

[ctx: AttributeKeyName]
en: Width
he_IL: רוחב

[ctx: AttributeSetName]
en: Navigation and Indexing
he_IL: ניווט ואידוקס

[ctx: AttributeSetName]
en: Other
he_IL: אחר

[ctx: AttributeSetName]
en: Page Header
he_IL: כותרת עליונה של הדף

[ctx: AttributeTypeName]
en: Address
he_IL: כתובת

[ctx: AttributeTypeName]
en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

[ctx: AttributeTypeName]
en: Date/Time
he_IL: תאריך\שעה

[ctx: AttributeTypeName]
en: Image/File
he_IL: תמונה\קובץ

[ctx: AttributeTypeName]
en: Number
he_IL: מספר

[ctx: AttributeTypeName]
en: Rating
he_IL: דירוג

[ctx: AttributeTypeName]
en: Select
he_IL: בחר

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text
he_IL: טקסט

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text Area
he_IL: אזור טקסט

en: Attributes
he_IL: תכונות

en: Attributes &amp; Content
he_IL: תכונות ותוכן

en: Attributes are available to pages (aka Collections), users and files. If you want to add a new attribute to any of these objects, start here.
he_IL: תכונות זמינות לדפים (ולאוספים), משתמשים וקבצים. אם ברצונך להוסיף תכונה חדשה לכל אחד מהאובייקטים האלה, התחל כאן.

en: Attributes to Display in Composer
he_IL: תכונות להצגה בקומפוזר

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Authentication required.
he_IL: נדרש אימות.

en: Author
he_IL: מחבר

en: Auto-Nav
he_IL: ניווט אוטומטי

en: Automated Jobs
he_IL: מטלות מאוטמטות

en: Automatically
he_IL: אוטומתית

en: Automatically Banned IP Addresses
he_IL: כתובות IP חסומות אוטומטי

en: Automatically install add-ons and themes with a mouse click.
he_IL: התקן תוספים וערכות עיצוב בקליק אחד של העכבר.

en: Automatically remove users from this group
he_IL: הסר אוטומטית משתמשים מקבוצת המשתמש

en: Available Countries
he_IL: מדינות אפשריות

en: Available Update
he_IL: עדכון זמין

en: Avatar
he_IL: אווטאר

en: Awaiting Installation
he_IL: מחכה להתקנה

en: Back
he_IL: חזרה

en: Back to Add Functionality
he_IL: חזרה לדף הוספת יכולות

en: Back to Block Types
he_IL: חזרה לסוגי בלוק

en: Back to Home
he_IL: חזרה לדף הבית

en: Back to List
he_IL: חזרה לרשימה

en: Back to Mailbox
he_IL: חזרה לתיבת הדואר

en: Back to Mailbox List
he_IL: חזרה לרשימת תיבות דואר

en: Back to Page Types
he_IL: חזרה לסוגי דף

en: Back to Sitemap
he_IL: חזרה למפת האתר

en: Background
he_IL: רקע

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Backup
he_IL: גיבוי

en: Backup & Restore
he_IL: גיבוי ושחזור

en: Backup Database
he_IL: גיבוי מסד נתונים

en: Backup or restore your website.
he_IL: גיבוי או שחזור האתר.

en: Backup, cleanup and update.
he_IL: גיבוי, ניקיון ועדכון.

en: Ban IP For
he_IL: חסום IP ל

en: Banned words list has improper permissions.
he_IL: ההרשאות לרשימת המילים המודרות לא תקניות.

en: Banned words list not found.
he_IL: רשימת מילים מודרות לא נמצאה.

en: Basic Details
he_IL: פרטים בסיסיים

en: Basic Editing
he_IL: עריכה בסיסית

en: Basic Information
he_IL: מידע בסיסי

en: Basic Properties
he_IL: מאפיינים בסיסיים

en: Basic Workflow
he_IL: תזרים עבודה בסיסי

en: Basic information about your website.
he_IL: מידע בסיסי אודות האתר שלך.

en: Basics
he_IL: ענייני יסוד (BASICS)

en: Before you can delete this page, you must delete all of its child pages.
he_IL: בטרם ניתן למחוק דף זה, עליך למחוק את כל הדפים בנים המשויכים לו.

en: Beginning Installation
he_IL: מתחיל התקנה

en: Beneath a particular page
he_IL: מתחת לדף מסוים

en: Blacklist: Every area but the selected areas are indexed.
he_IL: רשימה שחורה: כל איזור למעט המצויינים כאן מאונדקס.

en: Block & Stack Permissions
he_IL: הרשאות ברמת הבלוק והערימה

en: Block &amp; Stack Permissions
he_IL: הרשאות ברמת הבלוק והערימה

en: Block Cache
he_IL: מטמון בלוק

en: Block Name
he_IL: שם הבלוק

en: Block Type Installed.
he_IL: סוג בלוק עודכן.

en: Block Type Refreshed. Any database schema changes have been applied.
he_IL: סוג הבלוק רוענן. שינויים כלשהם לסכימת מסד הנתונים יושמו.

en: Block Types
he_IL: סוגי בלוקים

en: Block added to scrapbook.
he_IL: הבלוק נוסף לספר הגזירים (scrapbook)

en: Block not found. Unable to edit in composer.
he_IL: לא נמצא הבלוק.  אי אפשר לערוך אותו אם כן בקומפוזר.

en: Block users at specific IP addresses from logging into your site. Blocked users can still view pages that are visible to guests.
he_IL: חסימת משתמשים מכתובות IP מסוימות מביצוע לוגין באתר. משתמשים חסומים יוכלו בכל זאת לראות דפים מורשי צפייה לאורחים.

en: Blocks arranged successfully.
he_IL: סידור הבלוקים מחדש הצליח.

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Blog Archives
he_IL: ארכיון בלוג

en: Blog Content
he_IL: תוכן בלוג

en: Blog Date Archive
he_IL: ארכיון בלוג לפי תאריך

en: Blog Entry
he_IL: בלוג פוסט

en: Body
he_IL: גוף

en: Bookmark Icons
he_IL: אייקונים לסמניות

en: Bookmark icon and mobile home screen icon setup.
he_IL: כינון אייקון לסימנית ואייקון לדף בית במכשירים ניידים

en: Border
he_IL: מסגרת

en: Both Date and Time
he_IL: תאריך ושעה

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Browse Add-Ons
he_IL: עיין באד-אונים

en: Browse Themes
he_IL: עיין בתבניות

en: Browse our marketplace of add-ons to extend your site!
he_IL: גלוש בשוק התוספים כדי להוסיף יכולות לאתר שלך!

en: Build simple forms and surveys.
he_IL: בנה טפסים פשוטים וסקרים.

en: Built with <a href="http://www.concrete5.org/" alt="Free Content Management System" target="_blank">concrete5 - an open source CMS</a>
he_IL: נבנה באמצעות <a href="http://www.concrete5.org/" alt="מערכת חינמים לניהול תוכן" target="_blank">קונקרט5 - מערכת קוד פתוח לניהול תוכן</a>

en: Bulk SEO Updater
he_IL: רב-מעדכן SEO

en: By Area of Site (Hierarchy)
he_IL: לפי איזור באתר (הירארכיה)

en: CAPTCHA Required.
he_IL: CAPTCHA חובה.

en: CAPTCHA required
he_IL: CAPTCHA חובה

en: CSS ID
he_IL: מזהה CSS

en: Cache & Speed Settings
he_IL: הגדרות מטמון (קאש) ומהירות

en: Cache &amp; Speed Settings
he_IL: הגדרות מטמון ומהירות

en: Cache for how long?
he_IL: מטמן למשך כמה זמן?

en: Cache settings saved.
he_IL: הגדרות המטמון נשמרו.

en: Cache this page.
he_IL: מטמן דף זה.

en: Cached files removed.
he_IL: קבצי המטמון הוסרו.

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cannot open file %s
he_IL: לא יכול לפתוח את הקובץ %s

en: Cannot retrieve data from the concrete5 marketplace.
he_IL: לא מצליח לאחזר מידע משוק קונקרט5

en: Canonical URL
he_IL: URL קנוני

en: Captcha Code
he_IL: קוד CAPTCHA

en: Captcha Settings
he_IL: הגדרות CAPTCHA

en: Captcha Setup
he_IL: כינון CAPTCHA

en: Captcha settings saved.
he_IL: הגדרות Captcha נשמרו.

en: Categorize file attributes into sets to give greater organizational context to editors and enhance ease of use.
he_IL: סדר מאפייני קבצים לפי קטגוריות על מנת לאפשר אירגון וניהול טובים יותר עבור עורכי האתר, ולהקל את השימוש בהם.

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Center
he_IL: מרכז

en: Change Content on Page Type Default Pages
he_IL: שינוי תוכן בדפי ברירת המחדל של סוג דף

en: Change Inheritance
he_IL: שינוי בירושה

en: Change Page Order
he_IL: שינוי סדר דף

en: Change Password
he_IL: שינוי סיסמה

en: Change Permissions
he_IL: שנה הרשאות

en: Change Task Permissions
he_IL: שנה הרשאות משימה

en: Change login behaviors and setup public profiles.
he_IL: שנה התנהגויות לוגין וכונן פרופילים פומביים.

en: Change the picture attached to my posts.
he_IL: שנה את התמונה המצורפת לפוסטים שלי.

en: Changing this setting will affect this page immediately. Are you sure?
he_IL: שינוי הגדרה זו תשפיע מיד על הדף.  בטוח?

en: Check For Updates
he_IL: בדוק אם יש עדכונים

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checkbox List
he_IL: רשימת תיבות סימון

en: Checkbox Options
he_IL: אפשרויות תיבת סימון

en: Checking for updates.
he_IL: בודק אם יש עדכונים.

en: Choose
he_IL: בחר

en: Choose Country
he_IL: בחר מדינה

en: Choose File
he_IL: בחר קובץ

en: Choose File Storage Location
he_IL: בחר מיקום לאחסון הקבצים

en: Choose Headers
he_IL: בחר כותרות ראש

en: Choose Image
he_IL: בחר תמונה

en: Choose Image On-State
he_IL: בחר מצב תמונה

en: Choose Image/File
he_IL: בחר תמונה\קובץ

en: Choose Language
he_IL: בחר שפה

en: Choose New File
he_IL: בחר קובץ חדש

en: Choose Page
he_IL: בחר דף

en: Choose Page:
he_IL: בחר דף:

en: Choose State/Province
he_IL: בחר מדינה/מחוז

en: Choose User
he_IL: בחר משתמש

en: Choose Video File
he_IL: בחר קובץ וידאו

en: Choose a Page
he_IL: בחר דף

en: Choose a Page Type
he_IL: בחר סוג דף

en: Choose a Scrapbook
he_IL: בחר אלבום הדבקות

en: Choose a file from the File Manager and the File block will create a hyperlink to it using the link text you specify.
he_IL: תבחר קובץ ממנהל הקבצים ובלוק הקובץ ייצור היפר-קישור אליו באמצעות טקסט שאתה קובע.

en: Choose a new parent page from the sitemap.
he_IL: בחר הורה חדש מתוך מפת האתר.

en: Choose from all pages when publishing.
he_IL: בחר מבין כל הדפים בזמן פבלוש.

en: Choose from pages of a certain type when publishing.
he_IL: בחר מבין שפים מסוג מסוים בזמן פבלוש.

en: Choose publish location.
he_IL: בחר מיקום.

en: Choose which areas on your site are indexed.
he_IL: בחר אלו איזורים באתר שלך מאונדקסים.

en: Choose which attribute types are available for different items.
he_IL: בדוק אלו סוגי תכונות זמינים לפריטים שונים

en: Choose which pages below this particular block should appear on. Any previously selected blocks may also be removed using the checkbox. Click the checkbox in the header to select/deselect all pages.
he_IL: בחר על אלו דפים הבלוק יופיע.  תיבות שכבר סימנת אפשר לסיר סימון בקליק נוסף על תיבת הסימון.  סמן את תיבת הסימון שבשורת הכותרת כדי לסן הכל או להסיר סימון מהכל.

en: Choose which users and groups may edit your site. Note: These settings can be overridden on specific pages.
he_IL: בחר אלו משתמשים וקבוצות משתמש רשאים לערוך את האתר שלך.  דע כי תוכל לרמוס הגדרות כלליות אלה פרטנית ברמת הדף המסוים.

en: Chronological
he_IL: כרונולוגי

en: City
he_IL: עיר

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear Cache
he_IL: נקה מטמון

en: Clear Log
he_IL: נקה רשומה

en: Clear Search Index
he_IL: נקה את אנדקס החיפוש

en: Clear this Site?
he_IL: נקה את האתר?

en: Click and drag to change column order.
he_IL: לחץ וגרור על מנת לשנות סדר טור.

en: Click and drag to reorder the files in this set. New files added to this set will automatically be appended to the end.
he_IL: הקלק וגרור כדי לשנות את סדר הקבצים בסט.  קבצים חדשים שתוסיף לסט יופיעו אוטומטית בסוף.

en: Click below to view your database schema in a format that can imported into concrete5 later.
he_IL: הקלק כדי להציג את סכימת מסד הנתונים שלך בפורמט שאפשר לייבא אחר כך לתוך קונקרט5.

en: Click field name to edit
he_IL: הקלק על שם השדה כדי לערוך אותו

en: Click for history.
he_IL: הקלק להיסטוריה.

en: Click the Install button next to the package name.
he_IL: לחץ על כפתור ההתקנה הסמוך לשם החבילה.

en: Click the image to see another captcha.
he_IL: הקלק על התמונה כדי לראות CAPTCHA אחר.

en: Close
he_IL: סגור

en: Code for your .htaccess file
he_IL: קוד לקובץ ה-htaccess.

en: Color
he_IL: צבע

en: Column Order
he_IL: סדר טור

en: Columns
he_IL: טורים

en: Coming Back Soon
he_IL: נשוב בקרוב

en: Coming soon.
he_IL: בקנה.

en: Comment
he_IL: הערה

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments enabled.
he_IL: הערות מאופשרות.

en: Comments require approval.
he_IL: הערות דורשות אישור

en: Comments:
he_IL: תגובות:

en: Compare
he_IL: השווה

en: Compare Versions
he_IL: השווה גרסאות

en: Compatibility
he_IL: תיאום

en: Complete required fields *
he_IL: * השלם את שדות החובה

en: Completely Random
he_IL: רנדומלי לחלוטין

en: Composer
he_IL: קומפוזר

en: Composer Beta
he_IL: קומפוזר beta

en: Composer Content Order
he_IL: סדר התכנים בקומפוזר

en: Composer Drafts
he_IL: טיוטות קומפוזר

en: Composer Publishing Settings
he_IL: הגדרות פבלוש של קומפוזר

en: Composer Settings
he_IL: הגדרות קומפוזר

en: Composer settings updated.
he_IL: הגדרות הקומפוזר עודכנו.

en: Configures proxy server settings for your website
he_IL: מקנפג הגדרות שרת פרוקסי לאתר שלך

en: Configuring site.
he_IL: מקנפג את האתר.

en: Confirm Change
he_IL: אשר שינוי

en: Confirm Delete
he_IL: אשר מחיקה

en: Confirm New Password
he_IL: אשר סיסמה חדשה

en: Confirm Password
he_IL: אשר סיסמה חדשה

en: Congratulations. concrete5 has been installed. You have been logged in as <b>%s</b> with the password you chose. If you wish to change this password, you may do so from the users area of the dashboard.
he_IL: מזל טוב, קונקרט5 הותקן בהצלחה.  הנך רשום בתור <b>%s</b> באמצעות הסיסמא שבחרת.  אפשר לשנות את הסיסמא באיזור המשתמשים בלוח הבקרה.

en: Connect to Community
he_IL: התחבר לקהילה

en: Connect to the Community
he_IL: התחבר לקהילה

en: Connect to the concrete5 community.
he_IL: התחבר לקהילת קונקרט5

en: Connect to the concrete5 marketplace, install custom add-ons, and download updates for marketplace add-ons and themes.
he_IL: התחברות לשוק קונקרט5, התקנת תוספים מותאמים והורדת עדכונים לתוספים וערכות עיצוב מהשוק.

en: Connection Method
he_IL: מתודת ההתחברות

en: Constrain Image Dimensions
he_IL: הגבל מידות תמונה

en: Contact Us
he_IL: יצירת קשר

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content disabled in edit mode.
he_IL: תוכן אינו זמין במצב עריכה.

en: Content included in "Keyword Search".
he_IL: תוכן כלול בחיפוש מילות מפתח

en: Content included in file search index.
he_IL: התוכן כלול באינדקס חיפוש הקבצים.

en: Content included in sitewide page search index.
he_IL: התוכן כלול באינדקס החיפוש של כל דפי האתר.

en: Content included in user keyword search.
he_IL: התוכן כלול בחיפוש מילות מפתח על ידי משתמשים.

en: Content text editor settings saved.
he_IL: הגדרות עורך תוכן טקסטואלי נשמרו.

en: Contents
he_IL: תכנים

en: Continue
he_IL: המשך

en: Continue to Installation
he_IL: המשך להתקנה

en: Continue to Site
he_IL: המשך לאתר

en: Continue to your site
he_IL: המשך לאתר שלך

en: Control how users interact with your site's File Manager, allowing or disallowing actions like search, upload, replace and more.
he_IL: קבע איך משתמשים מתממשקים עם מנהל הקבצים של האתר, באמצעות הרשאות או איסורים גורפים על פעולות מסוימות דוגמת חיפוש, העלאה, החלפת קבצים ועוד.

en: Control how your site send and processes mail.
he_IL: שלוט באופן שליחת דואר ועיבוד דואר של האתר שלך

en: Control the options available for Public Profiles.
he_IL: קבע את האפשרויות של פרופילים פומביים.

en: Control the options available for Public Registration.
he_IL: קבע את האפשרויות להרשמה פומבית.

en: Control the options available for TinyMCE.
he_IL: קבע את האפשרויות הקיימות לעורך הטקסט TinyMCE.

en: Control the types of information that can be saved about each page in your site.
he_IL: שליטה על סוג המידע שניתן לשמור על כל דף באתר שלך.

en: Control users' ability to do perform specific tasks, such as install packages, alter permissions, etc.
he_IL: קבע הרשאות למשתמשים לבצע משימות מסוימות, כגון התקנת חבילות, שינוי הרשאות, וכדומה.

en: Control which set of tools the content-editor toolbar includes (e.g., Simple, Advanced, Office), and the toolbar's spatial dimensions.
he_IL: קבע איזו סדרה של כלים נכללת בסרגל הכלים של עורך הטקסט (למשל פשוט, מתקדם, משרדי), ואת המימדים של אותו סרגל הכלים.

en: Control who can add blocks and stacks on your site.
he_IL: קבע מי יכול להוסיף בלוקים וערימות באתר.

en: Control who sees and edits your site.
he_IL: שלוט במי רואה ומי עורך את האתר שלך

en: Cookies Enabled
he_IL: קוקיס (cookies) מאופשרים

en: Cookies must be enabled in your browser to install concrete5.
he_IL: עליך לאפשר קוקיס (cookies) בדפדפן כדי להתקין קונקרט5.

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy File
he_IL: העתק קובץ

en: Copy Progress
he_IL: תהליך העתקה

en: Copy Version
he_IL: העתקת גירסה

en: Copy of Version: %s
he_IL: עותק של גירסה: %s

en: Copy page + children.
he_IL: העתק את הדף + הדפים הבנים

en: Copy page.
he_IL: העתק את הדף.

en: Copy to Clipboard
he_IL: העתקה ללוח הגזירים

en: Core database files and installed blocks refreshed.
he_IL: רענון קבצי מסד הנתונים השייכים לליבה ולבלוקים המותקנים הצליח.

en: Could not determine the name of the file at
he_IL: לא ניתן לקבוע את שם הקובץ ב-

en: Could not transfer to temp directory - file not found.
he_IL: לא הצליח להעביר לספרייה זמנית - הקובץ לא נמצא.

en: Country
he_IL: מדינה

en: Create a backup of your site's database. This feature works best on small sites. For larger sites, we recommend using a database utility like phpMyAdmin or exporting a database dump via command-line MySql.
he_IL: צור גיבוי של מסד הנתונים של האתר שלך. פעולה זו עובדת היטב באתרים קטנים יותר. לאתרים גדולים יותר, מומלץ להשתמש בכלי מסד נתונים כגון phpMyAdmin או ייצוא מסד הנתונים על ידי הוראה ב-MySql.

en: Create a navigational menu that reflects the structure of your Sitemap. First, choose the order in which pages appear. Viewing Permissions checks a user's permissions before rendering the link for each page. Display Pages selects the level of the Sitemap where you'd like the menu to begin. Options for displaying sub-pages for each item are also available.
he_IL: צור תפריט ניווט שמשקף את מבנה מפת האתר שלך. תחילה, בחר את סדר הופעת הדפים. הרשאות צפייה בודקות את רמת ההרשאות של המשתמש לפני שכל דף מוצג. הצג דפים בוחר את רמת המפה בה תרצה שהתפריט יתחיל. אפשרויות להצגת תתי-דפים קיימים עבור כל פריט.

en: Create a new group to organize and classify users. Choose an expiration date to remove users automatically.
he_IL: צור קבוצה חדשה לניהול ושיוך משתמשים. בחר תאריך תפוגה כדי להסיר משתמשים באופן אוטומטי.

en: Create a user account for use on this website.
he_IL: צור חשבון משתמש לאתר זה.

en: Create an alternate file-storage location (in addition to the standard file location) where you'll have the option of putting files after uploading them to the File Manager.
he_IL: יצירת מיקום אחסון חלופי לקבצים (בנוסף למיקום הקובץ הסטנדרטי) שבו תהיה לך אפשרות למקם את הקבצים לאחר העלאתם למנהל הקבצים.

en: Create new Backup
he_IL: צור גיבוי חדש

en: Create page type.
he_IL: צור סוג דף.

en: Created
he_IL: נוצר

en: Created By
he_IL: נוצר על ידי

en: Creates a concrete5-powered blog, complete with composer integration, integrated date navigation and tag-based searching, and a custom blog theme.
he_IL: יוצר בלוג מונע-קונקרט5, בשילוב קומפוזר, תפריט ניווט לפי תאריך, חיפוש על בסיס תגים, ותבנית בלוג מותאמת.

en: Creates a simple website with common examples of concrete5 functionality, including the YouTube block, the slideshow block, the guestbook block, several page types and more.
he_IL: יוצר אתר אינטרנט פשוט, בשילוב דוגמאות שימושיות של פונקצונליות קונקרט5, כולל בלוק YOUTUBE, בלוק מצגת שקפים, בלוק ספר אורחים, מספר סוגי דף ועוד.

en: Creates navigation trees and sitemaps.
he_IL: יצירת עצי ניווט ומפות אתר.

en: Creating database tables.
he_IL: יוצר את טבלאות מסד הנתונים.

en: Creating home page.
he_IL: מייצר את דף הבית.

en: Creator
he_IL: יוצר

en: Crop + Upload Image
he_IL: חיתוך והעלאה של תמונה

en: Crop Image
he_IL: חיתוך תמונה

en: Current Month
he_IL: חודש נוכחי

en: Current Page
he_IL: דף נוכחי

en: Current Status
he_IL: מצב נוכחי

en: Current Version
he_IL: גרסה נוכחית

en: Current Version %s
he_IL: גירסה נוכחית: %s

en: Currently Installed
he_IL: מותקן כעת

en: Currently Running %s
he_IL: %s רץ כרגע

en: Currently logged in as <b>%s</b>.
he_IL: מחובר כרגע בתור <b>%s</b>.

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Attribute Types
he_IL: סוגי תכונה מותאמים

en: Custom Attributes
he_IL: תכונות מותאמות אישית

en: Custom Composer Template
he_IL: תבנית קומפוזר מותאמת

en: Custom Options saved.
he_IL: אפשרויות מותאמות נשמרו.

en: Custom Permissions
he_IL: הרשאות מותאמות אישית

en: Custom Slideshow
he_IL: מצגת מותאמת אישית

en: Custom Template
he_IL: תבנית מותאמת

en: Custom design options have been disabled.
he_IL: אפשרויות עיצוב מותאמות מושבתות.

en: Custom page
he_IL: דף מותאם אישית

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Customize Dashboard Home
he_IL: התאמה אישית את דף הבית של לוח בקרה

en: Customize Results
he_IL: התאם תוצאות

en: Customize Search
he_IL: חיפוש מותאם אישית

en: Customize Theme
he_IL: התאם אישית את ערכת העיצוב

en: Customize Toolbar
he_IL: סרגל כלים מותאם אישית

en: Dashboard
he_IL: לוח הבקרה

en: Dashboard App Status
he_IL: מצב אפליקציות בלוח הבקרה

en: Dashboard Featured Add-On
he_IL: תוסף מוצג בדשבורד

en: Dashboard Featured Theme
he_IL: ערכת עיצוב מובלטת בתןך לוח הבקרה

en: Dashboard File Manager
he_IL: מנהל הקבצים שבלוח הבקרה

en: Dashboard Header + Four Column
he_IL: כותרת עליונה ללוח הבקרה + ארבעה טורים

en: Dashboard Home
he_IL: דף הבית של לוח הבקרה

en: Dashboard Icon
he_IL: אייקון ללוח הבקרה

en: Dashboard Newsflow Latest
he_IL: חדשות אחרונות בתוך לוח הבקרה

en: Dashboard Primary + Five
he_IL: לוח הבקרה עיקרי + חמש

en: Dashboard Site Activity
he_IL: פעילות באתר בתוך לוח הבקרה

en: Database Information
he_IL: פרטי מסד הנתונים

en: Database Name
he_IL: שם מסד נתונים

en: Database Refresh
he_IL: רענון מסד הנתונים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Added
he_IL: נוסף בתאריך

en: Date Created
he_IL: תאריך יצירה

en: Date Field
he_IL: שדה תאריך

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Date Modified
he_IL: תאריך שינוי

en: Date Navigation
he_IL: ניווט לפי תאריך

en: Date Only
he_IL: תאריך בלבד

en: Date Posted
he_IL: תאריך פבלוש

en: Date/Time
he_IL: תאריך\שעה

en: Date/Time Options
he_IL: אפשרויות תאריך/זמן

en: DateTime Field
he_IL: שדה תאריך-זמן

en: Day of Month
he_IL: יום בחודש

en: Day of Week
he_IL: יום בשבוע

en: Days
he_IL: ימים

en: Deactivate
he_IL: השבת

en: Deactivate User
he_IL: השבת משתמש

en: Deactivate Users
he_IL: השבת משתמשים.

en: Deactivate the user account
he_IL: השבת את חשבון המשתמש

en: Debug Level
he_IL: רמת ניפוי באגים

en: Debug Settings
he_IL: הגדרות ניפוי שגיאות (דיבאגינג)

en: Debug configuration saved.
he_IL: תצורת ניפוי שגיאות נשמרה.

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default - %s minutes
he_IL: ברירת המחדל - %s דקות

en: Default Attributes
he_IL: תכונות ברירת מחדל

en: Default Attributes to Display
he_IL: תכונות לתצוגת ברירת המחדג

en: Default Country
he_IL: מדינה ברירת מחדל

en: Default Language
he_IL: שפהת ברירית המחדל

en: Default Location
he_IL: מיקום ברירת מחדל

en: Default PHP Mail Function
he_IL: פונקציית האימייל ברירת המחדל של PHP

en: Default Value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Default template.
he_IL: תבנית ברירת המחדל.

en: Default value. Click to edit.
he_IL: ערך ברירת המחדל.  הקלק כדי לערוך.

en: Defaults
he_IL: ברירות מחדל

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Attribute
he_IL: מחק תכונה

en: Delete Backup
he_IL: מחק גיבוי

en: Delete File Set
he_IL: מחק סט קבצים

en: Delete Forever
he_IL: מחק לתמיד

en: Delete Group Set
he_IL: מחק סט קבוצות המשתמש

en: Delete Layout
he_IL: מחק מתוה

en: Delete Page
he_IL: מחק דף

en: Delete Pages
he_IL: מחק דפים

en: Delete Set
he_IL: מחק סט

en: Delete Stack
he_IL: מחק סטאק

en: Delete Submissions
he_IL: מחיקת הגשות

en: Delete User Account
he_IL: מחק חשבון משתמש

en: Delete Users
he_IL: מחק משתמשים

en: Delete Workflow
he_IL: מחק את תזרים העבודה

en: Delete request saved. You must complete the delete workflow before this stack can be deleted.
he_IL: בקשת הביטול נשמרה. עליך להשלים את תהליך הביטול לפני שיהיה ניתן לבטל את המחסנית הזאת.

en: Delete request saved. You must complete the workflow before the page is fully removed.
he_IL: בקשת המחיקה נשמרה. עליך להשלים את מהלך העבודה לפני שדף יימחק סופית.

en: Delete them
he_IL: מחק אותם

en: Delete this message?
he_IL: מחק הודעה זו?

en: Deleted User
he_IL: משתמש מחוק

en: Deleted pages are moved to the trash can in the sitemap.
he_IL: דפים שנמחקו מועברים לפח הזבל שנמצא במפת האתר.

en: Denied by %s
he_IL: נדחה על ידי "%s"

en: Descending
he_IL: סדר יורד

en: Description
he_IL: תיאור

en: Design
he_IL: סגנון

en: Details
he_IL: פרטים

en: Determine where users should be redirected to after they login.
he_IL: הגדר לאן לשלוח משתמשים אחרי לוגין.

en: Developer
he_IL: מפתח

en: Developer options have been disabled in the config file.
he_IL: אפשרויות מפתחים הושבתו בקובץ הקונפיג.

en: Direction
he_IL: כיוון

en: Disabled
he_IL: מכובה

en: Discard
he_IL: זרוק לפח

en: Discard My Edits
he_IL: זרוק את הערכיות שלי

en: Discard this draft?
he_IL: זרוק את הטיוטא?

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display Format
he_IL: צורת תצוגה

en: Display Order
he_IL: סדר תצוגה

en: Display Order Reset.
he_IL: איפוס סדר התצוגה

en: Display Pages
he_IL: הצג דפים

en: Display Tags for the current page
he_IL: הצג את התגים המשתייכים לדף הנוכחי

en: Display Title
he_IL: הצג שם

en: Display a custom amount.
he_IL: הצג כמות מותאמת אישית.

en: Display a list of pages created during a certain month, or months. Pages will be sorted by month.
he_IL: הצג רשימת דפים שנוצרו בתוך חודש מסוים, או חודשים מסוימים. הדפים יסודרו לפי חודש.

en: Display a list of pages that use a certain page type. Return pages that exist throughout your site, or under only one specific section.
he_IL: הצג דפים מסוג דף מסוים. השב דפים מכל האתר, או רק אלה שנמצאים תחת חלק מסוים של האתר.

en: Display a running loop of images.
he_IL: הצג תמונות בלופ אינסופי.

en: Display all.
he_IL: הצג הכל.

en: Display available tags
he_IL: הצג תגים זמינים

en: Display breadcrumb trail.
he_IL: הצג פירורי לחם.

en: Display files in no sets.
he_IL: הצג קבצים שאינם באף סדרה.

en: Display information about your concrete5 site's users, on a public page.
he_IL: הצג מידע אודות משתמשי האתר שלך על דף פומבי.

en: Display order saved.
he_IL: סדר התצוגה נשמר.

en: Display page aliases.
he_IL: הצג כינויי הדף.

en: Display pages that are located
he_IL: הצג דפים ממוקמים

en: Display pages to users even when those users cannot access those pages.
he_IL: הצג דפים למשתמשים גם כאשר המשתמשים אינם מורשי גישה לדפים אלה.

en: Display pagination interface if more items are available than are displayed.
he_IL: הצג ממשק חלוקה לדפים עם יותר מפריט אחד זמין לתצוגה.

en: Display sub pages to current +1.
he_IL: הצג דפי משנה עד הנוכחי +1.

en: Display sub pages to current.
he_IL: הצג דפי משנה עד הנוכחי.

en: Displayed in Public Profile.
he_IL: מוצג בפרופיל המשתמש

en: Displayed on Member List.
he_IL: מוצג ברשימת המשתמשים

en: Displays a summary of website activity.
he_IL: מציג סיכום של הפעילות באתר

en: Displays month archive for pages
he_IL: מציג ארכיון חודשי לדפים

en: Displays update and welcome back information on your dashboard.
he_IL: מציג בלוח הבקרה עדכונים ומידע עת שובך לאתר.

en: Do not cache this page.
he_IL: אל תמטמן את הדף.

en: Do you want to delete this block?
he_IL: האם אתה רוצה למחוק בלוק זה?

en: Do you want to delete this block? This item is an original. If you delete it, you will delete all blocks aliased to it
he_IL: האם ברצונך למחוק את הבלוק?  הפריט הוא המקורי.  אם תמחק אותו, תמחק גם את כל שאר הבלוקים שהם בעצם הבלוק הזה רק עם כינוי כתובת אחר.

en: Document
he_IL: מסמך

en: Download
he_IL: הורד

en: Download & Install
he_IL: הורדה והתקנה

en: Download File
he_IL: הורד קובץ

en: Download Time
he_IL: זמן הורדה

en: Download URL
he_IL: כתובת URL להורדה

en: Download Update
he_IL: הורד עדכון

en: Download add-ons from concrete5.org.
he_IL: הורד תוספים מ-concrete5.org

en: Download and Install
he_IL: הורדה והתקנה

en: Download the latest version of concrete5 and upgrade your site.
he_IL: הורדת הגירסא האחרונה של מערכת קונקרט5 ושדרוג האתר.

en: Download the package from <a href="%s">here</a>.
he_IL: הורדת החבילה מ<a href="%s">כאן</a>

en: Download themes from concrete5.org.
he_IL: הורד ערכות עיצוב מ-concrete5.org

en: Downloaded On
he_IL: הורד ב-

en: Draft deleted.
he_IL: טיוטה נמחקה.

en: Draft saved successfully.
he_IL: טיוטה נשמרה בהצלחה.

en: Drafts
he_IL: טיוטות

en: Duplicate Stack
he_IL: שכפול מחסנית

en: Duration
he_IL: משך זמן

en: EMAILS ARE DISABLED. THIS EMAIL WAS LOGGED BUT NOT SENT
he_IL: מיילים מושבתים. אימייל זה מופיע ברשומות אך לא נשלח

en: EMAILS ARE ENABLED. THIS EMAIL WAS SENT TO mail()
he_IL: מיילים מופעלים. אימייל זה נשלח אל mail()

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Access
he_IL: עריכת גישה

en: Edit Attribute
he_IL: עריכת תכונה

en: Edit Details
he_IL: עריכת פרטים

en: Edit External Link
he_IL: עריכת קישור חיצוני

en: Edit Group
he_IL: עריכת קבוצת משתמש

en: Edit Importer
he_IL: עריכת המייבא

en: Edit Layout
he_IL: עריכת מתוה

en: Edit Mode
he_IL: מצב עריכה

en: Edit Page
he_IL: עריכת דף

en: Edit Page Type
he_IL: עריכת סוג דף

en: Edit Profile
he_IL: עריכת פרופיל

en: Edit Properties
he_IL: עריכת מאפיינים

en: Edit Question
he_IL: עריכת שאלה.

en: Edit Set
he_IL: עריכת סדרה

en: Edit User
he_IL: עריכת משתמש

en: Edit User account.
he_IL: עריכת חשבון משתמש

en: Edit Workflow
he_IL: עריכת תזרים העבודה

en: Edit in Composer
he_IL: עריכה בקומפוזר

en: Edit this Page
he_IL: עריכת הדף

en: Editable and Required in Profile.
he_IL: ניתן לעריכת המשתמש ושדה חובה בפרופיל

en: Editable in Profile.
he_IL: ניתן לעריכת המשתמש מדף הפרופיל

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Editor Dimensions
he_IL: מידות עורך הטקסט

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email Address Verified
he_IL: כתובת אימייל אומתה

en: Email Address to Route Emails To
he_IL: כתובת האימייל אליה יישלחו מיילים היא

en: Email Importers
he_IL: מייבאי אימייל

en: Email Notification
he_IL: הודעה על קבלת אימייל

en: Email Only
he_IL: אימייל בלבד

en: Email Validated
he_IL: אימייל תקני

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email marked as valid.
he_IL: האימייל סומן כתקין.

en: Embeds SWF files, including flash detection.
he_IL: הטמעת קבצים SWF, כולל איתור Flash.

en: Embeds a YouTube Video in your web page.
he_IL: משבץ סרטון יוטיוב בדף.

en: Embeds uploaded video into a web page. Supports AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats.
he_IL: הטמעת וידאו שהועלה לדף אינטרנט. תמיכה בפורמטים AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 ו-FLV.

en: Empty Site
he_IL: אתר ריק

en: Empty Trash
he_IL: רוקן פח

en: Enable Advanced Permissions
he_IL: הפעלת הרשאות מתקדמות

en: Enable Cache
he_IL: אפשר מטמון

en: Enable OpenID
he_IL: אפשר OpenID

en: Enable Pretty URLs
he_IL: אפשר כתובת URL יפות

en: Enable Public Registration to let visitors create new user accounts.
he_IL: הפעלת הרשמה פומבית המאפשרת למבקרים ליצור חשבונות משתמשים חדשים.

en: Enable custom permissions for this file set.
he_IL: אפשר הרשאות מותאמות לסט קבצים זה.

en: Enable or disable maintenance mode, in which your site is only visible to the admin user. Maintenance Mode is useful for developing, testing or temporarily disabling a site.
he_IL: הפעלה או השבתה של מצב תחזוקה, בו האתר נראה רק למשתמש העל. מצב תחזוקה שימושי בזמן פיתוח האתר, אבחון או השבתה של אתר לזמן מוגדר.

en: Enable post via email and other settings.
he_IL: אפשר פרסום באמצעות אימייל והגדרות אחרות.

en: Enable pretty URLs, statistics and tracking codes.
he_IL: הפעלת כתובות URL יפות (pretty URLs), סטטיסטיקות וקודי מעקב (Tracking).

en: Enable public profiles.
he_IL: הפעלת פרופילים פומביים.

en: Enable user defined time zones.
he_IL: אפשר למשתמשים לבחור את איזור הזמן שלהם.

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enables saving records of emails being sent out. This will save records even if actual email delivery is disabled on your site.
he_IL: מאפשר רישום שמור של אימיילים נשלחים. הרשומות תישמרנה אפילו אם שליחת אימיילים תושבת באתר שלך.

en: Encryption
he_IL: הצפנה

[ctx: End date]
en: To
he_IL: אל

en: Ends
he_IL: מסתיים ב-

en: Ends %s.
he_IL: מסתיים  %s.

en: Ensure your software is up to date and stable.
he_IL: ודא שהתוכנה מעודכנת ויציבה.

en: Enter IP addresses, one per line, in the form below to manually ban an IP address. To indicate a range, use a wildcard character (e.g. 192.168.15.* will block 192.168.15.1, 192.168.15.2, etc...)
he_IL: הזן כתובות IP, כתובת אחת לשורה, בטופס דלהלן כדי לחסום כתובת IP ידנית.  ציין טווח באמצעות כוכבית (למשל הזנת 192.168.15.* יחסום 192.168.15.1, 192.168.15.2 וכו'...)

en: Enter URL to valid file(s)
he_IL: URL תקין לקובץ/קבצים

en: Enter a <a href="%s" target="_blank">PHP date string</a> here.
he_IL: הזן כאן <a href="%s" target="_blank"> תאריך בסטרינג PHP </a>

en: Enter a name for this saved search file set.
he_IL: תן שם לסדרת הקבצים של חיפושים שמורים.

en: Enter a number from 0 to 21, with 21 being the most zoomed in.
he_IL: הזן מספר בין 0 ל-21, כאשר 21 מסמל את הזום הקרוב ביותר

en: Enter a title for your guestbook, and adjust the date format to your liking. Choose whether or not to enable comments, moderation and CAPTCHA. Enter an email address if you'd like to be notified of each new guestbook submission.
he_IL: הזן כותרת עבור ספר האורחים שלך, והתאם את מבנה התאריך לטעמך. בחר אם לאפשר הערות או לא, ניהול תגובות ו-CAPTCHA. הזן כתובת דוא"ל על מנת לקבל הודעה על כל תגובה חדשה בספר האורחים.

en: Enter a title for your map, then the address of the location you'd like to display on your map. Finally, specify the zoom level of the map to render. Google will try to locate the address automatically when you add the block.
he_IL: הזן כותרת למפה שלך, ואז את כתובת המיקום שתרצה להציג על המפה שלך. לבסוף, הגדר את רמת התקריב שבה המפה תוצג. גוגל ינסה לאתר את הכתובת באופן אוטומטי כאשר תוסיף את הבלוק הזה.

en: Enter an address and a Google Map of that location will be placed in your page.
he_IL: הזן כתובת ו-Google Map של המיקום שיוצב בדף שלך.

en: Enter your email address below. We will send you instructions to reset your password.
he_IL: הזן את כתובת האימייל שלך כאן.  אנחנו נשלח אליך הוראות לשינוי סיסמא..

en: Enter your new password below.
he_IL: הכנס את הסיסמא החדשה שלך כאן.

en: Entire Page
he_IL: כל הדף

en: Environment
he_IL: סביבה

en: Environment Information
he_IL: מידע טכני על סביבת האינטרנט

en: Equal To
he_IL: שווה ל

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Processing Importer Mail
he_IL: שגיאה בעיבוד יבואן המייל

en: Error establishing connection to the concrete5 community. Please check that curl and other required libraries are enabled.
he_IL: שגיאה בהתחברות לקהילת קונקרט5. נא לבדוק שספריית curl וספרויות חובה אחרות מאופשרות.

en: Error while converting the attributes on cID: %s Error:<br/>%s
he_IL: אירעה שגיאה בגיור התכונות ב-cID הבא: %s שגיאה: <br/>%s

en: Error: %s
he_IL: שגיאה: %s

en: Error: Area not found.
he_IL: שגיאה: האיזור לא נמצא.

en: Error: Block Type cannot be installed because no db.xml file can be found. Either create a db.xml file for this block type, or remove the $btTable variable from its controller.
he_IL: שגיאה: לא ניתן להתקין סוג הבלוק כי לא ניתן למצוא קובץ db.xml. או שתיצור קובץ db.xml לסוג הבלוק הזה, או להסיר משתנה  $btTable מהבקר שלו.

en: Error: Block Type cannot be installed due to an unknown database error. Please check that the db.xml file for this block type is formatted correctly.
he_IL: שגיאה: לא ניתן להתקין את סוג הבלוק עקב שגיאה בלתי צפויה במסד הנתונים. בדוק שקובץ ה-db.xml של סוג בלוק זה בפורמט הנכון.

en: Error: Block Type table must contain a "bID" primary key field.
he_IL: שגיאה: סוג הבלוק חייב לכלול שדה מפתח עיקרי "bID".

en: Error: Block Type table must contain at least two fields.
he_IL: שגיאה: סוג הבלוק חייב לכלול לפחות שני שדות.

en: Error: Block not found.
he_IL: שגיאה: הבלוק לא נמצא.

en: Error: Invalid Job file. The class %s was not found in %s .
he_IL: שגיאה: קובץ משימות לא תקין. class בשם %s לא נמצא ב-%s.

en: Error: Invalid column count. Please refresh your page.
he_IL: שגיאה: ספירת עמודות לא תקנית.  נא לרענן את הדף.

en: Error: Layout not found
he_IL: שגיאה: המתוה לא נמצא

en: Error: The Job class must be a child class of Job.
he_IL: שגיאה: ה-class בשם

en: Error: The required page attribute with the handle of: "%s" doesn't exist
he_IL: שגיאה: תכונת הדף הנושאת את הידית  "%s" אינה קיימת

en: Error: no area assigned to layout
he_IL: שגיאה: לא הוקצה איזור למתוה

en: Even if you change your website's logo, the Site Name is used in some emails.
he_IL: אפילו אם תשנה את לוגו האתר שלך, שם האתר מופיע במיילים מסוימים.

en: Every
he_IL: כל

en: Every %s (default setting).
he_IL: כל %s (הגרות ברירת מחדל).

en: Every Day
he_IL: כל יום

en: Every Month
he_IL: כל חודש

en: Every Week
he_IL: כל שבוע

en: Exception Occurred:
he_IL: שגיאה ארעה:

en: Exclude From Page List
he_IL: לא לכלול ברשימת דפים

en: Exclude From Search Index
he_IL: לא לכלול באינדקס חיפוש

en: Exclude From sitemap.xml
he_IL: לא לכלול ב-sitemap.xml

en: Exclude system pages.
he_IL: לא לכלול דפי מערכת.

en: Excluded
he_IL: לא כלול

en: Excluded URL Word List
he_IL: לא לכלול URL רשימת מילים

en: Excluded Users/Groups
he_IL: משתמשים/קבוצות משתמש מודרים

en: Excluded Users/Groups with timed permissions
he_IL: משתמשים/קבוצות משתמש עם הרשאות מתוזמנות מודרים

en: Existing Backups
he_IL: גיבויים קיימים

en: Exit Edit Mode
he_IL: יציאה ממצב עריכה

en: Expiration Action
he_IL: פעולת תפוגה

en: Expiration Date
he_IL: תאריך תפוגה

en: Expire Pages from Cache
he_IL: העמודים בזכרון מטמון עם פג תוקף

en: Expires In
he_IL: פג תוקף ב-

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export Database Schema
he_IL: ייצא סכימת מסד נתונים

en: Export Database Tables
he_IL: ייצא טבלאות מסד נתונים

en: Export Database XML
he_IL: יצוא ��סד לXML

en: Export to Excel
he_IL: ייצא לאקסל

en: Export your site's structure and content to an XML document that you can use to develop custom sites with our Starting Points add-on.
he_IL: יצוא המבנה והתוכן של האתר שלך למסמך XML שתוכל להשתמש בו כדי לפתח אתרים מותאמים אישית עם תוסף נקודות המוצא שלנו.

en: Extend concrete5
he_IL: הוספת יכולות לקונקרט5

en: Extension
he_IL: הרחבה

en: External Form
he_IL: טופס חיצוני

en: External SMTP Server
he_IL: שרת SMTP חיצוני

en: External URL
he_IL: URL חיצוני

en: External marketplace support has been disabled for this website.
he_IL: הופסקה תמיכת המארקטפלייס עבור אתר אינטרנט זה.

en: F d, Y \a\t g:i:s A
he_IL: F d, Y \a\t g:i A

en: Fade Duration
he_IL: משך זמן עמעום

en: Failed Registration
he_IL: הרשמה נכשלה.

en: Failed to create zip file as "%s": %s
he_IL: נכשל ביצירת קובץ הzip כ"%s": %s

en: Fall Back To Gravatar
he_IL: לסגת ל Gravatar

en: Featured Add-On
he_IL: תוסף מובלט

en: Featured Items
he_IL: פריטים מובחרים

en: Featured Theme
he_IL: ערכת עיצוב מובלטת

en: Featured pages only.
he_IL: דפים נבחרים בלבד.

en: Features a theme from concrete5.org.
he_IL: מציג ערכת עיצוב מ-concrete5.org.

en: Features an add-on from concrete5.org.
he_IL: מציג אד-אוד מ-concrete5.org.

en: Feed Title
he_IL: כותרת הפיד

en: Feed URL
he_IL: כתובת URL לפיד

en: Fetch, parse and display the contents of an RSS or Atom feed.
he_IL: להביא, לנתח ולהציג את התוכן של הזנת RSS או Atom.

en: Fewer Than
he_IL: פחות מ

en: Field available in "Advanced Search".
he_IL: שדה זמין בחיפוש מתקדם

en: Field available in Dashboard Page Search.
he_IL: שדה זמין בחיפוש דפים מלוח הבקרה.

en: Field available in Dashboard User Search.
he_IL: שדה זמין בחיפוש המשתמשים שבלוח הבקרה

en: Field available in File Manager Search.
he_IL: שדה זמין בחיפוש קובץ ממנהל הקבצים.

en: Fields
he_IL: שדות

en: File
he_IL: קובץ

en: File %s not found. All themes need default.php and view.php files in them. Consult concrete5 documentation on how to create these files.
he_IL: הקובץ %s לא נמצא. כל ערכת עיצוב נדרשתלהכיל קובץ default.php ולקובץ view.php. עיין בדוקומנטצי על קונקרט5 כדי לראות איך יוצרים את שני הקבצים האלה.

en: File <strong>%s</strong> could not be found.
he_IL: הקובץ <strong>%s</strong> לא נמצא.

en: File <strong>%s</strong> has been rescanned
he_IL: הקובץ <strong>%s</strong> נסרק מחדש.

en: File Attribute Created.
he_IL: תכונת קובץ נוצרה.

en: File Attribute Deleted.
he_IL: תכונת קובץ נמחקה.

en: File Attribute Updated.
he_IL: תכונת הקובץ עודכנה.

en: File Attributes
he_IL: תכונות קובץ

en: File Details
he_IL: פרטי קובץ

en: File Manager
he_IL: מנהל הקבצים

en: File Manager Permissions
he_IL: הרשאות למנהל הקבצים

en: File Permissions
he_IL: הרשאות קובץ

en: File Preview
he_IL: קובץ תצוגה מקדימה

en: File Set
he_IL: סט קבצים

en: File Set:
he_IL: סט קבצים:

en: File Sets
he_IL: סדרות קבצים

en: File Storage Locations
he_IL: מיקומי שמירת קבצים

en: File Upload
he_IL: טעינת קובץ

en: File Uploader
he_IL: מעלה הקובץ

en: File Version ID
he_IL: מזהה לגירסת הקובץ

en: File Versions
he_IL: קובץ גרסאות

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: File set deleted successfully.
he_IL: ערכת קבצים נמחקה בהצלחה.

en: File set updated successfully.
he_IL: סדרת הקבצים עודכנה בהצלחה.

en: File sets provide a flexible way to organize and group your site's assets.
he_IL: מקבצים מאפשרים לך לארגן ולקבץ את תכני האתר שלך בקלות.

en: File storage locations saved.
he_IL: מיקומי אחסון קבצים נשמרו.

en: File to include
he_IL: קובץ לכלול

en: Filename
he_IL: שם קובץ

en: Files
he_IL: קבצים

en: Files Uploaded
he_IL: קבצים שהועלו

en: Files in Set
he_IL: קבצים בסט

en: Files in Theme
he_IL: קבצים בערכת העיצוב

en: Files in no sets.
he_IL: קבצים שאינם באף סדרה.

en: Files in the theme were activated successfully.
he_IL: קבצים בערכת העיצוב הופעלו בהצלחה.

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Find Users
he_IL: מצא משתמשים

en: Finishing.
he_IL: מסיים.

en: First Level
he_IL: רמה ראשונה

en: Five Most Recent Downloads
he_IL: חמשת ההורדות האחרונות

en: Flash Content
he_IL: תוכן Flash

en: Flash Embed - Legacy method
he_IL: שיבוץ פלאש - שיטה מיושנת (LEGACY METHOD)

en: Flash File
he_IL: קובץ Flash

en: Flat
he_IL: שטוח

en: Flat View
he_IL: תצוגה שטוחה

en: Fonts
he_IL: פונטים

en: Footer of the page
he_IL: איזור תחתית הדף (footer)

en: For adding HTML by hand.
he_IL: עבור הוספת HTML באופן ידני.

en: Force Exact Image Match
he_IL: הכרח התאמת תמונה מושלמת

en: Forever
he_IL: לעד

en: Forgot Password
he_IL: שכחתי סיסמה

en: Forgot Your Password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Form
he_IL: טופס

en: Form Name
he_IL: שם טופס

en: Form Results
he_IL: תוצאות הטופס

en: Found on Page
he_IL: נמצא בדף

en: Free
he_IL: ללא תשלום

en: Friends
he_IL: חברים

en: From
he_IL: טופס

en: From Page Type Defaults
he_IL: מהרשאות סוג הדף

en: From: %s
    Date Sent: %s
    Subject: %s
he_IL: מאת: %s
    תאריך שליחה: %s
    נושא: %s

en: Full
he_IL: מלא

en: Full Page Caching
he_IL: מטמון דף מלא

en: Full Page Index
he_IL: אינדקס דפים מלא

en: Full Record
he_IL: רשומה מלאה

en: Full Release Notes
he_IL: הערות גרסה מלאות

en: Full Sitemap
he_IL: מפת האתר המלאה

en: Full Stack
he_IL: ערימה מלאה

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Full page caching settings saved.
he_IL: הגדרות מטמון דפים מלאים נשמרו.

en: Function mysql_connect() not found. Your system does not appear to have MySQL available within PHP.
he_IL: Function mysql_connect() not found. נראה כי המערכת שלך לא מאפשרת MySQL בתוך PHP.

en: Generate the sitemap.xml file
he_IL: צור את קובץ ה- sitemap.xml

en: Generate the sitemap.xml file that search engines use to crawl your site.
he_IL: שלוף את קובץ ה- sitemap.xml בו משתמשים מנועי החיפוש כדי לזחול באתר שלך.

en: Get More Add-Ons
he_IL: אד-אונים נוספים

en: Get More Themes
he_IL: ערכות עיצוב נוספות

en: Get data from forms and logs.
he_IL: קבל נתונים מטפסים ויומני רישום.

en: Get more add-ons from concrete5.org.
he_IL: מצא עוד תוספים ב-concrete5.org.

en: Get more help on your question by posting it to the concrete5 help center on concrete5.org
he_IL: תקבל עוד עזרה אם תעלה את השאלה שלך למרכז התמיכה של קונקרט5 באתר concrete5.org.

en: Get more themes from concrete5.org.
he_IL: תביא עוד ערכות עיצוב מ-concrete.org.

en: Get more themes.
he_IL: מצא ערכות עיצוב נוספות.

en: Get submission data.
he_IL: קבל נתוני שליחה.

en: Get support from developers.
he_IL: קבל תמיכה ממפתחים.

en: Global Areas
he_IL: איזורים גלובאליים

en: Global mail settings saved.
he_IL: הגדרות אימייל גלובליות נשמרו.

en: Go
he_IL: המשך

en: Go to the <a href="%s">Add Functionality</a> page in your concrete5 Dashboard.
he_IL: לך לדף <a href="%s">הוספת יכולות</a> שבלוח הבקרה.

en: Google Map disabled in edit mode.
he_IL: מפת גוגל מנוטרל במצב עריכה.

en: Grabs the latest newsflow data from concrete5.org.
he_IL: מביא את החדשות האחרונות מתזרים החדשות של concrete5.org

en: Gravatar Image Set
he_IL: סדרת תמונות Gravatar

en: Group Expiration Options
he_IL: אפשרויות תפוגה לקבוצות משתמש

en: Group Set
he_IL: סט קבוצות משתמש

en: Group Sets
he_IL: סדרות קבוצות משתמש

en: Group added successfully
he_IL: קבוצת המשתמש נוספה בהצלחה.

en: Group attributes into sets for easier organization
he_IL: אגד תכונות בסדרות לשם ארגון קל יותר

en: Group deleted successfully.
he_IL: קבוצת המשתמש נמחקה בהצלחה.

en: Group set added successfully.
he_IL: סדרת קבוצות משתמש נוספה בהצלחה.

en: Group set deleted successfully.
he_IL: סדרת קבוצות משתמש נמחקה בהצלחה.

en: Group set updated successfully.
he_IL: סדרת קבוצות משתמש עודכנה בהצלחה.

en: Group update successfully
he_IL: קבוצת המשתמש עודכנה בהצלחה.

en: Group(s)
he_IL: קבוצ(ו)ת משתמש

[ctx: GroupDescription]
en: The guest group represents unregistered visitors to your site.
he_IL: קבוצת האורחים מייצגת מבקרים לא רשומים באתר.

[ctx: GroupDescription]
en: The registered users group represents all user accounts.
he_IL: קבוצת משתמשים רשומים מייצגת כל חשבונות המשתמשים.

[ctx: GroupName]
en: Administrators
he_IL: מנהלים

[ctx: GroupName]
en: Guest
he_IL: אורח

[ctx: GroupName]
en: Registered Users
he_IL: משתמשים רשומים

en: Grouped by set
he_IL: מאוגדים לפי סדרות

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Guest
he_IL: אורח

en: Guestbook / Comments
he_IL: ספר אורחים/הערות

en: Guestbook Comment Notification
he_IL: דיווח תגובה בספר אורחים

en: HTML/WYSIWYG Editor Content.
he_IL: עורך תוכן HTML/WYSIWYG.

en: Handle
he_IL: ידית

en: Handle required.
he_IL: ידית חובה

en: Handles must contain only letters, numbers or the underscore symbol.
he_IL: ידיות יכולות להכיל רק אותיות, מספרים, וקווי תחתית

en: Have concrete5 perform various tasks to help your site running in top condition, process email posts, and update search engine indexing maps. Click the triangle icon next to the job to start it. A success message will be displayed once the job has been completed.
he_IL: גרום לקונקרט5 לבצע משימות שונות להרצה חלקה של האתר, לשליחת מיילים, ועדכון מפות אתר למנועי חיפוש. הקלק על אייקון המשולש ליד כל משימה כדי לאתחל אותה. תקבל בסוף הודאה אם וכאשר המשימה הושלמה.

en: Having trouble? Check the <a href="%s">installation help forums</a>, or <a href="%s">have us host a copy</a> for you.
he_IL: לא מצליח? תעיף מבט ב<a href="%s">פורום סיוע להתקנות</a>, או <a href="%s">תן לנו לאחסן לך עותק</a> .

en: Header Extra Content
he_IL: Header תוכן נוסף

en: Header Nav
he_IL: תפריט עליון

en: Header of the page
he_IL: כותרת ראשית לדף

en: Height
he_IL: גובה

en: Height
he_IL: גובה

en: Hello World
he_IL: שלום עולם

en: Help
he_IL: עזרה

en: Here are earlier versions of this page. The bold line is the live version.<br/><br/>Anyone who can't edit this page sees this active version if permissions allow. Your edits are always made to the latest version. If you'd like to start editing from an old version, copy that version.
he_IL: כאן נמצאות גרסות קודמות של דף זה. הקו המודגש הוא הגרסה החייה. מי שאינו מורשה לערוך דף זה רואה גרסה פעילה זו אם ההרשאות מאפשרות. העריכות שלך נעשות תמיד לגרסה העדכנית ביותר. אם ברצונך להתחיל בעריכה מגרסה ישנה, העתק את הגרסה ההיא.

en: Hide errors from site visitors.
he_IL: החבא שגיאות מהמבקרים באתר

en: Hierarchy
he_IL: היררכיה

en: Highest Rated
he_IL: מדורג גבוה ביותר

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Homepage
he_IL: דף הבית

en: Horizontal
he_IL: אופקית

en: Hours
he_IL: שעות

en: How Many Levels Below Parent?
he_IL: כמה רמות מתחת להורה?

en: How long will this permission be valid for?
he_IL: לכמה זמן תעמוד ההרשאה?

en: I would like to receive private messages.
he_IL: אני מעוניין לקבל הודעות פרטיות.

en: INVALID ACTION
he_IL: פעולנ לא תקינה.

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: IP Address Blacklist
he_IL: רשימה שחורה של כתובות IP

en: IP Blacklist
he_IL: רשימה שחורה של כתובות IP

en: IP Blacklist settings saved.
he_IL: רשימה שחורה של כתובות IP נשמרה.

en: Icon removed successfully.
he_IL: אייקונים הוסרו בהצלחה.

en: Icons updated successfully.
he_IL: אייקונים עודכנו בהצלחה.

en: If a file set does not appear above, you either have no access to add files to it, or it does not accept the file types %s.
he_IL: אם סט לא מופיע לעיל, או שאין לך הרשאות להוסיף אליו קבצים, או הסט לא נועד לקבל קבצים מסוג %s.

en: If your site is behaving oddly or displaying out-of-date content, it's a good idea to clear the cache. If you're having to clear the cache a lot, you might want to just turn off caching in Cache & Speed Settings.
he_IL: אם האתר מתנהג מוזר או מציג מידע ישן, רעיון טוב לנקות את הזכרון המטמון. אם אתה נדרש לנקות את המטמון פעמים רבות לתקופה מסוימת, כדאי לכבות את המטמון בכלל את הגדרות מהירות ומטמון.

en: If your site is displaying out-dated information, or behaving unexpectedly, it may help to clear your cache.
he_IL: אם האתר שלך מציג מידע מיושן, או אם הוא מגלה התנהגות בלתי צפויה, ריקון המטמון עשוי לעזור.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Links to:
he_IL: קשר תמונה ל:

en: Image Manipulation Available
he_IL: יכולת עיבוד תמונה ישנה

en: Image Not Found.
he_IL: לא נמצאנ תמונה.

en: Image On-State
he_IL: מצב תמונה

en: Image to Display
he_IL: תמונה להצגה

en: Image/File
he_IL: תמונה\קובץ

en: Import Files
he_IL: ייבוא קבצים

en: Important Information about Backup & Restore
he_IL: מידע חשוב אודות גיבוי ושחזור

en: Importer saved.
he_IL: המייבא נשמר.

en: Importers
he_IL: מייבאים

en: Importing files.
he_IL: מייבא קבצים.

en: In Set(s)
he_IL: בתוך סט(ים)

en: In one list
he_IL: ברשימה אחת

en: Inactive Users
he_IL: משתמשים מושבתים

en: Inbox
he_IL: דואר נכנס

en: Include &laquo; and &raquo;.
he_IL: כלול &laquo; וגם &raquo;.

en: Include all child pages
he_IL: כלול את כל הדפים הבנים

en: Include block in Composer
he_IL: כלול את הבלוק בקומפוזר

en: Include external forms in the filesystem and place them on pages.
he_IL: כלול טפסים חיצוניים במערכת הקבצים ומקם אותם בדפים.

en: Include only add-ons compatible with my version of concrete5.
he_IL: כלול רק תוספים שתואמים לגירסת קונקרט5 שרץ אצלי.

en: Included
he_IL: כלול

en: Included Users/Groups
he_IL: משתמשים/קבוצות משתמש כלולים

en: Included Users/Groups with timed permissions
he_IL: משתמשים/קבוצות משתמש עם הרשאות מתוזמנות כלולים

en: Included in Composer?
he_IL: כלול בקומפוזר?

en: Incorrect captcha code
he_IL: קוד captcha שגוי

en: Incorrect image validation code. Please check the image and re-enter the letters or numbers as necessary.
he_IL: קוד אימות תמונה לא תקין.  יש לבדוק את התמונה ולהזין את האותיות או את המספרים הדרושים.

en: Index cleared. You must now reindex your site from the Automated Jobs page.
he_IL: האינדקס רוקן.  עליך עכשיו לאנדקס מחדש את האתר מדף המשימות האוטומטיות.

en: Index partially updated. %s pages indexed (maximum number.) Re-run this job to continue this process.
he_IL: האינדקס עודכן חלקית. %s דפים אונדקסו (מספר מקסימאלי). הרץ שוב את המשימה כדי להמשיך את התהליך.

en: Indexing Method
he_IL: מתודת אינדוקס

en: Indexing complete. Index is up to date
he_IL: האינדוקס הושלם. האינדקס מעודכן.

en: Individual Block
he_IL: בלוק בודד

en: Inherit page type default permissions.
he_IL: לרשת הרשאות ברירת המחדל של סוג הדף.

en: Inherit the permissions of this page.
he_IL: לרשת הרשאות של דף זה.

en: Input Format
he_IL: פורמט קלט

en: Insert Link to Page
he_IL: הוספת קישור לדף

en: Inspect
he_IL: סקירה

en: Inspect Package
he_IL: בדוק חבילה

en: Inspect Theme
he_IL: בדוק ערכת עיצוב

en: Install
he_IL: התקנה

en: Install %s
he_IL: התקנת %s

en: Install Local Update
he_IL: התקן עדכון מקומי

en: Install Packages and Connect to the Marketplace
he_IL: התקן חבילות והתחבר לשוק קונקרט5

en: Install add-ons & themes.
he_IL: התקנת תוספים וערכות עיצוב.

en: Install concrete5
he_IL: התקנת קונקרט5

en: Install custom add-ons or those downloaded from the concrete5.org marketplace.
he_IL: התקן תוספים צותאמים או תוספים שהורדו משוק concrete.org.

en: Install only items required for concrete5 to run. This will create a blank site.
he_IL: מתקין את המינימום הנדרש לקונקרט5 כדי לרוץ.  התוצאה היא אתר ריק עובד.

en: Install theme
he_IL: התקנת ערכת עיצוב

en: Installation Notes
he_IL: הערות התקנה

en: Installed Block Types
he_IL: סוגי בלוק מותקנים

en: Installing attributes.
he_IL: מתקין תכונות.

en: Installing automated jobs.
he_IL: מתקין משימות אוטומטיות.

en: Installing dashboard.
he_IL: מתקין את לוח הבקרה.

en: Installing login and registration pages.
he_IL: מתקין דפי לוגין והרשמה.

en: Installing permissions & workflow.
he_IL: מתקין הרשאות ותזרימי עבודה.

en: Intelligent Search
he_IL: חיפוש חכם

en: Interface Preferences
he_IL: עדיפויות ממשק

en: Interface Settings
he_IL: הגדרות ממשק

en: Interface settings saved. Please log out and in again to update all backend messages.
he_IL: הגדרות ממשק נשמרו. תצא ותיכנס שוב כדי לעדכן את כל הודאות הבק-אנד.

en: Internal
he_IL: פנימי

en: Internal Block Types
he_IL: סוגי בלוק פנימיים

en: Invalid Attribute Type.
he_IL: סוג תכונה לא תקין.

en: Invalid Email Address
he_IL: כתובת אימייל אינה תקינה

en: Invalid File.
he_IL: קובץ לא תקין

en: Invalid ID
he_IL: מזהה אינו תקין

en: Invalid ID.  This id is currently being used by another element on this page.
he_IL: מזהה אינו תקין. מזהה זה נמצא כעת בשימוש על ידי אלמנט אחר בדף.

en: Invalid Key. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
he_IL: המפתח לא תקני. לך שוב לדף שכחתי סיסמא כדי לקבל מפתח חדש.

en: Invalid OpenID.
he_IL: OpenID לא תקף.

en: Invalid Package.
he_IL: חבילה לא תקינה.

en: Invalid Permissions
he_IL: הרשאות לא תקינות

en: Invalid Redirect URL
he_IL: כתובת URL לרידיירקט לא תקין.

en: Invalid Task.
he_IL: משימה לא תקנית.

en: Invalid Token.
he_IL: אסימון שגוי.

en: Invalid Username
he_IL: שם המשתמש אינו תקין.

en: Invalid Workflow Type.
he_IL: סוג תזרים עבודה לא תקין.

en: Invalid anti-spam library.
he_IL: ספריית אנטי-ספאם לא תקין.

en: Invalid attribute ID.
he_IL: מזהה תכונה אינו תקין.

en: Invalid attribute set.
he_IL: סט תכונות לא תקף.

en: Invalid backup file specified.
he_IL: קובץ גיבוי לא תקף.

en: Invalid block.
he_IL: בלוק לא תקני

en: Invalid captcha library.
he_IL: ספריית Captcha לא תקינה.

en: Invalid composer draft.
he_IL: טיוטת קומפוזר לא תקפה.

en: Invalid email address or password.
he_IL: אימייל או סיסמה אינם תקינים.

en: Invalid email address provided.
he_IL: סופקה כתובת אימייל לא תקינה.

en: Invalid email address.
he_IL: כתובת אימייל אינה תק��נה.

en: Invalid file extension.
he_IL: סיומת קובץ אינה תקינה.

en: Invalid file set.
he_IL: סדרת קבצים לא תקינה

en: Invalid file.
he_IL: קובץ לא תקין.

en: Invalid form token. Please reload this form and submit again.
he_IL: טוקן טופס (form token) לא תקין. רענן את הטופס ושלח שוב.

en: Invalid group ID.
he_IL: מזהה לקבוצת משתמש לא תקין.

en: Invalid group set.
he_IL: סדרת קבוצות משתמש לא תקינה.

en: Invalid marketplace item ID.
he_IL: מזהה פריט שוק לא תקין

en: Invalid marketplace item.
he_IL: פריט שוק לא תקני.

en: Invalid package or no package specified.
he_IL: חבילה לא תקינה או שמא לא נבחרה חבילה כלשהי.

en: Invalid package.
he_IL: חבילה אינה תקינה.

en: Invalid page.
he_IL: דף לא תקף.

en: Invalid parent page.
he_IL: דף אבא לא תקף.

en: Invalid stack
he_IL: סטאק לא תקין

en: Invalid stack.
he_IL: ערימה לא תקנית.

en: Invalid theme.
he_IL: ערכת נושא אינה תקינה.

en: Invalid token.  Unable to activate user.
he_IL: טוקן (token) לא תקין. לא ניתן להפעיל את המשתמש.

en: Invalid token.  Unable to deactivate user.
he_IL: טוקן (token) לא תקין. לא ניתן להשבית את המשתמש.

en: Invalid user ID.
he_IL: מזהה למשתמש לא תקין.

en: Invalid username or password.
he_IL: שם משתמש או סיסמא לא תקין.

en: Invalid version
he_IL: גרסה לא תקינה

en: Invalid workflow ID.
he_IL: מזהה לתזרים עבודה לא תקין.

en: It only takes a moment and you don't even have to leave your site.
he_IL: זה לוקח רגע בלבד ואפילו לא תצטרך לעזוב את האתר.

en: Items To Uninstall
he_IL: פריטים להסרה

en: JavaScript Enabled
he_IL: JavaScript הופעל

en: Job not found.
he_IL: המשימה לא נמצאה.

[ctx: JobSetName]
en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Justify
he_IL: יישור דו צדדי

en: Keep your site running well.
he_IL: שמור על הרצה חלקה של האתר.

en: Key Expired. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
he_IL: המפתח פג תוקף. לך שוב לדף שכחתי סיסמא כדי לקבל מפתח חדש.

en: Keywords
he_IL: מילות מפתח

en: Label
he_IL: תוית

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Language
he_IL: שפה

en: Languages
he_IL: שפות

en: Last Action
he_IL: פעולה אחרונה

en: Last Modified
he_IL: שונה לאחרונה

en: Last Response
he_IL: תגובה אחרונה

en: Last Run
he_IL: ריצה אחרונה

en: Last edit
he_IL: עדכון אחרון

en: Last login
he_IL: לוגין אחרון

en: Latest Message
he_IL: הודעה אחרונה

en: Latitude: %s
he_IL: קו רוחב: %s

en: Layout preset not found
he_IL: מתוה מוכן מראש לא נמצא

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: Learn about how to use concrete5, how to develop for concrete5, and get general help.
he_IL: למד איך להשתמש בקונקרט5, איך לפתח בשביל קונקרט5, וקבל עזרה כללית.

en: Learn about your site and concrete5.
he_IL: למד על האתר שלך ועל קונקרט5

en: Learn more about these block types.
he_IL: למד עוד אודות סוגי בלוק אלה.

en: Learn more and update.
he_IL: למד עוד ועדכן.

en: Leave a Reply
he_IL: השאר תגובה

en: Leave the following form field blank in order to allow everyone to download this file.
he_IL: הותר ריק את השדה דלהלן כדי לאפשר לכולם להוריד את הקובץ.

en: Leave this blank to keep your current password.
he_IL: השאר ריק כדי לשמור את הסיסמא המקורית.

en: Left
he_IL: שמאל

en: Lets you set default permissions and blocks for a particular page type.
he_IL: מאפשר להגדיר הרשאות ברירת מחדל ובלוקים עבור סוג דף מסוים.

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Link Tags to Page
he_IL: קשר תגים לדף

en: Link Text
he_IL: קישור טקסט

en: Link URL (optional)
he_IL: כתובת URL של קישור (אופציונלי)

en: Link and Caption
he_IL: קישור וכותרת

en: Link to files stored in the asset library.
he_IL: קישור לקבצים המאוחסנים בספריית הנכס.

en: List pages based on type, area.
he_IL: רשימת דפים המבוססת על זוב, אזור.

en: Live Version
he_IL: הגרסה החיה

en: Loading Video... If you're seeing this message you may not have Flash installed.
he_IL: טוען וידאו... אם אתה רואה הודעה זו ייתכן ו-Flash אינו מותקן.

en: Local database file refreshed.
he_IL: קובץ

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location Name
he_IL: שם המיקום

en: Location in Website
he_IL: מיקום באתר

en: Location: %s
he_IL: מיקום: %s

en: Lock IP after
he_IL: נעל כתובת IP אחרי

en: Lock Layout
he_IL: נעילת מתוה

en: Lock Widths
he_IL: נעילת רוחב

en: Log Application Exceptions
he_IL: בצע רישום של יוצאי דופן לאפליקציות

en: Log Emails Sent
he_IL: בצע רישום של אימיילים שנשלחו

en: Log entries marked as spam.
he_IL: בצע רישום לערכאות המסומנות כספאם.

en: Log settings
he_IL: בצע רישום להגדרות

en: Logged entries can be found in <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Reports > Logs</a>
he_IL:  ניתן למצוא רשומות פה<a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">לוח בקרה > דוחות> יומני רישום</a>

en: Logging
he_IL: רשומות

en: Logging Settings
he_IL: רושם הגדרות

en: Logging configuration saved.
he_IL: הגדרות יומני רישום נשמרו.

en: Login
he_IL: לוגין

en: Login & Registration
he_IL: לוגין והרשמה

en: Login Destination
he_IL: יעד אחרי לוגין

en: Login Successful
he_IL: לוגין בוצע בהצלחה

en: Login redirection saved.
he_IL: נשמר הניתוב אחרי לוגין.

en: Login with OpenID
he_IL: התחבר באמצעות OpenID

en: Logs
he_IL: יומני רישום

en: Longitude: %s
he_IL: קו אורך: %s

en: Loop
he_IL: נגן בלולאה

en: Mail Exception Occurred. Unable to send mail:
he_IL: אירע יוצא דופן למייל. לא ניתן לשלוח מייל:

en: Mail Importers
he_IL: מייבאי מיילים

en: Mail Server
he_IL: שרת דואר

en: Mailbox
he_IL: תיבת דואר

en: Main
he_IL: עיקרי

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Maintenance Mode
he_IL: מצב תחזוקה

en: Maintenance Mode turned off. Your site is public.
he_IL: מצב תחזוקה מכובה. אתרך כעת פומבי.

en: Maintenance Mode turned on. Your site is now private.
he_IL: מצב תחזוקה פעיל. האתר שלך עכשיו במצב פרטי.

en: Make Ban Permanent
he_IL: בצע חסימה קבועה

en: Make set public
he_IL: הפוך סט לפומבית

en: Make sure you <a href="%s">backup your database</a> before updating.
he_IL: שים לב <a href="%s">לגבות את מסד הנתונים שלך</a> לפני העדכון.

en: Make sure your web root contains a jobs/ directory, or upgrading will not go smoothly.
he_IL: ודא ששורש האתר מכיל ספריה של משימות (jobs), אחרת שדרוג לא יזרום טוב.

en: Manage Search Engine Optimization (SEO) Related Page Properties.
he_IL: נהל הגדרות עמוד הקשורות לשיפורים במנועי חיפוש (SEO).

en: Manage Sets
he_IL: נהל סדרות

en: Manage Stack Contents
he_IL: ניהול תכני ערימה

en: Manage sitewide content and administer block types.
he_IL: נהל תוכן לכל רוחב האתר ופקח על סוגי בלוקים

en: Manage the installed block types in your site.
he_IL: נהל את סוגי הבלוקים המותקנים באתר שלך

en: Manually
he_IL: ידנית

en: Manually create new user accounts for your concrete5 site.
he_IL: צור ידנית חשבונות משתמשים חדשים לאתר שלך.

en: Map Title
he_IL: כותרת מפה

en: Mark Email as Valid
he_IL: סמן אימייל כתקין

en: Marketplace integration disabled in configuration file.
he_IL: החיבור לשוק קונקרט5 מושבת בקובץ הקונפיגורציה (config).

en: Marketplace item %s downloaded successfully.
he_IL: פריט שוק %s הורד בהצלחה

en: Max Height
he_IL: גובה מקסימאלי

en: Max Width
he_IL: רוחב מקסימאלי

en: Maximum Gravatar Rating
he_IL: ציון Gravatar מקסימלי

en: Member Since
he_IL: חבר מ

en: Member profile (if enabled)
he_IL: פרופיל משתמש (אם מופעל)

en: Members
he_IL: חברים באתר

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message Details
he_IL: פרטי הודעה

en: Message Sent.
he_IL: הודעה נשלחה.

en: Message to display when completed
he_IL: הודעה להציג כאשר הסתיים

en: Message:
    %s
he_IL: תוכן ההודעה:
    %s

en: Message: %s
he_IL: תוכן ההודעה: %s

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Meta Description
he_IL: תיאור Meta

en: Meta Keywords
he_IL: מילות מפתח Meta

en: Meta Title
he_IL: כותרת Meta

en: Minimum Version
he_IL: גרסת מינימום

en: Minutes
he_IL: דקות

en: Mobile Theme
he_IL: ערכת עיצוב למובייל.

en: Mobile theme saved.
he_IL: ערכת עיצוב מובייל נשמרה.

en: Modified
he_IL: שונה

en: Months
he_IL: חודשים

en: Months Link to Page
he_IL: חודשים מקושרים לדף

en: More Add-ons
he_IL: תוספים נוספים

en: More Blocks
he_IL: בלוקים נוספים

en: More Details
he_IL: פרטים נוספים

en: More Information
he_IL: מידע נוסף

en: More Options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: More Statistics
he_IL: סטטיסטיקות נוספות

en: More Than
he_IL: יותר מ

en: More URLs
he_IL: עוד כתובות URL

en: Most Popular First
he_IL: הכי פופולארי קודם

en: Most Recent Version
he_IL: הגרסה העדכנית ביותר

en: Most recent 20 downloads:
he_IL: 20 ההורדות האחרונות:

en: Move
he_IL: הזזה

en: Move Down
he_IL: הזז למטה

en: Move Up
he_IL: הזז למעלה

en: Move or reorder pages by dragging their icons.
he_IL: להעביר או לסדר מחדש דפים על ידי גרירת הסמלים שלהם.

en: Move package to trash directory on server?
he_IL: העבר את החבילה לספריית פח הזבל שבשרת?

en: Move them to the parent area below
he_IL: הזז אותם מטה לאיזור ההורה

en: Move/Copy
he_IL: העבר\העתק

en: Move/Copy Page
he_IL: הזז\העתק דף

en: Multilingual Setup
he_IL: כינון רב-לשוניות

en: Multiple Values
he_IL: שני ערכים או יותר

en: Multiple values
he_IL: שניים או יותר

en: My Friends
he_IL: החברים שלי

en: My Sets
he_IL: הסדרות שלי

en: My Video
he_IL: וידאו שלי

en: MySQL Available
he_IL: MySQL זמין

en: MySQL Password
he_IL: סיסמת MySQL

en: MySQL Username
he_IL: שם משתמש MySQL

en: Name
he_IL: שם

en: Name Your Site
he_IL: שם האתר שלך

en: Name cannot contain the characters: %s
he_IL: שם לא יכול להכיל את האותיות: %s

en: Name is required
he_IL: שם חובה

en: Name required.
he_IL: שם חובה.

en: Navigate through sibling pages.
he_IL: נווט דרך דפים אחים.

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: New
he_IL: חדש

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New Version %s
he_IL: גירסה חדשה %s

en: New Version: %s.
he_IL: גירסה חדשה: %s.

en: New Version: %s. Upgrading from: %s.
he_IL: גירסה חדשה: %s. משדרג מגירסה: %s.

en: New copy to Scrapbook
he_IL: עותק חדש לספר הגזירים (scrapbook)

en: New file set added successfully.
he_IL: ערכת קבצים חדשה נוספה בהצלחה.

en: New template.
he_IL: תבנית חדשה.

en: Newer Posts
he_IL: פרסומים חדשים

en: News
he_IL: חדשות

en: Newsflow
he_IL: זרם חדשות

en: Next
he_IL: הבא

en: Next & Previous Labels
he_IL: תוויות הבא והקודם

en: Next & Previous Nav
he_IL: ניווט הבא/הקודם

en: Next Label
he_IL: תוית הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Attributes
he_IL: אין תכונות

en: No Block Types
he_IL: אין סוגי בלוקים

en: No End Date.
he_IL: איך תאריך סיום.

en: No File Types
he_IL: אין סוגי קבץ

en: No Groups
he_IL: אין קבוצות משתמש

en: No Name
he_IL: ללא שם

en: No Page Attributes
he_IL: אין תכונות דף

en: No Page Types
he_IL: אין סוגי דף

en: No Suggestions
he_IL: אין הצעות

en: No Themes
he_IL: אין ערכות עיצוב

en: No attribute categories currently defined.
he_IL: טרם הוגדרו קטגוריות תכונות כלשהם.

en: No attribute sets currently defined.
he_IL: טרם הוגדרו סדרות תכונות כלשהם.

en: No attributes assigned.
he_IL: לא הוקצו תכונות.

en: No attributes assigned. Any attributes you set here will automatically be set on pages when they are created.
he_IL: לא הוקצו תכונות. תכונות שנקבעות כאן אוטומטית נקבעות לכל דף לכשנוצר.

en: No attributes defined.
he_IL: לא הוגדרו תכונות.

en: No attributes found.
he_IL: לא נמצאו תכונות

en: No block found with the handle %s.
he_IL: לא נמצא בלוק עם הידית %s.

en: No block types can be added to this area.
he_IL: לא ניתן להוסיף אף סוג בלוק לאיזור זה.

en: No custom block types are awaiting installation.
he_IL: אין סוגי בלוק מותאמים שמחכים להתקנה.

en: No data is available yet.
he_IL: אין מידע עדיין.

en: No file sets found.
he_IL: לא נמצאו סדרות קבצים.

en: No file specified
he_IL: לא הוגדר קובץ

en: No files found in %s
he_IL: לא נמצאו קבצים ב-%s

en: No files found.
he_IL: לא נמצאו קבצים.

en: No files have been downloaded.
he_IL: לא הורדו קבצים כלשהם.

en: No global areas created yet.
he_IL: טרם נוצרו איזורים גלובאליים כלשהם.

en: No group sets found.
he_IL: לא נמצאו סדרות של קבוצות משתמש.

en: No groups found.
he_IL: לא נמצאו קבוצות.

en: No job specified.
he_IL: לא הוגדרה אף משימה.

en: No messages found.
he_IL: לא נמצאו הודעות.

en: No one has yet submitted this form.
he_IL: אף אחד לא שלח עדיין את הטופס.

en: No packages have been installed.
he_IL: לא הותקנו חבילות כלשהן.

en: No page could be found at this address.
he_IL: לא נמצא דף בכתובת זו.

en: No page types found.
he_IL: לא נמצאו סוגי דפים.

en: No pages found.
he_IL: לא נמצאו דפים.

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No results match
he_IL: לא נמצאו תוצאות לקריטריון

en: No screenshots
he_IL: אין תצלומי מסך

en: No stacks can be added to this area.
he_IL: לא ניתן להוסיף ערימות לאיזור זה.

en: No stacks have been added.
he_IL: טרם נוספו ערימות כלשהם.

en: No themes are installed.
he_IL: לא הותקנו ערכות עיצוב.

en: No timed permission assignments
he_IL: אין הקצאות של הרשאות מתוזמנות

en: No updates available.
he_IL: אין עדכונים.

en: No updates for your add-ons are available.
he_IL: אין עדכונים לתוספים שלך.

en: No users found.
he_IL: לא נמצאו משתמשים.

en: No users or groups added.
he_IL: לא נוספו משתמשים או קבוצות משתמש.

en: No users or groups selected.
he_IL: לא נבחרו משתמשים או קבוצות משתמש.

en: No users selected.
he_IL: לא נבחרו משתמשים.

en: No. Do <strong>not</strong> remove any content or files from this website.
he_IL: לא. <strong>אל</strong> תסיר שום תוכן ואף קובץ מהאתר.

en: No. Registration is required to answer.
he_IL: לא. יש להירשם כדי לענות.

en: Nobody
he_IL: אף אחד

en: None
he_IL: אף אחד

en: None Selected
he_IL: אף אחד

en: None of the requested files could be found.
he_IL: אף אחד מהקבצים המבוקשים לא נמצא.

en: None selected
he_IL: טרם נבחר

en: None.
he_IL: אין.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page type.
he_IL: אין. קובץ זה ישמש אוטומטמת את סוג הדף %s.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page.
he_IL: אין. קובץ זה ישמש אוטומטמת את הדף %s.

en: None. This file will automatically be used for pages without a template.
he_IL: ללא. קובץ זה ישמש אוטומוטית דפים ללא תבנית.

en: None. This file will automatically be used.
he_IL: אין.  שימוש ייעשה בקובץ זה אוטומיות.

en: Not a Member
he_IL: טרם נרשמת לאתר

en: Note: Additional page paths are not versioned. They will be available immediately.
he_IL: שים לב: נתיבים נוספים לדף אינם תומכים בגירסאות. הם זמינים מיידית.

en: Note: Downloading an update will NOT automatically install it.
he_IL: שים לב: הורדת עדכון לא תתקין אותו אטומטית.

en: Note: Since you haven't checked this page out for editing, these changes will immediately be approved.
he_IL: שים לב: כיוון שלא עשית צ'ק אאוט לדף לשם עריכה, השינויים יחולו מיידית.

en: Note: Styles set here are often overridden by those defined within the various block types.
he_IL: שים לב: סגנונות שהקבעים כאן נרמסות לעתים קרובות על ידי הסגנונות המוגדרות בתוך סוגי הבלוק השונים.

en: Nothing
he_IL: כלום

en: Nothing currently available to install.
he_IL: דבר אינו זמין כעת להתקנה.

en: Notification - Spam Detected
he_IL: הודעה - אותר ספאם

en: Notifications
he_IL: עדכונים

en: Notify Email on Comment
he_IL: שלח הודעה באימייל כשיש הערה

en: Notify me by email when people submit this form
he_IL: הודע לי כאשר אנשים שולחים את הטופס

en: Number
he_IL: מספר

en: Number and Type of Pages
he_IL: כמות וסוג דפים

en: Number of Responses
he_IL: מספר תגובות

en: Number to Display
he_IL: כמות להציג

en: OR Path
he_IL: או נתיב

en: Off
he_IL: כבוי

en: Off - Good for development of custom blocks.
he_IL: כבוי - טוב לפיתוח בלוקים מותאמים אישית.

en: Off - Good for development.
he_IL: כבוי - טוב לפיתוח

en: Off - Turn it on by hand for specific pages.
he_IL: כבוי - הפעל אותו ידנית לדפים מסוימים.

en: Offer choice of language on login.
he_IL: להציע בחירה של שפה ברגע הלוגין.

en: Office
he_IL: משרד

en: Ok
he_IL: OK

en: Old Versions
he_IL: גרסאות ישנות

en: Older Posts
he_IL: פרסומים ישנים

en: On
he_IL: ב-

en: On %s, user %s approved the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
he_IL: ב-%s, המשתמש %s אישר את הבקשה דלהלן: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s cancelled the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
he_IL: ב-%s, המשתמש %s ביטל את הבקשה דלהלן: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s submitted the following request: %s
he_IL: ב-%s, המשתמש %s שלח את הבקשה הבאה: %s

en: On - Helps speed up a live site.
he_IL: מופעל - מזרז אתר חי

en: On - If blocks on the particular page allow it.
he_IL: מופעל - אם הבלוקים שבדף מסוים מרשים זאת.

en: On - In all cases.
he_IL: מופעל - בכל מצב.

en: On - approve manually
he_IL: מופעל - אישור ידני

en: On - signup and go
he_IL: מופעל - הירשם וסע

en: On Date
he_IL: בתאריך

en: Once the index is clear, you must reindex your site from the Automated Jobs page.
he_IL: ברגע שהאינדקס נקי, יש לאנדקס מחדש את האתר מדף המשימות האוטומטיות.

en: Only Titles
he_IL: כותרות בלבד

en: Only displaying %s files.
he_IL: מציג %s קבצים בלבד.

en: Only displaying files with extension .%s.
he_IL: מציג קבצים בעלי סיומת %s. בלבד.

en: Only files with the following extensions will be allowed. Separate extensions with commas. Periods and spaces will be ignored.
he_IL: יורשו רק קבצים בעלי אחת מהסיומות הבאות.  הפרד סיומות באמצעות פסיקים.  המערכת תתעלם מנקודות ורווחים.

en: Only registered users may view the website.
he_IL: משתמשים רשומים בלבד יכולים לצפות באתר.

en: Only the %s user may reset the site's content.
he_IL: רק המשתמש %s מורשה לאפס את תוכן האתר.

en: Only the administrative group may view the website.
he_IL: קבוצת המנהלים בלבד יכולה לצפות באתר.

en: Only the super user may edit this account.
he_IL: רק משתמש העל מורשה לערוך חשבון משתמש זה.

en: Only the super user may remove block types.
he_IL: רק משתמש העל מורשה להסיר סוגי בלוקים.

en: Only users who are members of ALL selected groups will be eligible for this permission.
he_IL: רק משתמשים חברים בכל אחד מקבוצות המשתמש הנבחרים ייכללו בהרשאה זו.

en: Only when manually removed or the cache is cleared.
he_IL: רק אם נמחק ידני או מנקים את זכרון המטמון (הקאש).

en: Oops, it looks like you've entered an invalid feed address!
he_IL: אופס, נראה שהזנת כתובת פיד לא תקינה.

en: Oops, something is wrong with the form you posted (it doesn't have a question set id).
he_IL: אופס, משהו אינו תקין בטופס שפרסמת (אין לו מזהה ערכת שאלות).

en: Open Link in New Window
he_IL: פתח קישור בחלון חדש

en: Open Page
he_IL: פתח דף

en: Open by default to the...
he_IL: היפתח כברירת מחדל לדף...

en: Open links in a new window
he_IL: פתח קישורים בחלון חדש

en: Open to all site visitors?
he_IL: פתוח לכל מבקרי האתר?

en: OpenID Authentication Failed: %s
he_IL: אימות OpenID נכשל: %s

en: OpenID Verification Cancelled
he_IL: אימות OpenID בוטל

en: Optimization
he_IL: אופטימיזציה

en: Option
he_IL: אופציה

en: Option Order
he_IL: סדר האפשרויות

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Order pages by
he_IL: סדר עמודים לפי

en: Ordering
he_IL: סידור

en: Originally requested by %s.
he_IL: בקשה של %s במקור.

en: Other
he_IL: אחר

en: Other Information
he_IL: מידע נוסף

en: Other Properties
he_IL: מאפיינים נוספים

en: Other Stacks
he_IL: ערימות אחרות

en: Override Permissions
he_IL: רמיסת הרשאות

en: Overrides Cache
he_IL: רומס מטמון

en: Owner
he_IL: בעלים

en: POP Mail Server Authentication Settings
he_IL: הגדרות אימות שרת אימייל POP

en: Package
he_IL: חבילה

en: Page
he_IL: דף

en: Page Added To
he_IL: הדף נוסף אל

en: Page Attribute Created.
he_IL: תכונות דף נוצרו.

en: Page Attribute Deleted.
he_IL: תכונת דף נמחקה.

en: Page Attribute Updated.
he_IL: תכונות הדף עודכנו.

en: Page Attributes
he_IL: תכונות דף

en: Page Defaults for %s Page Type. All edits take effect immediately.
he_IL: ברירות המחדל לסוג הדף %s. כל עריכה כאן מיושמת מיד.

en: Page Forbidden
he_IL: דף אסור

en: Page ID: %s
he_IL: מזהה לדף: %s

en: Page Info
he_IL: מידע על הדף

en: Page List
he_IL: רשימת דפים

en: Page Name
he_IL: שם הדף

en: Page Not Found
he_IL: דף לא נמצא

en: Page Owner
he_IL: בעלי הדף

en: Page Paths and Location
he_IL: נתיבי דף ומיקומים

en: Page Permissions
he_IL: הרשאות דף

en: Page Properties
he_IL: מאפייני הדף

en: Page Properties saved.
he_IL: מאפייני דף נשמרו.

en: Page Search
he_IL: דף חיפוש

en: Page Submitted for Permission Changes.
he_IL: הדף נשלח לאישור שינויים בהרשאות.

en: Page Submitted to Change Permission Inheritance to %s.
he_IL: הדף נשלח לאישור שינוי בירושת ההרשאות ל-%s.

en: Page Successfully Added.
he_IL: נוסף דף בהצלחה.

en: Page Successfully Refreshed.
he_IL: הצליח רענון הדף.

en: Page Titles
he_IL: שמות דפים

en: Page Type
he_IL: סוג דף

en: Page Types
he_IL: סוגי דפים

en: Page Unsuccessfully Refreshed.
he_IL: נכשל רענון הדף.

en: Page Versions
he_IL: גרסאות דף

en: Page Views
he_IL: צפיות דף

en: Page currently in edit mode on %s
he_IL: הדף כרגע במצב עריכה ב-%s

en: Page last edited on %s
he_IL: הדף נערך לאחרונה ב-%s

en: Page permissions updated successfully.
he_IL: הרשאות הדף עודכנו בהצלחה.

en: Page saved at
he_IL: הדף נשמר ב-

en: Page type added successfully.
he_IL: סוג דף נוסף בהצלחה.

en: Page type updated successfully.
he_IL: סוג הדף עודכן בהצלחה.

en: Pages
he_IL: דפים

en: Pages & Themes
he_IL: דפים ותבניות

en: Pages Created
he_IL: דפים שנוצרו

en: Pages Should Appear
he_IL: על דפים להופיע

en: Pages and Themes
he_IL: דפים וערכות נושא

en: Pages appear in both locations; all edits to originals will be reflected in their alias.
he_IL: דפים מופיעים בשני המקומות; כל עריכה במקור תשתקף בכל כינוי.

en: Pages should appear
he_IL: על הדפים להופיע

en: Pagination
he_IL: חלוקה לדפים

en: Parent Page
he_IL: דף אב

en: Parent page not selected
he_IL: דף הורה לא נבחר

en: Password
he_IL: סיסמה

[ctx: Password]
en: <hidden>
he_IL: <חבוי>

en: Password (Confirm)
he_IL: סיסמה (אישור)

en: Password changed.
he_IL: הסיסמא שונתה.

en: Password changed.  Please login to continue.
he_IL: שונתה סיסמא. לוגין להמשיך.

en: Password incorrect. Please try again.
he_IL: סיסמה שגוייה. אנא נסה שנית.

en: Paste
he_IL: הדבק

en: Paste from Clipboard
he_IL: הדבק מלוח הגזירים

en: Paste your HTML code into this field, and it will be rendered by your web browser.
he_IL: תדביק כאן קוד HTML שלך והוא יוצג בדפדפן.

en: Path
he_IL: נתיב

en: Paths
he_IL: נתיבים

en: Pending
he_IL: נדרש לפעולה

en: Pending Approval
he_IL: מחכה לאישור

en: Pending Delete
he_IL: מחכה למחיקה

en: Pending Move
he_IL: מחכה להזזה

en: Pending Permissions
he_IL: הרשאות מחכות לאישור

en: Perform Full Database Backups
he_IL: בצע גיבוי מסד נתונים מלא

en: Permanent IP Ban
he_IL: חסימת IP קבועה

en: Permission Changes
he_IL: שינויים בהרשאות

en: Permission Denied
he_IL: רשות נדחתה

en: Permission Inheritance Changes
he_IL: שינויים בירושת הרשאות

en: Permission on
he_IL: הרשאה על

en: Permission setting saved. You must complete the workflow before this change is active.
he_IL: הגדרת ההרשאות נשמרה. יש להשלים את תזרים העבודה כדי שהשינוי ייושם.

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: File Uploader
he_IL: מעלה הקובץ

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group
he_IL: קבוצה

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Combination
he_IL: צירוף קבוצות משתמש

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Set
he_IL: סט קבוצות משתמש

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Page Owner
he_IL: בעלי הדף

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: User
he_IL: משתמש

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change anything in the Page Properties menu.
he_IL: יכולת לשנות כל הגדרה בתפריט מאפייני הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change caching settings.
he_IL: יכולת לשנות את הגדרות הקש.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the page type for this page, also check out Theme permissions.
he_IL: יכולת לשנות את סוג הדף לדף זה בלבד.  ראה גם הרשאות ערכת העיצוב.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the theme for this page.
he_IL: יכולת לשנות את ערכת העיצוב לדף שה בלבד.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change permissions for this page. Warning: by granting this a user could give themselves more access.
he_IL: יכולת לשנות הרשאות לדף זה. זהירות: משתמש עם יכולת זו עשוי להעניק לעצמו גישה רחבה יותר.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to make edits to at least some of the content in the page. You can lock down different block areas and specific blocks by clicking Permissions on them as well.
he_IL: יכולת לערוך לפחות חלק מהתוכן בדף.  אתה יכול לנעול גם כן איזורי בלוקים שונים ובלוקים מסויימים בקליק עליהם ובחירת הרשאות.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to move this page to the site's Trash.
he_IL: יכולת להעביר את הדף לפח הזבל של האתר.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to remove old versions of this page.
he_IL: יכולת להסיר גרסאות ישנות של הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to see what this page will look like at a specific time in the future as a specific user.
he_IL: יכולת לראות כיצד ייראה הדף בזמן עתידי מסוים כמשתמש מסוים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the File Manager.
he_IL: יכול לגשת למנהל הקבצים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the file manager
he_IL: יכול לגשת למנהל הקבצים

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a block to any area on the site. If someone is added here they can add blocks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
he_IL: יכול להוסיף בלוק לכל איזור  באתר.  משתמש המופיע כאן יכול להוסיף בלוקים לכל איזור (אלא אם לאיזור יש הרשאות שרומסות את ההרשאות הגולבליות האלה).

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a page beneath the current page.
he_IL: יכול להוסיף דף תחת הדף הנוכחי

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a stack or block from a stack to any area on the site. If someone is added here they can add stacks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
he_IL: מורשה להוסיף ערימה לכל איזור שהוא באתר.  משתמש שמופיע כאן מורשה להוסיף ערימות לכל איזור שהוא (אלא אם לאיזור יש הרשאות לוקאליות שרומסות את ההרשאות הגולבאליות האלה).

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add blocks to this area. This setting overrides the global Add Block permission for this area.
he_IL: יכול להוסיף בלוקים לאיזור זה.  הגדרה זו רומסת את ההרשאה הגלובלית להוסיף בלוקים לגבי איזור זה.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add files to set.
he_IL: יכול להוסיף קבצים בסט.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add stacks to this area. This setting overrides the global Add Stack permission for this area.
he_IL: מורשה להוסיף ערימות לאיזור זה.  הגדרה זו רומסת את ההרשאה הגלובאלית של הוספת ערימות לאיזורים בכלל.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can control scheduled guest access to this page.
he_IL: יכול לשלוט בתזמון גישת אורח לדף זה.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy file.
he_IL: יכול לעתיק קובץ.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy files in file set.
he_IL: יכול להעתיק קבצים בסט.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file.
he_IL: יכול למחוק קובץ.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete files in set.
he_IL: יכול למחוק קבצים בסט.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit a file's properties.
he_IL: מורשה לערוך מאפייני קובץ.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file sets.
he_IL: מורשה לערוך הרשאות גישה לסדרות קבצים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file.
he_IL: מורשה לערוך גישה לקובץ.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit blocks within this area.
he_IL: מורשה לערוך בלוקים באיזור זה.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files in set.
he_IL: מורשה לערוך או להחליף קבצים בסט.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files.
he_IL: מורשה לערוך או להחליף קבצים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can move or copy this page to another location.
he_IL: יכול להעביר או להעתיק את הדף למקום אחר באתר.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can publish an unapproved version of the page.
he_IL: יכול לפבלש גרסה בלתי-מאושרת של הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can see a page exists and read its content.
he_IL: יכול לראות שקיים הדף ולקרוא את התוכן שעל הדף

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files in the site.
he_IL: מורשה לראות ולהוריד קבצים באתר.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files.
he_IL: מורשה להציג ולהוריד קבצים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the area and its contents.
he_IL: יכול לראות את האיזור ואת תכני ה.איזור.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the page versions dialog and read past versions of a page.
he_IL: רשאי לצפות בדיאלוג גרסאות הדף ולקרוא גרסאות דף קודמות.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can access the permissions on an area. Custom area permissions could override those of the page.
he_IL: שליטה ביכולת המשתמש לגשת להרשאות ברמת האיזור.  הרשאות מותאמות לאיזור עשויות לרמוס את אלה שברמת הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change permissions on this block, potentially granting themselves or others greater access.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש לשנות הרשאות על הבלוק, ועם זאת האפשרות שהמשתמש יגדיר לעצמו או לאחרים גישה רחבה יותר.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the custom template on this block. This overrides any area or page permissions.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש לשנות את המיני-טמפלייט המופעל על הבלוק.  רומס כל הרשאת ברמה איזורים או ברמת הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete blocks from this area.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש למחוק בלוקים מהאיזור.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete this block. This overrides any area or page permissions.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש למחוק את הבלוק.   רומס כל הרשאת ברמה איזורים או ברמת הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can edit this block. This overrides any area or page permissions.
he_IL: שליטה ביכולת המשתמש לערוך את הבלוק. רומס הרשאות ברמת האיזור או הדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on blocks in this area. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש לתזמן הרשאות גישה לאורח לבלוקים באיזור זה.  גישת אורחים היא קיצור דרך להעניק הרשאות לקבוצת משתמש אורח בלבד.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on this block. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש לתזמן הרשאות גישת משתמש אורח על הבלוק.  גישת אורח היא בעצם קיצור דרך לתת הרשאות לקבוצת המשתמש האורח.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can set custom design properties or CSS on this block.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש להחיל מאפייני סגנון מותאמים או CSS על הבלוק.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can view this block in the page.
he_IL: שליטה ביכולת המשתמשים לראות בלוק זה בדף.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users get the ability to add layouts to a particular area.
he_IL: שליטה ביכולת משתמשים להוסיך מתווים לאיזור מסוים.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users see design controls and can modify an area's custom CSS.
he_IL: שליטה ביכולת משתמש לראות אפשרויות סגנון ולשנות את ה-CSS המותאם לאיזור.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Grant ability to approve workflow.
he_IL: הענק הרשאה לאשר מהלך עבודה.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been approved.
he_IL: עדכן מאשרים שאושר שינוי.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been denied.
he_IL: עדכן משתמשים ששינוי נדחה.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has entered the workflow.
he_IL: עדכן מאשרים שנכנס שינוי במהלך העבודה.

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Group Search
he_IL: גישה לחיפוש קבוצה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Page Type Defaults
he_IL: גישה לברירות המחדל של סוגי דף

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Sitemap
he_IL: גישה למפת האתר

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Task Permissions
he_IL: גישה להרשאות משימה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access User Search
he_IL: גישה לחיפוש משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Activate/Deactivate User
he_IL: הפעל/השבת משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block
he_IL: הוספת בלוק

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block to Area
he_IL: הוסף בלוק לאיזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add File
he_IL: הוספת קובץ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Layouts to Area
he_IL: הוספת מתוה לאיזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack
he_IL: הוספת ערימה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack to Area
he_IL: הוסף סטאק לאיזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Sub-Page
he_IL: הוספת תת-דף

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve Changes
he_IL: אשר שינויים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve or Deny
he_IL: אישור או דחייה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Assign Groups to User
he_IL: יעד קבוצות למשתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Custom Template
he_IL: שנה תבנית מותאמת

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Page Type
he_IL: שנה סוג דף

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Theme
he_IL: שנה ערכת עיצוב

[ctx: PermissionKeyName]
en: Copy File
he_IL: העתק קובץ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete
he_IL: מחיקה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Area Contents
he_IL: מחק תכנים לאיזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Block
he_IL: מחק בלוק

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File
he_IL: מחק קובץ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File Set
he_IL: מחק סט קבצים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete User
he_IL: מחק משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Versions
he_IL: מחק גרסאות

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Contents
he_IL: עריכת תכני איזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Design
he_IL: עריכת סגנון איזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Permissions
he_IL: עריכת הרשאות איזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Block
he_IL: עריכת בלוק

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Contents
he_IL: עריכת תכנים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Design
he_IL: עריכת סגנון

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Access
he_IL: עריכת הרשאות גישה לקבצים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Contents
he_IL: עריכת תכני קובץ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Properties
he_IL: עריכת מאפייני קובץ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Groups
he_IL: עריכת קבוצות משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Permissions
he_IL: עריכת הרשאות

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Properties
he_IL: עריכת מאפיינים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Speed Settings
he_IL: עריכת הגדרות מהירות

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit User Details
he_IL: עריכת פרטי משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Empty Trash
he_IL: רוקן פח

[ctx: PermissionKeyName]
en: Install Packages
he_IL: התקן חבילות

[ctx: PermissionKeyName]
en: Move or Copy Page
he_IL: העבר או העתק דף

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Approve
he_IL: עדכן ברגע שיש אישור

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Deny
he_IL: עשכן ברגע שיש דחייה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Entry
he_IL: עדכן ברגע הכניסה

[ctx: PermissionKeyName]
en: Perform Backups
he_IL: בצע גיבויים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Preview Page As User
he_IL: תצוגה מקדימה כמשתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Schedule Guest Access
he_IL: תזמן גישה לאורח

[ctx: PermissionKeyName]
en: Search Files in File Manager
he_IL: חפש קבתים בתוך מנהל הקבצים

[ctx: PermissionKeyName]
en: Sign in as User
he_IL: היכנס כמשתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: Uninstall Packages
he_IL: הסר חבילות

[ctx: PermissionKeyName]
en: View
he_IL: תצוגה

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Area
he_IL: הצג איזור

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Block
he_IL: הצג בלוק

[ctx: PermissionKeyName]
en: View File in File Manager
he_IL: הצג קובץ במנהל הקבצים

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Files
he_IL: הצג קבצים

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Newsflow
he_IL: הצג חדשות

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Page in Sitemap
he_IL: הצג דף במפת האתר

[ctx: PermissionKeyName]
en: View User Attributes
he_IL: הצג תכונות משתמש

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Versions
he_IL: ראה גרסאות

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Permissions & Access
he_IL: הרשאות וגישה

en: Permissions Should
he_IL: הרשאות צריכות

en: Permissions for this area currently override those of the page.
he_IL: הרשאות איזור זה רומסות כרגע את הרשאות הדף.

en: Permissions for this block are currently dependent on the area containing this block.
he_IL: הרשאות בלוק זה תלויות כרגע באיזור המכיל את הבלוק.

en: Permissions for this block currently override those of the area and page.
he_IL: הרשאות בלוק זה רומסות כרגע את הרשאות האיזור והדף.

en: Permissions for this file are currently dependent on file sets and global file permissions.
he_IL: הרשאות קובץ זה תלויות כרגע בסדרות קבצים והרשאות קבצים גלובאליות.

en: Permissions for this file currently override its sets and the global file permissions.
he_IL: הרשאות לקובץ זה רומסות כרגע את הרשאות הסדרה אליה הוא משתייך ואת הרשאות הקובץ הגלובאליות.

en: Permissions saved
he_IL: ההרשאות נשמרו.

en: Permissions updated successfully.
he_IL: ההרשאות עודכנו בהצלחה.

en: Pictures from File Set
he_IL: תמונות מערכת קבצים

en: Playback
he_IL: הפעלה חוזרת

en: Please Enter a Name
he_IL: אנא הזן שם

en: Please Login to Vote
he_IL: אנא לוגין על מנת להצביע

en: Please add at least one question to your form.
he_IL: אנא הוסף לפחות שאלה אחת לטופס.

en: Please choose a file set.
he_IL: אנא בחר סדרת קבצים.

en: Please choose a scrapbook.
he_IL: בחר ספר גזירים (scrapbook).

en: Please choose at least two images.
he_IL: אנא בחר לפחות שתי תמונות.

en: Please complete all required fields.
he_IL: אנא השלם את כל שדות החובה.

en: Please correct the following errors:
he_IL: אנא תקן את השגיאות הבאות:

en: Please enable JavaScript in your browser.
he_IL: הפעל JavaScript בדפדפן שלך.

en: Please enter a valid feed address.
he_IL: אנא הזן כתובת הזנת RSS תקינה.

en: Please enter a valid search title.
he_IL: אנא הזן כותרת חיפוש תקינה.

en: Please enter a zoom number from 0 to 21.
he_IL: הזן מספר זום בין 0 ל-21

en: Please enter the number of items to display.
he_IL: אנא הזן מספר פרטים לתצוגה.

en: Please enter the number of months you want to show.
he_IL: אנא הכנס את מספר החודשים שברצונך להציג.

en: Please enter your Search Title.
he_IL: הזן את שם החיפוש

en: Please enter your Submit Button Text.
he_IL: הזן את הטקסט לכפתור השליחה.

en: Please give your RSS Feed a name.
he_IL: תן שם לפיד ה-RSS שלך.

en: Please specify a valid email address
he_IL: אנא ציין כתובת אימייל תקינה

en: Please specify your site's name
he_IL: אנא ציין את שם האתר שלך

en: Please type the letters and numbers shown in the image.
he_IL: אנא הקלד את האותיות והמספרים המוצגים בתמונה.

en: Polls an email account and grabs private messages/postings that are sent there..
he_IL: דוגם חשבון אימייל ושולף הודעות פרטיות ופוסטים שנשלחו לשם.

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Port (Leave blank for default)
he_IL: פורט (הותר ריק כדי להשתמש בברירת המחדל)

en: Position
he_IL: מיקום

en: Post Comment
he_IL: פרסם תגובה

en: Post Max: %s
he_IL: גודל מירבי לפוסט: %s

en: Post to Another Page Elsewhere
he_IL: פרסם לדף אחר במקום אחר

en: Post-Login Settings
he_IL: הגדרות לאחר התחברות

en: Postal Code
he_IL: מיקוד

en: Posted by
he_IL: פורסם ע"י

en: Posted by %1$s on %2$s
he_IL: פורסם ע"י %1$s בתאריך %2$s

en: Posted by %s on %s
he_IL: פובלש ע"י %s  ב-%s

en: Powered by <a href="%s">concrete5</a>.
he_IL: מנוהל באמצעות CMS <a href="%s">concrete5</a>.

en: Prefetching information.
he_IL: מכין תוכן מוכן מראש.

en: Pretty URLs
he_IL: כתובות URL יפות (pretty URLs)

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview As
he_IL: תצוגה מקדימה בתור

en: Preview File
he_IL: תצוגה מקדימה של קובץ

en: Preview My Edits
he_IL: תצוגה מקדימה של העריכות שלי

en: Preview Pane
he_IL: חלונית תצוגה מקדימה

en: Preview as User
he_IL: תצוגה מקדימה בתור משתמש

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Previous Label
he_IL: תווית קודמת

en: Price: High to Low
he_IL: מחיר: מגבוה לנמוך

en: Price: Low to High
he_IL: מחיר: מנמוך לגבוה

en: Private
he_IL: פרטי

en: Private message from %s
he_IL: הודעה פרטית מאת %s

en: Private message limit exceeded for user: %s on %s
he_IL: מגבלת הודעות פרטיות חרגה למשתמש: %s ב %s

en: Process Email Posts
he_IL: עיבוד אימיילים

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile Information Saved.
he_IL: מידע פרופיל נשמר.

en: Profile Options
he_IL: אפשרויות פרופיל

en: Project Page
he_IL: דף פרוייקט

en: Properties
he_IL: אפשרויות

en: Protect with Password
he_IL: הגנה באמצעות סיסמה

en: Provide RSS Feed
he_IL: ספק הזנת RSS

en: Provide a simple survey, along with results in a pie chart format.
he_IL: ספק סקר פשוט, יחד עם התוצאות בתבנית של תרשים פאי.

en: Proxy Host
he_IL: מאחסן פרוקסי

en: Proxy Password
he_IL: סיסמא פרוקסי

en: Proxy Port
he_IL: פורט פרוקסי

en: Proxy Server
he_IL: שרת PROXY

en: Proxy Server Settings
he_IL: הגדרות שרת פרוקסי

en: Proxy User
he_IL: משתמש פרוקסי

en: Proxy block for blocks pasted through the scrapbook.
he_IL: בלוק פרוקסי לבלוקים מודבקים דרך ספר הגזירים (scrapbook).

en: Proxy block for stacks added through the UI.
he_IL: בלוק פרוקסי לערימות שנוספו דרך ממשק המשתמש.

en: Proxy configuration saved.
he_IL: תצורת הפרוקסי נשמרה.

en: Public
he_IL: פומבי

en: Public Date
he_IL: תאריך פומבי

en: Public Date/Time
he_IL: תאריך\שעה פומבי

en: Public Display
he_IL: תצוגה פומבית

en: Public Profiles
he_IL: פרופילים פומביים

en: Public Registration
he_IL: רישום פומבי

en: Public Sets
he_IL: סדרות פומביות

en: Public profiles have been disabled.
he_IL: פרופילים פומביים מושבתים מעתה.

en: Public profiles have been enabled
he_IL: פרופילים פומביים מופעלים מעתה.

en: Publish Changes
he_IL: פבלש שינויים

en: Publish Location
he_IL: מיקום באתר

en: Publish My Edits
he_IL: פבלש את העריכות שלי

en: Publish Page
he_IL: פבלש דף

en: Pull a picture of the day from concrete5.org (Default)
he_IL: שלוף תמונה יומית מאתר concrete5.org (ברירת המחדל)

en: Purchase - %s
he_IL: קנה - %s

en: Purge
he_IL: ריקון

en: Purge attempt complete.
he_IL: נסיון ריקון הסתיים

en: Put each answer options on a new line
he_IL: שים כל אפשרויות התשובה בשורה חדשה

en: Quality
he_IL: איכות

en: Question
he_IL: שאלה

en: RSS Displayer
he_IL: מציג RSS

en: RSS Feed
he_IL: פיד RSS

en: RSS Feed Description
he_IL: תיאור הזנת RSS

en: RSS Feed Title
he_IL: כותרת הזנת RSS

en: RSS Icon
he_IL: אייקון RSS

en: Radio Buttons
he_IL: כפתורי בחירה

en: Random (But keep sets together)
he_IL: רנדומלי (אבל שומר על סדרות יחד)

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Re: %s
he_IL: בנוגע ל: %s

en: Read
he_IL: קריאה

en: Read Full Post
he_IL: קרא הכל

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Read Reviews
he_IL: קרא בקורות

en: Read full post
he_IL: קרא את הפוסט המלא

en: Reason For Ban
he_IL: סיבות לחסימה

en: Recent
he_IL: אחרונים

en: Recent Activity
he_IL: פעילות אחרונה

en: Recent Page Views
he_IL: צפיות דף אחרונות

en: Recent Registrations
he_IL: הרשמות אחרונות

en: Recently Added
he_IL: נוסף לאחרונה

en: Recommended
he_IL: מומלץ

en: Redirect administrators to dashboard
he_IL: נתב את מנהלי האתר ללוח הבקרה

en: Redirect to another page after form submission?
he_IL: ניתוב מחדש לדף אחר לאחר הגשת הטופס?

en: Redirect users to:
he_IL: נתב משתמשים אל:

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Refresh Databases
he_IL: רענן מסדי נתונים

en: Refresh core database tables and blocks.
he_IL: רענון טבלאות מסדי נתונים ובלוקים השייכים לליבת קונקרט5.

en: Refreshes %s files contained in %s and all block directories.
he_IL: מרענן קבצי %s הכלולים ב-%s ואת כל ספריות הבלוקים.

en: Refreshes the page, rebuilding its permissions and its name.
he_IL: מרענן את הדף, בונה מחדש את ההרשאות שלו ואת שמו.

en: Register
he_IL: הרשם

en: Register here!
he_IL: הירשם כאן!

en: Registered
he_IL: נרשם

en: Registered Between
he_IL: נרשם בין

en: Registered User
he_IL: משתמש רשום

en: Registration
he_IL: רישום

en: Registration - A New User Has Registered
he_IL: הרשמה - משתמש חדש נרשם

en: Registration - Approval Required
he_IL: הרשמה - דרוש אישור

en: Registration - Validate Email Address
he_IL: הרשמה - אימות כתובל אימייל

en: Registration Data
he_IL: פרטי הרשמה

en: Registration settings have been saved.
he_IL: הגדרות הרשמה נשמרו.

en: Release Date: %s
he_IL: תאריך שחרור: %s

en: Relevance
he_IL: רלוונטיות

en: Relevant sub pages.
he_IL: דפי משנה רלוונטיים.

en: Reload custom tables.
he_IL: טען מחדש טבלאות מותאמות אישית.

en: Reloads database tables contained in %s.
he_IL: מטעין מחדש את הקבצים הכלולים ב-%s.

en: Remain logged in to website.
he_IL: הישאר מחובר לאתר.

en: Remote File Importing Available
he_IL: יכולת יבוא קבצים מרחוק ישנה.

en: Remote URL import requires the iconv extension enabled on your server.
he_IL: ייבוא מ-URL חיצוני דורש שסיומת הקובץ iconv תופעל בשרת שלך.

en: Remote file importing through the file manager requires the iconv PHP extension.
he_IL: יכולת יבוא קבצים מרחוק דורשת את הרחבת iconv ל-PHP.

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove Alias
he_IL: הסר כינוי דף

en: Remove Avatar
he_IL: הסר צלמית משתמש

en: Remove Ban
he_IL: הסר חסימה

en: Remove From Group
he_IL: הסר מקבוצת משתמש

en: Remove Layout
he_IL: הסר מתווה

en: Remove Old Page Versions
he_IL: הסר גירסאות דף ישנות

en: Remove Path
he_IL: הסר נתיב

en: Remove files from incoming/ directory.
he_IL: הסר קבצים מספריית ההעלאות הייעודית incoming.

en: Remove from Clipboard
he_IL: הסר מלוח הגזירים

en: Remove from Group
he_IL: הסר מקבוצת משתמש

en: Remove from My Friends
he_IL: הסר מהחברים שלי

en: Remove the user from the group and deactivate the account
he_IL: הסר את המשתמש מקבוצת המשתמש והשבת את החשבון

en: Remove the user from this group
he_IL: הסר משתמש מקבוצה זו

en: Remove the users below from Group(s)
he_IL: הסר את המשתמשים דלהלן מקבוצות המשתמש הבאות

en: Remove this alias or external link?
he_IL: הסר את הכינוי לדף או את הקישור החיצוני?

en: Remove your user avatar &gt;
he_IL: הסר את צלמית המשתמש (אוואטאר) שלך &gt;

en: Removes all except the 10 most recent page versions for each page.
he_IL: מסיר את כל הגירסאות למעט 10 האחרונות לכל דף ודף באתר.

en: Rename
he_IL: שנה שם

en: Rename request saved. You must complete the approval workflow before the name of the stack will be updated.
he_IL: בקשת שינוי השם נשמרה. עליך להשלים את תהליך האישור לפני שיהיה ניתן לעדכון את שם המחסנית.

en: Repeat By
he_IL: חזור לפי

en: Repeat every
he_IL: חזור כל

en: Repeat...
he_IL: חזור...

en: Repeats
he_IL: חוזר

en: Repeats %s.
he_IL: חוזר על %s.

en: Replace
he_IL: החלף

en: Replace Permissions
he_IL: החלפת הרשאות

en: Replied
he_IL: השיב

en: Reply
he_IL: השב

en: Reply Sent.
he_IL: תשובה נשלחה.

en: Reply to this email address
he_IL: השב לכתובת אימייל זו

en: Reply-To
he_IL: השב-ל

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Requested Version: %s
he_IL: גירסה מבוקשת: %s

en: Require on Registration Form.
he_IL: שדה חובה בטופס ההרשמה.

en: Required
he_IL: חובה

en: Requires Password to Access
he_IL: דורש סיסמא

en: Rescan
he_IL: סרוק מחדש

en: Reserved words reset.
he_IL: איפוס מילים שמורות.

en: Reserved words updated.
he_IL: מילים שמורות עודכנו.

en: Reset
he_IL: אתחול

en: Reset Order
he_IL: אפס סדר מיון

en: Reset Styles
he_IL: אפס סגנונות

en: Reset To Default
he_IL: אפס לברירת המחדל

en: Reset and Email Password
he_IL: אפס סיסמא ושלח אימייל

en: Reset styles in this theme?
he_IL: אפס את כל העיצובים שבערכת העיצוב?

en: Reskin your site.
he_IL: חדש את פני האתר שלך

en: Responses to %s
he_IL: תגובות ל-%s

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restore Backup
he_IL: שחזר גיבוי

en: Restore Page
he_IL: שחזר דף

en: Result(s)
he_IL: (תוצאות)

en: Results Page
he_IL: דף תוצאות

en: Results for &#34;%s&#34;
he_IL: תוצאות עבור &#34;%s&#34;

en: Results of Last Run
he_IL: תוצאות ריצה אחרונה

en: Resume Editing
he_IL: המשך לערוך

en: Retrieving add-on data from concrete5.org marketplace.
he_IL: שולף תוסף משוק קונקרט5.

en: Retrieving theme data from concrete5.org marketplace.
he_IL: שולף ערכת עיצוב משוק קונקרט5.

en: Return
he_IL: חזרה

en: Return to Export Database XML
he_IL: חזרה לייצוא Database XML

en: Return to Home
he_IL: חזרה לדף הבית

en: Return to Message.
he_IL: חזרה להודעה.

en: Return to Profile.
he_IL: חזור לפרופיל.

en: Return to Template List
he_IL: חזרה לרשימת התבניות

en: Return to Themes
he_IL: חזרה לערכות עיצוב

en: Return to Website
he_IL: חזרה לאתר

en: Return to start/end of page sequence.
he_IL: חזרה להתחלה/סוף של רצף הדפים.

en: Revert to Area Permissions
he_IL: חזרה להרשאות ברמת האיזור.

en: Revert to File Set and Global Permissions
he_IL: חזרה להרשאות ברמת סדרת הקבצים ולהרשאות גלובאליות.

en: Revert to Page Permissions
he_IL: חזרה להרשאות ברמת הדף.

en: Rich Text - Advanced
he_IL: עורך טקסט עשיר - גירסה מתקדמת

en: Rich Text - Basic Controls
he_IL: עורך טקסט עשיר - גירסה בסיסית

en: Rich Text - Custom
he_IL: עורך טקסט עשיר - מותאם אישית

en: Rich Text - Office
he_IL: עורך טקסט עשיר - גירסת משרד

en: Rich Text - Simple (Default Setting)
he_IL: טקסט עשיר - פשוט (מצב ברירת המחדל)

en: Rich Text Editor
he_IL: מעבד תמלילים טכסט עשיר

en: Right
he_IL: ימין

en: Rotate
he_IL: סובב

en: Rows
he_IL: שורות

en: Run
he_IL: הרץ

en: Run Backup
he_IL: הרץ גיבוי

en: Run Tests
he_IL: הרץ בדיקות

en: Run common cleanup tasks.
he_IL: הרץ משימות ניקוי שכיחות

en: Running a backup will create a database export file and store it on your server. Encryption is only advised if you plan on storing the backup on the server indefinitely. This is <strong>not recommended</strong>. After running backup, download the file and make sure that the entire database was saved correctly. If any error messages appear during the backup process, do <b>not</b> attempt to restore from that backup.
he_IL: הרצת גיבוי תיצור קובץ ייצוא למסד הנתונים ויאחסן אותו על שרת שלך. הצפנה מומלצץ רק אם בכוונתך לאחסן את הגיבוי על השרת לצמיתות.  זה <strong>לא מומלץ בכלל</strong>.  אחרי הרצת הגיבוי, הורד את הקובץ וודא אמסד הנתונים נשמר נכון בשלמותו.  אם מופיעה כל הודעת שגיאה במהלך הגיבוי, <b>אל תנסה</b> לבצע שחזור מאותו גיבוי.

en: SEO & Statistics
he_IL: SEO וסטטיסטיקות

[ctx: SMTP Encryption]
en: none
he_IL: אין

en: SMTP Encryption: %s
he_IL: הצפנת SMTP: %s

en: SMTP Method
he_IL: מתודת SMTP

en: SMTP Password: %s
he_IL: סיסמת SMTP: %s

[ctx: SMTP Port]
en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: SMTP Port: %s
he_IL: פורט SMTP: %s

en: SMTP Server: %s
he_IL: שרת SMTP: %s

en: SMTP Settings
he_IL: הגדרות SMTP

en: SMTP Username: %s
he_IL: שם משתמש SMTP: %s

en: Sample Content
he_IL: תוכן לדוגמא

en: Sample Content with Blog
he_IL: תוכן לדוגמא עם בלוג

en: Save
he_IL: שמור

en: Save Additional Settings
he_IL: שמור הגדרות נוספות

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Location
he_IL: שמור מיקום

en: Save Password
he_IL: שמור סיסמה

en: Save Positioning
he_IL: שמור מיקום

en: Save Search
he_IL: שמור חיפוש

en: Save old page path
he_IL: שמור את הנתיב הישן לדף

en: Save this style as a new preset
he_IL: שמור סגנון כסגנון קבוע מראש חדש

en: Save this style as a new preset.
he_IL: שמור כסגנון קבוע מראש.

en: Save this style as a new preset?
he_IL: שמור כסגנון קבוע מראש?

en: Saved Presets
he_IL: סגנונות קבועים מראש שמורים

en: Saved Search
he_IL: חיפוש שמור

en: Scale Image
he_IL: שנה גודל תמונה

en: Schedule Guest Access
he_IL: תזמן גישה לאורח

en: Scrapbook
he_IL: אלבום הדבקות

en: Scrapbook Display (Core)
he_IL: תצוגת סקראפבוק (ליבה)

en: Scrapbook Name
he_IL: שם אלבום ההדבקות

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search All Children?
he_IL: חפש בכל הבנים?

en: Search Blog
he_IL: חפש בבלוג

en: Search Index
he_IL: אינדקס חיפוש

en: Search Index Preferences Updated
he_IL: העדפות אינדקס החיפוש נשמרו.

en: Search Members
he_IL: חפש חברים רשומים

en: Search Pages
he_IL: חיפוש דפים

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search This Site
he_IL: חפש באתר

en: Search Title
he_IL: כותרת חיפוש

en: Search Users
he_IL: חפש משתמש

en: Search Within Path
he_IL: חיפוש בתוך הנתיב

en: Search Your Site
he_IL: חיפוש באתר

en: Search the pages of your site and perform bulk actions on them.
he_IL: חפש בדפי האתר ופעל על דפים רבים בבת אחת.

en: Search the users of your site and perform bulk actions on them.
he_IL: מבצע רישום

en: Searchable
he_IL: ניתן לחיפוש

en: SecurImage (Default)
he_IL: SecurImage (ברירת מחדל)

en: Secure and setup your site.
he_IL: אבטח והתקן את האתר שלך.

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Box
he_IL: תיבת בחירה

en: Select Group(s)
he_IL: בחר קבוצות משתמשים

en: Select Options
he_IL: אפשרויות בחירה

en: Select Page
he_IL: בחר דף

en: Select Search Field.
he_IL: בחר שדה חיפוש.

en: Select Some Options
he_IL: יש לבחור מספר אפשרויות

en: Select User
he_IL: ב��ר משתמש

en: Select a Flash movie that you've uploaded to the File Manager, then set options for quality desired and minimum version of Flash required for a browser to display the movie.
he_IL: בחר סרט פלאש שהעלית למנהל הקבצים, ואז תקבע אפשרויות איכות וגירסת פלאש מינימלית נדרשת על מנת שהדפדפן יציג את הסרט.

en: Select a custom-coded form to display as a block on your page.
he_IL: בחר טופס עם קוד ייחודי שיוצג כבלוק על הדף שלך.

en: Select a form
he_IL: בחר טופס

en: Select a video file from the File Manager and specify a width and height at which to display it on your page. AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats are supported.
he_IL: בחר קובץ וידאו מתוך מנהל הקבצים, הגדר רוחב וגובה לתצוגה בדף.  AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 ו-FLV פורמטים נתמכים.

en: Select an Option
he_IL: יש לבחור באפשרות

en: Select an image from the File Manager, and optionally select a rollover image. Choose where to link the image, if desired, and enter alt text. Use Constrain Image Dimensions to force the image to be displayed at a different size than the actual image file.
he_IL: בחר תמונה ממנהל הקבצים, ואם תרצה, גם תמונת גלגול/רחיפה. בחר לאן לקשר את התמונה, אם תרצה בכך, והזן טקסט חלופי. השתמש ב-אלץ את ממדי תמונה כדי לאלץ את התמונה שתוצג בגודל שונה מקובץ התמונה בפועל.

en: Select which types of attributes to make available to pages, users, and files.
he_IL: בחר אלו תכונות ישמשו דפים, משתמשים וקבצים.

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Hello World
he_IL: שלום עולם

[ctx: SelectAttributeValue]
en: composer
he_IL: קומפוזר

[ctx: SelectAttributeValue]
en: icon
he_IL: Icon

[ctx: SelectAttributeValue]
en: style
he_IL: סגנון

[ctx: SelectAttributeValue]
en: this
he_IL: אל

en: Selected Attributes
he_IL: תכונות מובחרות

en: Selected Countries
he_IL: מדינות נבחרות

en: Selected Icon
he_IL: אייקון מובחר

en: Send Mail Method
he_IL: מתודת שליחת מיילים

en: Send Message
he_IL: שלח הודעה

en: Send Private Message
he_IL: שלח הודעה פרטית

en: Send To Bottom
he_IL: שלח למטה

en: Send To Top
he_IL: שלח למעלה

en: Send a Private Message
he_IL: שלח הודעה פרטית

en: Send email when a user registers
he_IL: שלח אימייל כנרשם משתמש

en: Send me email notifications when I receive a private message.
he_IL: שלח לי הודעות אימייל כשאר אני מקבל הודעה פרטית.

en: Sent
he_IL: נשלח

en: Sent At
he_IL: נשלח ב

en: Sent Messages
he_IL: הודעות שנשלחו

en: Server
he_IL: שרת

en: Set
he_IL: הגדר

en: Set Block Styles
he_IL: קבע סגנונות בלוק

en: Set Number
he_IL: הגדר מספר

en: Set Permissions
he_IL: קבע הרשאות

en: Set concrete5 to use an external SMTP server, instead of the default PHP Mail function, for sending email.
he_IL: הגדר לקונקריט5 להשתמש בשרת חיצוני SMTP, במקום בפונקצית דואר PHP ברירת המחדל, לשליחת דוא"ל.

en: Sets
he_IL: סדרות

en: Setting up a project page for your site on concrete5.org is safe and private, and gives you lots of benefits including:
he_IL: הקמת דף פרויקט לאתר שלך ב-concrete5.org בטוחה ופרטית, וגם מעניק הרבה הטבות למשל:

en: Setting up site permissions.
he_IL: מסדיר הרשאות לאתר.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Setup attributes for pages, users, files and more.
he_IL: כונן תכונות לדפים, משתמשים, קבצים ועוד.

en: Setup on Child Pages
he_IL: כונן בדפים בנים.

en: Several updates are available. Please choose the desired update from the list below.
he_IL: יש מספר עדכונים. נא לבחור עדכון מהרשימה.

en: Share content across your site.
he_IL: שיתוף תוכן ברחבי האתר.

en: Share on Facebook
he_IL: שיתוף בפייסבוק

en: Share on Twitter
he_IL: שיתוף בטוויטר

en: Share:
he_IL: שיתוף:

en: Shared Scrapbook 1
he_IL: אלבום הדבקות משותף 1

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Show System Pages
he_IL: הצג דפי מערכת

en: Show errors in page.
he_IL: הצג שגיאות בעמוד

en: Show on Registration Form.
he_IL: הצג בטופס ההרשמה.

en: Sign In
he_IL: הכנס

en: Sign In as User
he_IL: התחבר כמשתמש

en: Sign In to Edit this Site
he_IL: לוגין לעריכת האתר.

en: Sign Out
he_IL: יציאה

en: Sign in as User
he_IL: היכנס כמשתמש

en: Sign in to %s
he_IL: לוגין לאתר %s

en: Simple
he_IL: פשוט

en: Single Page
he_IL: דף מיוחד

en: Single Pages
he_IL: דפים בודדים

en: Site Access
he_IL: גישה לאתר

en: Site Heading
he_IL: אתר כותרת עליונה

en: Site Information
he_IL: פרטי האתר

en: Site Name
he_IL: שם האתר

en: Site Registration
he_IL: הרשמה לאתר

en: Sitemap
he_IL: מפת האתר

en: Sitemap flat view lets you page through particular long lists of pages.
he_IL: מפת האתר בתצוגה שטוחה מאפשרת לך לדפדף ברשימות דפים ארוכות במיוחד.

en: Size
he_IL: גודל

en: Slideshow
he_IL: מצגת

en: Slot
he_IL: משבצת

en: Slug
he_IL: סלאג

en: Smart IP Banning
he_IL: חסימה חכמה של כתובות IP

en: Solving a <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> Required to Post?
he_IL: האם חובה לפתור <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> לפני פרסום הערה?

en: Someone has already checked out this page for editing.
he_IL: מישהו כבר עשה צ'ק אאוט לדף לשם עריכה.

en: Someone has already checked this page out for editing.
he_IL: מישהו כבר עשה צ'ק אאוט לדף זה לשם עריכה.

en: Something about your user account has changed. You have been logged out. Please refresh this page to continue.
he_IL: משהו השתנה בחשבון המשתמש שלך. הוצאת מהאתר. נא לרענן את הדף כדי להמשיך.

en: Sort By
he_IL: מיין לפי

en: Sort Pages
he_IL: מיין דפים

en: Sort order saved
he_IL: סדר מיון נשמר

en: Spacing
he_IL: ריווח

en: Spam Control
he_IL: בקרת SPAM

en: Specify Custom Image
he_IL: בחר תמונה מותאמת אישית

en: Specify a handle for your attribute set.
he_IL: קבע ידית לסט התכונות.

en: Specify a name for your attribute set.
he_IL: תן שם לסדרת התכונות.

en: Specify a name for your group set.
he_IL: קבע שם לסדרת קבוצות המשתמש.

en: Speed Settings
he_IL: הגדרות מהירות

en: Stack
he_IL: סטאק

en: Stack Display (Core)
he_IL: תצוגת סטאקים (ליבה)

en: Stack List
he_IL: רשימת סטאקים

en: Stack Permissions
he_IL: הרשאות ערימה.

en: Stack added successfully
he_IL: סטאק נוסף בהצלחה

en: Stack deleted successfully
he_IL: נמחק סטאק בהצלחה

en: Stack duplicated successfully
he_IL: המחסנית שוכפלה בהצלחה

en: Stack order updated successfully.
he_IL: סדר המחסניות עודכן בהצלחה.

en: Stack renamed successfully
he_IL: שם המחסנית שונה בהצלחה

en: Stacks
he_IL: ערימות

en: Stacks & Blocks
he_IL: ערימות ובלוקים

en: Stacks are groups of blocks, and make it easier to recycle content places on many pages of your site. Stacks are edited and administered from the Dashboard, then placed on individual pages or deployed as Page Type Defaults. Block content and display order can be controlled, as well as the ability to roll-back to previous versions of the stack.
he_IL: ערימות הן מקבצים של בלוקים אשר מקלות למחזר תוכן בדפים רבים באתר. עריכה וניהול ערימות נעשים מלוח הבקרה. ניתן לשלב את הערימות בעמודים ספציפיים או כחלק מברירת המחדל של סוג דף. ניתן לשלוט על התוכן של בלוקים והסדר שלהם בערימה, כמו גם לחזור לגרסאות קודמות של הערימה.

en: Stacks give you a central place to stash blocks, where you can control their order, permissions, and even version them.<br><br>Add stacks to your site and you can update them in one place.
he_IL: ערימות נותנות לך מקום מרכזי לאגד בו בלוקים, לסדר אותם, ולהפעיל עליהם להם הרשאות וגירסאות.<br><br>הוסף ערימה למקומות רבים באתר ותוכל לשנות ולעדכן כל מקום כזה במקום מרכזי אחד.

en: Standard File Location
he_IL: קובץ מיקום סטנדרטי

en: Standard Properties
he_IL: מאפיינים סטנדרטיים

en: Standard Website
he_IL: אתר רגיל

en: Start Uploads
he_IL: התחל העלאות

[ctx: Start date]
en: From
he_IL: טופס

en: Starting installation and creating directories.
he_IL: מחולל התקנה ויוצר ספריות.

en: Starts %s.
he_IL: מתחיל  %s.

en: Starts On
he_IL: מתחיל ב-

en: State/Province
he_IL: מדינה/מחוז

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקה

en: Statistics tracking preference saved.
he_IL: העדפת מעקב אנליטי נשמרה.

en: Status
he_IL: מצב

en: Storage Location
he_IL: מקום האחסון

en: Store data about your users-- like site preferences, birthdays, bios and more. Control which elements are available for users to update themselves.
he_IL: אחסן מידע אודות המשתמשים שלך - כגון העדפות, ימי הולדת, ביו, ועוד. קבע אלו דברים יכולים המשתמשים לעדכן בעצמם.

en: Style
he_IL: סגנון

en: Sub Pages to Display
he_IL: דפי משנה להצגה

en: Sub-Page Inheritance Changes
he_IL: שינויים בירושה אצל תתי-הדף

en: Sub-Page Levels
he_IL: רמות דפי-משנה.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from page type.
he_IL: תתי הדף מחכים לשינוי שיגרום להם לרשת הרשאות מסוג הדף.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from parent.
he_IL: תתי הדף מחכים לשינוי שיגרום להם לרשת הרשאות מדף ההורה.

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject: %s
he_IL: נושא: %s

en: Submissions
he_IL: הגשות

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit Button Text
he_IL: טקסט לכפתור השליחה

en: Submit for Approval
he_IL: שלח לאישור

en: Submit to Workflow
he_IL: שלח לתזרים העבודה.

en: Subpage Permissions
he_IL: הרשאות תתי-דף

en: Subscribe to RSS Feed
he_IL: הירשם לפיד ה- RSS

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Supports concrete5 request URLs
he_IL: תומך בכתובות URL בקשות בפורמט של קונקרט5

en: Survey
he_IL: סקר

en: Surveys
he_IL: סקרים

en: Swap Site Contents
he_IL: החלף תכני אתר.

en: System & Maintenance
he_IL: מערכת ותחזוקה

en: System & Settings
he_IL: ענייני מערכת והגדרות

en: System &amp; Settings
he_IL: הגדרות מערכת

en: System Pages
he_IL: דפי מערכת

en: Tags
he_IL: תגים

en: Target Height
he_IL: גובה יעד

en: Target Width
he_IL: רוחב יעד

en: Task Permissions
he_IL: הרשאות משימה

en: Telephone
he_IL: טלפון

en: Tell us what you think
he_IL: ספר לנו מה אתה חושב

en: Template Used
he_IL: הטמפלייט שבשימוש

en: Template for existing page type.
he_IL: תבנית לסוג דף קיים.

en: Template for internal concrete5 page.
he_IL: תבנית לדף קונקרט5 פנימי.

[ctx: TemplateFileName]
en: Header
he_IL: כותרת עליונה

[ctx: TemplateFileName]
en: Read More
he_IL: קרא עוד

[ctx: TemplateFileName]
en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Test message from %s
he_IL: הודעת ניסיון מ%s

en: Testing Optional Items
he_IL: בודק פריטים אופציונליים

en: Testing Required Items
he_IL: בודק פריטים דרושים

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Area
he_IL: אזור טקסט

en: Text Area Height
he_IL: גובה אזור טקסט

en: Text Area Options
he_IL: אפשרויות איזור טקסט

en: Text Area Width
he_IL: רוחב אזור טקסט

en: Text Field
he_IL: שדה טקסט

en: Text Input Field
he_IL: שדה טקסט

en: Thanks!
he_IL: תודה!

en: Thanks! Your comment has been posted.
he_IL: תודה! תגובתך פורסמה.

en: Thanks! Your comment has been received. It will require approval before it appears.
he_IL: תודה! ההערה שלך התקבלה,  היא תופיע באתר רק לאחר אישור.

en: That handle is in use.
he_IL: הידית בשימוש.

en: That page has already been added.
he_IL: דף זה כבר נוסף.

en: That specified path doesn't appear to be a valid static page.
he_IL: הנתיב שצוין אינו מופיע כדף סטטי תקין.

en: That theme has already been installed.
he_IL: ערכת נושא זו כבר הותקנה.

en: The Dashboard allows you to perform administrative tasks for your site.
he_IL: לוח הבקרה מאפשר לך לבצע משימות אדמיניסטרציה לאתר שלך.

en: The Job was run successfully.
he_IL: המשימה רצה בהצלחה.

en: The OpenID account returned an email address already registered on this site. To join this OpenID to the existing user account, login below:
he_IL: חשבון ה-OpenID החזיר כתובת אימייל שכבר רשום לאתר.  כדי לצרף את ה-OpenID לחשבון המשתמש הקיים, לוגין כאן:

en: The base URL of your site does not match a registered instance of the site. Please click below to authenticate your site again.
he_IL: URL הבסיס לאתר אינו תואם רשומה נוספת של האתר. הקלק למטה כדי לאמת שוב את האתר.

en: The basic cache stores some of concrete5's code in memory. Full page caching saves parts of your website's pages to files on the server. If you are building a new site, it's a good idea to turn the cache off while you are working with code, checking out add-ons and themes, and so on.  Once you feel content creation is your focus, turn caching back on.
he_IL: המטמון הבסיסי מאחסן חלק מקוד קונקרט5 בזכרון. מטמון הדפים המלאים שומר חלק מדפי האתר בתיקיות בשרת. אם אתה התהליך של בניית אתר חדש, רעיון טוב לכבות את המטמון בזמן שאתה עובד עם קוד, בודק תוספים וערכות עיצוב, וכדומה. ברגע שתשומת הלב שלך עובר ליצירת תוכן, אז כדאי להפעיל מחדש את המטמון.

en: The block has been added successfully.
he_IL: הבלוק נוסף בהצלחה.

en: The block has been added to your clipboard.
he_IL: הבלוק הוסף ללוח הגזירים.

en: The block has been removed successfully.
he_IL: הבלוק הוסר בהצלחה.

en: The block has been saved successfully.
he_IL: הבלוק נשמר בהצלחה.

en: The block type has been removed.
he_IL: סוג בלוק הוסר.

en: The checkbox will be checked by default.
he_IL: תיבת הסימון תסומן בברירת מחדל.

en: The comment has been approved.
he_IL: התגובה אושרה.

en: The comment has been removed.
he_IL: התגובה הוסרה.

en: The comment has been saved
he_IL: התגובה נשמרה.

en: The comment has been unapproved.
he_IL: התגובה לא אושרה.

en: The config/, packages/ and files/ directories must be writable by your web server.
he_IL: על הספריות קונפיג (config), חבילות (packages), וקבצים (files) להיות מורשות כתיבה על ידי השרת שלך.

en: The default country must be in the list of custom countries.
he_IL: ארץ ברירת המחדל חייבת להופיע ברשימת הארצות המותאמת.

en: The directory %s already exists. Perhaps this item has already been installed.
he_IL: הספרייה %s כבר קיים. ייתכן והפריט כבר הותקן.

en: The directory %s does not exist.
he_IL: הספרייה %s לא קיימת.

en: The directory %s must be writable by the web server.
he_IL: הספרייה %s צריכה להיות ניתנת לכתיבה ע"י השרת

en: The editor must be at least 100 pixels tall.
he_IL: על עורך התכנים להיות בגובה 100 פיקסלים לפחות.

en: The editor must be at least 580 pixels wide.
he_IL: על עורך התכנים להיות ברוחב 580 פיקסלים לפחות.

en: The email address %s is already in use. Please choose another.
he_IL: כתובת האימייל %s נמצאת בשימוש. נא לבחור אחרת.

en: The email address '%s' is already in use. Please choose another.
he_IL: כתובת האימייל  '%s' כבר בשימוש. נא לבחור אחרת.

en: The email address <b>%s</b> has been verified and you are now a fully validated member of this website.
he_IL: כתובת האימייל <b>%s</b> מאומת ועתה הנך חבר מלא באתר.

en: The field "%s" is required
he_IL: השדה "%s" חובה

en: The file %s is not writable
he_IL: הקובץ %s אינו מורשה כתיבה

en: The file was only partially uploaded.
he_IL: הקובץ הועלה באופן חלקי בלבד.

en: The following area permissions are inherited from an area set on
he_IL: ההרשאות דלהלן יורשו מאישור שנקבע ב

en: The following area permissions are inherited from the page's permissions.
he_IL: ההרשאות דלהלן ירושות מהרשאות הדף.

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are currently running concrete5 version <strong>%s</strong>.
he_IL: גרסת קונקרט5 המעודכנת ביותר היא <strong>%s</strong>.  אתה מריץ כעת קונקרט5 גרסה <strong>%s</strong>.

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are running %s. <a href="%s">Update Now</a>!
he_IL: גרסת קונקרט5 העדכנית ביותר היא <strong>%s</strong>.  אתה מריץ את גרסת %s.  <a href="%s">עדכן עכשיו</a>!

en: The mail system is disabled.
he_IL: מערכת הדואר אינה מופעלת.

en: The package could not be installed:
he_IL: לא ניתן להתקין את החבילה:

en: The package has been installed.
he_IL: החבילה הותקנה.

en: The package has been updated successfully.
he_IL: החבילה עודכנה בהצלחה.

en: The package type has been uninstalled.
he_IL: הוסרה התקנת סוג חבילה.

en: The package was successfully downloaded and decompressed on your server.
he_IL: החבילה ירדה דחוסה ונפתחה בהצלחה בשרת.

en: The package was successfully installed.
he_IL: החבילה עודכנה בהצלחה.

en: The page has been removed successfully.
he_IL: הדף הוסר בהצלחה.

en: The page you want to add is available at:
he_IL: הדף שברצונך להוסיף זמין ב:

en: The requested file couldn't be found.
he_IL: הקובץ המבוקש לא נמצא.

en: The requested file is not valid.
he_IL: הקובץ המבוקש אינו חוקי.

en: The results of completed survey blocks are logged here. Find out what your users have submitted.
he_IL: כאן נרשמות תוצאות המשאלים המלאים. צפה בתוצאות שהמשתמשים שלך הזינו.

en: The search index does not appear to exist. This block will not function until the reindex job has been run at least once in the dashboard.
he_IL: נדמה שאינדקס החיפוש אינו קיים.  הבלוק לא יפעל עד שתריץ את הג'וב לאינדוקס מחדש פעם אחת לפחות מלוח הבקרה.

en: The sitemap allows you to view your site as a tree and easily organize its hierarchy.
he_IL: מפת האתר מציגה את האתר כעץ ולסדר אותו הירארכית בקלות רבה.

en: The stack contains invalid block types.
he_IL: הערימה כוללת סוגי בלוק לא תקניים.

en: The stack name cannot be empty.
he_IL: שם מחסנית אינו יכול להיות ריק.

en: The two passwords provided do not match.
he_IL: שתי הסיסמאות אשר סופקו אינם תואמות.

en: The username %s already exists. Please choose another
he_IL: שם המשתמש %s כבר קיים.  בחר אחר בבקשה.

en: The username '%s' already exists. Please choose another
he_IL: שם המשתמש  '%s' כבר בשימוש. נא לבחור אחר.

en: Theme
he_IL: ערכת עיצוב

en: Theme activated
he_IL: ערכת נושא הופעלה

en: Theme and page type updated successfully.
he_IL: ערכת העיצוב וסוג הדף עודכנו בהצלחה.

en: Theme installed. You may automatically create page types from template files contained in your theme using the form below.
he_IL: ערכת העיצוב הותקנה.  תוכל מעתה לידצור סוגי דף מקבצי טמפלייט הכלולים בערכת העיצוב באמצעות הטופס דלהלן.

en: Theme name:
he_IL: שם ערכת העיצוב:

en: Theme not found in %s
he_IL: לא נמצאה ערכת עיצוב ב-%s

en: Theme styles updated.
he_IL: סגנונות ערכת העיצוב עודכנו.

en: Theme uninstalled.
he_IL: ערכת נושא הוסרה.

en: Themes
he_IL: ערכות עיצוב

en: Themes Available to Install
he_IL: ערכות עיצוב מוכנים להתקנה

en: Themes change the overall design of your site's pages. Activating a theme will apply it to every page in your site. Preview allows you to see how your content will look when the new theme is applied. Inspect lists the Page Types a theme uses. Customize allows you to change certain properties of your theme's styles, if allowed.
he_IL: ערכות עיצוב משנות את העיצוב הכולל של חבילות האתר שלך. הפעלה של ערכת עיצוב תיישם את ערכת העיצוב בכל דף באתר. "תצוגה מקדימה" מאפשרת לך לראות איך ייראה התוכן שלך ברגע שערכת העיצוב החדשה תיושם. הכפתור "בדוק" רושם את סוגי הדף שבשימוש ערכת העיצוב. "התאמה אישית" מאפשר לך לשנות סגנונות מסוימים, אם ערכת העיצוב בנוי באופן שמרשה זאת.

en: There are already %s tables in this database. concrete5 must be installed in an empty database.
he_IL: קיימים %s טבלאות כבר במסד הנתונים. עליך להתקין קונקרט5 במסד נתונים ריק.

en: There are currently <strong>%s</strong> updates available.
he_IL: ישנם <strong>%s</strong> עדכונים זמינים נכון לעכשיו.

en: There are no available attribute types awaiting installation.
he_IL: אין סוגי תכונה זמינים שמחכים להתקנה.

en: There are no available forms in your site.
he_IL: אין טפסים זמינים באתר שלך.

en: There are no blocks in this stack.
he_IL: אין בלוקים בערימה זו.

en: There are no custom templates available.
he_IL: אין תבניות מותאמות.

en: There are no files in this set.
he_IL: אין קבצים בסט הזה.

en: There are no log entries to show at the moment.
he_IL: אין רשומות להציג כרגע.

en: There are no mail importers. Mail importers poll email accounts for new messages and run actions on those messages.
he_IL: יבואני דואר אלקטרוני לא קיימים. יבואני דואר אלקטרוני בודקים חשבונות דואר אלקטרוני ומחפשים הודעות חדשות, ומבצעים פעולות שונות בהתבסס על ההודעות הללו.

en: There are no pages of this type added to your website. If there were, you'd be able to choose which of those pages this block appears on.
he_IL: טרם נוספו דפים מסוג זה לאתר.  אילו נוספו, יכלת לבחור על אלו מבין אותם דפים יופיע הבלוק.

en: There are no templates in this file.
he_IL: לא נמצאו תבניות בקובץ זה.

en: There are problems with your installation environment. Please correct them and click the button below to re-run the pre-installation tests.
he_IL: יש בעיות בסביבת ההתקנה.  תקן אותן ולחץ על הכפתור למטה כדי להריץ מחדש את מבחני קדם-ההתקנה.

en: There is currently <strong>1</strong> update available.
he_IL: ישנו עדכון <strong>1</strong> זמין נכון לעכשיו.

en: There is nothing currently waiting for you.
he_IL: שום דבר לא מחכה לתשומת הלב שלך כרגע.

en: There was a problem processing your email.
he_IL: היתה בעיה בעיבוד האימייל שלך.

en: There was an error downloading
he_IL: ארעה שגיאה בהורדה

en: There was an error unpacking your file. Perhaps you have not uploaded a valid zip file, or you do not have zip installed.
he_IL: אירעה שגיאה בהעלאת הקובץ. ייתכן ולא העלית קובץ zip תקין, או שאין לך zip מותקן.

en: There were no results found. Please try another keyword or phrase.
he_IL: לא נמצאו תוצאות. אנא נסה מילת מפתח או ביטוי אחר.

en: These errors are most likely related to incompatible add-ons, please upgrade any add-ons and re-run to this script to complete the conversion of your data.
he_IL: שגיאות אלה סביר להניח קשורות לתוספים בלתי תואמים, שדרג את כל התוספים והרץ מחדש את הסקריפט הזה כדי להשלים את המאת הנתונים.

en: These scripts look for incoming mail to your site. Add-ons like the concrete5 Discussion Forum will attach emails to posts if they match, creating a new page containing the message as reply text.
he_IL: סקריפטים אלה מחפשים דואר נכנס לאתר שלך. תוספים כמו פורום דיונים של קונקריט5  יצרפו מיילים להודעות אם הן תואמות, וייצרו דף חדש המכיל את ההודעה כטקסט תשובה.

en: This account does not match the email address provided.
he_IL: החשבון אינו תואם לכתובת האימייל שסופקה.

en: This account has not yet been validated. Please check the email associated with this account and follow the link it contains.
he_IL: חשבון זה טרם אומת.  נא לבדוק את האימייל שהגיע אליך לגבי החשבון והקלק על על הקישור שבו.

en: This action <strong>cannot be undone</strong>. Are you sure?
he_IL:  <strong>אין חזרה אחורה</strong> מפעולה זו. בטוח?

en: This add-on is marked as incompatible with this version of concrete5. Please contact the author of the add-on for assistance.
he_IL: התוסף מסומן כבלתי תואם את הגירסה הנוכחית של קונקרט5. צור קשר עם מתכנת התוסף לעזרה.

en: This attribute set is locked. It cannot be deleted, and its handle cannot be changed.
he_IL: סדרת התכונות הזו נעולה. לא ניתן למחוק אותה, והידית שלה אינה ניתנת לשינוי.

en: This attribute set is locked. That means it was added by a package and cannot be manually removed.
he_IL: סט התכונות נעול.  ז"א הוא נוסף ע"י חבילה ולא ניתן להסירו באופן ידני.

en: This behavior is typically an indication of someone spamming your site, you may want to take a closer look at this users activity and possibly disable or delete this user account.
he_IL: התנהגות זו אופיינית למישהו שמציף את האתר שלך בספאם. ייתכן ותרצה לבחון את פעילות המשתמש הזה ואולי אף להגביל או למחוק את חשבונו.

en: This block is aliased by other blocks. If you edit this block, your changes will effect those other blocks. Are you sure you want to edit this block?
he_IL: בלוק זה מיוצג תחת כינויים אחרים בבלוקים אחרים.  אם תערוך את הבלוק הזה, כל שינוי יחול גם על אותם בלוקים אחרים.  בטוח שברצונך לערוך את הבלוק?

en: This block is an alias of Page Defaults. Editing it here will "disconnect" it so changes to Page Defaults will no longer affect this block.
he_IL: בלוק זה משקף את ברירות המחדל של הדף. עריכתו כאן "תנתק" אותו למעשה, כך שברירות המחדל של הדף לא ישפיעו עליו יותר.

en: This block is contained within a global area. Changing its content will change it everywhere that global area is referenced.
he_IL: בלוק זה כלול בתוך איזור גלובאלי. שיוני התוכן שלו ישנה אותו בכל מקום שמתייחס לאיזור הגלובאלי.

en: This block is no longer available.
he_IL: בלוק זה אינו זמין עוד.

en: This block type is internal. It cannot be uninstalled.
he_IL: סוג הבלוק הוא פנימי. לא ניתן להסיר את ההתקנה.

en: This block was copied from another location. Editing it will create a new instance of it.
he_IL: בלוק זה הועתק ממקום אחר.  עריכתו ייצור מופע חדש שלו.

en: This cannot be undone.
he_IL: אי אפשר לחזור אחורה מפעולה זו.

en: This file requires a password to download.
he_IL: דרושה סיסמא כדי להוריד את הקובץ.

en: This is a global area. Content added here will be visible on every page that contains this area.
he_IL: זהו איזור גלובאלי. כל תוכן שתשימו כאן יופיע בכל דף שמכיל את האיזור.

en: This is a global block.  Editing it here will change all instances of this block throughout the site.
he_IL: זהו בלוק גלובאלי. עריכתו כאן תשנה את כל המקומות בהם הוא מופיע בכלל האתר.

en: This is a list of all files found in your external forms directory: %s
he_IL: זוהי רשימה של כל הקבצים הנמצאים בתיקקית הטפסים החיצוניים שלך: %s

en: This is a test message.
he_IL: זוהי הודעת ניסיון.

en: This is an internal block type.
he_IL: זהו סוג בלוק פנימי.

en: This is just an example of how a custom form works.
he_IL: זוהי רק דוגמה לכיצד טופס מותאם אישית עובד.

en: This is my first blog post!
he_IL: זהו הפרסום הראשון שלי בבלוג!

en: This is the defaults page for the %s page type. You cannot change it.
he_IL: זהו דף ברירות המחדל לסוג דף %s.  אינך יכול לשנותו.

en: This job cannot be uninstalled.
he_IL: לא ניתן להסיר את המשימה.

en: This layout section can not be moved further in this direction.
he_IL: אי אפשר להזיז יותר לכיוון הזה את החלק הזה של המתוה

en: This package isn't currently available for this version of concrete5. Please contact the maintainer of this package for assistance.
he_IL: חבילה זו לא תומכת בגירסה זו של קונקרט5. צור קשר עם מתחזק החבילה למידע נוסף.

en: This page inherits its permissions from:
he_IL: דף זה יורש את ההרשאות מ:

en: This page is a single page, which means it doesn't have a page type associated with it.
he_IL: דף זה הוא דף בודד, דהיינו אין לו סוג דף שקשור אליו.

en: This page is an alias of one that actually appears elsewhere.
he_IL: דף זה מזוהה עם דף מקורי שמופיע במקום אחר באתר.

en: This page is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
he_IL: הדף מחכה להזזה מתחת ל-<strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: This page is pending approval.
he_IL: דף זה נדרש לאישור.

en: This page list doesn't use the custom blog template, or you don't have permission to access this RSS feed
he_IL: רשימת הדפים הזה לא עושה משימוש בתבנית הבלוג המותאמת, או אין לך הרשאות לגשת לפיד ה-RSS.

en: This page must always be available from at least one URL. That URL is listed above.
he_IL: על הדף להיות נגיש תמיד מכתובת URL אחת לפחות.  כתובת זו רשומה לעיל.

en: This page type is no longer included in composer.
he_IL: גוג דף זה כבר לא נכלל בקומפוזר.

en: This page will be published beneath %s.
he_IL: דף זה יפובלש תחת %s.

en: This permission key cannot start a workflow.
he_IL: מפתח ההרשאות אינו מורשה להתחיל תזרים עבודה.

en: This request took too long.
he_IL: בקשה זאת נמשכה זמן רב מדי.

en: This site is currently down for maintenance.
he_IL: האתר אינו פעיל כעת לצורך תחזוקה.

en: This theme contains no styles that can be customized.
he_IL: לתבני זו אין עיצובים שאפשר להתאים אישית.

en: This theme has been reset.
he_IL: ערכת נושא זו אותחלה.

en: This theme is currently active on your site.
he_IL: ערכת עיצוב זו מופעלת כרגע באתר שלך.

en: This user is inactive. Please contact us regarding this account.
he_IL: משתמש זה מושבת.  נא ליצור קשר אתנו לגבי חשבון משתמש זה.

en: This will clear your home page, uploaded files and any content pages out of your site completely. It will completely reset your site and any content you have added will be lost.
he_IL: פעולה זו תנקה את האתר שלך מדף הבית, קבצים מועלים וכל דפי התוכן.  היא תאפס לחלוטין את האתר וכל פיסת תוכן שהוספת אליו יאבד לצמיתות.

en: This will end your current session and sign you in as %s
he_IL: פעולה זו תסיים את הסשן הנוכחי שלך ויחבר אותך בתור %s

en: This will remove %s child page(s).
he_IL: הפעולה תסיר %s דפים בנים.

en: This will remove all elements associated with the %s package. This cannot be undone. Are you sure?
he_IL: פעולה זו תסיר את כל האלמנטים שקשורים לחבילה %s. אין מכאן חזרה אחורה. בטוח?

en: This will remove all instances of the %s block type. This cannot be undone. Are you sure?
he_IL: פעולה זו תסיר כל ערכאה של סוג הבלוק %s.  אין דרך חזרה אחר כך.  בטוח?

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Time Settings
he_IL: הגדרות זמן

en: Time Zone
he_IL: אזור זמן

en: Timed Access for Guest Users Updated Successfully.
he_IL: גישה מתוזמנת למשתמשים אורחים עודכנה בהצלחה.

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: TinyMCE Reference
he_IL: התיחסות TinyMCE

en: Title
he_IL: כותרת

en: Titles
he_IL: שמות

en: Titles & Summary
he_IL: כותרות ותקציר

en: Titles &amp; Descriptions
he_IL: שמות ותיאורים

en: Titling
he_IL: מתן שם

en: To
he_IL: אל

en: To begin creating a form, type your question text into the text field, choose the type of answer you need, and whether or not a question response is required when submitting the form. Click Add, then repeat for subsequent questions.
he_IL: להתחיל ליצור טופס, הקלד את השאלה שלך בשדה הטקסט, בחר את סוג התשובה שאתה מחפש, ואם בכלל דרושה תשובה לשאלה כדי לשלוח את הטופס. הקלק "הוספה", ואז תעשה אותו דבר עבור כל שאלה ושאלה.

en: To complete the signup process, you must provide a valid email address.
he_IL: על מנת להשלים את תהליך הרישום, עליך לספק כתובת אימייל תקינה.

en: To install concrete5, please fill out the form below.
he_IL: מלא את הטופס דלהלן כדי להתקין את קונקרט5.

en: To install the package manually:
he_IL: התקנה ידנית של החבילה:

en: To proceed with the upgrade, click below.
he_IL: כדי להמשיך בשדרוג, הקלק כאן.

en: To use a separate theme for mobile browsers, specify it below.
he_IL: אם ברצונך להשתמש בערכת עיצוב אחרת למובייל, הגדר אותה כאן.

en: To view this user's profile, visit: %s
he_IL: לצפות בפרופיל של משתמש זה, נווט אל: %s

en: Today
he_IL: היום

en: Toolbar Set
he_IL: סדרת סרגל כלים

en: Top
he_IL: עליון

en: Total Downloads: %s
he_IL: סך כל ההורדות: %s

en: Total form submissions: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> today). <a href="%s">View Form Results</a>.
he_IL: מספר טפסים שהוגשו: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> היום).  <a href="%s">הצג תוצאות טפסים</a>.

en: Total page versions
he_IL: סה"כ גרסאות דף

en: Total pages in edit mode
he_IL: סה"כ דפים במצב עריכה

en: Track page view statistics.
he_IL: עקוב אחר סטאטיסטיקות דפים נצפים.

en: Tracking Codes
he_IL: קודי מעקב

en: Tracking code settings updated successfully.
he_IL: הגדרות קוד המעקב עודכנו בהצלחה.

en: Tracks page views in concrete5. Disabling this may increase site performance, but you will have to get statistics information from elsewhere.
he_IL: עוקב אחר דפים נצפים בקונקרט5. השבתת המשימה אכן תגביר ביצועים, אבל תצטרך לקבל מידע סטאטיסטי ממקור אחר.

en: Trash
he_IL: זבל

en: Truncate Summaries
he_IL: חתוך סיכומים

en: Truncate Titles
he_IL: חתוך תיאורים

en: Truncate descriptions after
he_IL: חתוך תיאורים אחרי

en: Truncate titles after
he_IL: חתוך תיאורים אחרי

en: Type
he_IL: סוג

en: Type required.
he_IL: סוג חובה.

en: Type: %s
he_IL: סוג: %s

en: Types
he_IL: סוגים

en: URL Slug
he_IL: מזהה לכתובת URL

en: URL rewriting disabled.
he_IL: שכתוב כתובות URL מושבת.

en: URL rewriting enabled. We were able to automatically update .htaccess file.
he_IL: שכתוב כתובות URL מופעל. הצלחנו לעדכן אוטומטית את קובץ ה- htaccess.

en: URL rewriting enabled. You need to update .htaccess by hand.
he_IL: שכתוב כתובות URL מופעל. יש לעדכן ידנית את קובץ htaccess.

en: URL to File
he_IL: כתובת URL לקובץ

en: Un-Approve
he_IL: לא אושר

en: Unable load external form block controller file: %s
he_IL: לא ניתן להטעין קובץ קונטרולר (controller file) לטופס חיצוני:  %s

en: Unable to access composer settings.
he_IL: לא ניתן לגשת להגדרות הקומפוזר.

en: Unable to access the file manager.
he_IL: אל ניתן לגשת למנהל הקבצים.

en: Unable to add files.
he_IL: לא ניתן להוסיף קבצים.

en: Unable to backup old package directory to %s
he_IL: לא ניתן לגבות את ספריית החבילה ל-%s

en: Unable to complete action: your IP address has been banned. Please contact the administrator of this site for more information.
he_IL: לא ניתן להשלים את הפעולה: כתובת ה-IP שלך מודרת. צור קשר עם מנהל האתר למידע נוסף.

en: Unable to connect to database.
he_IL: לא ניתן להתחבר למסד נתונים.

en: Unable to connect to marketplace to retrieve item
he_IL: לא מצליח להתחבר לשוק כדי לשלוף את הפריט המבוקש.

en: Unable to connect to the marketplace.
he_IL: לא ניתן להתחבר לשוק.

en: Unable to connect to your project page. Your database contains a marketplace token which concrete5.org cannot verify.
he_IL: לא ניתן להתחבר לדף הפרוייקט שלך. מסד הנתונים שלך מכיל טוקן שוק (marketplace token) שקונקרט5 אינו מצליח לאמת.

en: Unable to copy directory %s to %s. Perhaps permissions are set incorrectly or the target directory does not exist.
he_IL: לא ניתן להעתיק את הספרייה %s לספרייה %s. ייתכן וההרשאות שגויות או שמא ספריית היעד לא קיימת.

en: Unable to copy file to storage directory. Please check permissions on your upload directory and ensure they can be written to by your web server.
he_IL: לא ניתן להעתיק את הקובץ לספריית האחסון (storage). בדוק את ההרשאות של ספריית ההעלאות (uploads) וודא שהוא מורשה כתיבה על ידי השרת שלך.

en: Unable to copy one or more files.
he_IL: לא ניתן להעתיק קובץ אחד או יותר.

en: Unable to create backup file: %s
he_IL: לא ניתן ליצור גובץ גיבוי: %s

en: Unable to create temporary db xml file: %s
he_IL: לא ניתן ליצור קובץ xml של מסד הנתונים : %s

en: Unable to delete one or more files.
he_IL: לא ניתן למחוק קובץ אחד או יותר.

en: Unable to delete one or more pages.
he_IL: לא ניתן למחוק דף אחד או יותר.

en: Unable to determine your current version of concrete5. Upgrading cannot continue.
he_IL: לא ניתן לגלות באיזו גירסה של קונקרט5 אתה משתמש.  לא ניתן להמשיך בשדרוג.

en: Unable to generate a marketplace token. Please ensure that allow_url_fopen is turned on, or that cURL is enabled on your server. If these are both true, It's possible your site's IP address may be blacklisted for some reason on our server. Please ask your webhost what your site's outgoing cURL request IP address is, and email it to us at <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.
he_IL: לא ניתן ליצור טוקן שוק (marketplace token). ודא שמופעל allow_url_fopen, או ש-cURL מופעל בשרת שלך. אם כן לשניהם, ייתכן שכתובת ה-IP של האתר שלך ברשימה שחורה מסיבה זו או אחרת בשרת שלנו. בקש מחברת האחסון שלך את כתובת ה-IP של בקשות cURL יוצאות, ושלח לנו אותה באימייל ל-<a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.

en: Unable to get information about this product.
he_IL: לא ניתן לשלוף מידע על המוצר הזה.

en: Unable to get permission key for %s
he_IL: לא מצליח לקבל מפתח הרשאות ל-%s

en: Unable to install database: %s
he_IL: לא ניתן להתקין מסד נתונים: %s

en: Unable to load environment info
he_IL: לא ניתן להעלות מידע על הסביבה

en: Unable to load sitemap data.
he_IL: לא ניתן להטעין את מפת האתר.

en: Unable to load sitemap data. Response received:
he_IL: לא ניתן להטעין את מפת האתר. התקבלה התגובה:

en: Unable to load the controller for this block type. Perhaps it has been moved or removed.
he_IL: לא ניתן להעלות את הקונטרולר (controller) לסוג הבלוק. ייתכן והוזז או הוסר.

en: Unable to locate database import file.
he_IL: לא ניתן לאתר קובץ ייבוא מסד נתונים.

en: Unable to locate file %s
he_IL: לא נמצא קובץ %s

en: Unable to locate this add-on on concrete5.org
he_IL: לא נמצא התוסף ב-concrete5.org

en: Unable to open config/site.php for writing.
he_IL: לא ניתן לפתוח config/site.php לכתיבה.

en: Unable to open config/site_user.php for writing.
he_IL: לא ניתן לפתוח config/site_user.php לכתיבה.

en: Unable to parse news response.
he_IL: לא יכול לנתח תגובה חדשה.

en: Unable to process email. Check that your email contains the validation hash present in the original message.
he_IL: אי אפשר להשלים את פעולת הדואר האלקטרוני. בדוק וודא שההודעת הדואר האלקטרוני שלך מכילה את קוד האימות המופיע בהודעה המקורית.

en: Unable to process private message email. Check that your email contains the validation hash present in the original message. Your private message was NOT delivered.
he_IL: לא ניתן לעבד מייל של הודעות פרטיות. בדוק שהאימייל מכיל את האש האימות (validation hash) שמופיע בהודעה המקורית. ההודעה הפרטית שלך לא נשלחה.

en: Unable to rescan %s. Error encountered: %s. Rescan halted.
he_IL: לא ניתן לסרוק מחדש את %s. השגיאה שנמצאה: %s. הסריקה הופסקה.

en: Unable to retrieve software from update server.
he_IL: לא ניתן לשלוף תוכנה משרת העדכונים.

en: Unable to search file sets.
he_IL: אין ניתן לחפש את קבוצת הקבצים.

en: Unable to uninstall %s theme by moving it to the trash.
he_IL: לא מציח להסיר את ערכת העיצוב %s באמצעות העברה לפח הזבל.

en: Unable to view page.
he_IL: לא ניתן להציג את הדף.

en: Unable to write to config/site.php. You must make config/site.php writable in order to upgrade in this manner.
he_IL: לא ניתן לכתוב ל-config/site.php. על config/site.php להיות מורשה כתיבה כדי לבצע עדכון בצורה הזאת.

en: Unapproved
he_IL: לא אושר

en: Undo
he_IL: חזרה אחורה

en: Unexpected User Error
he_IL: שגיאת משתמש בלתי צפויה

en: Uninstall
he_IL: הסר התקנה

en: Uninstall Package
he_IL: הסר חבילה

en: Uninstall Packages
he_IL: הסר חבילות

en: Uninstalling %s will remove the following data from your system.
he_IL: הסרת %s תמחק מהמערכת את המידע הבא.

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unknown Error
he_IL: שגיאה לא ידועה

en: Unknown User
he_IL: משתמש לא ידוע

en: Unknown mime-type:
he_IL: mime-type לא ידוע:

en: Unknown publishing location.
he_IL: מיקום לא ידוע לפבלוש.

en: Unlock Layout
he_IL: פתח מתוה נעול

en: Unread
he_IL: לא נקרא

en: Until manually cleared
he_IL: עד לריקון הידני הבא

en: Up
he_IL: למעלה

en: Up Label
he_IL: תווית למעלה

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update "%s" preset everywhere it is used
he_IL: עדכן סגנון קבוע מראש "%s" בכל מקום שמופיע

en: Update "%s" preset everywhere it is used?
he_IL: עדכן סגנון שמור מראש "%s" בכל מקום שהוא מופיע?

en: Update Add-On
he_IL: עדכן תוסף

en: Update Add-Ons
he_IL: עדכן תוספים

en: Update Addon
he_IL: עדכן תוסף

en: Update All
he_IL: עדכן הכל

en: Update Attributes
he_IL: עדכן תכונות

en: Update Block
he_IL: עדכן בלוק

en: Update Groups
he_IL: עדכן קבוצות משתמש

en: Update Set
he_IL: עדכן סדרה

en: Update Set Details
he_IL: עדכן פרטי סדרה

en: Update User
he_IL: עדכן משתמש

en: Update add-ons.
he_IL: עדכן תוספים

en: Update concrete5
he_IL: עדכן את קונקרט5

en: Update concrete5.
he_IL: עדכן את קונקרט5.

en: Update your installed packages.
he_IL: עדכן את החבילות המותקנות שלך.

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Upgrade
he_IL: שדרג

en: Upgrade concrete5
he_IL: שדרג את קונקרט5

en: Upgrade to <b>%s</b> complete!
he_IL: העדכון ל-<b>%s</b> הושלם!

en: Upgrading from <b>%s</b>
he_IL: משדרג מ<b>%s</b>

en: Upgrading to <b>%s</b>
he_IL: משדרג ל<b>%s</b>

en: Upload
he_IL: בצע העלאה

en: Upload Complete
he_IL: ההעלאה הושלמה

en: Upload Complete.
he_IL: טעינה הושלמה.

en: Upload Error
he_IL: שגיאה בטעינה.

en: Upload File
he_IL: העלאת קובץ בודד

en: Upload Max: %s.
he_IL: גודל מירבי להעלאה: %s

en: Upload Multiple
he_IL: העלאת שני קבצים או יותר

en: Upload Multiple Files
he_IL: העלאת שני קבצים או יותר

en: Upload Queue
he_IL: טען תור

en: Upload a template bundle by using the form below. Files must be zipped and contain only HTML files and sub directories. All items referenced in HTML must be done so with relative links.
he_IL: העלה אגד תבניות באמצעות הטופס דלהלן.  מקבל קובץ zip בלבד המכיל רק קבצי HTML ותתי-ספרייה.  על כל הפנייה מתוך ה-HTML להתבצע באמצעות קישור יחסי.

en: Upload an image that will appear in the address bar when visitors go to your site and in the bookmark list if they bookmark it.
he_IL: העלאת תמונה שתופיע בסרגל הניווט כאשר מבקרים באתר וברשימת הסימניות באם הם יבחרו לסמן את האתר.

en: Upload and unpack the package on your web server. Place the unpacked files in the packages directory of the root of your concrete5 installation.
he_IL: העלה את החבילה לשרת ופתח את הדחיסה. שים את הקבצים הלא דחוסים בשורש ההתקנה של קונקרט5.

en: Upload, search, replace, and change files you're using on your site. Change properties and perform basic image editing tasks.
he_IL: העלה, חפש, החלף, ושנה קבצים שבשימוש באתר שלך. שנה את המאפיינים שלהם ובצע פעולות עריכה בסיסיות.

en: Uploaded file is too large. The current value of upload_max_filesize is %s
he_IL: הקובץ גדול מדי. הגודל המקסימלי המותר לפי המצשתה upload_max_filesize הוא %s

en: Uploading...
he_IL: מתבצעת העלאה...

en: Usage Count
he_IL: ספירת שימושים

en: Use Encryption
he_IL: השתמש בהצפנה

en: Use emails for login
he_IL: לוגין באמצעות כתובת האימייל

en: Use global setting - %s
he_IL: השתמש בהגדרה הגלובאלית - %s

en: Use image from <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a> if the user has not uploaded one
he_IL: להשתמש בתמונה מאת <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a> אם המשתמש לא העלה תמונה

en: Use this layout here, and leave "%s" unchanged?
he_IL: השתמש במתוה זה כאן, והותר "%s" ללא שינוי?

en: Use this style here, and leave "%s" unchanged
he_IL: השתמש בסגנון זה כאן, והותר "%s" ללא שינוי

en: User
he_IL: משתמש

en: User Account
he_IL: חשבון משתמש

en: User Attribute Created.
he_IL: תכונת משתמש נוצרה.

en: User Attribute Deleted.
he_IL: תכונת משתמש נמחקה.

en: User Attribute Options
he_IL: אפשרויות תכונת משתמש

en: User Attribute Updated.
he_IL: תכונת משתמש עודכנה.

en: User Attributes
he_IL: תכונות משתמש

en: User Avatar
he_IL: צלמית משתמש

en: User Groups
he_IL: קבוצות משתמש

en: User Information
he_IL: פרטי משתמש

en: User Permissions
he_IL: הרשאות משתמש

en: User Profile picture saved.
he_IL: תמונת פרופיל משתמש נשמרה.

en: User Registrations
he_IL: הרשמות משתמשים אחרונות

en: User Settings saved.
he_IL: הגדשרות משתמש נשמרו.

en: User Submissions
he_IL: שליחות טופס של משתמשים

en: User activated.
he_IL: המשתמש הופעל.

en: User created.
he_IL: המשתמש נוצר.

en: User deactivated.
he_IL: המשתמש הושבת.

en: User deleted successfully.
he_IL: משתמש נמחק בהצלחה.

en: User time zones have been disabled.
he_IL: איזורי זמן משתמש הושבתו.

en: User time zones have been enabled
he_IL: איזורי זמן משתמש הופעלו.

en: User time zones have been saved.
he_IL: איזורי זמן משתמש נשמרו.

en: User updated successfully.
he_IL: פרטי המשתמש עודכנו בהצלחה.

en: User/Group Added
he_IL: משתמש/קבוצת משתמש הוספ/ה.

en: User/Group Removed
he_IL: משתמש/קבוצת משתמש הוסר/ה.

en: User: %s (ID %s)
he_IL: משתמש: %s (מזהה %s)

en: User: %s has tried to send more than %s private messages within %s minutes
he_IL: משתמש: %s ניסה לשלוח מעל %s  הודעות פרטיות בתוך %s  דקות

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username or Email
he_IL: שם משתמש או אימייל

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Users and Groups
he_IL: משתמשים וקבוצות

en: Users must login
he_IL: משתמשים חייבים בלוגין

en: Users who access files through the file manager will not be prompted for a password.
he_IL: משתמשים שניגשים לקבצים באמצעות מנהל הקבצים לא יידרשו לסיסמא.

en: Users you don't have permission to bulk-deactivate have been removed from this list.
he_IL: משתמשים אשר אין לך הרשאה לנטרל אותם בבת אחת הוסרו מהרשימה הזו.

en: Users you don't have permission to bulk-delete have been removed from this list.
he_IL: משתמשים אשר אין לך הרשאה לנטרל אותם בבת אחת הוסרו מהרשימה הזו.

en: Validate Email Address
he_IL: אימות כתובת אימייל.

en: Values
he_IL: ערכים

en: Version
he_IL: גרסה

en: Version %d
he_IL: גירסה %d

en: Version %s
he_IL: גירסה %s

en: Version Comments
he_IL: הערות גירסה

en: Version History
he_IL: היסטורית גירסאות

en: Version: %s
he_IL: גרסה: %s

en: Versions
he_IL: גרסאות

en: Vertical
he_IL: אנכית

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video File
he_IL: קובץ וידאו

en: Video Player
he_IL: נגן וידאו

en: View
he_IL: תצוגה

en: View All
he_IL: הצג הכל

en: View Full Dashboard
he_IL: הצג לוח הבקרה המלא

en: View Full Results
he_IL: הצג תוצאות מלאות

en: View Newsflow
he_IL: הצג חדשות

en: View Page as Someone Else
he_IL: הצג דף כמישהו אחר

en: View Pending Permissions
he_IL: הצג שינויים בהרשאות המחכים לאישור

en: View Responses
he_IL: הצג תגובות

en: View Timed Permission Assignments
he_IL: הצג הקצאות להרשאות מתוזמנות

en: View User
he_IL: הצג משתמש

en: View User accounts.
he_IL: הצג חשבונות משתמש.

en: View Versions
he_IL: ראה גרסאות

en: View a record of errors your site has encountered, and a log of outgoing email messages sent by your site.
he_IL: צפה ברישום השגיאות שעלו באתר שלך, וברישום הודעות דואר אלקטרוני שנשלחו מן האתר החוצה.

en: View a single branch of your Sitemap. Useful for working with large sites and complex tree structures.
he_IL: צפה בענף אחד מתוך מפת האתר שלך. שימושי מאד לאתרים גדולים ולמבנים סבוכים.

en: View and change which file types you permit users to upload to your File Manager.
he_IL: הצגה ושינוי סוגי הקבצים שמשתמשים מורשים להעלות למנהל הקבצים.

en: View and change your site's structure. Click a page to see available actions; from this menu, you can control access to or delete a page. Click and drag a page to move it to a different place in your site.
he_IL: הצגה ושינוי מבנה האתר שלך. לחץ דף כדי לראות פעולות זמינות; מתפריט זה, באפשרותך לשלוט בגישה לדף או למחוק דף. לחץ וגרור את הדף על מנת להעביר אותו למקום אחר באתר שלך.

en: View available language packs installed for the concrete5 Dashboard and editing interface.
he_IL: צפו בחבילות שפה מותקנת הזמינות ללוח הבקרה ולממשק העריכה של קונקריט5.

en: View content created using Composer, but have not yet published.
he_IL: הצג תוכן שנוצר באמצעות קומפוזר, אך טרם פובלש.

en: View emails your site sends, as well as error messages PHP and MysSQL erros returned as your site runs.
he_IL: הצג אימיילים שהאתר שולח, וגם הודעות שגיאה PHP ו-MySQL המוחזרים בזמן ריצת האתר.

en: View graphs showing recent site traffic, registration, page creation and downloaded files.
he_IL: צפה בתרשימים המציגים תנועה אל האתר, הרשמות, יצירת דפים חדשים והורדות קבצים מהאתר.

en: View in Marketplace
he_IL: הצג בשוק קונקרט5

en: View information about your concrete5 site's configuration, as well as details about the hosting environment you're using.
he_IL: הצג מידע על התצורה של אתר קונקריט5 שלך, כמו גם פרטים על סביבת האירוח בו אתה משתמש.

en: View responses to your site's forms. Submitted form data is collected here.
he_IL: צפה בנתונים שנקלטים בטפסים של האתר שלך כאן.

en: View your site activity.
he_IL: ראה פעילותך באתר.

en: View/Edit Original
he_IL: הצג\עריכת מקור

en: Viewing
he_IL: מציג

en: Viewing <b>%s</b> to <b>%s</b> (<b>%s</b> Total)
he_IL: מציג <b>%s</b> עד <b>%s</b> (<b>%s</b> סה"כ)

en: Viewing Permissions
he_IL: הרשאות צפייה

en: Visit
he_IL: בקר

en: Vote
he_IL: הצבע

en: Waiting for Me
he_IL: מחכה לי

en: Want more themes?
he_IL: רוצה עוד ערכות עיצוב?

en: Warning, this cannot be undone. No attributes will be deleted but they will no longer be grouped together.
he_IL: זהירות, אין חזרה אחורה מפעולה זו.  אף תכונה לא תימחק, אך התכונות כבר לא תהיינה מאוגדות בסדרה.

en: Warning:
he_IL: אזהרה:

en: We have no record of that email address.
he_IL: אין ברשותנו רישומים אודות כתובת אימייל זו.

en: Web Address
he_IL: כתובת ווב

en: Website Registration Notification
he_IL: עדכון ברגע הרשמה לאתר

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: Welcome Back
he_IL: ברוכים השבים

en: Welcome to concrete5
he_IL: ברוכים הבאים לקונקרט5

en: What do you wish to do?
he_IL: מה ברצונך לעשות?

en: What goes in your site.
he_IL: מה קורה באתר שלך.

en: What type of page would you like to write?
he_IL: איזה סוג דף ברצונך לכתוב?

en: What would you like to do with this layout's blocks?
he_IL: מה ברצונך לעשות עם הבלוקים שבמתוה?

en: When should guests be able to view this block?
he_IL: מתי אורחים מורשים לראות את הבלוק?

en: Where do you want to publish this page?
he_IL: לאן ברצונך לפבלש את העמוד הזה?

en: Whitelist: Selected areas are only areas indexed.
he_IL: רשימה לבנה: רק איזורים המצויינים כאן מאונדקסים.

en: Who can add what?
he_IL: מי יכול להוסיף מה?

en: Who can assign what?
he_IL: מי יכול לייעד מה?

en: Who can edit this page?
he_IL: מי רשאי לעדכן דף זה?

en: Who can edit what?
he_IL: מי יכול לערוך מה?

en: Who can search what?
he_IL: מי יכול לחפש מה?

en: Who can set what?
he_IL: מי יכול לקבוע מה?

en: Who can view this page?
he_IL: מי רשאי לצפות בדף זה?

en: Who can view what?
he_IL: מי יכול לראות מה?

en: Who can't add what?
he_IL: מי לא יכול להוסיף מה?

en: Who can't assign what?
he_IL: מי לא יכול לייעד מה?

en: Who can't edit what?
he_IL: מי לא יכול לערוך מה?

en: Who can't search what?
he_IL: מי לא יכול לחפש מה?

en: Who can't set what?
he_IL: מי לא יכול לקבוע מה?

en: Who can't view what?
he_IL: מי לא יכול לראות מה?

en: Who gets access to this permission?
he_IL: מי מורשה לגשת להרשאה זו?

en: Whole world at a glance.
he_IL: העולם כולו במבט חטוף.

en: Width
he_IL: רוחב

en: Width
he_IL: רוחב

en: Windows 8 icon removed successfully.
he_IL: אייקון ווינדוס 8 נמחק בהצלחה.

en: Windows 8 icon updated successfully.
he_IL: אייקון ווינדוס 8 עודכן בהצלחה.

en: With Selected
he_IL: בצע במסומנים

en: Woops!
he_IL: אופס!

en: Workflow
he_IL: תזרים עבודה

en: Workflow Access
he_IL: גישה לתזרימי עבודה

en: Workflow Basics
he_IL: יסודות תזרימי העבודה

en: Workflow List
he_IL: רשימת תזרימי העבודה

en: Workflow Names must only include alphanumerics and spaces.
he_IL: שמות תזרימי עבודה יכולים להכיל תווים אלפאנומריים ורווחים בלבד.

en: Workflow Notification
he_IL: הודעת תזרים עבודה

en: Workflow Options saved.
he_IL: אפשרויות תזרים העבודה נשמרו.

en: Workflow created successfully. You may now modify its properties.
he_IL: נוצר תזרים העבודה.  עכשיו אפשר לשנות את המאפיינים שלו.

en: Workflow deleted successfully.
he_IL: תזרים העבודה נמחק בהצלחה.

en: Workflow updated.
he_IL: תזרים העבודה עודכן.

en: Workflow with that name already exists.
he_IL: תזרים עבודה עם אותו השם כבר קיים.

en: Workflows
he_IL: תזרימי עבודה

en: Wrapper for static pages.
he_IL: מעטפת לדפים סטאטיים.

en: Writable Files and Configuration Directories
he_IL: קבצים וספריות קונפיגורציה מורשי כתיבה

en: Write
he_IL: כתיבה‏

en: Write for your site.
he_IL: כתוב בשביל האתר שלך

en: XML Support
he_IL: תמיכה ב-XML

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, include this page type in Composer.
he_IL: כן, כלול דף זה בקומפוזר.

en: Yes. Reset site content with the content found in this package
he_IL: כן. אפס את תוכן האתר באמצעות התוכן שבחבילה זו.

en: Yesterday
he_IL: מחר

en: You are changing a preset
he_IL: הנך משנה סגנון קבוע מראש

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. You logged in on <strong>%s</strong>.
he_IL: אתה מחובר כרגע בתור <strong>%s</strong>.  התחברת ב-<strong>%s</strong>.

en: You are not authorized to access this page.
he_IL: אינך מורשה לגשת לדף זה.

en: You are registered but a site administrator must review your account, you will not be able to login until your account has been approved.
he_IL: הנך רשום לאתר, אבל אדמין יצטרך לעבור על פרטי החשבון שלך ולאשר אותך ידנית לפני שתוכל לעשות לוגין.

en: You are registered but you need to validate your email address. Some or all functionality on this site will be limited until you do so.
he_IL: הנך רשום לאתר נותר לך רק לאמת את כתובל האימייל שלך.  חלק מהפונקציונליות של האתר, אם לא כולו, יוגבל עד שתבצע את האימות.

en: You can download themes and add-ons from the concrete5 marketplace.
he_IL: אפשר להוריד ערכות עיצוב ותוספים משוק קונקרט5.

en: You cannot access task permissions.
he_IL: אינך מורשה לגשת להרשאות משימה.

en: You cannot access these permissions.
he_IL: אינך מורשה גישה להרשאות אלו.

en: You cannot delete your own user account.
he_IL: אינך יכול למחוק את חשבון המשתמש שלך.

en: You cannot move or copy the source page(s).
he_IL: אינך מורשה להזיז או להעתיק את דף/דפי המקור.

en: You cannot view the source page(s).
he_IL: אינך מורשה להציג את דף/דפי המקור.

en: You do not have access to change this page's theme.
he_IL: אינך מורשה לשנות את ערכת העיצוב לדף זה.

en: You do not have access to change this page's type.
he_IL: אינך מורשה לשנות את הסוג לדף זה.

en: You do not have access to delete this stack.
he_IL: איו לך הרשאה למחוק את הסטאק.

en: You do not have access to download themes or add-ons from the marketplace.
he_IL: אינך מורשה להוריד ערכות עיצוב או תוספים מהשוק.

en: You do not have access to group search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
he_IL: אין לך הרשאה לחיפוש בקבוצות. ניתן לשנות את ההרשאה באיזור הגישה שבהגדרות לוח הבקרה.

en: You do not have access to page type default content.
he_IL: אינך מורשה גישה לתוכן ברירת המחדל של סוגי דף.

en: You do not have access to the dashboard sitemap.
he_IL: אין לך גישה למפת האתר שבלוח הבקרה.

en: You do not have access to the file manager.
he_IL: אין לך גישה למנהל הקבצים.

en: You do not have access to the sitemap.
he_IL: אין לך גישה למפת האתר.

en: You do not have access to user search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
he_IL: אין לך גישה לחיפוד משתמשים. ניתן לשנות הגדרה זו בחלק הגישה שבדף ההגדרות של לוח הבקרה.

en: You do not have group search permissions.
he_IL: אין לך הרשאות חיפוש קבוצתיות.

en: You do not have permission to change permissions on any of the selected pages.
he_IL: אינך מורשה לשנות את ההרשאות שאף אחד מהדפים הנבחרים.

en: You do not have permission to connect this site to the marketplace.
he_IL: אינך רשאי לחבר את האתר לקהילת קונקרט5

en: You do not have permission to connect to the marketplace.
he_IL: אינך מורש להתחבר לשוק.

en: You do not have permission to copy any of the selected files.
he_IL: אין לך הרשאה להעתיק את כל הקבצים שנבחרו.

en: You do not have permission to create or administer backups.
he_IL: אינך מורשה ליצור או להסדיר גיבויים.

en: You do not have permission to delete any of the selected files.
he_IL: אין לך הרשאות למחוק את הקבצים שנבחרו.

en: You do not have permission to delete any of the selected pages.
he_IL: אינך מורשה למחוק אף אחד מהדפים הנבחרים.

en: You do not have permission to delete this file set.
he_IL: אינך רשאי למחוק את סדרת הקבצים.

en: You do not have permission to download add-ons.
he_IL: אינך מורשה להוריד תוספים.

en: You do not have permission to download packages from the marketplace.
he_IL: אינך מורשה להוריד חבילות מהשוק.

en: You do not have permission to install add-ons.
he_IL: אינך רשאי להתקין אד-אונים.

en: You do not have permission to install custom block types or add-ons.
he_IL: אינך מורשה להתקין סוגי בלוק או תוספים מותאמים.

en: You do not have permission to modify speed settings on any of the selected pages.
he_IL: אינך מורשה לשנות הגדרות מהירות באף דף שבחרת.

en: You do not have permission to modify the page type or theme on any of the selected pages.
he_IL: אינך מורשה לבצע שינויים בסוג הדף או בערכת העיצוב באך אחד מהדפים הנבחרים.

en: You do not have permission to modify this attribute.
he_IL: אינך מורשה לשנות תכונה זו.

en: You do not have permission to perform this action.
he_IL: אינך רשאי לבצע פעולה זו.

en: You do not have permission to rescan any of the selected files.
he_IL: אינך מורשה לסרוק מחדש אף אחד מהקבצים הנבחרים.

en: You do not have permission to uninstall packages.
he_IL: אין לך הרשאה להסיר התקנת חבילות.

en: You do not have permissions to add this page type in that location.
he_IL: אין לך הרשאות להוסיף סוג דף זה במיקום ההוא.

en: You do not have permissions to refresh this page.
he_IL: אין לך הרשאות לרענן את הדף.

en: You do not have permissions to remove this file set.
he_IL: אינך מורשה להסיר את ספדרת הקבצים הזו.

en: You do not have sufficient privileges to add this page or these pages to this destination.
he_IL: אינך מורשה להוסיף דף זה/דפים אלה ליעד זה.

en: You do not have the ability to copy this file.
he_IL: אינך מורשה להעתיק את הקובץ.

en: You do not have user search or group search permissions.
he_IL: אין לך הרשאות חיפוש אישיות או קבוצתיות.

en: You don't have any interface languages installed. You must run concrete5 in English.
he_IL: אין שפות ממשק מותקנות. קונקרט5 ירוץ עכשיו רק באנגלית.

en: You don't have permission to access this RSS feed
he_IL: אין לך הרשאות לגשת לפיד ה-RSS הזה

en: You dragged "%s" onto "%s." What do you wish to do?
he_IL: משכת את "%s" על גבי "%s". מה ברצונך לעשות?

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet.
he_IL: הורדת גרסה חדשה של קונקרט5 אך טרם עדכנת אותה באתר.

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet. <a href="%s">Upgrade your site to %s now</a>!
he_IL: הורדת גרסה חדשה של קונקרט5, אך טרם עדכנת אותה באתר.  <a href="%s">עדכן את האתר שלך עכשיו לגרסת %s </a>!

en: You have no access to assign groups.
he_IL: אינך מורשה להקצות קבוצות משתמש

en: You have no access to groups.
he_IL: אין לך גישה לקבוצות.

en: You have no access to user export.
he_IL: אין לך גישה לפעולת יצוא משתמש.

en: You have no access to users.
he_IL: אין לך גישה למשתמשים.

en: You have no anti-spam libraries installed.
he_IL: לא הותקנה אך ספריית אנטי-ספאם.

en: You have no backups available.
he_IL: אין גיבויים זמינים.

en: You have no captcha libraries installed.
he_IL: אין אצלך ספריות CAPTCHA מותקנות

en: You have no items in this scrapbook.
he_IL: אין פריטים בספר גזירים זה.

en: You have no items in your Clipboard.
he_IL: אין פריטים בלוח הגזירים.

en: You have not added any group sets.
he_IL: טרם הוספת סדרת קבוצות משתמש.

en: You have not created any drafts. <a href="%s">Visit Composer &gt;</a>
he_IL: לא יצרת אף טיוטה. <a href="%s">לך לקומפוזר &gt;</a>

en: You have not created any file sets yet.
he_IL: טרם יצרת סדרת קבצים.

en: You have not created any surveys.
he_IL: לא יצרת סקרים.

en: You have not setup any page types for Composer.
he_IL: לא ייעדת אף סוג דף לקומפוזר.

en: You haven't written a message!
he_IL: לא רשמת הודעה!

en: You may not add %s to area %s.
he_IL: אינך מורשה להוסיף %s לאיזור %s.

en: You may not delete the home page.
he_IL: אין באפשרותך למחוק את דף הבית.

en: You may not move/copy/alias the chosen page(s) to that location.
he_IL: אינך מורשה להזיז/להעתיק/לכנות דף זה/דפים אלה ליעד זה.

en: You may not remove the super user account.
he_IL: אסור להסיר את חשבון משתמש העל.

en: You may not send more than %s messages in %s minutes
he_IL: אסור לשלוח מעל %s  הודעות בתוך %s  דקות

en: You may only apply updates with a greater version number than the version you are currently running.
he_IL: ניתן לעדכן גירסה רק בגירסה גבוהה יותר מהגירסה שרצה כרגע.

en: You may only set specific permissions for pages if they are set to override defaults or their parent pages.
he_IL: אתה רשאי לקבוע הרשאות מסוימות לדפים אם ורק אם אלה עשויות לרמוס את הרשאות ברירת המחדל או את הרשאות הדפים ההורים.

en: You must be logged in as %s to remove groups.
he_IL: עליך להתחבר בתור %s כדי להסיר קבוצות משתמש.

en: You must be logged in to leave a reply.
he_IL: עליך להיות מחובר על מנת להשאיר תגובה.

en: You must choose a file.
he_IL: עליך לבחור קובץ.

en: You must choose an option to refresh.
he_IL: יש לבחור באפשרות כלשהי כדי לבצע רענון.

en: You must choose who this permission is for.
he_IL: עליך לציין למי מיועדת ההרשאה.

en: You must delete all pages of this type, and remove all page versions that contain this page type before deleting this page type.
he_IL: עליך למחוק את כל הדפים מסוג דף זה, ולהסיר את כל הגרסאות המכילות את סוג הדף טרם תוכל למחוק את סוג הדף עצמו.

en: You must enable <a href="%s">advanced permissions</a> to use group sets.
he_IL: יש להפעיל <a href="%s">הרשאות מתקדמות</a> כדי להשתמש בסדרות קבוצות משתמש.

en: You must enter a valid email address.
he_IL: יש להזין כתובת אימייל תקין.

en: You must enter a valid name
he_IL: יש לתת שם תקני

en: You must first upgrade your site to version 5.4.2.2
he_IL: עליך לשדרג את האתר קודם כל לגירסה 5.4.2.2

en: You must give the workflow a name.
he_IL: יש לתת שם לתזרים העבודה.

en: You must give your custom style preset a name.
he_IL: יש לתת שם לסגנון המותאם הקבוע מראש.

en: You must give your file a link.
he_IL: עליך לתת קישור לקובץ שלך.

en: You must give your stack a name.
he_IL: יש לתת לערימה שם.

en: You must have access to the dashboard sitemap to search pages.
he_IL: עליך להיות מורשה גישה למפת האתר שבלוח הבקרה כדי לחפש דפים.

en: You must install Adobe Flash to view this content.
he_IL: עליך להתקין Adobe Flash על מנת לצפות בתוכן.

en: You must provide a name for your page before you can publish it.
he_IL: יש לתת שם לדף טרם תוכל לפבלש אותו.

en: You must provide the following information before you may login.
he_IL: עליך להשלים את המידע הבא לפני שתוכל להתחבר למערכת.

en: You must select a file.
he_IL: עליך לבחור קובץ.

en: You must select a form.
he_IL: עליך לבחור טופס.

en: You must select a valid FLV file.
he_IL: עליך לבחור קובץ FLV תקין.

en: You must select a valid sample content starting point.
he_IL: יש לבחור נקודת התחלה לתוכן הדמה.

en: You must select an image.
he_IL: עליך לבחור תמונה.

en: You must select at least one file.
he_IL: יש לבחור לפחות קובץ אחד.

en: You must sign in order to access this page!
he_IL: עליך להתחבר כדי לגשת לדף הזה.

en: You must specify a valid database name
he_IL: עליך לציין שם מסד נתונים תקין

en: You must specify a valid database server
he_IL: עליך לציין שרת מסד נתונים תקין

en: You must specify at least one country.
he_IL: עליך לציין לפחות ארץ אחת

en: You must specify at least one template to make into a page type.
he_IL: עליך לציין לפחות טמפליט אחד כדי ליצור ממנו סוג דף.

en: You must specify at least one valid URL.
he_IL: יש לבחור לפחות URL אחד תקני.

en: You need the Adobe Flash plugin installed on your computer to upload and crop your user profile picture.
he_IL: עליך להתקין פלאגין Adobe Flash על המחשב שלך כדי להעלות ולערוך את תמונת הפרופיל שלך.

en: You've already installed that package.
he_IL: כבר התקנת חבילה זו.

en: You've voted on this survey.
he_IL: הצבעת כבר לסקר זה.

en: YouTube Video
he_IL: סרטון YOUTUBE

en: YouTube Video disabled in edit mode.
he_IL: סרטון YOUTUBE מנוטרל במצב עריכה

en: Your Details
he_IL: הפרטים שלך

en: Your Site
he_IL: האתר שלך

en: Your account has been created, and you are now logged in.
he_IL: נוצר לך חשבון משתמש, ואתה מחובר לאתר כרגע.

en: Your concrete5 site does not use the simple permissions model. You must change your permissions for each specific page and content area.
he_IL: קונקרט5 באתר שלך לא משתמש במודל ההרשאות הפשוט.  עליך לשנות הרשאות ברמת הדףהמסוים ואיזור התוכן המסוים.

en: Your configuration directory config/ does not appear to be writable by the web server.
he_IL: נראה שהשרת אינו מורשה לכתוב לקובץ הקונפיג ׁׁ(config) שלך.

en: Your copy operation will only affect the current page - not any children.
he_IL: פעולת ההעתקה תשפיע רק על הדף הנוכחי - ולא על דפים בנים אם יש.

en: Your current website uses a version of concrete5 greater than this one. You cannot upgrade.
he_IL: האתר שלך משתמש בגירסה גבוהה יותר של קונקרט5 מזו.  אי אפשר לבצע את השדרוג.

en: Your email will not be publicly displayed.
he_IL: כתובת האימייל שלך לא תוצג בפומבי.

en: Your files directory files/ does not appear to be writable by the web server.
he_IL: נראה שהשרת אינו מורשה לכתוב לספריית הקבצים ׁׁ(files) שלך.

en: Your form must have a name.
he_IL: לטופס שלך חייב להיות שם.

en: Your image should be 16x16 pixels, and should be a gif or a png with a .ico file extension.
he_IL: התמונה שלך צריכה להיות בגודל 16x16 פיקסלים, וצריכה להיות gif או png עם סיומת .ico

en: Your login is the most recent.
he_IL: הלוגין שלך היא האחרונה.

en: Your packages directory packages/ does not appear to be writable by the web server.
he_IL: נראה שהשרת אינו מורשה לכתוב לספריית החבילות ׁׁ(packages) שלך.

en: Your question has been added. To view it click the preview tab.
he_IL: שאלתך נוספה. על מנת לצפות בה לחץ על כרטיסיית תצוגה מקדימה.

en: Your question has been edited.
he_IL: שאלתך נערכה.

en: Your request to move "%s" beneath "%s" has been stored. Someone with approval rights will have to activate the change.
he_IL: בקשתך להעביר את "%s" מתחת ל"%s" נשמרה. משתמש עם הרשאת אישור יהיה חייב לאשר את ביצוע השינוי.

en: Your session has expired.  Please log back in.
he_IL: תוקף החיבור שלך פג. אנא התחבר שנית.

en: Your site is <strong>not</strong> connected to the concrete5 community.
he_IL: האתר שלך <strong>אינו</strong> מחובר לקהילת קונקרט5.

en: Your site is already up to date! The current version of concrete5 is <b>%s</b>. You should remove this file for security.
he_IL: האתר שלך מעודכן. גירסת קונקרט5 הנוכחית היא <b>%s</b>. כדאי למחוק את הקובץ הזה מסיבות אבטחה.

en: Your site is currently connected to the concrete5 community. Your project page URL is:
he_IL: האתר מחובר לקהילת קונקרט5.  קישור לדף הפרוייקט שלך:

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons.
he_IL: האתר שלך לא מחובר לקהילת קונקרט5.  חיבור לקהילה מאפשר לך להוסיף יכולות לאתר באמצעות ערכות עיצוב ותוספים.

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons. Connecting enables automatic updates.
he_IL: האתר שלך אינו מחובר לקהילת קונקרט5. התחברות לקהילה מאפשרת הוספת יכולות לאתר באמצעות ערכות עיצוב ותוספים. ההתחברות גם מאפשרת עדכונים אוטומטיים.

en: Your site is now connected to the concrete5 community.
he_IL: האתר מחובר מעתה לקהילת קונקרט5.

en: Your site's name has been saved.
he_IL: שם האתר נשמר.

en: Zoom
he_IL: גודל תצוגה

en: a comment is required
he_IL: תגובה חובה

en: add file, delete file, copy, move, alias, resize, crop, rename, images, title, attribute
he_IL: הוסף קובץ, מחק קובץ, העתק, הזז, alias, שנה גודל, תמונות, שם תכונה

en: add workflow, remove workflow
he_IL: הוספת תזרים עבודה, הסרת תזרים עבודה

en: add-on, addon, ecommerce, install, discussions, forums, themes, templates, blocks
he_IL: תוסף, סחר אלקטרוני, התקנה, דיונים, פורומים, ערכות עיצוב, תבניות, בלוקים

en: and all its children were successfully copied beneath
he_IL: וכל הדפים הבנים שלו הועתקו בהצלחה אל מתחת

en: antispam, block spam, security
he_IL: אנטיספאם, חסימת ספאם, אבטחה

en: at a specific date and time
he_IL: בתאריך ושעה מוגדרים

en: at the current level
he_IL: ברמה הנוכחית

en: at the current level.
he_IL: ברמה הנוכחית.

en: at the level above.
he_IL: ברמה מעל.

en: at the second level.
he_IL: ברמה השנייה.

en: at the third level.
he_IL: ברמה השלישית.

en: at the top level.
he_IL: ברמה העליונה.

en: attribute configuration
he_IL: תצורת תכונות

en: autohigh
he_IL: אוטו-גבוה

en: autolow
he_IL: אוטו-נמוך

en: beneath
he_IL: מתחת ל-

en: beneath another page
he_IL: מתחת לדף אחר

en: beneath this page
he_IL: מתחת לדף זה

en: best
he_IL: טוב ביותר

en: block, refresh, custom
he_IL: בלוק, רענון, מותאם

en: bulk, seo, change keywords, engine, optimization, search
he_IL: כמות גדולה, SEO, שינוי מילות מפתח, מנועי חיפוש, אופטימיזציה, חיפוש

en: buy addon, buy add on, buy add-on, purchase addon, purchase add on, purchase add-on, find addon, new addon, marketplace
he_IL: קניית תוסף, קנה תוסף, מצא תוסף, תוסף חדש, שוק

en: buy theme, new theme, marketplace, template
he_IL: קניית ערכת עיצוב, ערכת עיצוב חדשה, שוק, תבנית

en: by
he_IL: על ידי

en: cache option, change cache, override, turn on cache, turn off cache, no cache, page cache, caching
he_IL: אפשרות זכרון מטמון, שינוי זכרון מטמון, עקיפה, הפעלת מטמון, כיבוי מטמון, ללא מטמון, מטמון דף, יצירת מטמון

en: cache option, turn off cache, no cache, page cache, caching
he_IL: אפשרויות מטמון, כיבוי מטמון, ללא מטמון, מטמון דפים, מטמון, קאש, זכרון מטמון

en: cache page if all blocks support it.
he_IL: מטמן את הדף אם כל הבלוקים תומכים בכך.

en: characters
he_IL: תווים

en: concrete5
he_IL: קונקרט5

en: concrete5 - open source CMS
he_IL: קונקרט5 - CMS מקור פתוח

en: concrete5 - open source content management system for PHP and MySQL
he_IL: קונקרט5 - CMS מקור פתוח לשפת PHP ומסד נתונים MySQL

en: concrete5 Community
he_IL: קהילת concrete5

en: concrete5 Community - Purchase &amp; Checkout
he_IL: קהילת קונקרט5 - קנייה וצ'ק אאוט בקופה

en: concrete5 Update
he_IL: עדכון קונקרט5

en: concrete5 cannot parse the PATH_INFO or ORIG_PATH_INFO information provided by your server.
he_IL: קונקרט5 לא מצליח לנתח את PATH_INFO או ORIG_PATH_INFO שהשרת שלך מספק.

en: concrete5 does not support Internet Explorer 6 in edit mode.
he_IL: קונקרט5 אינו תומך באקספלורר 6 במצב עריכה.

en: concrete5 interface settings saved successfully.
he_IL: הגדרות ממשק קונקרט5 נשמרו בהצלחה.

en: concrete5 is already installed.
he_IL: קונקרט5 כבר מותקן.

en: concrete5 requires GD library 2.0.1 or greater
he_IL: קונקרט5 דורש ספריית GD 2.0.1 ומעלה.

en: concrete5 requires PHP XML Parser and SimpleXML extensions
he_IL: קונקרט5 דורש את ההרחבות PHP XML Parser וגם SimpleXML

en: concrete5 requires at least PHP %s
he_IL: קונקרט5 דורש לפחות PHP %s

en: concrete5 veterans can choose "Empty Site," but otherwise we recommend starting with some sample content.
he_IL: מנוסי קונקרט5 יכולים לבחור "אתר ריק", לאחרים מומלץ להתחיל עם קמת תוכן דמה.

en: concrete5.org, my account, marketplace
he_IL: concret5.org, החשבון שלי, שוק קונקרט5

en: configure search, site search, search option
he_IL: הגדר חיפוש, חיפוש באתר, אפשרויות חיפוש

en: curl must be enabled to preview external themes.
he_IL: על curl להיות מופעל כדי לבצע תצוגה מוקדמת של ערכות עיצוב.

en: custom theme, change theme, custom css, css
he_IL: ערכת עיצוב מותאמת, שנה ערכת עיצוב, CSS מותאם, CSS

en: dashboard, configuration
he_IL: לוח בקרה, הגדרות, קונפיגורציה

en: days
he_IL: ימים

en: debug
he_IL: ניפוי שגיאות (debug)

en: disable full page cache.
he_IL: השבת מטמון לדפים שלמים.

en: edit
he_IL: עריכה

en: edit stacks, view stacks, all stacks
he_IL: עריכת ערימות, הצג ערימות, כל הערימות

en: email server, mail settings, mail configuration, external, internal
he_IL: שרת דואר אלקטרוני, הגדרות דואר אלקטרוני, תצורת דואר אלקטרוני, חיצוני, פנימי

en: email server, mail settings, mail configuration, private message, message system, import, email, message
he_IL: שרת דואר אלקטרוני, הגדרות דואר אלקטרוני, תצורת דואר אלקטרוני, הודעה פרטית, מערכת הודעות, ייבוא, דואר אלקטרוני, הודעה

en: enable full page cache.
he_IL: הפעלת מטמון הדפים השלמים.

en: errors, exceptions, develop, support, help
he_IL: שגיאות, יוצאות דופן, פיתוח, תמיכה, עזרה

en: everywhere
he_IL: בכל מקום

en: export, backup, database, sql, mysql, encryption, restore
he_IL: ייצוא, גיבוי, בסיס נתונים, sql, mysql, הצפנה, שיחזור

en: export, database, xml, starting, points, schema, refresh, custom, tables
he_IL: יצוא, מסד נתונים, XML, התחלה, נקודות, סכימה, רענון, מותאם אישית, טבלאות

en: failed login attempts
he_IL: נסיונות לוגין כושלים

en: file options, file manager, upload, modify
he_IL: אפשרויות קובץ, מנהל הקבצים, העלאה, שינוי

en: file, file attributes, title, attribute, description, rename
he_IL: קובץ, תבונות קובץ, שם, תכונה, תיאור, תן שם חדש

en: files, category, categories
he_IL: קבצים, קטגוריה, קטגוריות

en: find page, search page, search, find, pages, sitemap
he_IL: מצא דף, חפש בדף, מחק דף, מצא, דפים, מפת האתר

en: find, search, people, delete user, remove user, change password, password
he_IL: מצא, חפש, אנשים, מחק משתמש, הסר משתמש, שנה סיסמא, סיסמא

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey
he_IL: טפסים, רשומות, שגיאה, אימייל, דואר, mysql, יוצא דופן, סקר

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey, history
he_IL: טפסים, רשומות, שגיאה, אימייל, mysql, יוצא דופן, סקר, היסטוריה

en: forms, questions, response, data
he_IL: טפסים, שאלות, תגובה, מידע

en: group set
he_IL: סט קבוצות משתמש

en: high
he_IL: גבוה

en: hits, pageviews, visitors, activity
he_IL: היטים, נחיתות, מבקרים, פעילות

en: iFrame - Works in more devices
he_IL: IFRAME - עובד במכשירים רבים יותר

en: iPhone Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת לאייפון

en: iPhone home screen icons should be 57x57 and be in the .png format.
he_IL: אייקון לאייפון צריך להיות 57x57 פיקסלים ובפורמאט png.

en: iPhone icon removed successfully.
he_IL: אייקון אייפון הוסר בהצלחה.

en: iPhone icon updated successfully.
he_IL: אייקון אייפון עודכן בהצלחה.

en: in
he_IL: ב-

en: in alphabetical order
he_IL: בסדר אלפביתי

en: in alphabetical order.
he_IL: בסדר אלפביתי.

en: in reverse alphabetical order
he_IL: בסדר אלפביתי הפוך

en: in reverse alphabetical order.
he_IL: בסדר אלפביתי הפוך.

en: in reverse sitemap order.
he_IL: בסדר מפת האתר אבל הפוך.

en: in their sitemap order
he_IL: לפי הסדר שלהם במפת האתר

en: in their sitemap order.
he_IL: לפי הסדר שלהם במפת האתר.

en: index search, reindex search, build sitemap, sitemap.xml, clear old versions, page versions, remove old
he_IL: חיפוש באינדקס, חיפוש reindex, לבנות מפת אתר, sitemap.xml, הסר גרסות ישנות, גרסות עמוד, להסיר ישן

en: interface, quick nav, dashboard background, background image
he_IL: ממשק, ניווט מהיר, רקע ללוח הבקרה, תמונת רקע

en: leave blank to hide
he_IL: השאר ריק כדי להסתיר

en: levels
he_IL: רמות

en: lock site, under construction, hide, hidden
he_IL: נעילת האתר, תחזוקה, בבנייה, החבאה, מוחבא

en: logo, favicon, iphone, icon, bookmark
he_IL: לוגו, favicon, אייפון, אייקון, סימניה

en: low
he_IL: נמוך

en: max
he_IL: מקסימום

en: medium
he_IL: בינוני

en: minutes
he_IL: דקות

en: months
he_IL: חודשים

en: network, proxy server
he_IL: רשת, שרת פרוקסי

en: new file set
he_IL: סט קבצים חדש

en: new theme, theme, active theme, change theme, template, css
he_IL: ערכת עיצוב חדשה, ערכת עיצוב, ערכת עיצוב מופעל, שנה ערכת עיצוב, תבנית, CSS

en: new user group, new group, group, create
he_IL: קבוצת משתמש חדשה, קבוצה חדשה, קבוצת משתמש, צור

en: new user, create
he_IL: משתמש חדש, צור

en: none
he_IL: אין

en: of
he_IL: של

en: on
he_IL: ב

en: once a certain amount of time has passed
he_IL: בתום תקופת זמן מוגדרת

en: page
he_IL: דף

en: page attributes, custom
he_IL: תכונות דף, התאמה אישית

en: page type defaults, global block, global area, starter, template
he_IL: ברירות מחדל לסוג הדף, בלוק גלובאלי, איזור גלובאלי, בסיסי, תבנית

en: page types
he_IL: סוגי דף

en: pages of type
he_IL: דפים מסוג

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias
he_IL: דפים, הוסף דף, מחק, הזז alias

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias, bulk
he_IL: דפים, הוסף דף, מחק דף, העתק, הזז, alias, bulk

en: profile, login, redirect, specific, dashboard, administrators
he_IL: פרופיל, לוגין, התחברות, ניתוב מחדש, לוח בקרה, מנהלים

en: px
he_IL: פיקסלים

en: questions, quiz, response
he_IL: שאלות, בוחן, תגובה

en: remove
he_IL: הסר

en: seconds
he_IL: שניות

en: security, actions, administrator, admin, package, marketplace, search
he_IL: אבטחה, פעולות, אדמין, מנהל, חבילה, שוק, חיפוש

en: security, alternate storage, hide files
he_IL: אבטחה, איחסון חלופי, הסתר קבצים

en: security, files, media, extension, manager, upload
he_IL: אבטחה, קבצים, מדיה, הרחבה, מנהל, העלאה

en: security, lock ip, lock out, block ip, address, restrict, access
he_IL: אבטחה, נעילת IP, הדרה, חסימת IP, כתובת, הגבלה, גישה

en: security, registration
he_IL: אבטחה, הרשמה

en: signup, new user, community
he_IL: הרשמה, משתמש חדש, קהילה

en: single, page, custom, application
he_IL: בודד, דף, התאמה אישית, אפליקציה

en: smtp, mail settings
he_IL: smtp, הגדרות מייל

en: spam
he_IL: ספאם

en: stack
he_IL: מחסנית

en: stacks, reusable content, scrapbook, copy, paste, paste block, copy block, site name, logo
he_IL: ערימות, תוכן למחזור, ספר גזירים, העתק, הדבק, הדבק בלוק, העתק בלוק, שם האתר, לוגו

en: survey results
he_IL: תוצאות הסקר

en: the %s block named <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> Area.
he_IL: הבלוק %s בשם <strong>%s</strong> בתוך האיזור <strong>%s</strong>.

en: theme
he_IL: ערכת עיצוב

en: timezone, profile, locale
he_IL: שעון, זמן, פרופיל, מיקום

en: to
he_IL: אל

en: traffic, statistics, google analytics, quant, pageviews, hits
he_IL: סטאסיסטיקות, אנליזה, analytics, גוגל אנליטיקס, כימות, צפיות, דפים נצפים, היטים

en: turn off statistics, tracking, statistics, pageviews, hits
he_IL: כבה סטאטיסטיקות, מעקב, סטאטיסטיקות, צפיות, דפים נצפים, היטים

en: update, upgrade
he_IL: עדכון, שדרוג

en: upgrade, new version, update
he_IL: שדרוג, גירסה חדשה, עדכון

en: user attributes, user data, gather data, registration data
he_IL: תכונות משתמש, פרטי משתמש, איסוף פרטים, פרטי הרשמה

en: user, group, people, permissions, access, expire
he_IL: משתמש, קבוצת משתמש, אנשים הרשאות, גישה, פג תוקף

en: users, groups, people, find, delete user, remove user, change password, password
he_IL: משתמשים, קבוצות משתמש, אנשים, מצא, מחק משתמש, הסר משתמש, שנה סיסמא, סיסמא

en: vanity, pretty url, seo, pageview, view
he_IL: כתובות URL יפות, URL יפה, צפיות, דפים נצפים

en: warning
he_IL: אזהרה

en: was moved beneath
he_IL: הוזז מתחת ל-

en: was successfully aliased beneath
he_IL: כונה בהצלחה תחת

en: was successfully copied beneath
he_IL: הועתק בהצלחה מתחת ל-

en: website name, title
he_IL: שם אתר, כותרת

en: weeks
he_IL: שבועות

en: with the earliest first
he_IL: המוקדם ביותר תחילה

en: with the earliest first.
he_IL: עם הקודם ביותר ראשון.

en: with the most recent first
he_IL: עם האחרון ביותר ראשון

en: with the most recent first.
he_IL: עם האחרון ביותר ראשון.

en: x
he_IL: ס
