concrete5 - en to sk_SK translation catalogue (2939 entries)

en: 
    
    Dear %s,
    
    You have requested a new password for the site %s 
    
    Your username is: %s
    
    You may change your password at the following address:
    
    %s
    
    Thanks for browsing the site!
sk_SK: 
    
    Vážený %s, 
    
    Požiadali ste o nové heslo k stránke %s 
    
    Vaše užívateľské meno je: %s 
    
    Môžete zmeniť heslo na adrese: 
    
    %s 
    
    Vďaka za prezeranie stránky!

en: 
    
    Someone has attempted to send you spam through your website. Details below:
    
    %s
sk_SK: 
    
    Niekto sa vám pokúsil odoslať spam prostredníctvom vašej webovej stránky. Podrobnosti nižšie: 
    
    %s

en: 
    
    You must click the following URL in order to activate your account for %s:
    
    %s 
    
    Thanks for your interest in %s
sk_SK: 
    
    Musíte kliknúť na nasledujúcu adresu URL, aby bolo možné aktivovať váš účet %s:
    
    %s 
    
    Ďakujeme za váš záujem v %s

en: 
    There has been a submission of the form %s through your concrete5 website.
    
    %s
    
    To view all of this form's submissions, visit %s
sk_SK: 
    Došlo k predloženiu formuláru %s prostredníctvom stránky concrete5. 
    
    %s 
    
    Ak chcete zobraziť všetky predložené formuláre, navštívte %s

en: 
    There is a new reply on a guestbook in your concrete5 website.
    
    %s
    
    To view this guestbook, visit: 
    %s
sk_SK: 
    V návštevnej knihe na vašom webe concrete5 je k dispozícii je nová reakcia. 
    
    %s 
    
    Ak chcete zobraziť túto návštevnú knihu, navštívte: 
    %s

en:  # Per Page
sk_SK:  # Na stránku

en:  No Meta Description
sk_SK: Žiadny meta popis

en:  No Meta Keywords
sk_SK: Žiadne meta kľúčové slová

en:  On - email validation
sk_SK: Zapnuté - emailové potvrdenie

en:  is not a valid URL.
sk_SK: nie je to validná URL

en:  minutes.
sk_SK: minúty.

en:  on
sk_SK: v

en:  with the comments "%s"
sk_SK:  s komentárom "%s"

en: "%s" has been marked for deletion. View the page here: %s.
sk_SK: "%s" bola označená na zmazanie. Stránku zobrazíte tu: %s.

en: "%s" has pending changes and needs to be approved. View the page here: %s.
sk_SK: "%s" obsahuje zmeny čakajúce na schválenie. Stránku zobrazíte tu: %s.

en: "%s" has pending permission changes. View the page here: %s.
sk_SK: Oprávnenia "%s" čakajú na schválenie. Stránku zobrazíte tu: %s.

en: "%s" has pending permission inheritance. View the page here: %s.
sk_SK: "%s" čaká na schválenie zmien dedičnosti oprávnenia. Stránku zobrazíte tu: %s.

en: "%s" has pending sub-page permission inhiterance changes. View the page here: %s.
sk_SK: "%s" čaká na schválenie zmien dedičnosti oprávnení podstránky. Stránku zobrazíte tu: %s.

en: "%s" is pending a move to beneath "%s". Source Page: %s. Target Page: %s.
sk_SK: "%s" čaká na presun pod "%s". Zdrojová stránka: %s. Cieľová stránka: %s.

en: # Children
sk_SK: # Potomkovia

en: # Logins
sk_SK: počet prihlásení

en: # Per Page
sk_SK: # Počet na stránku

en: # items to display
sk_SK: # zobrazovaných položiek

en: # of Months to display
sk_SK: # mesiacov, ktoré chcete zobraziť

en: %1$s file saved (%2$d pages).
sk_SK: %1$s súbor je uložený (%2$d stránok).

en: %s File Properties
sk_SK: Vlastnosti súboru %s

en: %s Form Submission
sk_SK: %s odoslanie formulára

en: %s Submitted by <strong>%s</strong> on %s.
sk_SK: %s poslal <strong>%s</strong> on %s.

en: %s Timed Permissions Found
sk_SK: Nájdených %s časových oprávnení

en: %s can fully clear you website of all existing content and install its own custom content in its place. If you're installing a theme for the first time you may want to do this. Clear all site content?
sk_SK: %s môže kompletne zmazať obsah vašeho webu a nainštalovať namiesto neho svoj vlastný obsah. Pokiaľ inštalujete motív prvykrát, môže to byť aj váš zámer. Naozaj chcete zmazať všetok obsah webu?

[ctx: %s is a block type name]
en: Add %s
sk_SK: Pridať %s

[ctx: %s is a block type name]
en: Edit %s
sk_SK: Uprav %s

en: %s is currently editing this page.
sk_SK: %s užívateľ upravuje túto stránku.

en: %s minutes
sk_SK: %s minút

en: %s more to display. <a href="%s">View All</a>
sk_SK: %s viac detailov. <a href="%s">Zobraz všetko</a>

en: %s not found. Please check that the block controller file contains the correct class name.
sk_SK: %s nebol nájdený. Skontrolujte , že súbor radiča bloku obsahuje správny názov triedy.

en: %s's Personal Scrapbook
sk_SK: %s's osobný zápisník

en: %s: Basic Details
sk_SK: %s: Základné údaje

en: &laquo; Return to Scrapbook List
sk_SK: &laquo; Späť na zoznam Zápisníkov

en: &lt; Back to %s
sk_SK: &lt; Späť na %s

en: &lt; Back to Home
sk_SK: &lt; Späť domov

en: (<strong>Note</strong>: You must create the "is_featured" page attribute first.)
sk_SK: (<strong>Poznámka</strong>: Najskôr musíte vytvoriť atribút stránky "is_featured".)

en: (All page instances will also be removed)
sk_SK: (Všetky inštancie budú taktiež zmazané)

en: (Deleted Group)
sk_SK: (Vymazanie skupiny)

en: (Deleted User)
sk_SK: (Vymazanie užívateľa)

en: (Leave these fields blank to keep the same password)
sk_SK: (Ponechajte tieto polia prázdne pre zachovanie rovnakého hesla)

en: (No Description)
sk_SK: (Bez popisu)

en: (No Name)
sk_SK: (Bez názvu)

en: (No Subject)
sk_SK: (Bez predmetu)

en: (Not Applicable)
sk_SK: (Nemožno použiť)

en: (Note: files within the set will not be removed.)
sk_SK: (Poznámka: súbory v sete nebudú odstránené.)

en: (Pulling icons from file set "%s". Icons will be displayed at %s x %s.)
sk_SK: (Načíta ikony zo sady súborov "%s". Ikony sa zobrazia na %s x %s.)

en: (Seperate multiple emails with a comma)
sk_SK: (emaily oddeľte čiarkami)

en: (To add your own page type icons, create a file set named "%s" and add files to that set)
sk_SK: (Ak chcete pridať svoju vlastnú ikonu stránky, vytvoriť sadu súborov s názvom "%s" a pridajte súbory do tejto sady)

en: (Untitled Page)
sk_SK: (Bez názvu)

en: (User ID: %s)
sk_SK: (Uživateľské ID: %s)

en: * Scroll right to view full results
sk_SK: Pre zobrazenie celých výsledkov prejdite vpravo.

en: * required field
sk_SK: * povinné pole

en: ** All
sk_SK: ** Všetko

en: ** Custom (No Preset)
sk_SK: ** Používateľské (Žiadna predvoľba)

en: ** Default
sk_SK: **Predvolené

en: ** Multiple Settings
sk_SK: ** Viacnásobné nastavenia

en: ** None
sk_SK: ** Nič

en: ** None (Exit Saved Search)
sk_SK: ** Nič (ukončiť uložené hľadania)

en: ** None Activated
sk_SK: **Nič aktívne

en: ** Options
sk_SK: ** Voľby

en: ** Same as website (default)
sk_SK: ** Rovnaké ako webové stránky (predvolené)

en: ** Select a saved search.
sk_SK: ** Vyberte uložené hľadania.

en: *** DO NOT REPLY TO THE MESSAGE BELOW. ***
sk_SK: *** Neodpovedajte na nižšie uvedenú správu. ***

en: --- Reply ABOVE. Do not alter this line --- [
sk_SK: --- Odpovedzte VYŠŠIE. Tento riadok nemeňte --- [

en: -------------------- Original Message --------------------
sk_SK: -------------------- Pôvodná správa --------------------

en: /\-\-\- Reply ABOVE\. Do not alter this line \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i
sk_SK: /\-\-\- Odpovedzte VYŠŠIE\. Tento riadok nemeňte \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i

en: 1 Timed Permission Found
sk_SK: Nájdené 1 časové oprávnenie

en: <a href="%s">%s</a> has been marked for deletion.
sk_SK: Stránka <a href="%s">%s</a> bola označená na zmazanie.

en: <a href="%s">%s</a> has pending sub-page permission inhiterance changes.
sk_SK: Stránka <a href="%s">%s</a> čaká na schválenie zmien dedičnosti oprávnení podstránky.

en: <a href="%s">%s</a> is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
sk_SK: <a href="%s">%s</a> čaká na presun pod <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: <a href="%s">%s</a> submitted for Permission Changes.
sk_SK: Stránka <a href="%s">%s</a> bola odoslaná na schválenie oprávnení.

en: <a href="%s">%s</a> submitted to change permission inheritance to %s.
sk_SK: Požiadavka na zmenu dedičnosti oprávnenia stránky <a href="%s">%s</a> na %s bola odoslaná..

en: <a href="%s">Click here</a> if you would like to re-run this script.
sk_SK: <a href="%s"> Kliknite tu </ a>, ak chcete znova spustiť tento skript.

en: <a href="%s">Install</a> or <a href="%s">update</a> packages.
sk_SK: <a href="%s">Inštaluj</a> alebo <a href="%s">aktualizuj</a> balíčky.

en: <a href="%s">Install</a>, <a href="%s">update</a> or download more <a href="%s">themes</a> and <a href="%s">add-ons</a>.
sk_SK: <a href="%s">Inštaluj</a>, <a href="%s">updatni</a> alebo stiahni si viac <a href="%s">tém</a> a <a href="%s">doplnky</a>.

en: <p>Retrieving information from the concrete5 Marketplace.</p>
sk_SK: <p>Získavanie informácií z concrete5 Marketplace.</p>

en: <p>You are now logged out of concrete5 Marketplace.</p>
sk_SK: <p>Teraz ste odhlásený z concrete5 Marketplace.</p>

en: <p>You have successfully logged into the concrete5 Marketplace.</p>
sk_SK: <p>Úspešne ste prihlásený do concrete5 Marketplace.</p>

en: <p>You must be logged into the concrete5 Marketplace to install add-ons and themes.  Please log in.</p>
sk_SK: <p>Musíte sa prihlásiť do concrete5 Marketplace pre inštaláciu doplnkov a tém. Prosím prihláste sa.</p>

en: <p>You package could not be installed.  An unknown error occured.</p>
sk_SK: <p>Tento balíček nie je možné nainštalovať. Neznáma chyba.</p>

en: <p>Your package will now be downloaded and installed.</p>
sk_SK: <p>Tvoj balíček bude teraz stiahnutý a nainštalovaný.</p>

en: <strong>%s Block</strong> in <strong>%s</strong> Area.
sk_SK: <strong>Blok %s</strong> v oblasti <strong>%s</strong>.

en: <strong>%s</strong>, sent by %s on %s
sk_SK: <strong>%s </strong>, poslal %s na %s

en: <strong>Note:</strong> Once enabled, advanced permissions cannot be turned off.
sk_SK: <strong> Poznámka: </ strong> Po aktivácii, pokročilé oprávnenie nemožno vypnúť.

en: <strong>Note</strong>: Scrapbooks are preserved for backward compatibility, but you really should be using <a href="%s">stacks</a> instead.
sk_SK: <strong>Poznámka</strong>: Zápisníkysú kvôli spätnej kompatibilite zachovavané, ale mal/a by ste namiesto nich používať <a href="%s">zásobníky</a>.

en: <strong>Request Saved.</strong> You must complete the workflow before this change is active.
sk_SK: <strong>Žiadosť uložená.</strong> Pred aktiváciou musíte dokončiť postup.

en: A collapsible date based navigation tree
sk_SK: Rozbaľovací navigačný strom podľa dátumu

en: A database error occurred while processing this request.
sk_SK: Pri spracovávaní požiadavky nastala databázová chyba.

en: A great starting point for an attractive website with a blog.
sk_SK: Skvelý štartovací bod pre atraktívny web z blogom.

en: A group named "%s" already exists
sk_SK: Skupina s názvom "%s" už existuje.

en: A message has been sent to you by %s through your profile on %s
sk_SK: Správa vám bola odoslaná pomocou %s cez váš profil na %s

en: A new user has registered on your website.
sk_SK: Nový užívateľ sa zaregistroval na vašej webovej stránke.

en: A new user has registered on your website. This account must be approved before it is active and may login.
sk_SK: Nový užívateľ bol registrovaný na vašej webovej stránke. Tento účet musí byť predtým ako je aktívny schválený, a tak sa môžete prihlásiť.

en: A new version of concrete5 is now available.
sk_SK: Je k dispozícii nová verzia concrete5.

en: A password may not contain ", ', >, <, or any spaces.
sk_SK: Heslo nesmie obsahovať znaky ", ',>, < ani medzery.

en: A password must be between %s and %s characters
sk_SK: Dĺžka hesla musí byť medzi %s a %s znakmi

en: A username and password are required.
sk_SK: Používateľské meno a heslo sú povinné.

en: A username cannot be more than %s characters long.
sk_SK: Používateľské meno nesmie byť dlhšie ako %s znakov.

en: A username may only contain letters or numbers.
sk_SK: Používateľské meno môže obsahovať len písmená alebo čísla.

en: A username may only contain letters, numbers and spaces.
sk_SK: Používateľské meno môže obsahovať len písmená, čísla a medzery.

en: A username must be at least %s characters long.
sk_SK: Používateľské meno musí mať aspoň %s znakov.

en: AJAX Error.
sk_SK: Chyba AJAXu.

en: About
sk_SK: O

en: Access
sk_SK: Prístup

en: Access & Permissions
sk_SK: Prístup a oprávnenia

en: Access Denied
sk_SK: Prístup odmietnutý.

en: Access Denied.
sk_SK: Nedovolený prístup.

en: Access Group Search
sk_SK: Prístup do vyhľadávania skupín

en: Access Sitemap and Page Search
sk_SK: Prístup Sitemap a vyhľadávanie stránky

en: Access User Search
sk_SK: Prístup do vyhľadávania používateľov

en: Access to block denied
sk_SK: Prístup k blogu odmietnutý.

en: Account created on %s. Last logged in from IP: %s.
sk_SK: Účet vytvorený na %s. Naposledy prihlásený z IP: %s

en: Accounts expire after
sk_SK: Účet expiroval pred

en: Action to take
sk_SK: Vykonať akciu

en: Actions
sk_SK: Činnosti

en: Activate
sk_SK: Aktivuj

en: Activate User
sk_SK: Aktivovať užívateľa

en: Activate Users
sk_SK: Aktivovaní užívatelia

en: Activated Users
sk_SK: Aktivovaný užívatelia

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Active Captcha
sk_SK: Aktívna Captcha

en: Active Library
sk_SK: Aktívna knižnica

en: Active Users
sk_SK: Aktívni užívatelia

en: Actual Height
sk_SK: Skutočná výška

en: Actual Width
sk_SK: Skutočná šírka

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add %s
sk_SK: Pridať %s

en: Add Access Entity
sk_SK: Pridať prístup entite

en: Add Another Option
sk_SK: Pridať ďalšiu možnosť

en: Add Attribute
sk_SK: Pridaj atribút

en: Add Attributes to Set
sk_SK: Pridať atribúty do setu

en: Add Block
sk_SK: Pridať blog

en: Add Block to Scrapbook
sk_SK: Pridať blokovanie na scrapbook

en: Add External Link
sk_SK: Pridať Externý odkaz

en: Add File
sk_SK: Pridať súbor

en: Add File Set
sk_SK: Pridať sadu súborov

en: Add Files
sk_SK: Pridať súbory

en: Add From Remote URL
sk_SK: Pridať zo vzdialených URL

en: Add Functionality
sk_SK: Pridať funkcie

en: Add Group
sk_SK: Pridať skupinu

en: Add Group Combination
sk_SK: Pridať kombináciu skupín

en: Add Group Set
sk_SK: Pridať sadu skupín

en: Add Groups
sk_SK: Pridať skupiny

en: Add Image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add Incoming
sk_SK: Pridať prichádzajúce

en: Add Job Set
sk_SK: Pridať Job Set

en: Add Layout
sk_SK: Pridaj Layout

en: Add Page
sk_SK: Pridať stránku

en: Add Page Type
sk_SK: Pridať typ stránky

en: Add Path
sk_SK: Pridať cestu

en: Add Question
sk_SK: Pridať otázku

en: Add Remote Files
sk_SK: Pridať vzdialené súbory

en: Add Set
sk_SK: Pridať skupinu

en: Add Single Page
sk_SK: Pridať stránku

en: Add Stack
sk_SK: Pridať zásobník

en: Add Theme
sk_SK: Pridaj tému

en: Add To %s
sk_SK: Pridať do %s

en: Add To Existing Permissions
sk_SK: Pridaj existujúce oprávnenia

en: Add To Sitewide %s
sk_SK: Pridať k stránke %s

en: Add User
sk_SK: Pridať používateľa

en: Add Workflow
sk_SK: Pridať Workflow

en: Add Your CSS
sk_SK: Pridajte váš CSS

en: Add a Global Scrapbook
sk_SK: Pridať globalny scrapbook

en: Add a New Question
sk_SK: Pridať novú otázku

en: Add a Page Type
sk_SK: Pridaj typ stránky

en: Add a Sub-Page
sk_SK: Pridať podstránku

en: Add a Template
sk_SK: Pridaj tému

en: Add a search box to your site.
sk_SK: Pridať na stránku vyhľadávacie pole.

en: Add and manage people.
sk_SK: Pridaj a spravuj užívateľov

en: Add and manage the user accounts and groups on your website.
sk_SK: Pridať a spravovať používateľské účty a skupiny vašej webstránky.

en: Add any HTML or Javascript code you need for analytics tracking to every page of your site, and pick whether it will go in pages' header or footer. This is where you would input code from Google Analytics, for example.
sk_SK: Pridať ľubovoľný HTML alebo Javascript kód, ktorý potrebujete pre sledovanie Google Analytics na každú stránku vášho webu, a vybrať, či sa bude pokračovať v hlavičke alebo v päte stránok ". To je miesto, kde by ste mali vložiť kód z Google Analytics, napríklad.

en: Add custom block types, refresh the database tables of installed blocks, and uninstall blocks types from here.
sk_SK: Pridať vlastné blogové typy, aktualizovať databázové tabuľky inštalovaných blogov a odinštalovať odtiaľ blogové typy.

en: Add from Incoming Directory
sk_SK: Pridať z prichádzajúceho adresára

en: Add from Remote URL
sk_SK: Pridať zo vzdialenej URL

en: Add individual images selected from the File Manager, or choose an existing file set. Playback options allow you to display images in order or randomly. concrete5 will render the images as an animated slideshow.
sk_SK: Pridať jednotlivé snímky vybrané zo správcu súborov, alebo vyberte existujúcu množinu súborov. Možnosti prehrávania vám umožnia zobraziť obrázky v poradí alebo náhodne. Concrete5 predloží obrázky ako animovanú prezentáciu.

en: Add option
sk_SK: Pridať voľbu

en: Add page types to your site.
sk_SK: Pridať typy stránok na váš web.

en: Add questions and specify whether or not unregistered users will be allowed to submit responses. Enter each response as its own option under Add Option. Results can be viewed by visiting Dashboard > Reports > Surveys.
sk_SK: Pridať otázky a určiť, či budú alebo nebudú neregistrovaní užívatelia môcť podať odpovede. Zadajte každú odpoveď podľa vlastného uváženia pod voľbu Pridať. Výsledky si môžete prezrieť na adrese Dashboard> Správy> Prieskumy.

en: Add text content and stylize it using the WYSIWYG editor toolbar. Create links to pages, files and other site assets by using the upper concrete5 toolbar.
sk_SK: Pridať obsah textu a štylizovať ho pomocou WYSIWYG editora nástrojov. Vytvárať odkazy na stránky, súbory a ďalšie stránky aktív pomocou horných concrete5 nástrojov.

en: Add the entire stack to this page.
sk_SK: Pridať celý zásobník na stránku.

en: Add the users below to Group(s)
sk_SK: Pridať užívateľa do nižšej skupiny.

en: Add to Favorites
sk_SK: Pridaj k favoritom

en: Add to Group
sk_SK: Pridaj do skupiny

en: Add to My Friends
sk_SK: Pridať do mojich priateľov

en: Add to New Set
sk_SK: Pridať do novej sady

en: Add uploaded files to a set?
sk_SK: Pridať nahrané súbory do sady?

en: Add, search, replace and modify the files for your website.
sk_SK: Pridať, hľadať, nahradiť a upravovať súbory pre vaše webové stránky.

en: Add-On Updates
sk_SK: Aktualizácia doplnkov

en: Add-On updates are available!
sk_SK: Aktualizácie doplnku sú k dispozícii!

en: Add-Ons
sk_SK: Doplnky

en: Added
sk_SK: Pridané

en: Added Between
sk_SK: Pridané medzi

en: Added On
sk_SK: Pridané

en: Added by <strong>%s</strong> on %s
sk_SK: Pridal <strong>% s </ strong>% s

en: Added to Page
sk_SK: Pridané na stránku

en: Adding admin user.
sk_SK: Pridávam účet administrátora.

en: Adding block types.
sk_SK: Pridávam typy blokov.

en: Adding pages and content.
sk_SK: Pridávam stránky a obsah.

en: Adding themes.
sk_SK: Pridávam témy.

en: Additional Attributes
sk_SK: Ďalšie atribúty

en: Additional CSS
sk_SK: Ďalšie CSS

en: Additional Filters
sk_SK: Ďalšie filtrovanie

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Address 1
sk_SK: Adresa 1

en: Address 2
sk_SK: Adresa 2

en: Address Options
sk_SK: Voľby adries

en: Adds blog-style comments (a guestbook) to your page.
sk_SK: Pridá na stránku komentáre v štýle blogu (návštevnej knihy).

en: Adds images and onstates from the library to pages.
sk_SK: Pridať obrázky z knižnice na stránky.

en: Administrator Information
sk_SK: Informácie o administrátorovi

en: Advanced
sk_SK: Rozšírené

en: Advanced Permissions
sk_SK: Rozšírené oprávnenia

en: Advanced Search
sk_SK: Rozšírené hľadanie

en: Advanced permissions are turned off. Enable them below.
sk_SK: Pokročilé oprávnenia sú vypnuté. Jeho zapnutie je nižšie.

en: Advanced permissions are turned on.
sk_SK: Pokročilé oprávnenia sú zapnuté.

en: Advanced permissions enabled.
sk_SK: Pokročilé oprávnenia boli povolené.

en: Advanced settings for web developers.
sk_SK: Rozšírené nastavenia pre web vývojárov.

en: Alias original to Scrapbook
sk_SK: Alias pôvodného zápisníka

en: Alignment
sk_SK: Zarovnanie

en: All
sk_SK: Všetko

en: All Attributes
sk_SK: Všetky atribúty

en: All Available Countries
sk_SK: Všetky platné krajiny

en: All Block Types
sk_SK: Všetky typy blokov.

en: All Day
sk_SK: Celý deň

en: All File Types
sk_SK: Všetky typy súborov

en: All Files
sk_SK: Všetky súbory

en: All Groups
sk_SK: Všetky skupiny

en: All Items
sk_SK: Všetky položky

en: All Levels
sk_SK: Všetky úrovne

en: All Page Types
sk_SK: Všetky typy stránok

en: All Themes
sk_SK: Všetky témy.

en: All blocks currently installed on your site are listed here. Custom blocks that you've developed will appear under Awaiting Installation' until you install them. Click any block to find information about usage and refreshing a block's database tables.
sk_SK: Všetky blogy v súčasnosti nainštalované na vašom webe sú uvedené tu. Vlastné blogy, ktoré ste vyvinuli sa objavia v rámci čakania inštalácie ", kým si ich inštalujete. Kliknite na ľubovoľný blog pre nájdenie informácie o používaní a obnovení blogu v databázovej tabuľke.

en: All documents and images.
sk_SK: Všetky dokumenty a obrázky.

en: All pages have been processed, starting from beginning on next run.
sk_SK: Všetky stránky boli spracované, počnúc ďalším spustením.

en: All rights reserved.
sk_SK: Všetky práva vyhradené.

en: All running jobs have been reset.
sk_SK: Všetky spustené úlohy boli obnovené.

en: All versions of a file will be moved to the selected location.
sk_SK: Všetky verzie súboru budú presunuté do vybraného umiestnenia.

en: Allow External Links
sk_SK: Povolenie externých odkazov

en: Allow multiple options to be chosen.
sk_SK: Povoliť vybrania viac možností.

en: Allow users to add to this list.
sk_SK: Povoliť používateľom pridávať do tohto zoznamu.

en: Allow visitors to signup as site members?
sk_SK: Povoliť návštevníkom prihlásiť sa ako členovia webu?

en: Allow your users to specify their time zone. This setting is editable in the user profile and in the dashboard users section.
sk_SK: Povoliť používateľom zadať svoje časové pásmo. Toto nastavenie je možné upravovať v užívateľskom profile a v Dashboard užívateľskej časti.

en: Allowed File Types
sk_SK: Povolené typy súborov

en: Allowed file types saved.
sk_SK: Povolené typy súborov boli uložené.

en: Alphabetical
sk_SK: Abecedne

en: Already Installed
sk_SK: Už nainštalované

en: Already Started.
sk_SK: Už začalo.

en: Alt Text/Caption
sk_SK: Alt text/popis

en: Alternate Storage Directory
sk_SK: Alternatívne adresáre pre ukladanie dát

en: Always publish below a certain page.
sk_SK: Vždy publikovať pod určitú stránku.

en: An Error occured while saving the comment
sk_SK: Pri ukladaní komentára sa vyskytla chyba

en: An Unexpected Error occurred while upgrading: %s
sk_SK: Počas aktualizácie sa vyskytla neočakávaná chyba: %s

en: An attribute with the handle %s already exists.
sk_SK: Atribút s týmto handle %s už existuje.

en: An email address and password are required.
sk_SK: Email a heslo sú povinné.

en: An email containing instructions on resetting your password has been sent to your account address.
sk_SK: Email s informáciami na obnovenie Vášho hesla bol odoslaný do Vašej schránky.

en: An email has been sent to your email address. Click on the URL contained in the email to validate your email address.
sk_SK: Do Vašej schránky bol odoslaný email. Kliknite na odkaz v emaili pre potvrdenie Vašej emailovej adresy.

en: An error occured while attempting to determine file permissions.
sk_SK: Nastala chyba pri zisťovaní oprávnení súboru.

en: An error occurred while attempting the copy operation.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri pokuse o kopírovanie.

en: An error occurred while downloading the package.
sk_SK: Pri sťahovaní balíčka nastala chyba.

en: An error occurred while processing this request.
sk_SK: Pri spracovávaní požiadavky nastala chyba.

en: An error occurred while trying to create the account.
sk_SK: Pri vytváraní používateľského účtu nastala chyba.

en: An error occurred while trying to install the package.
sk_SK: Pri inštalovaní balíčka nastala chyba.

en: An error occurred while trying to unzip the package.
sk_SK: Pri rozbaľovaní balíčka nastala chyba.

en: An unexpected error occurred when connecting your site to the marketplace.
sk_SK: Pri pripájaní Vášho webu k obchodu nastala neočakávaná chyba.

en: An unexpected error occurred.
sk_SK: Nastala neočakávaná chyba.

en: An unknown error occurred while uploading the file. Please check that file uploads are enabled, and that your file does not exceed the size of the post_max_size or upload_max_filesize variables.
    
    File Uploads: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s
sk_SK: Pri nahrávaní súboru nastala neočakávaná chyba. Skontrolujte prosím, či je nahrávanie povolené a že Váš súbor nemá väčšiu veľkosť než povoľujú premenné post_max_size a upload_max_filesize.
    
    Nahrávaný súbor: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s

en: An unspecified error has occurred.
sk_SK: Bola objavená nešpecifikovaná chyba.

en: An update is available. Click below to update to <strong>%s</strong>.
sk_SK: K dispozícii je aktualizácia. Kliknite nižšie na aktualizáciu <strong>% s </ strong>.

en: An updated version of %s is available.
sk_SK: Je k dispozícii aktualizovaná verzia %s.

en: And much more!
sk_SK: A omnoho viac!

en: Anonymous
sk_SK: Anonym

en: Another Page
sk_SK: Ďalšia stránka

en: Answer Options
sk_SK: Možnosti odpovedí

en: Answer Type
sk_SK: Typ odpovede

en: Anti-spam settings saved.
sk_SK: Antispamové nastavenia boli uložené.

en: Any HTML you paste here will be inserted at either the bottom or top of every page in your website automatically.
sk_SK: Vložte HTML kód. Tento kód bude vložený do záhlavia, alebo do päty web stránky.

en: Any attributes or block areas you have enabled to be editable in composer for this page type are available here. Add blocks to your page type's defaults. After adding the block, click it and choose the option to make it available in composer.
sk_SK: Všetky atribúty alebo blokované oblasti ste povolili, aby boli editovateľné v skladateľovi tohto typu stránky, sú k dispozícii tu. Pridať blokovania do vami predvoleného typu stránky. Po pridaní bloku, kliknite naň a vyberte možnosť, aby bola k dispozícii v skladateľovi.

en: Any email address in this box will be notified when spam is detected.
sk_SK: Každá emailová adresa v tejto schránke bude označená, keď sa objaví spam.

en: Any users or groups selected will be removed from the permissions on the selected pages.
sk_SK: Akékoľvek používateľ alebo skupina vybraná bude odstránená z oprávnení na vybraných stránkach.

en: Anyone may view the website.
sk_SK: Ktokoľvek si môže prezerať webovú stránku.

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: Application
sk_SK: Aplikácia

en: Apply this theme to every page on your site?
sk_SK: Použiť túto tému na každú stránku vo vašom webe?

en: Approve
sk_SK: Schváliť

en: Approve Changes
sk_SK: Schváliť zmeny

en: Approve Delete
sk_SK: Schváliť zmazanie

en: Approve Move
sk_SK: Schváliť presun

en: Approve Page
sk_SK: Schváliť stránku

en: Approve Version
sk_SK: Schválená verzia

en: Approved
sk_SK: Schválené

en: Approved Version
sk_SK: Schválená verzia

en: Approved by %s
sk_SK: Schválil: %s

en: Approver
sk_SK: Schválil

en: Archives
sk_SK: Archív

en: Are you sure you want to clear this log?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať tento záznam?

en: Are you sure you want to copy the following files?
sk_SK: Ste si istý, že chcete kopírovať nasledujúce súbory?

en: Are you sure you want to delete the following file set?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať nasledujúcu sadu súboru?

en: Are you sure you want to delete the following files?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať súbor?

en: Are you sure you want to delete the following pages?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať nasledujúce stránky?

en: Are you sure you want to delete this block?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať tento blok?

en: Are you sure you want to delete this custom style preset?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať tento vlastný štýl?

en: Are you sure you want to delete this file set?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať túto sadu súborov?

en: Are you sure you want to delete this form and its form submissions?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať tento formulár a jeho odovzdanie?

en: Are you sure you want to delete this form submission?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať tento odosielací formulár?

en: Are you sure you want to delete this form submissions?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať toto odovzdanie formulára?

en: Are you sure you want to delete this layout preset?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zmazať tento layout?

en: Are you sure you want to delete this layout section?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať sekciu s týmto rozložením?

en: Are you sure you want to delete this question?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto otázku?

en: Are you sure you want to permanently remove this file set?
sk_SK: Ste si istí, že chcete natrvalo odstrániť túto sadu súborov?

en: Are you sure you want to permanently remove this group?
sk_SK: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať túto skupinu?

en: Are you sure you want to permanently remove this user?
sk_SK: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať tohto užívateľa?

en: Are you sure you want to permantly delete this scrapbook?
sk_SK: Ste si istý, že chcete natrvalo vymazať scrapbook?

en: Are you sure you want to remove all of these custom styles?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť všetky tieto vlastné štýly?

en: Are you sure you want to remove this attribute?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento atribút?

en: Are you sure you want to remove this stack?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť tento balík?

en: Are you sure you want to remove this value?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť túto hodnotu?

en: Are you sure you want to remove this workflow?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento postup?

en: Are you sure you wish to delete this page?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto stránku?

en: Are you sure you wish to reset the display order of installed block types?
sk_SK: Ste si istý, že si prajete obnoviť zobrazenie poradia inštalovaných typov blogov?

en: Are you sure you would like to activate the following users?
sk_SK: Ste si istí, že chcete aktivovať nasledujúce používateľa?

en: Are you sure you would like to deactivate the following users?
sk_SK: Ste si istí, že chcete zakázať nasledujúce používateľa?

en: Are you sure you would like to delete the following users?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať následujúceho užívateľa?

en: Are you sure you would like to remove this comment?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento komentár?

en: Are you sure?
sk_SK: SI si istý?

en: Area layouts have been disabled.
sk_SK: Rozloženia oblasti boli zakázané.

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Footer
sk_SK: Článok blogu Päta

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Header
sk_SK: Článok blogu Hlavička

[ctx: AreaName]
en: Blog Post More
sk_SK: Článok blogu Viac

[ctx: AreaName]
en: Column 1
sk_SK: Stĺpec 1

[ctx: AreaName]
en: Column 2
sk_SK: Stĺpec 2

[ctx: AreaName]
en: Column 3
sk_SK: Stĺpec 3

[ctx: AreaName]
en: Column 4
sk_SK: Stĺpec 4

[ctx: AreaName]
en: FeaturedImage
sk_SK: Najlepší obrázok

[ctx: AreaName]
en: Header
sk_SK: Záhlavie

[ctx: AreaName]
en: Header Image
sk_SK: Header obrázok

[ctx: AreaName]
en: HeaderImage
sk_SK: Header obrázok

[ctx: AreaName]
en: Main
sk_SK: Hlavná

[ctx: AreaName]
en: Primary
sk_SK: Primárna

[ctx: AreaName]
en: Secondary 1
sk_SK: Sekundárna 1

[ctx: AreaName]
en: Secondary 2
sk_SK: Sekundárna 2

[ctx: AreaName]
en: Secondary 3
sk_SK: Sekundárna 3

[ctx: AreaName]
en: Secondary 4
sk_SK: Sekundárna 4

[ctx: AreaName]
en: Secondary 5
sk_SK: Sekundárna 5

[ctx: AreaName]
en: Thumbnail Image
sk_SK: Thumbnail obrázok

[ctx: AreaName]
en: ThumbnailImage
sk_SK: Náhľad obrázku

en: Areas
sk_SK: Oblasti

en: Arrows
sk_SK: Šípky

en: Ascending
sk_SK: Vzostupny

en: Ask User For
sk_SK: Opýtať sa užívateľa na

en: Assign Permissions
sk_SK: Priradiť oprávnenia

en: Assigned to <strong>%s</strong>.
sk_SK: Priradené k <strong>%s</strong>.

en: At the level below.
sk_SK: Na vnorenej úrovni.

en: Attach a workflow to this permission?
sk_SK: Priradiť k tomuto oprávneniu workflow?

en: Attribute Categories
sk_SK: Kategórie atribútu

en: Attribute Categories are used to group different types of sets.
sk_SK: Kategórie atribútu sa používajú na zoskupenie rôznych typov setov.

en: Attribute Sets
sk_SK: Sety atribútov

en: Attribute Type Associations
sk_SK: Asociácie typov atribútu

en: Attribute handles may only contain letters, numbers and underscore "_" characters
sk_SK: Handle atribútu môže obsahovať len písmená, čísla a podtrhovník "_"

en: Attribute set added.
sk_SK: Sada atribútov bola pridaná.

en: Attribute set deleted.
sk_SK: Sada atribútov bola zmazaná.

en: Attribute set updated.
sk_SK: Sada atribútov bola aktualizovaná.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Dashboard Icon
sk_SK: Ikona administrácie

[ctx: AttributeKeyName]
en: Duration
sk_SK: Trvanie

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Nav
sk_SK: Vybrať z navigácie

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Page List
sk_SK: Vybrať zo zoznamu stránok

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Search Index
sk_SK: Vybrať z vyhľadávacieho indexu

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From sitemap.xml
sk_SK: Vybrať zo sitemap.xml

[ctx: AttributeKeyName]
en: Featured
sk_SK: Doporučené

[ctx: AttributeKeyName]
en: Header Extra Content
sk_SK: Ďalší obsah záhlavia

[ctx: AttributeKeyName]
en: Height
sk_SK: Výška

[ctx: AttributeKeyName]
en: I would like to receive private messages.
sk_SK: Chcem dostávať súkromné správy.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Description
sk_SK: Meta popis

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Keywords
sk_SK: Meta kľúčové slová

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Title
sk_SK: Meta názov

[ctx: AttributeKeyName]
en: Send me email notifications when I receive a private message.
sk_SK: Poslať upozornenie na email v prípade prijatia súkromnej správy.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Tags
sk_SK: Štítky

[ctx: AttributeKeyName]
en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

[ctx: AttributeKeyName]
en: Width
sk_SK: Šírka

[ctx: AttributeSetName]
en: Navigation and Indexing
sk_SK: Navigácia a indexovanie

[ctx: AttributeSetName]
en: Other
sk_SK: Ďalšie

[ctx: AttributeSetName]
en: Page Header
sk_SK: Záhlavie stránky

[ctx: AttributeTypeName]
en: Address
sk_SK: Adresa

[ctx: AttributeTypeName]
en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie pole

[ctx: AttributeTypeName]
en: Date/Time
sk_SK: Dátum/Čas

[ctx: AttributeTypeName]
en: Image/File
sk_SK: Obrázok/Súbor

[ctx: AttributeTypeName]
en: Number
sk_SK: Číslo

[ctx: AttributeTypeName]
en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

[ctx: AttributeTypeName]
en: Select
sk_SK: Vyber

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text Area
sk_SK: Oblasť dlhého textu

en: Attributes
sk_SK: Atribúty

en: Attributes &amp; Content
sk_SK: Atribúty &amp; Obsah

en: Attributes are available to pages (aka Collections), users and files. If you want to add a new attribute to any of these objects, start here.
sk_SK: Atribúty sú k dispozícii na stránkach (aka Collections), používateľov a súborov. Ak chcete pridať nový atribút niektorých z týchto objektov, začnite práve tu.

en: Attributes to Display in Composer
sk_SK: Atribúty zobrazujúce sa v Composer.

en: Authentication required.
sk_SK: Prihlásenie je povinné.

en: Author
sk_SK: Autor

en: Auto-Nav
sk_SK: Automatická navigácia

en: Automate this Job
sk_SK: Automatizácia tejto úlohy

en: Automated Jobs
sk_SK: Automatické úlohy

en: Automatically
sk_SK: Automaticky

en: Automatically Banned IP Addresses
sk_SK: Automaticky zakázaná IP adresa

en: Automatically install add-ons and themes with a mouse click.
sk_SK: Automaticky nainštalovať doplnky a témy kliknutím myšou.

en: Automatically remove users from this group
sk_SK: Automaticky vymazať užívateľov z tejto skupiny

en: Automatically translates your path-based concrete5 URLs so that they don't include %s.
sk_SK: Automaticky predladá váš sled na báze concrete5 URL tak, že nezahŕňajú %s.

en: Automation Instructions
sk_SK: Automatizácia inštrukcií

en: Available Countries
sk_SK: Platné krajiny

en: Available Update
sk_SK: K dispozícii je aktualizácia

en: Awaiting Installation
sk_SK: Čakanie na inštaláciu

en: Back
sk_SK: Späť

en: Back to Add Functionality
sk_SK: Späť na pridanie funkcie

en: Back to Block Types
sk_SK: Späť na typy blogov

en: Back to Home
sk_SK: Späť domov

en: Back to List
sk_SK: Späť na zoznam

en: Back to Mailbox
sk_SK: Späť na mailovú schránku

en: Back to Mailbox List
sk_SK: Späť na zoznam mailových schránok

en: Back to Page Types
sk_SK: Späť na Typy stránok

en: Back to Sitemap
sk_SK: Späť na Sitemap

en: Background
sk_SK: Pozadia

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadie

en: Background Image
sk_SK: Obrázok pozadia

en: Backup
sk_SK: Záloha

en: Backup & Restore
sk_SK: Záloha a Obnovenie

en: Backup Database
sk_SK: Zálohovanie databázy

en: Backup or restore your website.
sk_SK: Zálohovať alebo obnoviť web.

en: Backup, cleanup and update.
sk_SK: Zálohovanie, vyčistenie a aktualizácia.

en: Ban IP For
sk_SK: Zakázať IP pre

en: Banned words list has improper permissions.
sk_SK: Zoznam zakázaných slov má chybne nastavené oprávnenia.

en: Banned words list not found.
sk_SK: Zoznam zakázaných slov nebol nájdený.

en: Basic Details
sk_SK: Základné detaily

en: Basic Editing
sk_SK: Základná úprava

en: Basic Information
sk_SK: Základné informácie

en: Basic Properties
sk_SK: Základné vlastnosti

en: Basic Workflow
sk_SK: Základný Workflow

en: Basic information about your website.
sk_SK: Základné informácie o vašom webe.

en: Basics
sk_SK: Základné

en: Before you can delete this page, you must delete all of its child pages.
sk_SK: Pred zmazaním tejto stránky musíte zmazať všetky jej podstránky.

en: Beginning Installation
sk_SK: Začiatok inštalácie

en: Beneath a particular page
sk_SK: Pod príslušnou stránkou

en: Blacklist: Every area but the selected areas are indexed.
sk_SK: Čierna listina: Vybrané oblasti nebudú zaradené.

en: Block & Stack Permissions
sk_SK: Oprávnenia blokov a zásobníkov

en: Block &amp; Stack Permissions
sk_SK: Oprávnenia Blokov a Zásobníkov

en: Block Cache
sk_SK: Blokuj Pamäť

en: Block Name
sk_SK: Názov bloku

en: Block Type Installed.
sk_SK: Typ bloku bol nainštalovnaný.

en: Block Type Refreshed. Any database schema changes have been applied.
sk_SK: Typ bloku bol obnovený. Aplikovali sa všetky zmeny databázovej schémy.

en: Block Types
sk_SK: Typy blokov

en: Block added to scrapbook.
sk_SK: Block pridaný do zápisníka.

en: Block not found. Unable to edit in composer.
sk_SK: Blokovanie nebolo nájdené. Nemožno upraviť v composer.

en: Block users at specific IP addresses from logging into your site. Blocked users can still view pages that are visible to guests.
sk_SK: Blokovať užívateľa na konkrétnu IP adresu od prihlásenia sa do vašich stránok. Blokovaní užívatelia stále môžu prezerať stránky, ktoré sú viditeľné pre hostí.

en: Blocks arranged successfully.
sk_SK: Bloky usporiadané úspešne.

en: Blog Archives
sk_SK: Blok archívov

en: Blog Content
sk_SK: Obsah

en: Blog Date Archive
sk_SK: Archív blogu podľa dátumu

en: Blog Entry
sk_SK: Zánam do blogu

en: Body
sk_SK: Telo

en: Bookmark Icons
sk_SK: Ikony záložiek

en: Bookmark icon and mobile home screen icon setup.
sk_SK: Ikona záložiek a nastavenie ikony mobilnej domovskej stránky.

en: Border
sk_SK: Rámček

en: Both Date and Time
sk_SK: aj dátum a čas

en: Bottom
sk_SK: Dolu

en: Browse Add-Ons
sk_SK: Prehľadávať doplnky

en: Browse Themes
sk_SK: Prehľadávať témy

en: Browse our marketplace of add-ons to extend your site!
sk_SK: Navštívte obchod s doplnkami pre rozšírenie Vášho webu!

en: Build simple forms and surveys.
sk_SK: Vytváranie jednoduchých formulárov a ankiet.

en: Built with <a href="http://www.concrete5.org/" alt="Free Content Management System" target="_blank">concrete5 - an open source CMS</a>
sk_SK: Postavený s <a href="http://www.concrete5.org/" alt="Free redakčnom System" target="_blank"> concrete5 - otvorený zdroj CMS </ a>

en: Bulk SEO Updater
sk_SK: Hromadná SEO aktualizácia

en: By Area of Site (Hierarchy)
sk_SK: Poďla oblasti webu (Hierarchicky)

en: CAPTCHA Required.
sk_SK: CAPTCHA povinná.

en: CAPTCHA required
sk_SK: CAPTCHA nutná

en: CSS Class Name(s)
sk_SK: Názov(Názvy) CSS tried

en: Cache & Speed Settings
sk_SK: Vyrovnávacia pamäť a Nastavenie rýchlosti

en: Cache &amp; Speed Settings
sk_SK: Nastavenie pamôte a rýchlosti

en: Cache for how long?
sk_SK: Doba uloženia v medzipamäti?

en: Cache settings saved.
sk_SK: Nastavenie medzipamäte bolo uložené.

en: Cache this page.
sk_SK: Ukladať do medzipamäte túto stránku.

en: Cached files removed.
sk_SK: Súbory v medzipamäti boli odstránené.

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cannot open file %s
sk_SK: Súbor %s nemožno otvoriť

en: Cannot retrieve data from the concrete5 marketplace.
sk_SK: Nemožno načítať dáta z obchodu concrete5.

en: Canonical URL
sk_SK: Normálna URL

en: Captcha Code
sk_SK: Captcha

en: Captcha Settings
sk_SK: Captcha nastavenia

en: Captcha Setup
sk_SK: Nastavenie CAPTCHA

en: Captcha settings saved.
sk_SK: Nastavenia pre captcha boli uložené.

en: Categorize file attributes into sets to give greater organizational context to editors and enhance ease of use.
sk_SK: Kategorizácia atribútov súborov do skupín, aby dávali väčší organizačný kontext pre editorov a zvýšili jednoduchosť použitia.

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Center
sk_SK: Na stred

en: Change Content on Page Type Default Pages
sk_SK: Zmena obsahu na predvolenom type stránky.

en: Change Inheritance
sk_SK: Zmeniť dedenie

en: Change Page Order
sk_SK: Zmena poradia stránok

en: Change Password
sk_SK: Zmeň heslo

en: Change Permissions
sk_SK: Zmeniť oprávnenia

en: Change Permissions - Add Access
sk_SK: Zmena oprávnení - pridať prístup

en: Change Permissions - Remove Access
sk_SK: Zmena oprávnení - Odstrániť prístup

en: Change Task Permissions
sk_SK: Zmeniť úlohu oprávnení

en: Change login behaviors and setup public profiles.
sk_SK: Zmena prihlasovania a nastavenia verejných profilov.

en: Change the picture attached to my posts.
sk_SK: Zmeniť obrázok pripojený v mojej pošte.

en: Changing this setting will affect this page immediately. Are you sure?
sk_SK: Zmena tohto nastavenia bude mať vplyv na túto stránku okamžite. Ste si istí?

en: Check For Updates
sk_SK: Skontrolovať aktualizáciu

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie pole

en: Checkbox List
sk_SK: Zaškrtávací zoznam

en: Checkbox Options
sk_SK: Zaškrtávacie nastavenia

en: Checking for updates.
sk_SK: Pozriet po aktualizacii

en: Choose
sk_SK: Vybrať

en: Choose Country
sk_SK: Vybrať krajinu

en: Choose File
sk_SK: Vyberte súbor

en: Choose File Storage Location
sk_SK: Vyberte umiestnenie pre ukladanie súborov.

en: Choose Headers
sk_SK: Vyberte hlavičky

en: Choose Image
sk_SK: Vyberte obrázok

en: Choose Image On-State
sk_SK: Vyberte obrázok v zapnutom stave

en: Choose Image/File
sk_SK: Vyberte obrázok/súbor

en: Choose Language
sk_SK: Vyberte jazyk

en: Choose New File
sk_SK: Vybrať nový súbor

en: Choose Page
sk_SK: Otvorte stránku

en: Choose Page:
sk_SK: Vyberte stránku:

en: Choose State/Province
sk_SK: Vybrať štát/provinciu

en: Choose User
sk_SK: Otvorte používateľa

en: Choose Video File
sk_SK: Vybrať video súbor

en: Choose a Page
sk_SK: Vybrať stránku

en: Choose a Page Type
sk_SK: Vyberte typ stránky

en: Choose a Scrapbook
sk_SK: Vyberte scrapbook

en: Choose a file from the File Manager and the File block will create a hyperlink to it using the link text you specify.
sk_SK: Vyberte súbor zo správcu súborov a súbor blogu vytvorí hypertextové prepojenie na neho pomocou textu odkazu, ktorú určíte.

en: Choose a new parent page from the sitemap.
sk_SK: Vybrať si novú zdrojovskú stránku zo sitemap.

en: Choose between having error messages appear on the page where they occur (as you might want to do while developing a site) and hiding them from site visitors by saving them in your log (as you might want to do if your site is active).
sk_SK: Vyberte si medzi zobrazováním chybových zpráv na mieste stránky, kde nastanú (čo môže byť vhodné behem tvorby web stránky) a ich skrytím pred návštevníkmy a ukladaním do logu ( čo môže byť vhodné v produkčnom prostredí).

en: Choose from all pages when publishing.
sk_SK: Vyberte si zo všetkých stránok, keď publikujete.

en: Choose from pages of a certain type when publishing.
sk_SK: Vyberte si zo stránok určitého typu pri publikovaní.

en: Choose publish location.
sk_SK: Zvolte miesto uverejnenia

en: Choose which areas on your site are indexed.
sk_SK: Vybere, ktoré oblasti na vašej stránke sú indexované.

en: Choose which attribute types are available for different items.
sk_SK: Vyberte, ktoré typy atribútov sú dostupné pre rôzne položky.

en: Choose which pages below this particular block should appear on. Any previously selected blocks may also be removed using the checkbox. Click the checkbox in the header to select/deselect all pages.
sk_SK: Vyberte, na ktorých stránkach sa má tento blok objaviť. Skôr vybraté bloky môžete tiež odstrániť pomocou zaškrtávacieho políčka. Pre výber všetkých stránok kliknite na zaškrtávacie políčko v záhlaví.

en: Choose which users and groups may edit your site. Note: These settings can be overridden on specific pages.
sk_SK: Vyberte, ktorí užívatelia a skupiny môžu upravovať vašu stránku. Tieto nastavenia môžu byť zrušené na špecifických stránkach.

en: Chronological
sk_SK: Chronologicky

en: City
sk_SK: Mesto

en: Clear
sk_SK: Čistý

en: Clear Cache
sk_SK: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť

en: Clear Log
sk_SK: Vymazať záznam.

en: Clear Search Index
sk_SK: Vyčisti index vyhľadávania

en: Clear this Site?
sk_SK: Vyčistiť túto stránku?

en: Click and drag to change column order.
sk_SK: Kliknutím a potiahnutím zmeníte poradie stĺpcov.

en: Click and drag to reorder the files in this set. New files added to this set will automatically be appended to the end.
sk_SK: Kliknutím a ťahaním zmeniť poradie súborov v tomto sete. Nové súbory pridané do tohto setu sa automaticky pridajú na koniec.

en: Click below to view your database schema in a format that can imported into concrete5 later.
sk_SK: Kliknite nižšie pre zobrazenie schémy databázy vo formáte, v ktorom môže byť neskôr importovaná do concrete5.

en: Click field name to edit
sk_SK: Pre úpravu kliknite na názov poľa.

en: Click for history.
sk_SK: Klikni pre históriu

en: Click the Install button next to the package name.
sk_SK: Kliknite na tlačítko inštalovať vedľa názvu balíčka.

en: Click the image to see another captcha.
sk_SK: Kliknite na obrázok pre znovuzobrazenie captcha.

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Code for your .htaccess file
sk_SK: Kódovať pre váš .htaccess file

en: Color
sk_SK: Farba

en: Column Order
sk_SK: Poradie stĺpov

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Coming Back Soon
sk_SK: Už čoskoro

en: Coming soon.
sk_SK: Už skoro.

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Comments enabled.
sk_SK: Komentáre sú povolené.

en: Comments require approval.
sk_SK: Komentáre vyžadujú schválenie.

en: Comments:
sk_SK: Komentáre:

en: Compare
sk_SK: Porovnaj

en: Compare Versions
sk_SK: Porovnať verzie

en: Compatibility
sk_SK: Kompatibilita

en: Complete required fields *
sk_SK: Vyplňte povinné polia *

en: Completely Random
sk_SK: Úplne náhodne

en: Composer
sk_SK: Editor

en: Composer Beta
sk_SK: Skladateľ Beta

en: Composer Content Order
sk_SK: Objednať obsah Composer

en: Composer Drafts
sk_SK: Zoznam návrhov

en: Composer Publishing Settings
sk_SK: Nastavenia publikovania pre Editor

en: Composer Settings
sk_SK: Nastavenia Composer

en: Composer lets you create and publish pages (such as blog posts) directly from your Dashboard. At least one Page Type must be enabled for use Composer, and at least one block needs to be included in Composer via Page Type Defaults.
sk_SK: Composer umožňuje vytvárať a publikovať stránky (napr. blogu) priamo z vášho Dashboard. Aspoň jeden Typ stránky musí byť povolený na použitie Composer, a aspoň jeden blog musí byť zahrnuté do Composer cez predvolené nastavenie typu stránky.

en: Composer settings updated.
sk_SK: Nastavenia Editora boli aktualizované.

en: Configures proxy server settings for your website
sk_SK: Konfigurácie proxy nastavenia serveru pre váš web.

en: Configuring site.
sk_SK: Konfigurujem webstránku.

en: Confirm Change
sk_SK: Potvrenie zmeny

en: Confirm Delete
sk_SK: Potvrdenie vymazania

en: Confirm New Password
sk_SK: Potvrďte nové heslo

en: Confirm Password
sk_SK: Potvrdiť heslo

en: Congratulations. concrete5 has been installed. You have been logged in as <b>%s</b> with the password you chose. If you wish to change this password, you may do so from the users area of the dashboard.
sk_SK: Gratulujeme, concrete5 bol nainštalovaný. Prihlásený ste ako <b>%s</b>. Ak si chcete zmeniť heslo, môžete to vykonať v správe používateľov v Administrácii.

en: Connect to Community
sk_SK: Pripojiť sa ku komunite

en: Connect to the Community
sk_SK: Pripojiť sa ku komunite

en: Connect to the concrete5 community.
sk_SK: Pripojiť sa k concrete5 komunite.

en: Connect to the concrete5 marketplace, install custom add-ons, and download updates for marketplace add-ons and themes.
sk_SK: Pripojiť k obchodu concrete5, nainštalovať doplnky a stiahuť aktualizácie pre doplnky a témy.

en: Connection Method
sk_SK: Spôsob pripojenia

en: Constrain Image Dimensions
sk_SK: Obmedziť rozmery obrázka

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktuj nás

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content disabled in edit mode.
sk_SK: Obsah nie je dostupný v móde úprav.

en: Content included in "Keyword Search".
sk_SK: Obsah je zahrnutý vo "Vyhľadávaní kľúčových slov".

en: Content included in file search index.
sk_SK: Obsah zahrnutý do vyhľadávacieho indexu súborov.

en: Content included in sitewide page search index.
sk_SK: Obsah zahrnúť do vyhľadávacieho indexu celého webu.

en: Content included in user keyword search.
sk_SK: Obsah zahrnutý do vyhľadávania kľúčových slov používateľa.

en: Content text editor settings saved.
sk_SK: Nastavenia textového editora boli uložené.

en: Contents
sk_SK: Obsah

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Continue to Installation
sk_SK: Pokračovať v inštalácii

en: Continue to Site
sk_SK: Prejsť na web

en: Continue to your site
sk_SK: Pokračujte na vašej stránke.

en: Control basic, general parameters for viewing and editing your site. Viewing Permissions makes your site's pages accessible to all users, registered-users-only or administrators-only. Edit Access controls which groups can edit pages, when logged in. For more granular control, set permissions on pages individually from Page Properties, or enable Advanced Permissions for even more granular control.
sk_SK: Ovládajte základné, všeobecné parametre pre prezeranie a editáciu vašich stránok. Zobrazenie oprávnenia robí stránky vášho webu prístupné všetkým užívateľom, registrovaným užívateľom-, alebo len administrátorom. Úprava prístupových kontrol, ktoré skupiny môžu upravovať stránky, keď sa prihlásia. Pre presnejšiu kontrolu, nastavte oprávnenia na stránkach jednotlivo z vlastností stránky alebo povoľte Spresnenie oprávnenia pre ešte presnejšie ovládanie.

en: Control how users interact with your site's File Manager, allowing or disallowing actions like search, upload, replace and more.
sk_SK: Kontrolovať, ako používatelia pracujú s vašimi Správcami súborov stránky, umožňujúce alebo znemožňujúce akcie, ako je vyhľadávanie, nahrávanie, nahradenie a viac.

en: Control how your site is edited.
sk_SK: Kontrola ako sú vaše stránky upravované.

en: Control how your site send and processes mail.
sk_SK: Nastavenia odosielania a spracovania emailov.

en: Control the options available for Public Profiles.
sk_SK: Kontrola možností dostupných pre verejné profily.

en: Control the options available for Public Registration.
sk_SK: Kontrola možností dostupných pre verejnú registráciu.

en: Control the options available for TinyMCE.
sk_SK: Ovládajte dostupné možnosti pre TinyMCE.

en: Control the types of information that can be saved about each page in your site.
sk_SK: Kontrolovať typy informácií, ktoré môžu byť uložené na každej stránke webu.

en: Control users' ability to do perform specific tasks, such as install packages, alter permissions, etc.
sk_SK: Schopnosť kontrolovať užívateľov pri vykonávaní špecifických úloh, ako sú  inštalačné balíčky, meniť oprávnenia, atď.

en: Control which set of tools the content-editor toolbar includes (e.g., Simple, Advanced, Office), and the toolbar's spatial dimensions.
sk_SK: Nastavte, akú sadu nástrojov obsahuje lišta (napr. Jednoduchý, Pokročilý, Kancelár), a rozmery lišty.

en: Control who can add blocks and stacks on your site.
sk_SK: Nastaviť, kto môže pridávať bloky a zásobníky na vašom webe.

en: Control who sees and edits your site.
sk_SK: Nastaviť oprávnenia pre zobrazenie a úpravu webu.

en: Control your site name and bookmark icons.
sk_SK: Kontrola názvou a ikon vašich stránok.

en: Cookies Enabled
sk_SK: Cookies povolené

en: Cookies must be enabled in your browser to install concrete5.
sk_SK: Cookies musí mať povolenie vo vašom prehľadači na inštalovanie concrete5.

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy File
sk_SK: Kopírovať súbor

en: Copy Progress
sk_SK: Priebeh kopírovanie

en: Copy Version
sk_SK: Kopíruj verziu

en: Copy of Version: %s
sk_SK: Kópia verzie: : %s

en: Copy page + children.
sk_SK: Kopíruj stránku + postránky.

en: Copy page.
sk_SK: Kopírovať stránku.

en: Copy to Clipboard
sk_SK: Kopíruj do schránky

en: Core database files and installed blocks refreshed.
sk_SK: Boli obnovené hlavné databázové súbory a nainštalované bloky.

en: Could not determine the name of the file at
sk_SK: Nemožno určiť názo súboru

en: Could not open with ZipArchive::CREATE
sk_SK: Nemožno otvoriť so ZipArchive::CREATE

en: Could not transfer to temp directory - file not found.
sk_SK: Presun do dočasného priečinka sa nepodaril - súbor nebol nájdený.

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Create a backup of your site's database. This feature works best on small sites. For larger sites, we recommend using a database utility like phpMyAdmin or exporting a database dump via command-line MySql.
sk_SK: Vytvorte zálohu databázy vášho webu. Táto funkcia najlepšie funguje na malých stránkach. U väčších stránok, odporúčame použiť databázový nástroj, ako napríklad phpMyAdmin alebo výpis exportu databázy pomocou príkazového riadku MySQL.

en: Create a block to allow users to search the content of your concrete5 site. Choose title, button text, and where concrete5 should search. To submit the form to another page, choose another page from the Sitemap. Place a second Search block on this page and the results will appear here.
sk_SK: Vytvorte blog umožňujúci používateľom vyhľadávať obsah vašich concrete5 stránok. Zvoľte názov, text tlačidla a kde by mal concrete5 hľadať. Ak chcete odoslať formulár na inú stránku, zvoliť inú stránku zo Sitemap. Umiestnite druhý blog Hľadať na tejto stránke a výsledky sa objavia tu.

en: Create a navigational menu that reflects the structure of your Sitemap. First, choose the order in which pages appear. Viewing Permissions checks a user's permissions before rendering the link for each page. Display Pages selects the level of the Sitemap where you'd like the menu to begin. Options for displaying sub-pages for each item are also available.
sk_SK: Vytvoriť navigačné menu, ktoré odráža štruktúru súboru Sitemap. Najprv zvoľte poradie, v ktorom sa objavia stránky. Zobrazenie oprávnenia kontroluje oprávnenie užívateľa pred prevedením na odkaz pre každú stránku. Zobrazenie stránok vyberá úroveň Sitemap, na ktorých chcete menu začať. Voľby pre zobrazenie podstránky pre každú položku sú tiež k dispozícii.

en: Create a new group to organize and classify users. Choose an expiration date to remove users automatically.
sk_SK: Vytvoriť novú skupinu na organizovanie a klasifikovanie užívateľa. Vyberte dátum vypršania platnosti na odstránenie užívateľa automaticky.

en: Create a tag cloud that displays all the "Tag" custom attributes set on the current page, or on all pages throughout your site. Enter values into the "Tags" field to automatically add tags to the current page. Link the tags to a specific page by clicking the Advanced tab and using the page picker to select a page.
sk_SK: Vytvorte tag cloud, ktorý zobrazuje všetky "Tag" vlastné atribúty nastavené na aktuálnej stránke alebo na všetkých stránkach na celom webe. Zadajte hodnoty do "Tags" poľa pre automatické pridanie tags k aktuálnej stránke. Odkaz tags na špecifickú stránku kliknutím na kartu Advanced tab a pomocou nástroja pre výber stránok vyberte stránku.

en: Create a user account for use on this website.
sk_SK: Vytvoriť užívateľský účet pre užitie tohto webu.

en: Create an alternate file-storage location (in addition to the standard file location) where you'll have the option of putting files after uploading them to the File Manager.
sk_SK: Vytvorte alternativne umiestenie souborov (okrem standardného uložišťa súborov), kde budete môt súbory ukladať po nahrání v Správcoch souborov.

en: Create new Backup
sk_SK: Vytvoriť novú zálohu

en: Create page type.
sk_SK: Vytvoriť typ stránky.

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Created By
sk_SK: Vytvorené

en: Creates a concrete5-powered blog, complete with composer integration, integrated date navigation and tag-based searching, and a custom blog theme.
sk_SK: Vytvorí concrete5 blog s integrovaným Editorom, navigáciou podľa dátumu, vyhľadávaním pomocou štítkov a vlastným motívom blogu.

en: Creates a simple website with common examples of concrete5 functionality, including the YouTube block, the slideshow block, the guestbook block, several page types and more.
sk_SK: Vytvorí jednoduchý web s bežnou ukážkou funkcií concrete5, včítane blokov pre YouTube, prezentáciu, návštevnú knihu, niekoľko typov stránok atď.

en: Creates navigation trees and sitemaps.
sk_SK: Vytvoriť navigačný strom a mapu webu.

en: Creating database tables.
sk_SK: Vytváram databázové tabuľky.

en: Creating home page.
sk_SK: Vytváram domovskú stránku.

en: Creator
sk_SK: Vytvoril

en: Crop + Upload Image
sk_SK: Orezať + nahrať obrázok

en: Crop Image
sk_SK: Orezať obrázok

en: Current Month
sk_SK: Tento mesiac

en: Current Page
sk_SK: Táto stránka

en: Current Status
sk_SK: Súčasný stav

en: Current Version
sk_SK: Súčastná verzia

en: Current Version %s
sk_SK: Súčasná verzia  %s

en: Currently Installed
sk_SK: Práve inštalované

en: Currently Running %s
sk_SK: Práve beží %s

en: Currently logged in as <b>%s</b>.
sk_SK: V súčasnej dobe prihlásený ako  <b>%s</b>.

en: Custom
sk_SK: Voliteľné

en: Custom Attribute Types
sk_SK: Vlasné typy atribútov

en: Custom Attributes
sk_SK: Používateľské atribúty

en: Custom Composer Template
sk_SK: Používateľská šablóna Editora

en: Custom Options saved.
sk_SK: Používateľské voľby boli uložené.

en: Custom Permissions
sk_SK: Vlastné oprávnenia

en: Custom Slideshow
sk_SK: Vlastná prezentácia

en: Custom Template
sk_SK: Používateľská šablóna

en: Custom design options have been disabled.
sk_SK: Používateľské voľby dizajnu sú zakázané.

en: Custom page
sk_SK: Vlastná stránka

en: Customize
sk_SK: Upraviť

en: Customize Dashboard Home
sk_SK: Prispôsobiť domovskú stránku administrácie

en: Customize Results
sk_SK: Prispôsobiť výsledky

en: Customize Search
sk_SK: Vlastné vyhľadávanie

en: Customize Theme
sk_SK: Vastná téma

en: Customize Toolbar
sk_SK: Upraviť lištu

en: Dashboard
sk_SK: Administrácia

en: Dashboard App Status
sk_SK: Prehľad stavu aplikácií

en: Dashboard Featured Add-On
sk_SK: Odporúčaný doplnok administrácie

en: Dashboard Featured Theme
sk_SK: Odporúčaná téma Administrácie

en: Dashboard File Manager
sk_SK: Manažér súboru

en: Dashboard Header + Four Column
sk_SK: Záhlavie administrácie + štyri stĺpce

en: Dashboard Home
sk_SK: Administrácia

en: Dashboard Icon
sk_SK: Ikona administrácie

en: Dashboard Newsflow Latest
sk_SK: Posledné novinky Administrácie

en: Dashboard Primary + Five
sk_SK: Administrácia primárna + päť

en: Dashboard Site Activity
sk_SK: Prehľad činnosti v Administrácii

en: Database Information
sk_SK: Informácie databázy

en: Database Name
sk_SK: Názov databázy

en: Database Refresh
sk_SK: Obnoviť databázu

en: Database XML
sk_SK: Databáza XML

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date Added
sk_SK: Dátum pridania

en: Date Created
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Date Field
sk_SK: Dátumové pole

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Date Modified
sk_SK: Dátum úpravy

en: Date Navigation
sk_SK: Navigácia podľa dátumu

en: Date Only
sk_SK: len dátum

en: Date Posted
sk_SK: Dátum uverejnenia

en: Date/Time
sk_SK: Dátum/Čas

en: Date/Time Options
sk_SK: Dátum/čas Nastavenie

en: DateTime Field
sk_SK: Dátum a čas

en: Day of Month
sk_SK: Deň v mesiaci

en: Day of Week
sk_SK: Deň v týždni

en: Days
sk_SK: Dni

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivuj

en: Deactivate User
sk_SK: Deaktivovať užívateľa

en: Deactivate Users
sk_SK: Deaktivovaní užívatelia

en: Deactivate the user account
sk_SK: Deaktivovať užívatelský účet

en: Dear %s,
    
    %s
    
    You can review, approve or deny all pending actions from here:
    
    %s
sk_SK: Vážený %s, 
     
     %s  
     
     Tu môžete skontrolovať, schváliť alebo zamietnuť všetky čakajúce akcie: 
     
     %s

en: Debug Level
sk_SK: Úroveň ladenia

en: Debug Settings
sk_SK: Nastavenie ladenia

en: Debug configuration saved.
sk_SK: Konfigurácia pre ladenie bola uložená.

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default - %s minutes
sk_SK: Predvolene - %s minút

en: Default Attributes
sk_SK: Základné atribúty

en: Default Attributes to Display
sk_SK: Základné atribúty zobrazenia

en: Default Country
sk_SK: Predvolená krajina

en: Default Language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Default Location
sk_SK: Predolené umiestnenie

en: Default PHP Mail Function
sk_SK: Predvolené PHP mailové funkcie

en: Default Value
sk_SK: Východisková hodnota

en: Default template.
sk_SK: Predvolená šablóna.

en: Default value. Click to edit.
sk_SK: Predvolená hodnota. Kliknite na tlačítko upraviť.

en: Defaults
sk_SK: Predvolené

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete Attribute
sk_SK: Zmazať atribút

en: Delete Backup
sk_SK: Vymazať zálohu

en: Delete File Set
sk_SK: Zmazať sadu súboru

en: Delete Forever
sk_SK: Zmazať navždy

en: Delete Group Set
sk_SK: Vymažte skupinový set

en: Delete Job Set
sk_SK: Vymazať set úloh

en: Delete Layout
sk_SK: Vymaž Layout

en: Delete Page
sk_SK: Vymazať stránku

en: Delete Pages
sk_SK: Vymazať stránky

en: Delete Set
sk_SK: Vymazať set

en: Delete Stack
sk_SK: Vymazať balík

en: Delete Submissions
sk_SK: Zmazať odoslané údaje

en: Delete User Account
sk_SK: Vymazať účet užívateľa

en: Delete Users
sk_SK: OOdstránenie užívateľov

en: Delete Workflow
sk_SK: Vymazat postup

en: Delete request saved. You must complete the delete workflow before this stack can be deleted.
sk_SK: Požiadavka na  zmazanie bola uložená. Pre zmazanie tohto zásobníku musíte dokončiť workflow mazanie.

en: Delete request saved. You must complete the workflow before the page is fully removed.
sk_SK: Vymazanie uložené. Prv  musíte dokončiť postup pre úplné vymazanie.

en: Delete them
sk_SK: Zmazať ich

en: Delete this message?
sk_SK: Vymazať túto správu?

en: Deleted User
sk_SK: Vymazaný užívateľ

en: Deleted pages are moved to the trash can in the sitemap.
sk_SK: Odstránené stránky sú presunuté do koša na mape stránky.

en: Denied by %s
sk_SK: Zamietol: %s

en: Descending
sk_SK: Klesajúci

en: Description
sk_SK: Popis

en: Design
sk_SK: Dizajn

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Determine where users should be redirected to after they login.
sk_SK: Určiť, kde by mali byť užívatelia presmerovaní po prihlásení.

en: Developer
sk_SK: Vývojár

en: Developer options have been disabled in the config file.
sk_SK: Developer možností bol deaktivovaný v konfiguračnom súbore.

en: Direction
sk_SK: Umiestnenie

en: Disabled
sk_SK: Zablokovaný

en: Discard
sk_SK: Odhodiť

en: Discard My Edits
sk_SK: Zahodiť moju úpravu

en: Discard this draft?
sk_SK: Odhodiť tento návrh?

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Display Format
sk_SK: Formát zobrazenia

en: Display Order
sk_SK: Poradie zobrazenia

en: Display Order Reset.
sk_SK: Obnoviť poradie zobrazovania.

en: Display Pages
sk_SK: Zobraziť stránky

en: Display Tags for the current page
sk_SK: Zobraziť štítky pre aktuálnu stránku

en: Display Title
sk_SK: obraziť nadpis

en: Display a custom amount.
sk_SK: Zobraziť vlastné množstvo.

en: Display a list of pages created during a certain month, or months. Pages will be sorted by month.
sk_SK: Zobrazenie zoznamu stránok vytvorených v priebehu určitého mesiaca alebo mesiacov. Stránky budú zoradené podľa mesiacov.

en: Display a list of pages that use a certain page type. Return pages that exist throughout your site, or under only one specific section.
sk_SK: Zobraziť zoznam stránok, ktoré používajú určitý typ stránky. Vrátiť stránky, ktoré existujú po celom webe, alebo len na základe jednej konkrétnej časti.

en: Display a running loop of images.
sk_SK: Zobraziť bežiacu sľučku obrázkov.

en: Display all.
sk_SK: Zobraziť všetko.

en: Display available tags
sk_SK: Zobraziť dostupné štítky

en: Display breadcrumb trail.
sk_SK: Zobraziť cestu navigácie.

en: Display files in no sets.
sk_SK: Zobraziť súbory nezaradených do žiadnych sád.

en: Display information about your concrete5 site's users, on a public page.
sk_SK: Zobraziť informácie o vašom concrete5 užívateľmi webu, na verejnej stránke.

en: Display order saved.
sk_SK: Zobrazenie uloženého poradia.

en: Display page aliases.
sk_SK: Zobraziť aliasy stránky.

en: Display pages that are located
sk_SK: Zobrazenie stránok, ktoré sa nachádzajú

en: Display pages to users even when those users cannot access those pages.
sk_SK: Stránky zobraziť aj používateľom nemajúcim takéto oprávnenie.

en: Display pagination interface if more items are available than are displayed.
sk_SK: Zobraziť stránkovanie, ak je k dispozícii viac položiek, než je zobrazené.

en: Display sub pages to current +1.
sk_SK: Zobraziť podstránky do súčasnej +1.

en: Display sub pages to current.
sk_SK: Zobraziť podstránky do súčasnej.

en: Displayed in Public Profile.
sk_SK: Zobrazované vo verejnom profile.

en: Displayed on Member List.
sk_SK: Zobraziť v zozname členov.

en: Displays a summary of website activity.
sk_SK: Zobraziť prehľad činností na webe.

en: Displays month archive for pages
sk_SK: Zobrazí mesačný archív stránok

en: Displays update and welcome back information on your dashboard.
sk_SK: Zobrazí aktualizácie a uvítacie informácie v Administrácii.

en: Do not cache this page.
sk_SK: Neukladať do medzipamäte túto stránku.

en: Do you want to delete this block?
sk_SK: Chcete odstrániť tento blok?

en: Do you want to delete this block? This item is an original. If you delete it, you will delete all blocks aliased to it
sk_SK: Chcete zmazať tento blok? Tento blok je originál. Ak ho zmažete, budú zmazané aj ostatné bloky, ktoré naňho majú alias.

en: Document
sk_SK: Dokument

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download & Install
sk_SK: Stiahnuté & Inštalované

en: Download File
sk_SK: Stiahnuť súbor

en: Download Time
sk_SK: Čas sťahovania

en: Download Update
sk_SK: Stiahnuť aktualizáciu

en: Download add-ons from concrete5.org.
sk_SK: Stiahnuť doplnky z concrete5.org.

en: Download and Install
sk_SK: Stiahnuť a inštalovať

en: Download the latest version of concrete5 and upgrade your site.
sk_SK: Stiahnite si najnovšiu verziu concrete5 a aktualizujte vašu stránku.

en: Download the package from <a href="%s">here</a>.
sk_SK: Stiahnite si balíček z <a href="%s"> tu </ a>.

en: Download themes from concrete5.org.
sk_SK: Stiahnuť témy z concrete5.org.

en: Downloaded On
sk_SK: Stiahnuté na

en: Draft deleted.
sk_SK: Koncept bol zmazaný.

en: Draft saved successfully.
sk_SK: Koncept bol úspešne uložený.

en: Drafts
sk_SK: Koncept

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: EMAILS ARE DISABLED. THIS EMAIL WAS LOGGED BUT NOT SENT
sk_SK: EMAILY SÚ ZAKÁZANÉ. TENTO EMAIL BOL ZAZNAMENANÝ ALE NEODOSLANÝ

en: EMAILS ARE ENABLED. THIS EMAIL WAS SENT TO mail()
sk_SK: EMAILY SÚ POVOLENÉ. TENTO EMAIL BOL ODOSLANÝ NA mail()

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Access
sk_SK: Upraviť prístup

en: Edit Attribute
sk_SK: Uprav vlastnosť

en: Edit Details
sk_SK: Uprav detaily

en: Edit External Link
sk_SK: Uprav externú linku

en: Edit Group
sk_SK: Uprav skupinu

en: Edit Importer
sk_SK: Upraviť importér

en: Edit Layout
sk_SK: Uprav Layout

en: Edit Mode
sk_SK: Mód úprav

en: Edit Page
sk_SK: Uprav stránku

en: Edit Page Type
sk_SK: Upraviť typ stránky

en: Edit Profile
sk_SK: Upraviť profil

en: Edit Properties
sk_SK: Upraviť vlastnosti

en: Edit Question
sk_SK: Upraviť otázku

en: Edit Set
sk_SK: Upraviť set

en: Edit User
sk_SK: Uprav užívateľa

en: Edit User account.
sk_SK: Uprav užívatelský účet

en: Edit Workflow
sk_SK: Upraviť workflow

en: Edit in Composer
sk_SK: Uprav v Composer

en: Edit this Page
sk_SK: Uprav stránku

en: Editable and Required in Profile.
sk_SK: Upraviteľný a požadovaný v profile

en: Editable in Profile.
sk_SK: Upraviteľný v profile

en: Editing
sk_SK: Úprava

en: Editor Dimensions
sk_SK: Rozmery editora

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Email Address Verified
sk_SK: Emailová adresa bola overená

en: Email Address to Route Emails To
sk_SK: Emailová adresa pre usmernenie emailov do

en: Email Importers
sk_SK: Import emailov

en: Email Notification
sk_SK: Emailové oznámenie

en: Email Only
sk_SK: Len email

en: Email Validated
sk_SK: Email validovaný

en: Email address
sk_SK: Emailová adresa

en: Email marked as valid.
sk_SK: Email bol označený ako validný.

en: Embeds SWF files, including flash detection.
sk_SK: Vloží SWF súbory, vrátane detekcie Flashu.

en: Embeds a YouTube Video in your web page.
sk_SK: Vloží na stránku YouTube video.

en: Embeds uploaded video into a web page. Supports AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats.
sk_SK: Vloží nahrané video na stránku. Podporované sú formáty AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 a FLV.

en: Empties the page search index and reindexes all pages.
sk_SK: Vyprázdni index vyhľadávania stránky a reindexuj šetky stránky.

en: Empty Site
sk_SK: Prázdny web

en: Empty Trash
sk_SK: Vysypať kôš

en: Enable Advanced Permissions
sk_SK: Povoliť pokročilé oprávnenia

en: Enable Cache
sk_SK: Povolená schránka.

en: Enable OpenID
sk_SK: Povoliť OpenID

en: Enable Pretty URLs
sk_SK: Povoliť Pretty URL

en: Enable Public Registration to let visitors create new user accounts.
sk_SK: Povolená verejná regisrácia, ponechanie náštevníkov vytvoriť si nové užívatľské účty.

en: Enable custom permissions for this file set.
sk_SK: Povoliť vlastné oprávnenie pre tieto sady súboru.

en: Enable or disable maintenance mode, in which your site is only visible to the admin user. Maintenance Mode is useful for developing, testing or temporarily disabling a site.
sk_SK: Povolenie alebo zakázanie režimu údržby, v ktorom vaša stránka je viditeľná len pre admin užívateľa. Režim údržby je užitočná pre vývoj, testovanie alebo dočasne deaktiovanie stránky.

en: Enable post via email and other settings.
sk_SK: Povoliť príspevok  cez e-mail a ďalšie nastavenia.

en: Enable pretty URLs, statistics and tracking codes.
sk_SK: Povoliť pekné URL, štatistiky a sledovací kód.

en: Enable public profiles.
sk_SK: Povoliť verejné profily

en: Enable user defined time zones.
sk_SK: Povoliť užívateľovi definovať časové zóny.

en: Enabled
sk_SK: Umožňovať

en: Enables saving records of emails being sent out. This will save records even if actual email delivery is disabled on your site.
sk_SK: Umožňuje ukladanie záznamov zo zasielaných emailov. To bude ukladať záznamy, aj keď je aktuálne doručovanie e-mailov deaktivované na vašich stránkach.

en: Encryption
sk_SK: Šifrovanie

[ctx: End date]
en: To
sk_SK: Do

en: Ends
sk_SK: Skončiť

en: Ends %s.
sk_SK: Končí %s.

en: Ensure your software is up to date and stable.
sk_SK: Uistite sa, že Váš softvér je aktuálny a stabilný.

en: Enter IP addresses, one per line, in the form below to manually ban an IP address. To indicate a range, use a wildcard character (e.g. 192.168.15.* will block 192.168.15.1, 192.168.15.2, etc...)
sk_SK: Zadajte IP adresy, jednu na riadok, do formulára nižšie, aby manuálne sa zakázala IP adresa. Ak chcete označiť  rozsah, použite zástupný znak (napr. 192.168.15.* Bude blokovať 192.168.15.1, 192.168.15.2, atď ...)

en: Enter URL to valid file(s)
sk_SK: Zadajte URL pre platný súbor (s)

en: Enter a <a href="%s" target="_blank">PHP date string</a> here.
sk_SK: Zadajte <a href="%s" target="_blank">formátovací reťazec PHP pre dátum</a>.

en: Enter a name for this saved search file set.
sk_SK: Zadajte názov pre tento súbor vyhľadávania súborov.

en: Enter a number from 0 to 21, with 21 being the most zoomed in.
sk_SK: Zadajte číslo od 0 do 21, kde 21 je najväčšie priblíženie.

en: Enter a title for your guestbook, and adjust the date format to your liking. Choose whether or not to enable comments, moderation and CAPTCHA. Enter an email address if you'd like to be notified of each new guestbook submission.
sk_SK: Zadajte názov pre vašu návštevnú knihu, a nastavte formát dátumu podľa vašich predstáv. Vyberte, či povoliť komentáre, umiernenosť a CAPTCHA. Zadajte e-mailovú adresu, ak chcete byť informovaní o každom novom príspevku v návštevnej knihe.

en: Enter a title for your map, then the address of the location you'd like to display on your map. Finally, specify the zoom level of the map to render. Google will try to locate the address automatically when you add the block.
sk_SK: Zadajte názov vašej mapy, potom adresu  miesta, ktoré chcete zobraziť na mape. Nakoniec určte úroveň priblíženia mapy. Google sa bude snažiť nájsť adresu automaticky, keď pridáte blok.

en: Enter an address and a Google Map of that location will be placed in your page.
sk_SK: Zadajte adresu a do vašej stránky bude vložená Google mapa tohoto miesta.

en: Enter your email address below. We will send you instructions to reset your password.
sk_SK: Zadajte svoju e-mailovú adresu. Pošleme vám pokyny pre resetovanie hesla.

en: Enter your new password below.
sk_SK: Nižšie zadajte nové heslo.

en: Entire Page
sk_SK: Celá stránka

en: Environment
sk_SK: Prostredie

en: Environment Information
sk_SK: Informácie o prostredí

en: Equal To
sk_SK: Rovná sa

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error Processing Importer Mail
sk_SK: Chyba spracovávania dodávateľského mailu

en: Error deleting the file %s. Please check the permissions of the folder %s
sk_SK: Chyba pri odstránení súboru %s. Prosím skontrolujte povolenie zložky %s.

en: Error establishing connection to the concrete5 community. Please check that curl and other required libraries are enabled.
sk_SK: Chyba pri pripájaní sa ku komunite concrete5. Skontrolujte si prosím, že je k dispozícii curl a ďalšie potrebné knižnice.

en: Error while converting the attributes on cID: %s Error:<br/>%s
sk_SK: Chyba pri prevode atribútov na cID: %s Chyba: <br/>%s

en: Error: %s
sk_SK: Chyba: %s

en: Error: Area not found.
sk_SK: Chyba: Plocha nenájdená.

en: Error: Block Type cannot be installed because no db.xml file can be found. Either create a db.xml file for this block type, or remove the $btTable variable from its controller.
sk_SK: Chyba: Typ bloku nemožno nainštalovať, pretože nebol nájdený súbor db.xml. Buď pre tento blok vytvorte súbor db.xml, alebo z jeho radiča odstráňte promennú $btTable.

en: Error: Block Type cannot be installed due to an unknown database error. Please check that the db.xml file for this block type is formatted correctly.
sk_SK: Chyba: Typ bloku nemožno nainštalovať pre neznámu databázovú chybu. Skontrolujte, že db.xml súbor tohto typu bloku má korektnú formát.

en: Error: Block Type table must contain a "bID" primary key field.
sk_SK: Chyba: Typ bloku musí obsahovať pole "bID" pre primárny kľúč.

en: Error: Block Type table must contain at least two fields.
sk_SK: Chyba: Typ bloku musí obsahovať aspoň dve polia.

en: Error: Block not found.
sk_SK: Chyba: Blok nenájdený

en: Error: Invalid Job file. The class %s was not found in %s .
sk_SK: Chyba: Neplatný súbor úlohy. Trieda %s nebola v %s nájdená.

en: Error: Invalid column count. Please refresh your page.
sk_SK: Chyba: Neplatná kolónka výpočtu. Prosím, obnovte svoju stránku.

en: Error: Layout not found
sk_SK: Chyba: Rozloženie nebolo nájdené

en: Error: The Job class must be a child class of Job.
sk_SK: Chyba: Úloha musí byť potomkom triedy Job.

en: Error: The required page attribute with the handle of: "%s" doesn't exist
sk_SK: Chyba: Požadovaný atribút stránky s handle: %s neexistuje

en: Error: no area assigned to layout
sk_SK: Chyba: Rozloženiu nie je priradená žiadna oblasť.

en: Even if you change your website's logo, the Site Name is used in some emails.
sk_SK: Dokonca, aj keď zmeníte svoje logo webovej stránky, je názov stránky použitý v niektorých e-mailoch.

en: Every
sk_SK: Každý

en: Every %s (default setting).
sk_SK: Každý %s (predvolené nastavenia).

en: Every Day
sk_SK: Denne

en: Every Month
sk_SK: Mesačne

en: Every Week
sk_SK: Týždenne

en: Exception Occurred:
sk_SK: Nastala výnimka:

en: Exclude From Page List
sk_SK: Vybrať zo zoznamu stránok

en: Exclude From Search Index
sk_SK: Vybrať z vyhľadávacieho indexu

en: Exclude From sitemap.xml
sk_SK: Vybrať zo sitemap.xml

en: Exclude system pages.
sk_SK: Vynechať systémové stránky.

en: Excluded
sk_SK: Vyňať

en: Excluded URL Word List
sk_SK: Zoznam vynechávaných slov v URL

en: Excluded Users/Groups
sk_SK: Vyňatí používatelia/skupiny

en: Excluded Users/Groups with timed permissions
sk_SK: Vyňatí používatelia/skupiny s časovými oprávneniami

en: Existing Backups
sk_SK: Existujúce zálohy

en: Exit Edit Mode
sk_SK: Odísť z úpravy

en: Expiration Action
sk_SK: Akcia expirácie

en: Expiration Date
sk_SK: Dátum expirácie

en: Expire Pages from Cache
sk_SK: Expirované stránky z pamäte

en: Expires In
sk_SK: Vyprší v

en: Export Database Schema
sk_SK: Export schému databázy

en: Export Database Tables
sk_SK: Export tabuliek databázy

en: Export Database XML
sk_SK: Export databázy XML

en: Export to Excel
sk_SK: Export do Excelu

en: Export your site's structure and content to an XML document that you can use to develop custom sites with our Starting Points add-on.
sk_SK: Export vašej štruktúry stránky a obsahu do dokumentu XML, ktorý môžete použiť k vývoju vlastných stránok s našimi Starting Points doplnkami.

en: Extend concrete5
sk_SK: Rozšírenie concrete5

en: Extension
sk_SK: Rozšírenie

en: External Form
sk_SK: Externý formulár

en: External SMTP Server
sk_SK: Externý SMTP server

en: External URL
sk_SK: Vonkajšia URL

en: External marketplace support has been disabled for this website.
sk_SK: Externá podpora marketplace bola zakázaná pre tento web.

en: F d, Y \a\t g:i:s A
sk_SK: F d, Y \a\t g:i A

en: Fade Duration
sk_SK: Trvanie prechodu

en: Failed Registration
sk_SK: Registrácia zlyhala

en: Failed to create zip file as "%s": %s
sk_SK: Nepodarilo sa vytoriť súbor ako "%s": %s

en: Fall Back To Gravatar
sk_SK: Prejdite späť na Gravatar

en: Favicon
sk_SK: Ikona

en: Featured Add-On
sk_SK: Odporúčaný doplnok

en: Featured Items
sk_SK: Odporúčané položky

en: Featured Theme
sk_SK: Odporúčaná téma

en: Featured pages only.
sk_SK: Len odporúčané stránky

en: Features a theme from concrete5.org.
sk_SK: Odporúčaná téma z concrete5.org.

en: Features an add-on from concrete5.org.
sk_SK: Vlastnosti doplnku z concrete5.org.

en: Feed Title
sk_SK: Názov kanála

en: Feed URL
sk_SK: URL kanála

en: Fetch, parse and display the contents of an RSS or Atom feed.
sk_SK: Načíta, pripraví a zobrazí obsah RSS alebo Atom kanála.

en: Fewer Than
sk_SK: Menej ako

en: Field available in "Advanced Search".
sk_SK: Pole k dispozícii v "Pokročilom vyhľadávaní".

en: Field available in Dashboard Page Search.
sk_SK: Pole bude k dispozícii vo vyhľadávaní stránok v Administrácii.

en: Field available in Dashboard User Search.
sk_SK: Pole bude k dispozícii vo vyhľadávaní používateľov v Administrácii.

en: Field available in File Manager Search.
sk_SK: Pole k dispozícii vo vyhľadávaní v Správcovi súborov.

en: Fields
sk_SK: Polia

en: File
sk_SK: Súbor

en: File %s not found. All themes need default.php and view.php files in them. Consult concrete5 documentation on how to create these files.
sk_SK: Súbor %s nebol nájdený. Každá téma musí obsahovať súbory default.php a view.php. Pre viace informácií nazrite do dokumentácie ku concrete5.

en: File <strong>%s</strong> could not be found.
sk_SK: Súbor <strong>%s</strong>nemožno nájsť.

en: File <strong>%s</strong> has been rescanned
sk_SK: Súbor <strong>%s</strong> bol netestovaný

en: File Attribute Created.
sk_SK: Atribút súboru bol vytvorený.

en: File Attribute Deleted.
sk_SK: Atribút súboru bol zmazaný.

en: File Attribute Updated.
sk_SK: Atribút súboru bol aktualizovaný.

en: File Attributes
sk_SK: Súbor atribútov

en: File Details
sk_SK: Detail súboru

en: File Manager
sk_SK: Správca súborov

en: File Manager Permissions
sk_SK: Oprávnenia Správcu súborov

en: File Permissions
sk_SK: Oprávnenie súboru

en: File Preview
sk_SK: Nahľad súboru.

en: File Set
sk_SK: Súbory sady

en: File Set Name cannot contain the characters: %s
sk_SK: Názov súboru nemôže obsahovať znaky: %s

en: File Set:
sk_SK: Sada súborov:

en: File Sets
sk_SK: Sady súborov

en: File Storage Locations
sk_SK: Úložisko súborov

en: File Upload
sk_SK: Nahratie súboru

en: File Uploader
sk_SK: Nahrávanie súborov

en: File Version ID
sk_SK: Verzia súboru ID

en: File Versions
sk_SK: Verzia súboru

en: File not found
sk_SK: Súbor nebol nájdený

en: File set deleted successfully.
sk_SK: Sada súborov bola úspešne zmazaná.

en: File set updated successfully.
sk_SK: Sada súborov bola úspešne aktualizovaná.

en: File sets provide a flexible way to organize and group your site's assets.
sk_SK: Sady súborov poskytujú flexibilný spôsob, ako organizovať a zoskupiť váš web.

en: File storage locations saved.
sk_SK: Umiestnenie úložíšť súborov bolo uložené.

en: File to include
sk_SK: Zahrnúť súbor

en: Filename
sk_SK: Názov

en: Files
sk_SK: Súbory

en: Files Uploaded
sk_SK: Súbory natiahnuté

en: Files in Set
sk_SK: Súbory v sade

en: Files in Theme
sk_SK: Súbory v téme

en: Files in no sets.
sk_SK: Súbory nezaradené v žiadnej sade.

en: Files in the theme were activated successfully.
sk_SK: Súbory v téme boli úspešne aktivované.

en: Find Users
sk_SK: Nájsť užívateľa

en: Finishing.
sk_SK: Dokončujem.

en: First Level
sk_SK: Prvá úroveň

en: First, schedule this URL for when you'd like this job to run:
sk_SK: Po prvé, naplánujte túto URL, ak by ste chceli túto úlohu spustiť:

en: Five Most Recent Downloads
sk_SK: Päť najviac stiahnutí

en: Flash Content
sk_SK: Flashový obsah

en: Flash Embed - Legacy method
sk_SK: Vložiť Flash - starý spôsob

en: Flash File
sk_SK: Flash súbor

en: Flat
sk_SK: Plochý

en: Flat View
sk_SK: Ploché zobrazenie

en: Fonts
sk_SK: Fonty

en: Footer of the page
sk_SK: Päta stránky

en: For adding HTML by hand.
sk_SK: Ručne pridať HTML.

en: Force Exact Image Match
sk_SK: Vynútiť presnú zhodu obrázkov

en: Forever
sk_SK: Navždy

en: Forgot Password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Forgot Your Password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Form
sk_SK: Formulár

en: Form Name
sk_SK: Názov formulára

en: Form Results
sk_SK: Výsledky z formulárov

en: Found on Page
sk_SK: Nájdené na stránke

en: Free
sk_SK: Zadarmo

en: Friends
sk_SK: Kamaráti

en: From
sk_SK: Od

en: From Page Type Defaults
sk_SK: Z predvoleného nastavenia typu stránky.

en: From: %s
    Date Sent: %s
    Subject: %s
sk_SK: Od: %s
    Dátum odoslania: %s
    Predmet: %s

en: Full
sk_SK: Všade

en: Full Page Caching
sk_SK: Plná medzipamäť

en: Full Page Index
sk_SK: Úplný index stránok

en: Full Record
sk_SK: Plný záznam

en: Full Release Notes
sk_SK: Úplné poznámky vydania

en: Full Sitemap
sk_SK: Úplná mapa webu

en: Full Stack
sk_SK: Plný zásobník

en: Full Width
sk_SK: Plná veľkosť

en: Full page caching settings saved.
sk_SK: Nastavenie stránky do vyrovnávacej pamäte uložené.

en: Function mysql_connect() not found. Your system does not appear to have MySQL available within PHP.
sk_SK: Funkcia mysql_connect() nebola nájdená. Vo Vašom systéme nie je prístupná MySQL z PHP.

en: GZip Archive
sk_SK: GZip archív

en: Generate the sitemap.xml file
sk_SK: Generovať súbor sitemap.xml.

en: Generate the sitemap.xml file that search engines use to crawl your site.
sk_SK: Vygeneruje súbor sitemap.xml, ktorý používajú vyhľadávače k prezeraniu Vášho webu.

en: Get More Add-Ons
sk_SK: Získajte ďalšie doplnky

en: Get More Themes
sk_SK: Získať ďalšie témy

en: Get data from forms and logs.
sk_SK: Získať dáta z formulárov a logov.

en: Get more add-ons from concrete5.org.
sk_SK: Získajte viac doplnkov od concrete5.org.

en: Get more help on your question by posting it to the concrete5 help center on concrete5.org
sk_SK: Získajte informácie zadaním otázky do help centra concrete 5.

en: Get more themes from concrete5.org.
sk_SK: Získať viac tém z concrete5.org.

en: Get more themes.
sk_SK: Získať ďalšie motívy.

en: Get submission data.
sk_SK: Získať odoslané dáta.

en: Get support from developers.
sk_SK: Získať podporu od vývojárov.

en: Global Areas
sk_SK: Globálne oblasti

en: Global mail settings saved.
sk_SK: Všeobecné nastavenia pre email bolo uložené.

en: Go
sk_SK: Ísť

en: Go to the <a href="%s">Add Functionality</a> page in your concrete5 Dashboard.
sk_SK: Prejsť na <a href="%s"> Pridať Funkčnosť </ a>, v concrete5 Dashboard.

en: Google Map
sk_SK: Google mapa

en: Google Map disabled in edit mode.
sk_SK: Google Mapa je v režime úprav nedostupná.

en: Grabs the latest newsflow data from concrete5.org.
sk_SK: Získať posledné novinky z concrete5.org.

en: Gravatar Image Set
sk_SK: Sada obrázkov Gravataru

en: Group Expiration Options
sk_SK: Možnosti skupín vypršania platnosti

en: Group Set
sk_SK: Sada skupín

en: Group Sets
sk_SK: Sady skupín

en: Group added successfully
sk_SK: Skupina bola úspešne pridaná.

en: Group attributes into sets for easier organization
sk_SK: Zlúčiť atribúty do sád na jednoduchšiu organizáciu

en: Group deleted successfully.
sk_SK: Skupina bola úspešne zmazaná.

en: Group set added successfully.
sk_SK: Sada skupín bola úspešne pridaná.

en: Group set deleted successfully.
sk_SK: Sada skupín bola úspešne zmazaná.

en: Group set updated successfully.
sk_SK: Sada skupín bola úspešne aktualizovaná.

en: Group update successfully
sk_SK: Skupina bola úspešne aktualizovaná.

en: Group(s)
sk_SK: Skupiny

[ctx: GroupDescription]
en: The guest group represents unregistered visitors to your site.
sk_SK: Skupina Hostia predstavuje neprihlásených používateľov webu.

[ctx: GroupDescription]
en: The registered users group represents all user accounts.
sk_SK: Skupina registrovaných používateľov predstavuje všetky používateľské účty.

[ctx: GroupName]
en: Administrators
sk_SK: Administrátori

[ctx: GroupName]
en: Guest
sk_SK: Hosť

[ctx: GroupName]
en: Registered Users
sk_SK: Registrovaní používatelia

en: Grouped by set
sk_SK: Zoskupiť podľa sád

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: Guest
sk_SK: Hosť

en: Guestbook
sk_SK: Kniha návštev

en: Guestbook / Comments
sk_SK: Návštevná kniha / Komentáre

en: Guestbook Comment Notification
sk_SK: Upozornenie za komentáre v návštevnej knihe

en: HTML/WYSIWYG Editor Content.
sk_SK: HTML/WYSIWYG editor obsahu.

en: Handle already exists.
sk_SK: Identifikátor už existuje.

en: Handle required.
sk_SK: Handle požadované.

en: Handles must contain only letters, numbers or the underscore symbol.
sk_SK: Identifikátory musia obsahovať len písmená, čísla alebo podčiarknutý znak.

en: Have concrete5 perform various tasks to help your site running in top condition, process email posts, and update search engine indexing maps. Click the triangle icon next to the job to start it. A success message will be displayed once the job has been completed.
sk_SK: Concrete5 plní rôzne úlohy pre pomoc pre vašu stránku spustenú v top stave, proces e-mailových pôšt a vyhľadávanie aktualizácií indexovaných máp. Kliknite na ikonu trojuholníka vedľa úlohy, ktorá ho spustití. Správa o úspechu sa zobrazí po dokončení úlohy.

en: Having trouble? Check the <a href="%s">installation help forums</a>, or <a href="%s">have us host a copy</a> for you.
sk_SK: Máte problémy? Pozrite sa na <a href="%s"> inštalácie pomocníka fóra </ a> alebo <a href="%s">majú nám uviesť kópie </ a> pre vás.

en: Header Extra Content
sk_SK: Ďalší obsah záhlavia

en: Header Image
sk_SK: Header obrázok

en: Header Nav
sk_SK: Hlavička Nav

en: Header of the page
sk_SK: Záhlavie stránky

en: Height
sk_SK: Výška

en: Height
sk_SK: Výška

en: Hello World
sk_SK: Ahoj Svet

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Here are earlier versions of this page. The bold line is the live version.<br/><br/>Anyone who can't edit this page sees this active version if permissions allow. Your edits are always made to the latest version. If you'd like to start editing from an old version, copy that version.
sk_SK: Tú sú staršie verzie stranok. Hrubo je označená aktívna verzia.<br/><br/>Pokiať niekto túto stránku nemôže editovať, vidí túto aktivnú verziu, pokiaľ má k tomu oprávnenie. Vaše úpravy sa vždy vzťahují  na poslednú verziu. Pokiaľ chcete začať editovať staršie verziu, skopírujte ju.

en: Hide errors from site visitors.
sk_SK: Skryť chyby z návštevných stránok.

en: Hierarchy
sk_SK: Rebríček

en: Highest Rated
sk_SK: Najlepšie hodnotené

en: Home
sk_SK: Domov

en: Homepage
sk_SK: Domovská stránka

en: Horizontal
sk_SK: Vodorovne

en: Hours
sk_SK: Hodiny

en: How Many Levels Below Parent?
sk_SK: Akú úroveň zobraziť a čo vynechať?

en: How long will this permission be valid for?
sk_SK: Ako dlho bude toto povolenie platné?

en: I would like to receive private messages.
sk_SK: Chcem dostávať súkromné správy.

en: INVALID ACTION
sk_SK: NEPLATNÁ AKCIA

en: IP Address
sk_SK: IP adresa

en: IP Address Blacklist
sk_SK: IP adresa čierneho listu

en: IP Blacklist
sk_SK: Zoznam zakázaných IP adries

en: IP Blacklist settings saved.
sk_SK: Nastavenia pre zoznam zakázaných IP adries bolo uložené.

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Icon removed successfully.
sk_SK: Ikony boli úspešne zmazané.

en: Icons updated successfully.
sk_SK: Ikony boli úspešne aktualizované.

en: If a file set does not appear above, you either have no access to add files to it, or it does not accept the file types %s.
sk_SK: Ak nie je sada súborov hore uvedená, nemáte oprávnenia do nej pridávať súbory alebo sada neakceptuje súbory typu %s.

en: If your site is behaving oddly or displaying out-of-date content, it's a good idea to clear the cache. If you're having to clear the cache a lot, you might want to just turn off caching in Cache & Speed Settings.
sk_SK: Ak sa vaša stránka chová podivne alebo zobrazuje neplatný obsah, je dobrým nápadom vymazať vyrovnávaciu pamäť. Ak máte veľa vymazávania vyrovnávacej pamäte, možno budete chcieť  jednoducho vypnúť ukladanie do vyrovnavaciej pamäte v Cache a Speed Settings.

en: If your site is displaying out-dated information, or behaving unexpectedly, it may help to clear your cache.
sk_SK: Ak sa na vašej stránke zobrazujú neaktuálne informácie, alebo sa chová neočakávane, môže pomôcť vymazanie vašej vyrovnávacej pamäte.

en: Illegal variable name '%s' in element args.
sk_SK: Neplatný variabilný názov '%s' v prvku args.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Links to:
sk_SK: Odkazy na obrázky:

en: Image Manipulation Available
sk_SK: Spracovanie obrázka k dispozícii

en: Image Not Found.
sk_SK: Obrázok nebol nájdený.

en: Image On-State
sk_SK: Obrázok v zapnutom stave

en: Image to Display
sk_SK: Obrázok na zobrazenie

en: Image/File
sk_SK: Obrázok/Súbor

en: Import Files
sk_SK: Import súborov

en: Important Information about Backup & Restore
sk_SK: Dôležité informácie o Zálohe & Obnove

en: Importer saved.
sk_SK: Importér bol uložený.

en: Importers
sk_SK: Import

en: Importing files.
sk_SK: Importujem súbory.

en: In Set(s)
sk_SK: V sade(ách)

en: In one list
sk_SK: Ako jeden zoznam

en: Inactive Users
sk_SK: Neaktívni užívatelia

en: Inbox
sk_SK: Schránka

en: Include &laquo; and &raquo;.
sk_SK: Vložiť &laquo; a &raquo;.

en: Include all child pages
sk_SK: Zahrnúť všetky podriadené stránky

en: Include block in Composer
sk_SK: Vložiť blok do Editora

en: Include external forms in the filesystem and place them on pages.
sk_SK: Zahrnúť externé formuláre na disku a umiestniť na stránkach.

en: Include only add-ons compatible with my version of concrete5.
sk_SK: Zahrnúť len doplnky kompatibilné s mojou verziou concrete5.

en: Included
sk_SK: Zahrnúť

en: Included Users/Groups
sk_SK: Zahrnutí používatelia/skupiny

en: Included Users/Groups with timed permissions
sk_SK: Zahrnutí používatelia/skupiny s časovými oprávneniami

en: Included in Composer?
sk_SK: Zahrnuté v Composer?

en: Incorrect captcha code
sk_SK: Nesprávna CAPTCHA

en: Incorrect image validation code. Please check the image and re-enter the letters or numbers as necessary.
sk_SK: Nesprávne overenie z obrázka. Skontrolujte si obrázok a podľa potreby opravte.

en: Index Search Engine - All
sk_SK: Index vyhľadávania - všetko

en: Index Search Engine - Updates
sk_SK: Index vyhľadávača - aktualizácia

en: Index cleared. You must now reindex your site from the Automated Jobs page.
sk_SK: Index bol vyčistený. Teraz musíte spustiť reindexáciu na stránke automatických úloh.

en: Index partially updated. %s pages indexed (maximum number.) Re-run this job to continue this process.
sk_SK: Index bol čiastočne aktualizovaný. %s stránok bolo zaindexované (maximálny počet). Pre pokračovanie procesu spustite úlohu znovu.

en: Index the site to allow searching to work quickly and accurately. Only reindexes pages that have changed since last indexing.
sk_SK: Indexované stránky umožňujú rýchle a presné vyhľadávanie. Len reindexované stránky zmenené od posledného indexovania.

en: Index updated.
sk_SK: Index aktualizovaný.

en: Index updated. %s pages indexed.
sk_SK: Index aktualizovaný. %s stránok boli indexované.

en: Indexing Method
sk_SK: Indexujúca metóda

en: Indexing complete. Index is up to date
sk_SK: Indexovanie je dokončené. Index je aktuálny.

en: Individual Block
sk_SK: Jednotlivý blok

en: Inherit
sk_SK: Zdediť

en: Inherit page type default permissions.
sk_SK: Dedí predvolené povolenia typu stránky.

en: Inherit the permissions of this page.
sk_SK: Dedí povolenia tejto stránky.

en: Input Format
sk_SK: Vstupný formát

en: Insert Link to Page
sk_SK: Vložiť odkaz na stránku

en: Inspect
sk_SK: Preskúmať

en: Inspect Package
sk_SK: Skontrolujte balík

en: Inspect Theme
sk_SK: Skontrolujte tému

en: Install
sk_SK: Inštaluj

en: Install %s
sk_SK: Inštalácia %s

en: Install Local Update
sk_SK: Nainštalujte lokálny aktualizačný server

en: Install Packages and Connect to the Marketplace
sk_SK: Nainštalujte balíček a obsah do Marketplace

en: Install add-ons & themes.
sk_SK: Inštalácia doplnkov a tém.

en: Install concrete5
sk_SK: Inštalovať concrete5

en: Install custom add-ons or those downloaded from the concrete5.org marketplace.
sk_SK: Inštalácia vlastných doplnkov, alebo ich sťahovanie z concrete5.org marketplace.

en: Install only items required for concrete5 to run. This will create a blank site.
sk_SK: Nainštalovať len položky nutné pre chod concrete5. Vytvorí prázdny web.

en: Install theme
sk_SK: Inštalujte tému

en: Installation Notes
sk_SK: Poznámky k inštalácii

en: Installed Block Types
sk_SK: Inštalované blogové typy

en: Installing attributes.
sk_SK: Inštalujem atribúty.

en: Installing automated jobs.
sk_SK: Inštalujem automatické úlohy.

en: Installing dashboard.
sk_SK: Inštalujem panel Administrácie.

en: Installing login and registration pages.
sk_SK: Inštalujem prihlasovaciu a registračnú stránku.

en: Installing permissions & workflow.
sk_SK: Inštalujem oprávnenia a workflow.

en: Intelligent Search
sk_SK: Inteligentné vyhľadávanie

en: Interface Preferences
sk_SK: Nastavenie rozhrania

en: Interface Settings
sk_SK: Nastavenia rozhrania

en: Interface settings saved. Please log out and in again to update all backend messages.
sk_SK: Nastavenia pripojenia boli uložené. Prosím odhláste sa a opäť aktualizujte všetky predchádzajúce správy.

en: Internal
sk_SK: Interné

en: Internal Block Types
sk_SK: Interné typy blogov.

en: Invalid Attribute Type.
sk_SK: Neplatný typ atribútu.

en: Invalid Email Address
sk_SK: Neplatný email.

en: Invalid File.
sk_SK: Neplatný súbor.

en: Invalid ID
sk_SK: Neplatné ID

en: Invalid ID.  This id is currently being used by another element on this page.
sk_SK: Neplatné ID. Toto ID momentálne používa iný element na tejto stránke.

en: Invalid Job set.
sk_SK: Zlyhalo nastavenie služby.

en: Invalid Key. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
sk_SK: Neplatný kľúč. Navštívte stránku -Zabudnuté heslo-, aby Vám bol vygenerovaný nový kľúč.

en: Invalid OpenID.
sk_SK: Neplatné OpenID.

en: Invalid Package.
sk_SK: Neplatný balíček.

en: Invalid Permissions
sk_SK: Neplatné oprávnenia

en: Invalid Redirect URL
sk_SK: Neplatná URL na presmerovanie

en: Invalid Task.
sk_SK: Neplatná úloha

en: Invalid Token.
sk_SK: Neplatný znak.

en: Invalid Username
sk_SK: Neplatné používateľské meno

en: Invalid Workflow Type.
sk_SK: Neplatný workflow typ.

en: Invalid anti-spam library.
sk_SK: Neplatná antispamová knižnica.

en: Invalid attribute ID.
sk_SK: Neplatné ID atribútu.

en: Invalid attribute set.
sk_SK: Neplatná sada atribútov.

en: Invalid backup file specified.
sk_SK: Bol určený neplatný súbor zálohy.

en: Invalid block.
sk_SK: Neplatný blog.

en: Invalid captcha library.
sk_SK: Neplatná captcha knižnica.

en: Invalid characters in page type name.
sk_SK: Neplatné znaky v názve stránky.

en: Invalid composer draft.
sk_SK: Neplatný koncept Editora.

en: Invalid email address or password.
sk_SK: Neplatná emailová adresa alebo heslo.

en: Invalid email address provided.
sk_SK: Zadaná neplatné emailová adresa.

en: Invalid email address.
sk_SK: Neplatný email.

en: Invalid file extension.
sk_SK: eplatná prípona súboru.

en: Invalid file set.
sk_SK: Neplatný súborový set.

en: Invalid file.
sk_SK: Neplatný súbor.

en: Invalid form token. Please reload this form and submit again.
sk_SK: Neplatný token formulára. Obnovte tento formulár a odošlite ho znovu.

en: Invalid group ID.
sk_SK: Neplatné ID skupiny.

en: Invalid group set.
sk_SK: Neplatná sada skupín.

en: Invalid marketplace item ID.
sk_SK: Neplatné ID položky v obchode.

en: Invalid marketplace item.
sk_SK: Neplatná marketplace položka.

en: Invalid package or no package specified.
sk_SK: Neplatný balíček alebo žiadny špecifický balíček.

en: Invalid package.
sk_SK: Neplatný balíček.

en: Invalid page.
sk_SK: Neplatná stránka.

en: Invalid parent page.
sk_SK: Neplatná nadradená stránka.

en: Invalid stack
sk_SK: Neplatný zásobník

en: Invalid stack.
sk_SK: Neplatný zásobník

en: Invalid theme.
sk_SK: Neplatná téma.

en: Invalid token.  Unable to activate user.
sk_SK: Neplatný znak. Nemožno aktivovať užívateľa.

en: Invalid token.  Unable to deactivate user.
sk_SK: Neplatný znak. Nemožno deaktivovať užívateľa.

en: Invalid user ID.
sk_SK: Neplatné ID používateľa.

en: Invalid username or password.
sk_SK: Neplatné používateľské meno alebo heslo.

en: Invalid version
sk_SK: Neplatná verzia

en: Invalid workflow ID.
sk_SK: Neplatné workflow ID.

en: It only takes a moment and you don't even have to leave your site.
sk_SK: Zaberie to len chvíľu a nemusíte opúšťať Váš web.

en: Items To Uninstall
sk_SK: Položky na odinštalovanie

en: Itself (Override)
sk_SK: Sám (prepísať)

en: JavaScript Enabled
sk_SK: JavaScript aktivovaný

en: Job Set schedule updated successfully.
sk_SK: Nastavenie naplánovania úlohy bolo úspešne aktualizované.

en: Job Set updated successfully.
sk_SK: Nastavenie služby bolo úspešne aktualizované.

en: Job Sets
sk_SK: Sety úloh

en: Job not found.
sk_SK: Úloha nebola nájdená.

en: Job schedule updated successfully.
sk_SK: Naplánovanie úlohy bolo úspešne aktualizované.

en: Job set added.
sk_SK: Nastavenie služby bolo pridané.

en: Job successfully installed.
sk_SK: Úloha bola úspešne nainštalovaná.

en: Job successfully uninstalled.
sk_SK: Úloha bola úspešne odinštalovaná.

[ctx: JobSetName]
en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Jobs
sk_SK: Úlohy

en: Justify
sk_SK: Do bloku

en: Keep your site running well.
sk_SK: Aby váš web bežal dobre.

en: Keep your web page addresses easy for humans and search engines to read by automatically removing references to index.php. You may need to create a file called .htaccess on your server for this to work, but we will try to do it for you first.
sk_SK: Udržovať adresy vašáho webu čitateľné pre človeka a vyhľadávacie stroje tak, že sa odstraní referencia na index.php. Možno bude na vašom serveru nutné vytvorit súbor zvaný .htaccess, ale Concrete5 sa ho nejprv pokusí pre vás vygenerovať.

en: Key Expired. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
sk_SK: Kľúč expiroval. Navštívte stránku -Zabudnuté heslo-, aby Vám bol vygenerovaný nový kľúč.

en: Keywords
sk_SK: Kľúčové slová

en: Label
sk_SK: Názov

en: Labels
sk_SK: Štítky

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Languages
sk_SK: Jazyky

en: Last Action
sk_SK: Posledná akcia

en: Last Modified
sk_SK: Posledná zmena

en: Last Response
sk_SK: Posledná odpoveď

en: Last Run
sk_SK: Posledné spustenie

en: Last edit
sk_SK: Posledná úprava

en: Last login
sk_SK: Posledné prihlásenie

en: Latest Message
sk_SK: Posledné správy

en: Latitude: %s
sk_SK: Zemepisná šírka: %s

en: Layout preset not found
sk_SK: Prezentovaná schéma nebola nájdená

en: Learn More
sk_SK: Viac informácií

en: Learn about how to use concrete5, how to develop for concrete5, and get general help.
sk_SK: Viac o používaní a vývoji concrete5 a ďalšia všeobecná pomoc.

en: Learn about your site and concrete5.
sk_SK: Vzdelávaj sa o svojej stránke a concrete5.

en: Learn more about these block types.
sk_SK: Viac o týchto typoch blokov.

en: Learn more and update.
sk_SK: Ďalšie informácie a aktualizácie.

en: Leave a Reply
sk_SK: Zanechať odpoveď

en: Leave the following form field blank in order to allow everyone to download this file.
sk_SK: Nechajte toto pole prázdne, pokiaľ chcete, aby si tento súbor mohol sťahovať každý.

en: Leave this blank to keep your current password.
sk_SK: Zanechajte toto pole prázdne pre vaše aktuálne heslo.

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Left Sidebar
sk_SK: Ľavý Sidebar

en: Lets you set default permissions and blocks for a particular page type.
sk_SK: Umožňuje nastaviť predvolené povolenia a blokovania pre konkrétny typ stránky.

en: Line Height
sk_SK: Výška riadku

en: Link Tags to Page
sk_SK: Priradiť štítok k stránke

en: Link Text
sk_SK: Text odkazu

en: Link URL (optional)
sk_SK: URL odkazu (voliteľné)

en: Link and Caption
sk_SK: Odkaz a popis

en: Link to files stored in the asset library.
sk_SK: Odkaz na súbory uložené v knižnici.

en: List pages based on type, area.
sk_SK: Vypísať stránky podľa typu, oblasti.

en: Live Version
sk_SK: Aktívna verzia

en: Loading Video... If you're seeing this message you may not have Flash installed.
sk_SK: Načítavanie videa... Možno nemáte nainštalovaný Flash

en: Local database file refreshed.
sk_SK: Súbor lokálnej databázy bol aktualizovaný.

en: Location
sk_SK: Poloha

en: Location Name
sk_SK: Umiestnenie názvu

en: Location in Website
sk_SK: Umiestnenie na webstránke

en: Location: %s
sk_SK: Poloha: %s

en: Lock IP after
sk_SK: Zamknúť IP po

en: Lock Layout
sk_SK: Zamkni Layout

en: Lock Widths
sk_SK: Uzamknúť šírky

en: Log Application Exceptions
sk_SK: Zaznamenať výnimky aplikácie

en: Log Emails Sent
sk_SK: Zaznamenať odosielané emaily.

en: Log entries marked as spam.
sk_SK: Logoé vstupy označené ako spam.

en: Log settings
sk_SK: Nastavenia logu

en: Logged entries can be found in <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Reports > Logs</a>
sk_SK: Prihlásené položky možno nájsť v <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Správy> Záznamy</a>

en: Logging
sk_SK: Prihlásenie

en: Logging Settings
sk_SK: Nastavenia prihlasovania

en: Logging configuration saved.
sk_SK: Nastavenie logovania bolo uložené.

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Login & Registration
sk_SK: Prihlásenie a Registrácia

en: Login Destination
sk_SK: Cieľ prihlásenia

en: Login Successful
sk_SK: Prihlásenie bolo úspešné

en: Login redirection saved.
sk_SK: Presmerovanie po prihlásení bolo uložené.

en: Login with OpenID
sk_SK: Prihlásiť sa s OpenID

en: Logs
sk_SK: Logy

en: Longitude: %s
sk_SK: Zemepisná výška: %s

en: Loop
sk_SK: Sľučka

en: Mail Exception Occurred. Unable to send mail:
sk_SK: Nastala výnimka pri odosielaní emailu:

en: Mail Importers
sk_SK: Mailové importéry

en: Mail Server
sk_SK: Mailový server

en: Main
sk_SK: Hlavná

en: Maintenance
sk_SK: Údržba

en: Maintenance Mode
sk_SK: Režim údržby

en: Maintenance Mode turned off. Your site is public.
sk_SK: Režim údržby bol vypnutý. Web je teraz verejný.

en: Maintenance Mode turned on. Your site is now private.
sk_SK: Režim údržby bol zapnutý. Web je teraz súkromný.

en: Make Ban Permanent
sk_SK: Urobiť trvalý zákaz

en: Make set public
sk_SK: Nastaviť ako verejnú

en: Make sure you <a href="%s">backup your database</a> before updating.
sk_SK: Uistite sa, že <a href="%s"> záloha vášej databázy </ a> pred aktualizáciou.

en: Make sure your web root contains a jobs/ directory, or upgrading will not go smoothly.
sk_SK: Zkontrolujte, že koreňová zložka vašeho webu obsahuje složku jobs/, inak aktualizácia neprobehne hladko.

en: Manage Search Engine Optimization (SEO) Related Page Properties.
sk_SK: Nastavenia vlastností stránky súvisiace s Search Engine Optimization (SEO).

en: Manage Sets
sk_SK: Správa sád

en: Manage Stack Contents
sk_SK: Spravovať obsah zásobníku

en: Manage sitewide content and administer block types.
sk_SK: Správa obsahu webu a typov blokov.

en: Manage the installed block types in your site.
sk_SK: Správa nainštalovaných typov blokov na vašom webe.

en: Manually
sk_SK: Ručne

en: Manually create new user accounts for your concrete5 site.
sk_SK: Ručne vytvorte nové užívateľské účty pre váš concrete5 web.

en: Map Title
sk_SK: Nadpis mapy

en: Margin
sk_SK: Okraj

en: Mark Email as Valid
sk_SK: Označiť emaily ako validné

en: Marketplace integration disabled in configuration file.
sk_SK: Integrácia s Obchodom je zakázaná v konfiguračnom súbore.

en: Marketplace item %s downloaded successfully.
sk_SK: Položka z obchodu %s bola stiahnutá úspešne.

en: Max Height
sk_SK: Maximálna výška

en: Max Width
sk_SK: Maximálna šírka

en: Maximum Gravatar Rating
sk_SK: Maximálne Gravatar hodnotenie

en: Member Since
sk_SK: Užívateľ od

en: Member profile (if enabled)
sk_SK: Profil člna (ak je povolený)

en: Members
sk_SK: Používatelia

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message Details
sk_SK: Detaily správy

en: Message Sent.
sk_SK: Správa poslaná.

en: Message to display when completed
sk_SK: Po dokončení zobraziť oznámenie

en: Message:
    %s
sk_SK: Správa: /n %s

en: Message: %s
sk_SK: Správa: %s

en: Messages
sk_SK: Oznámenia

en: Meta Description
sk_SK: Meta popis

en: Meta Keywords
sk_SK: Meta kľúčové slová

en: Meta Title
sk_SK: Meta názov

en: Minimum Version
sk_SK: Minimálna verzia

en: Minutes
sk_SK: Minuty

en: Mobile Theme
sk_SK: Mobilná téma

en: Mobile theme saved.
sk_SK: Mobilná téma bola uložená.

en: Modified
sk_SK: Zmenené

en: Months
sk_SK: Mesiace

en: Months Link to Page
sk_SK: Mesačné odkazy na stránku

en: More Add-ons
sk_SK: Ďalšie doplnky

en: More Blocks
sk_SK: Ďalšie bloky

en: More Details
sk_SK: Viac detailov

en: More Information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: More Options
sk_SK: Ďalšie voľby

en: More Statistics
sk_SK: Ďalšie štatistiky

en: More Than
sk_SK: Viac ako

en: More URLs
sk_SK: Ďalšie URL adresy

en: Most Popular First
sk_SK: Prv populárne

en: Most Recent Version
sk_SK: Najnovšia verzia

en: Most recent 20 downloads:
sk_SK: Posledných 20 stiahnutí:

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Move Down
sk_SK: Presunúť dole

en: Move Up
sk_SK: Posunúť hore

en: Move or reorder pages by dragging their icons.
sk_SK: Presunúť alebo znovu usporiadať stránky pretiahnutím ich ikon.

en: Move package to trash directory on server?
sk_SK: Presuňte balíček do koša na serveri?

en: Move them to the parent area below
sk_SK: Presunúť ich do nadradenej oblasti pod

en: Move/Copy
sk_SK: Presunúť/Kopírovať

en: Move/Copy Page
sk_SK: Presunúť / Kopírovať stránku

en: Multilingual Setup
sk_SK: Viacjazyčné nastavenia

en: Multiple Values
sk_SK: Viac hodnôt

en: Multiple values
sk_SK: Viac hodnôt

en: My Friends
sk_SK: Moji priatelia

en: My Sets
sk_SK: Moja sada

en: My Video
sk_SK: Moje video

en: MySQL Available
sk_SK: MySQL dostupný

en: MySQL Password
sk_SK: MySQL heslo

en: MySQL Username
sk_SK: MySQL užívateľské meno

en: Name
sk_SK: Meno

en: Name Your Site
sk_SK: Meno vašej stránky

en: Name cannot contain the characters: %s
sk_SK: Názov nemôže obsahovať znaky: %s

en: Name is required
sk_SK: Meno je povinné

en: Name required.
sk_SK: Názov je povinný.

en: Navigate through sibling pages.
sk_SK: Prechádzať stránky na rovnakej úrovni.

en: Navigation
sk_SK: Navigácia

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: New
sk_SK: Nové

en: New Page
sk_SK: Nová stránka

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: New User Registration
sk_SK: Nová registrácia užívateľa

en: New Version %s
sk_SK: Nová verzia %s

en: New Version: %s.
sk_SK: Nová verzia: %s.

en: New Version: %s. Upgrading from: %s.
sk_SK: Nová verzia: %s. Aktualizácia z: %s.

en: New copy to Scrapbook
sk_SK: Nová kópija zápisníka

en: New file set added successfully.
sk_SK: Nová sada súborov bola úspešne pridaná.

en: New template.
sk_SK: Nová šablóna.

en: Newer Posts
sk_SK: Novšie príspevky

en: News
sk_SK: Nove

en: Newsflow
sk_SK: Novinky

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: Next & Previous Labels
sk_SK: Nasledujúce a predchádzajúce štítky

en: Next & Previous Nav
sk_SK: Navigácia na Ďalšie a Predchádzajúce

en: Next Label
sk_SK: Nasledujúci štítok

en: No
sk_SK: Nie

en: No Attributes
sk_SK: Žiadne atribúty

en: No Block Types
sk_SK: Žiadne typy blokov.

en: No End Date.
sk_SK: Bez dátumu ukončenia.

en: No File Types
sk_SK: Žiadne typy súborov

en: No Groups
sk_SK: Žiadne skupiny

en: No Jobs found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne úlohy.

en: No Name
sk_SK: Bez názvu

en: No Page Attributes
sk_SK: Žiadne atribúty stránky.

en: No Page Types
sk_SK: Žiadne typy stránok

en: No Queueing
sk_SK: Žiadne zoraďovanie

en: No Suggestions
sk_SK: Žiadne návrhy

en: No Themes
sk_SK: Žiadne témy

en: No attribute categories currently defined.
sk_SK: Žiadne kategórie atribútu neboli práve definované.

en: No attribute sets currently defined.
sk_SK: Žiadne atribútové sety neboli práve definované.

en: No attributes assigned.
sk_SK: Nie sú priradené žiadne atribúty.

en: No attributes assigned. Any attributes you set here will automatically be set on pages when they are created.
sk_SK: Nie sú priradené žiadne atribúty. Akékoľvek atribúty, ktoré tu nastavíte, budú automaticky nastavené na stránkach pri ich vytvorení.

en: No attributes defined.
sk_SK: Nie sú definované žiadne atribúty

en: No attributes found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne atribúty

en: No block found with the handle %s.
sk_SK: Žiadny blok s handle %s nebol nájdený.

en: No block types can be added to this area.
sk_SK: Do tejto oblasti nemožno pridať žiadne typy blokov.

en: No custom block types are awaiting installation.
sk_SK: Žiaden zákaznícky blogový typ nečaká na inštaláciu.

en: No data is available yet.
sk_SK: Žiadne dáta zatiaľ nie sú k dispozícii.

en: No file sets found.
sk_SK: Žiadne súbory sád nenájdené.

en: No file specified
sk_SK: žiaden súbor nešpecifikovaný

en: No files found in %s
sk_SK: Nebol nájdený žiadny súbor v %s

en: No files found.
sk_SK: Nenájedé žiadne súbory.

en: No files have been downloaded.
sk_SK: Žiadne súory neboli stiahnuté.

en: No global areas created yet.
sk_SK: Neboli vytvorené ešte žiadne globálne oblasti.

en: No group sets found.
sk_SK: žiadne skupiny nenájdené.

en: No groups found.
sk_SK: Žiadna skupina nenájdená

en: No job specified.
sk_SK: Nebola určená úloha.

en: No messages found.
sk_SK: Žiadna správa nenájdená.

en: No one has yet submitted this form.
sk_SK: Nikto doteraz nepodal tento formulár.

en: No packages have been installed.
sk_SK: Žiaden balíček nebol inštalovaný.

en: No page could be found at this address.
sk_SK: Žiadnu stránku nebolo možné nájsť na tejto adrese.

en: No page types found.
sk_SK: Nenájdené žiadne typy stránok.

en: No pages found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne stránky.

en: No results found.
sk_SK: Nebol nájdený žiaden výsledok

en: No screenshots
sk_SK: Žiadne screenshots.

en: No stacks can be added to this area.
sk_SK: Do tejto oblasti nemožno pridať žiadne zásobníky.

en: No stacks have been added.
sk_SK: Neboly pridáné žiadne zásobníky

en: No themes are installed.
sk_SK: Nie sú inštalované žiadne témy.

en: No timed permission assignments
sk_SK: Žiadne časové oprávnenia

en: No updates available.
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie.

en: No updates for your add-ons are available.
sk_SK: Žiadne aktualizácie pre vaše doplnky nie sú k dispozícii.

en: No users found.
sk_SK: Žiadni užívatelia nájdený.

en: No users or groups added.
sk_SK: Žiadny užívatelia alebo skupiny nepridané.

en: No users or groups selected.
sk_SK: Nie sú vybraní žiadni uživatelia alebo skupiny.

en: No users selected.
sk_SK: Neboli vybraní žiadni používatelia.

en: No. Do <strong>not</strong> remove any content or files from this website.
sk_SK: Nie. <strong> Neodstraňovať</ strong> akýkoľvek obsah alebo súbory z tohto webu.

en: No. Registration is required to answer.
sk_SK: Nie. Odpovedať môžu len registrovaní.

en: Nobody
sk_SK: Nikdo

en: None
sk_SK: Nič

en: None Selected
sk_SK: Nič nevybrané

en: None selected
sk_SK: Nič nie je vybrané

en: None.
sk_SK: Žiadne.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page type.
sk_SK: Žiadny. Tento súbor bude automaticky použitý <strong>%s</strong> typom stránky.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page.
sk_SK: Žiadny. Tento súbor bude automaticky použitý <strong>%s</strong> stránkou.

en: None. This file will automatically be used for pages without a template.
sk_SK: Žiadny. Tento súbor bude automaticky použitý pre stránky bez šablóny.

en: None. This file will automatically be used.
sk_SK: Žiadny. Tento súbor bude automaticky použitý.

en: Not a Member
sk_SK: Hops! Nie ste členom

en: Note: Additional page paths are not versioned. They will be available immediately.
sk_SK: Poznámka: Prídavné cesty stránok nie sú verzované. Budú dostupné okamžite.

en: Note: Downloading an update will NOT automatically install it.
sk_SK: Poznámka: Načítaná aktualizácia nebude automaticky nainštalovaná.

en: Note: Since you haven't checked this page out for editing, these changes will immediately be approved.
sk_SK: Poznámka: Pretože ste neoznačili stránku na úpravu, budú tieto zmeny okamžite schválené.

en: Note: Styles set here are often overridden by those defined within the various block types.
sk_SK: Poznámka: Tu nastavené štýly sú často prekryté štýlmi definovanými v rôznych typoch blokov.

en: Nothing
sk_SK: Žiadne

en: Nothing currently available to install.
sk_SK: Práve nie je nič k dispozícii na inštaláciu.

en: Notification - Spam Detected
sk_SK: Oznámenie - Objavený spam

en: Notifications
sk_SK: Notifikácia

en: Notify Email on Comment
sk_SK: Upozorniť emailom na komentár

en: Notify me by email when people submit this form
sk_SK: Upozorniť emailom na odoslanie tohoto formulára

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Number and Type of Pages
sk_SK: Počet a typ stránok

en: Number of Responses
sk_SK: Počet odpovedí

en: Number to Display
sk_SK: Počet zobrazení

en: OR Path
sk_SK: ALEBO cesta

en: Off
sk_SK: Vypnutý

en: Off - Good for development of custom blocks.
sk_SK: Off - Dobré pre vývoj vlastných blokov

en: Off - Good for development.
sk_SK: Off - Dobré pre vývoj.

en: Off - Turn it on by hand for specific pages.
sk_SK: Off - Zapnite ho ručne pre špecifické stránky.

en: Offer choice of language on login.
sk_SK: Ponuka voľby jazyka pre prihlásenie.

en: Office
sk_SK: Kancelária

en: Old Versions
sk_SK: Stará verzia

en: Older Posts
sk_SK: Staršie príspevky

en: On %s, user %s approved the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
sk_SK: %s používateľ %s schválil nasledujúcu požiadavku: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s cancelled the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
sk_SK: %s používateľ %s zrušil nasledujúcu požiadavku: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s submitted the following request: %s
sk_SK: %s používateľ %s poslal nasledujúcu požiadavku: %s

en: On - Helps speed up a live site.
sk_SK: On - Pomáha zrýchliť život stránky.

en: On - If blocks on the particular page allow it.
sk_SK: On - Ak to bloky na jednotlivých stránky umožňujú.

en: On - In all cases.
sk_SK: On - vo všetkých prípadoch.

en: On - approve manually
sk_SK: Zapnuté - schváliť ručne

en: On - signup and go
sk_SK: Zapnuté - prihlásiť sa a ísť

en: On Date
sk_SK: Na dátum

en: Once the index is clear, you must reindex your site from the Automated Jobs page.
sk_SK: Akonáhle je index vyčistený, musíte znova indexovať vašu stránku na stránke automatizované úlohy.

en: Only Titles
sk_SK: Len názvy

en: Only displaying %s files.
sk_SK: Zobrazuje sa len %s súborov.

en: Only displaying files with extension .%s.
sk_SK: Zobrazujú sa len súbory s príponou .%s.

en: Only files with the following extensions will be allowed. Separate extensions with commas. Periods and spaces will be ignored.
sk_SK: Iba súbory s nasledujúcimi zväčšením budú povolené. Jednotlivé zväčšenia oddeľte čiarkami. Periódy a medzery budú ignorované.

en: Only registered users may view the website.
sk_SK: Len registrovaní užívatelia môžu prezerať webovú stránku.

en: Only the %s user may reset the site's content.
sk_SK: Len %s užívateľ može vymazať obsah stránky.

en: Only the administrative group may view the website.
sk_SK: Len administratívne skupiny môžu prezerať webovú stránku.

en: Only the super user may edit this account.
sk_SK: Len administrátor môže upravovať tento účet.

en: Only the super user may remove block types.
sk_SK: Len administrátor môže odoberať typy blokov.

en: Only users who are members of ALL selected groups will be eligible for this permission.
sk_SK: Len používatelia, ktorí sú členmi všetkých vybraných skupín budú mať nárok na vydanie tohto povolenia.

en: Only when manually removed or the cache is cleared.
sk_SK: Iba vtedy, keď je odstránenie ručné alebo vyrovnávacia pamäť je zrušená.

en: Oops, it looks like you've entered an invalid feed address!
sk_SK: Oops, zdá sa, že ste zadali neplatnú adresu kanála!

en: Oops, something is wrong with the form you posted (it doesn't have a question set id).
sk_SK: Oops, niečo je chybne s odoslaným formulárom (nemá nastavené id otázky)

en: Open Link in New Window
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Open Page
sk_SK: Otvor stránku

en: Open by default to the...
sk_SK: Otvoriť v predvolenom nastavení...

en: Open links in a new window
sk_SK: Otvárať odkazy v novom okne

en: Open to all site visitors?
sk_SK: Dostupné všetkým návštevníkom stránok?

en: OpenID Authentication Failed: %s
sk_SK: Overenie cez OpenID zlyhalo: %s

en: OpenID Verification Cancelled
sk_SK: Overenie cez OpenID zrušené

en: Optimization
sk_SK: Optimalizácia

en: Optimization & Maintenance
sk_SK: Optimalizácia a údržba

en: Option
sk_SK: Možnosť

en: Option Order
sk_SK: Zoradenia

en: Optional
sk_SK: Voliteľné

en: Options
sk_SK: Voľby

en: Options disabled, interface settings are specified in config/site.php.
sk_SK: Možnosti deaktivované, nastavenia rozhrania sú špecifikované v config/site.php.

en: Order pages by
sk_SK: Zoradiť stránky podľa

en: Ordering
sk_SK: Zoradenie

en: Originally requested by %s.
sk_SK: Pôvodne požadované %s.

en: Other
sk_SK: Ďalšie

en: Other Information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Other Properties
sk_SK: Ostatné vlastnosti

en: Other Stacks
sk_SK: Dalšie zásobníky

en: Override Permissions
sk_SK: Upraviť oprávnenia

en: Overrides Cache
sk_SK: prepíše Cache

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: POP Mail Server Authentication Settings
sk_SK: POP mailové nastavenia autentifikácie serveru.

en: Package
sk_SK: Balíček

en: Padding
sk_SK: Medzera

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page "%s" at path "%s" Moved to trash
sk_SK: Stránka "%s" s cestou  "%s" bola presunutá do koša

en: Page "%s" at path "%s" deleted
sk_SK: Stránka "%s" s cestou  "%s" bola zmazaná

en: Page Action
sk_SK: Činnosť stránky.

en: Page Added To
sk_SK: Stránka pridaná do

en: Page Attribute Created.
sk_SK: Atribút stránky bol vytvorený.

en: Page Attribute Deleted.
sk_SK: Atribút stránky bol zmazaný.

en: Page Attribute Updated.
sk_SK: Atribút stránky bol aktualizovaný.

en: Page Attributes
sk_SK: Stránka atribútov

en: Page Defaults for %s Page Type. All edits take effect immediately.
sk_SK: Základná stránka %s Typ stránky. Všetky zmeny sa prejavia okamžite.

en: Page Forbidden
sk_SK: Stránka nie je dostupná

en: Page ID: %s
sk_SK: ID stránky: %s

en: Page Info
sk_SK: Informácie o stránke

en: Page List
sk_SK: Zoznam stránok

en: Page Name
sk_SK: Názov stránky

en: Page Not Found
sk_SK: Stránka nebola nájdená

en: Page Owner
sk_SK: Vlastník stránky

en: Page Paths and Location
sk_SK: Cesty stránok a umiestnení

en: Page Permissions
sk_SK: Oprávnenie stránky

en: Page Properties
sk_SK: Nastavenia stránky

en: Page Properties saved.
sk_SK: Nastavenia stránky uložené.

en: Page Search
sk_SK: Hľadanie stránky

en: Page Submitted for Permission Changes.
sk_SK: Stránka bola odoslaná na schválenie oprávnení.

en: Page Submitted to Change Permission Inheritance to %s.
sk_SK: Požiadavka na zmenu dedičnosti oprávnenia stránky na %s bola odoslaná.

en: Page Successfully Added.
sk_SK: Stránka bola úspešne pridaná.

en: Page Successfully Refreshed.
sk_SK: Stránka bola úspešne obnovená.

en: Page Titles
sk_SK: Názvy stránok

en: Page Type
sk_SK: Typ stránky

en: Page Types
sk_SK: Typy stránok

en: Page Unsuccessfully Refreshed.
sk_SK: Stránku sa nepodarilo obnoviť.

en: Page Version %s Submitted for Approval.
sk_SK: Verzia stránky %s predložená na schválenie.

en: Page Versions
sk_SK: Verzia stránky

en: Page Views
sk_SK: Zobrazenia stránok

en: Page copy operations pending.
sk_SK: Prebiehajú operácie kopírovania stránky.

en: Page currently in edit mode on %s
sk_SK: Stránka v súčasnosti v režime úprav : %s

en: Page last edited on %s
sk_SK: Posledná editácia stránky %s

en: Page permissions updated successfully.
sk_SK: Oprávnenie stránky úspešne aktualizované.

en: Page saved at
sk_SK: Stránka uložená o

en: Page type
sk_SK: Typ stránky

en: Page type added successfully.
sk_SK: Typ stránky bol úspešne pridaný.

en: Page type updated successfully.
sk_SK: Typ stránky bol úspešne aktualizovaný.

en: Page types display a page's blocks in different ways and can be thought of as 'templates' for your content: Left Sidebar, Full, etc. Page types correspond to specific themes. concrete5 will look for the specified page type in your active theme.
sk_SK: Typy stránok zobrazia blogy stránky rôznymi spôsobmi a môže byť myslené ako "šablóna" pre svoj obsah: Ľavý bočný panel, Full atď. Typy stránky zodpovedajú špecifickým témam. Concrete5 bude hľadať pre daný typ stránky v aktívnej téme.

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Pages & Themes
sk_SK: Stránky a Témy

en: Pages Created
sk_SK: Stranky vytvorené

en: Pages Should Appear
sk_SK: Stránky zoradiť

en: Pages and Themes
sk_SK: Stránka a téma

en: Pages appear in both locations; all edits to originals will be reflected in their alias.
sk_SK: Stránky sa objavia v oboch lokalitách, všetky úpravy originálov sa odzrkadia v ich alias.

en: Pages should appear
sk_SK: Stránky sa zobrazia

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Parent Page
sk_SK: Rodičovská stránka

en: Parent page not selected
sk_SK: Nie je vybraná rodičovská stránka

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password (Confirm)
sk_SK: Heslo (Potvrdiť)

en: Password changed.
sk_SK: Heslo bolo zmenené.

en: Password changed.  Please login to continue.
sk_SK: Heslo bolo zmenené. Pre pokračovanie sa prosím prihlaste.

en: Password incorrect. Please try again.
sk_SK: Nesprávne heslo. Skúste to znovu.

en: Paste
sk_SK: Vložiť

en: Paste a link to an external RSS feed located on another site, and concrete5 will render it on your page. Select date formatting, feed title, number of items to display at once and choose whether to show or hide article summaries.
sk_SK: Vložte odkaz na externý RSS zdroj umiestnený na inej stránke, a concrete5 ich predloží na vašej stránke. Vyberte dátum formátovania, názov zdroju, počet položiek, ktoré majú byť zobrazené naraz a zvolite, či chcete zobraziť alebo skryť súhrny článkov.

en: Paste a short or long-form Youtube link into the YouTube URL field and concrete5 will embed the video on your page. The iFrame option is recommended for best results, especially when displaying pages on mobile devices.
sk_SK: Vložiť krátku alebo dlhú-formu odkazu z youtube do poľa URL YouTube a concrete5 vloží video na vašu stránku. Voľba iFrame je dosiahnuteľná pre najlepšie výsledky, najmä pri zobrazovaní stránok na mobilných zariadeniach.

en: Paste from Clipboard
sk_SK: Vložiť zo schránky

en: Paste your HTML code into this field, and it will be rendered by your web browser.
sk_SK: Vložte HTML kód do tejto oblasti, a ten bude predložený vo Vašom webovom prehliadači.

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Paths
sk_SK: Cesty

en: Pending
sk_SK: až do

en: Pending Approval
sk_SK: Čaká na schválenie.

en: Pending Delete
sk_SK: Čaká na zmazanie

en: Pending Move
sk_SK: Čaká na presun

en: Pending Permissions
sk_SK: Čakajúce oprávnenia

en: Perform Full Database Backups
sk_SK: Predveďte plné zálohovanie databáz

en: Permanent IP Ban
sk_SK: Trvalý IP zákaz

en: Permission Changes
sk_SK: Zmeny oprávnení

en: Permission Denied
sk_SK: Nepovolený prístup

en: Permission Inheritance Changes
sk_SK: Zmeny dedičnosti oprávnení

en: Permission on
sk_SK: Opraávnenia na

en: Permission setting saved. You must complete the workflow before this change is active.
sk_SK: Nastavenie uložené. Musíte dokončiť postup, aby sa táto zmena prejavila.

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: File Uploader
sk_SK: Nahrávanie súborov

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group
sk_SK: Skupina

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Combination
sk_SK: Kombinácia skupín

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Set
sk_SK: Sada skupín

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Page Owner
sk_SK: Vlastník stránky

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: User
sk_SK: Používateľ

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change anything in the Page Properties menu.
sk_SK: Možnosť zmeniť čokoľvek v menu vlastnosti stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change caching settings.
sk_SK: Možnosť zmeniť astavenia schránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the page type for this page, also check out Theme permissions.
sk_SK: Možnosť zmeniť len typ tejto stránky, taktiež preskúšať si oprávnené motívy.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the theme for this page.
sk_SK: Možnosť zmeniť iba tému pre túto stránku.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change permissions for this page. Warning: by granting this a user could give themselves more access.
sk_SK: Schopnosť zmeniť oprávnenia k tejto stránke. Varovanie: týmto poskytnutím by užívateľ mohol dať väčší prístup.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to make edits to at least some of the content in the page. You can lock down different block areas and specific blocks by clicking Permissions on them as well.
sk_SK: Možnosť robiť úpravy obsahu aspoň niekterých stránok. Rôzne oblasti blokov a konkrétne bloky môžete taktiež zamknúť kliknutím na Oprávnenie.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to move this page to the site's Trash.
sk_SK: Možnosť premiestniť túto stránku do webového koša.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to remove old versions of this page.
sk_SK: Možnosť odstrániť staré verzie tejto stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to see what this page will look like at a specific time in the future as a specific user.
sk_SK: Schopnosť vidieť, čo na tejto stránke ako bude vyzerať v určitom čase v budúcnosti ako špecifický užívateľ.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the File Manager.
sk_SK: Môže využiť Manažer súborov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the file manager
sk_SK: Správca súborov nie je prístupný

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a block to any area on the site. If someone is added here they can add blocks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
sk_SK: Môžete pridať blok do akejkoľvek oblasti na stránke. Ak niekto sa tu pridá, môže pridať bloky do akejkoľvek oblasti (jedine, ak oblasť má oprávnenia, ktoré nahradia tieto globálne oprávnenia.)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a page beneath the current page.
sk_SK: Môžete pridať stránku pod aktuálnu stránku.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a stack or block from a stack to any area on the site. If someone is added here they can add stacks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
sk_SK: Môžete pridať zásobník alebo blok do akejkoľvek oblasti na stránke. Ak niekto sa tu pridá, môže pridať zásobníky do akejkoľvek oblasti (jedine, ak oblasť má oprávnenia, ktoré nahradia tieto globálne oprávnenia.)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add blocks to this area. This setting overrides the global Add Block permission for this area.
sk_SK: Možete pridať  bloky do tejto oblasti. Následne po pridaní nastavne oprávnenia pre túto oblasť.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add files to set.
sk_SK: Môže pridávať súbory do sady.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add stacks to this area. This setting overrides the global Add Stack permission for this area.
sk_SK: Môžete pridávať zásobníky do oblasti. Toto nastavenie pro túto oblasť prekrýva globálne oprávnenie pre pridávaie zásobníkov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can control scheduled guest access to this page.
sk_SK: Môže ovládať naplánovanie prístupu návštevníkov na túto stránku.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy file.
sk_SK: Môže kopírovať súbor.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy files in file set.
sk_SK: Môže kopírovať súbory v sade.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file set.
sk_SK: Môže vymazať sadu súborov

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file.
sk_SK: Može zmazať súbor.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete files in set.
sk_SK: Môže vymazať súbory v sade.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit a file's properties.
sk_SK: Môže upravovať nastavenia súborov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file sets.
sk_SK: Môže praviť prístup k sadám.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file.
sk_SK: Môže upravovať prístup k súborom.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit blocks within this area.
sk_SK: Možeš editovať bloky v tejto oblasti

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files in set.
sk_SK: Môže upravovať alebo nahrádzať súbory v sade.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files.
sk_SK: Môže zmeniť alebo nahradiť súbor.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can move or copy this page to another location.
sk_SK: Môžete presunúť alebo skopírovať túto stránku na iné miesto.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can publish an unapproved version of the page.
sk_SK: Možno zverejňovať neschválenú verziu stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can see a page exists and read its content.
sk_SK: Vidí existenciu stránky a môže čítať jej obsah.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files in the site.
sk_SK: Môže zobrazovať a stahovať súbory z webu.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files.
sk_SK: Môže pozerať a sťahovať súbory.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the area and its contents.
sk_SK: Može zobraziť oblasť a jej obsah

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the page versions dialog and read past versions of a page.
sk_SK: Môže zobraziť dialóg verzií stránky a čítať jej predošlé verzie.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can export site users or not
sk_SK: Určuje, či môže používateľ exportovať stránku užívateľov, alebo nie

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can see a page in the sitemap or intelligent search.
sk_SK: Určuje, či užívateľ môže vidieť stránku v sitemap alebo v inteligentnom vyhľadávaní.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can access the permissions on an area. Custom area permissions could override those of the page.
sk_SK: Určuje, či môžu užívatelia získať prístup k oprávneniu na ploche. Vlastná plocha oprávnenia mohla zrušiť tie časti stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change permissions on this block, potentially granting themselves or others greater access.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu zmeniť oprávnenie na tomto bloku, prípadne poskytovanie sebe alebo druhým lepší prístup.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the custom template on this block. This overrides any area or page permissions.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu zmeniť vlastnú šablónu v tomto bloku. Toto prepíše akúkoľvek oblasť či oprávnenia stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete blocks from this area.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu odstrániť bloky z tejto oblasti ..

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete this block. This overrides any area or page permissions.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu odstrániť tento blok. Toto prepíše akúkoľvek oblasť či oprávnenia stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can edit this block. This overrides any area or page permissions.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu upraviť tento blok. Toto prepíše akúkoľvek oblasť či oprávnenia stránky.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on blocks in this area. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
sk_SK: Určuje, či užívatelia môžu naplánovať oprávnenie prístupu návštevníkov na blogy v tejto oblasti. Prístup pre návštevníkov je skratka pre udelenie oprávnenia len pre skupinu návštevnikov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on this block. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
sk_SK: Konktorla či môžu užívatelia naplánovať oprávnenia pre hosti v tomto bloku. Len pre užívateľskú skupinu.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can set custom design properties or CSS on this block.
sk_SK: Určuje, či používatelia môžu nastaviť vlastné dizajnérske vlastnosti alebo CSS na tomto bloku.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can view this block in the page.
sk_SK: Určuje, či si používatelia môžu prezerať tento blok na stránke.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users get the ability to add layouts to a particular area.
sk_SK: Určuje, či sa používatelia dostanú možnosť pridať náčrty pre určitú oblasť.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users see design controls and can modify an area's custom CSS.
sk_SK: Určuje, či používatelia vidia dizajnové prvky a či môžu upraviť vlastnú oblasť CSS.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Grant ability to approve workflow.
sk_SK: Poskytnutie možnosti schvaľovať workflow.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been approved.
sk_SK: Informácia, že zmena bola schválená.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been denied.
sk_SK: Informácia, že zmena bola zamietnutá.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has entered the workflow.
sk_SK: Informácia, že zmena bola zaradená na spracovanie.

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Group Search
sk_SK: Prístup do vyhľadávania skupín

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Page Type Defaults
sk_SK: Prístup do predvoleného nastavenia typov stránok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Sitemap
sk_SK: Prístup k mape webu

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Task Permissions
sk_SK: Prístup do oprávnení úloh

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access User Search
sk_SK: Prístup do vyhľadávania používateľov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Activate/Deactivate User
sk_SK: Aktivovať/Deaktivovať používateľa

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block
sk_SK: Pridať blog

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block to Area
sk_SK: Pridaj blok do oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add File
sk_SK: Pridať súbor

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Layouts to Area
sk_SK: Pridať rozloženia oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack
sk_SK: Pridať zásobník

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack to Area
sk_SK: Pridaj zásobník do oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Sub-Page
sk_SK: Pridať podstránku

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve Changes
sk_SK: Schváliť zmeny

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve or Deny
sk_SK: Schváliť alebo zamietnuť

[ctx: PermissionKeyName]
en: Assign Groups to User
sk_SK: Zaradiť používateľa do skupín

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Custom Template
sk_SK: Znemiť vlastnú šablónu

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Page Type
sk_SK: Zmeniť typ stránky

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Theme
sk_SK: Zmeniť tému

[ctx: PermissionKeyName]
en: Copy File
sk_SK: Kopírovať súbor

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete
sk_SK: Zmazať

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Area Contents
sk_SK: Zmazať obsah oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Block
sk_SK: Zmazať blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File
sk_SK: Zmazať súbor

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File Set
sk_SK: Zmazať sadu súboru

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete User
sk_SK: Zmazať používateľa

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Versions
sk_SK: Zmazať verzie

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Contents
sk_SK: Upraviť oblasť obsahu

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Design
sk_SK: Upraviť vzhľad oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Permissions
sk_SK: Upraviť oprávnenia oblasti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Block
sk_SK: Upraviť blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Contents
sk_SK: Upraviť obsah

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Design
sk_SK: Upraviť vzhľad

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Access
sk_SK: Upraviť prístup k súboru

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Contents
sk_SK: Upraviť obsah súboru

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Properties
sk_SK: Upraviť vlastnosti súboru

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Groups
sk_SK: Upraviť skupiny

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Permissions
sk_SK: Upraviť oprávnenia

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Properties
sk_SK: Upraviť vlastnosti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Speed Settings
sk_SK: Upraviť nastavenia rýchlosti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit User Details
sk_SK: Upraviť podrobnosti používateľa

[ctx: PermissionKeyName]
en: Empty Trash
sk_SK: Vysypať kôš

[ctx: PermissionKeyName]
en: Export Site Users
sk_SK: Export stránky užívateľov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Install Packages
sk_SK: Inštalovať balíčky

[ctx: PermissionKeyName]
en: Move or Copy Page
sk_SK: Presunúť alebo skopírovať stránku

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Approve
sk_SK: Upozorniť na schválenie

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Deny
sk_SK: Upozorniť na zamietnutie

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Entry
sk_SK: Upozorniť na zápis

[ctx: PermissionKeyName]
en: Perform Backups
sk_SK: Vykonať zálohy

[ctx: PermissionKeyName]
en: Preview Page As User
sk_SK: Zobraziť náhľad ako používateľ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Schedule Guest Access
sk_SK: Naplánovať prístup pre hosťa

[ctx: PermissionKeyName]
en: Search Files in File Manager
sk_SK: Hľadať súbory v Správcovi súborov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Sign in as User
sk_SK: Prihlásiť sa ako používateľ

[ctx: PermissionKeyName]
en: Uninstall Packages
sk_SK: Odinštalovať balíčky

[ctx: PermissionKeyName]
en: View
sk_SK: Zobraziť

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Area
sk_SK: Zobraziť oblasť

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Block
sk_SK: Zobraziť blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: View File in File Manager
sk_SK: Zobraziť súbor v Správcovi súborov

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Files
sk_SK: Zobraziť súbory

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Newsflow
sk_SK: Zobraziť novinky

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Page in Sitemap
sk_SK: Zobrazit stránku v Sitemap

[ctx: PermissionKeyName]
en: View User Attributes
sk_SK: Zobraziť atribúty používateľa

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Versions
sk_SK: Zobraziť verzie

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Permissions & Access
sk_SK: Oprávnenia a Prístup

en: Permissions Inheritance
sk_SK: Dedičnosť oprávnení

en: Permissions Should
sk_SK: Povinné oprávnenia

en: Permissions for this area currently override those of the page.
sk_SK: Oprávnenia pre túto oblasť v súčasnosti uprednostňujú tieto časti stránky.

en: Permissions for this block are currently dependent on the area containing this block.
sk_SK: Povolenie pre tento blog závisí práve na oblasti obsahujúcej tento blog.

en: Permissions for this block currently override those of the area and page.
sk_SK: Oprávnenia pre tento blog v súčasnosti uprednostňujú tieto časti oblasti a stránky.

en: Permissions for this file are currently dependent on file sets and global file permissions.
sk_SK: Oprávnenia pre tento súbor aktuálne závisia od umiestnení súboru a globálnom povolení súboru.

en: Permissions for this file currently override its sets and the global file permissions.
sk_SK: Oprávnenia pre tento súbor v súčasnosti uprednostňujú jeho sety a globálne oprávnenia súboru.

en: Permissions saved
sk_SK: Oprávnenia boli uložené.

en: Permissions updated successfully.
sk_SK: Oprávnenia boli úspešne aktualizované.

en: Pictures from File Set
sk_SK: Obrázky zo sady súborov

en: Plain Text
sk_SK: Jednoduchý text

en: Playback
sk_SK: Prehrávanie

en: Please Enter a Name
sk_SK: Zadajte meno

en: Please Login to Vote
sk_SK: Hlasovať môžu len prihlásení používatelia

en: Please add at least one question to your form.
sk_SK: Prosím pridajte do formulára aspoň jednu otázku.

en: Please choose a file set.
sk_SK: Vyberte sadu súborov.

en: Please choose a scrapbook.
sk_SK: Prosím, vyberte zápisník.

en: Please choose at least two images.
sk_SK: Vyberte aspoň dva obrázky.

en: Please complete all required fields.
sk_SK: Prosím vyplňťe všetky povinné polia.

en: Please correct the following errors:
sk_SK: sím opravte nasledovné chyby:

en: Please enable JavaScript in your browser.
sk_SK: Prosím, aktivujte JavaScript vo vašom prehľadači.

en: Please enter a valid feed address.
sk_SK: Zadajte platnú adresu kanála.

en: Please enter a valid search title.
sk_SK: Zadajte platný názov.

en: Please enter a zoom number from 0 to 21.
sk_SK: Prosím zadajte číslo pre priblíženie od 0 do 21.

en: Please enter the number of items to display.
sk_SK: Zadajte počet položiek zobrazenia.

en: Please enter the number of months you want to show.
sk_SK: Zadajte počet mesiacov, ktoré chcete zobraziť.

en: Please enter your Search Title.
sk_SK: Zadajte Váš vyhľadávací názov.

en: Please enter your Submit Button Text.
sk_SK: Zadajte text Vášho odosielacieho tlačítka.

en: Please give your RSS Feed a name.
sk_SK: Pomenujte RSS kanál.

en: Please specify a valid email address
sk_SK: Zadajte platnú emailovú adresu

en: Please specify your site's name
sk_SK: Zadajte názov Vášho webu

en: Please type the letters and numbers shown in the image.
sk_SK: Odpíšte písmená a čísla z obrázka.

en: Polls an email account and grabs private messages/postings that are sent there..
sk_SK: Kontroluje emailový účet a sťahuje z neho súkromné správy.

en: Popular
sk_SK: Obľúbené

en: Port (Leave blank for default)
sk_SK: Port ( Nechať prázdne pre predvolené nastavenia)

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Post Comment
sk_SK: Komentáre príspevku

en: Post Max: %s
sk_SK: Mpošli max: %s

en: Post to Another Page Elsewhere
sk_SK: Odoslať na inú stránku

en: Post-Login Settings
sk_SK: Článok - Nastavenie prihlásenia

en: Postal Code
sk_SK: Poštové smerovacie číslo

en: Posted by
sk_SK: Autor príspevku

en: Posted by %1$s on %2$s
sk_SK: Pridal %1$s v %2$s

en: Posted by %s on %s
sk_SK: Príspevok odoslal %s on %s

en: Posted by <span class="post-author">%1$s at <a href="%2$s">%3$s on %4$s</a></span>
sk_SK: Pridal <span class="post-author">%1$s v <a href="%2$s">%3$s na %4$s</a></span>

en: Powered by <a href="%s">concrete5</a>.
sk_SK: Beží na <a href="%s">concrete5</a>.

en: Prefetching information.
sk_SK: Prednačítavam informácie.

en: Pretty URLs
sk_SK: Pekné URL

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview As
sk_SK: Zobraziť náhľad ako

en: Preview File
sk_SK: Náhľad súboru

en: Preview My Edits
sk_SK: Ukáž moju úpravu

en: Preview Pane
sk_SK: Panel náhľadu

en: Preview as User
sk_SK: Ukážka

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Previous Label
sk_SK: Predchádzajúci štítok

en: Price: High to Low
sk_SK: Cena: Od najvyššej po najnižšiu

en: Price: Low to High
sk_SK: Cena: Od najnižšej po najvyššiu

en: Private
sk_SK: Súkromný

en: Private message from %s
sk_SK: Súkromná správa od %s

en: Private message limit exceeded for user: %s on %s
sk_SK: Bol prekročený limit súkromných správ pre užívateľov: %s na %s

en: Process Email Posts
sk_SK: Spracovať emailové príspevky

en: Profile
sk_SK: Profil

en: Profile Information Saved.
sk_SK: Informácie o profile boli uložené.

en: Profile Options
sk_SK: Možnosti profilu

en: Project Page
sk_SK: Projekt stránky

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Protect with Password
sk_SK: Ochrana heslom

en: Provide RSS Feed
sk_SK: Pridať RSS kanál

en: Provide a simple survey, along with results in a pie chart format.
sk_SK: Vytvoriť anketu s výsledkami v koláčovom grafe.

en: Proxy Host
sk_SK: Proxy server

en: Proxy Password
sk_SK: Proxy heslo

en: Proxy Port
sk_SK: Proxy server

en: Proxy Server
sk_SK: Proxy server

en: Proxy Server Settings
sk_SK: Proxy nastavenia serveru

en: Proxy User
sk_SK: Proxy užívateľ

en: Proxy block for blocks pasted through the scrapbook.
sk_SK: Zástupný blok pre bloky vkladané zo Zápisníka.

en: Proxy block for stacks added through the UI.
sk_SK: Proxy blok pre zásobníky boli pridané cez rozhranie.

en: Proxy configuration saved.
sk_SK: Konfigurácia proxy bola uložená.

en: Public
sk_SK: Verejný

en: Public Date
sk_SK: Dátum publikovania

en: Public Date/Time
sk_SK: Zverejnenie dátum/čas

en: Public Display
sk_SK: Verejné zobrazenie

en: Public Profiles
sk_SK: Verejné profily

en: Public Registration
sk_SK: Verejná regisrácia

en: Public Sets
sk_SK: Verejná sada

en: Public profiles have been disabled.
sk_SK: Verejné profily boli zakázané.

en: Public profiles have been enabled
sk_SK: Verejné profily boli uložené.

en: Publish Changes
sk_SK: Publikovanie zmeny

en: Publish Location
sk_SK: Miesto uverejnenia

en: Publish My Edits
sk_SK: Publikovať moju úpravu

en: Publish Page
sk_SK: Publikuj stránku

en: Pull a picture of the day from concrete5.org (Default)
sk_SK: Ťahať obrázky z concrete5.org (prednastavené)

en: Purchase - %s
sk_SK: Hodnota - %s

en: Purge
sk_SK: Vyčistiť

en: Purge attempt complete.
sk_SK: Vyčistenie je kompletné.

en: Put each answer options on a new line
sk_SK: Každú odpoveď napíšte na nový riadok

en: Quality
sk_SK: Kvalita

en: Question
sk_SK: Otázka

en: Queueing
sk_SK: Zoradenie

en: RSS Displayer
sk_SK: Zobrazovač RSS

en: RSS Feed
sk_SK: RSS kanál

en: RSS Feed Description
sk_SK:  Popis RSS kanála

en: RSS Feed Title
sk_SK: Názov RSS kanála

en: RSS Icon
sk_SK: Ikona RSS

en: Radio Buttons
sk_SK: Prepínač

en: Random (But keep sets together)
sk_SK: Náhodne (ale držať sady vkope)

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Read
sk_SK: Čítanie

en: Read Full Post
sk_SK: Prečítať celý príspevok

en: Read More
sk_SK: Čítať viac

en: Read Reviews
sk_SK: Prečítajte si hodnotenia

en: Read full post
sk_SK: Prečítať celý príspevok

en: Reason For Ban
sk_SK: Dôvod pre zakázanie

en: Recent
sk_SK: Nedávno

en: Recent Activity
sk_SK: Nedávna činnosť

en: Recent Page Views
sk_SK: Posledné zobrazenie stránok

en: Recent Registrations
sk_SK: Posledné registrácie

en: Recently Added
sk_SK: Naposledy pridané

en: Recommended
sk_SK: Doporučené

en: Redirect administrators to dashboard
sk_SK: Presmerovanie administrátorov do dashboard

en: Redirect to another page after form submission?
sk_SK: Po odoslaní presmerovať na inú stránku?

en: Redirect users to:
sk_SK: Presmerovanie užívateľa do:

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Refresh Databases
sk_SK: Obnoviť databázy

en: Refresh core database tables and blocks.
sk_SK: Obnoviť základné tabuľky databázy a bloky.

en: Refreshes %s files contained in %s and all block directories.
sk_SK: Obnovené %s súbory obsiahnuté v %s a všetky blokované zoznamy.

en: Refreshes the page, rebuilding its permissions and its name.
sk_SK: Obnovte stránku, prestavte jej oprávnenia a jej meno.

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Register here!
sk_SK: Registrácia tu!

en: Registered
sk_SK: Registrovaný

en: Registered Between
sk_SK: registrovaní medzi

en: Registered User
sk_SK: Registrovaný používateľ

en: Registration
sk_SK: Registrácia

en: Registration - A New User Has Registered
sk_SK: Registrácia - nový užívateľ bol zaregistrovaný

en: Registration - Approval Required
sk_SK: Registrácia - Nevyhnutné schválenie

en: Registration - Validate Email Address
sk_SK: Registrácia - schválená emailová adresa

en: Registration Approval Required
sk_SK: Registrácia nevyhnutné schválenie

en: Registration Approved
sk_SK: Registrácia schválená

en: Registration Data
sk_SK: Registračné údaje

en: Registration settings have been saved.
sk_SK: Nastavenia registrácie boli uložené.

en: Release Date: %s
sk_SK: Dátum uverejnenia: %s

en: Relevance
sk_SK: Významnosť

en: Relevant sub pages.
sk_SK: Súvisiace podstránky.

en: Reload custom tables.
sk_SK: Obnoviť vlastné tabuľky.

en: Reloads database tables contained in %s.
sk_SK: Obnoviť databázové tabuľky obsiahnuté v %s.

en: Remain logged in to website.
sk_SK: Zostať prihlásený na internetových stránkach.

en: Remote File Importing Available
sk_SK: Importovanie vzdialeného súboru je k dispozícii

en: Remote URL import requires the iconv extension enabled on your server.
sk_SK: Diaľkový URL import si vyžaduje povolenie rozšírenia iconv na serveri.

en: Remote file importing through the file manager requires the iconv PHP extension.
sk_SK: Vzdialený súbor importovať prostredníctvom správcu súborov vyžaduje rozšírenie PHP iconv.

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove Alias
sk_SK: Odobrať Alias

en: Remove Avatar
sk_SK: Vymaž Avatara

en: Remove Ban
sk_SK: Vymazať zákaz

en: Remove From Group
sk_SK: Odstrániť zo skupiny

en: Remove Layout
sk_SK: Odstrániť rozloženie

en: Remove Old Page Versions
sk_SK: Odstrániť staré verzie stránok

en: Remove Option
sk_SK: Odstrániť možnosť

en: Remove Path
sk_SK: Odobrať cestu

en: Remove files from incoming/ directory.
sk_SK: Odstráňte súbory z prichádzajúceho adresára.

en: Remove from Clipboard
sk_SK: Zmazať atribút

en: Remove from Group
sk_SK: Vymaž zo skupiny

en: Remove from My Friends
sk_SK: Odobrať z mojich priateľov

en: Remove the user from the group and deactivate the account
sk_SK: Vymazať užívateľa zo skupiny a deaktivovať účet

en: Remove the user from this group
sk_SK: Vymaž užívateľa z tejto skupiny

en: Remove the users below from Group(s)
sk_SK: Vymaž užívateľa zo skupiny.

en: Remove this Job
sk_SK: Odstrániť túto úlohu

en: Remove this alias or external link?
sk_SK: Odstrániť tento alias alebo externý odkaz?

en: Remove your user avatar &gt;
sk_SK: Odstrániť vášho užívateľského avatara &gt;

en: Removes all except the 10 most recent page versions for each page.
sk_SK: Odstráni všetko, okrem 10 posledných verzií každej stránky.

en: Rename
sk_SK: Premenovať

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Repeat By
sk_SK: Opakovať

en: Repeat every
sk_SK: Opakovať každý

en: Repeat...
sk_SK: Opakovať...

en: Repeats
sk_SK: Opakovania

en: Repeats %s.
sk_SK: Opakovať %s.

en: Replace
sk_SK: Vymeniť

en: Replace Permissions
sk_SK: Nahradiť oprávnenia

en: Replied
sk_SK: Odpovede

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Reply Sent.
sk_SK: Opakuj poslanie.

en: Reply to this email address
sk_SK: Odpovedať na tento email

en: Reply-To
sk_SK: Odpovedať na

en: Reports
sk_SK: Reporty

en: Requested Version: %s
sk_SK: Požadovaná verzia: %s

en: Require on Registration Form.
sk_SK: Povinne v registračnom formulári.

en: Required
sk_SK: Povinné

en: Requires Password to Access
sk_SK: Vyžaduje heslo pre prístup

en: Rescan
sk_SK: Načítať znovu

en: Reserved words reset.
sk_SK: Vyhradené slová obnoviť.

en: Reserved words updated.
sk_SK: Vyhradené slová aktualizovať.

en: Reset All Jobs
sk_SK: Obnoviť všetky úlohy

en: Reset Order
sk_SK: Obnoviť poradie

en: Reset Styles
sk_SK: Obnoviť štýly

en: Reset To Default
sk_SK: Vrátiť do predvoleného nastavenia

en: Reset and Email Password
sk_SK: Resetuj heslo

en: Reset styles in this theme?
sk_SK: Resetovať štýl v tejto téma?

en: Reskin your site.
sk_SK: Zmeniť vzhľad vášho webu.

en: Responses to %s
sk_SK: Odpovede na %s

en: Restoration Successful
sk_SK: Obnova úspešná

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Restore Backup
sk_SK: Obnoviť zálohu

en: Restore Page
sk_SK: Obnoviť stránku

en: Result(s)
sk_SK: Výsledok

en: Results Page
sk_SK: Stránka výsledkov

en: Results for &#34;%s&#34;
sk_SK: Výsledky pre &#34;%s&#34;

en: Results of Last Run
sk_SK: Výsledky posledného spustenia

en: Resume Copy
sk_SK: Pokračovať v kopírovaní

en: Resume Editing
sk_SK: Obnoviť úpravu

en: Retrieving add-on data from concrete5.org marketplace.
sk_SK: Načítajte doplnok z concrete5.org marketplace.

en: Retrieving theme data from concrete5.org marketplace.
sk_SK: Načítajte tému z concrete5.org marketplace.

en: Return
sk_SK: Návrat

en: Return to Export Database XML
sk_SK: Späť na export XML databázy

en: Return to Home
sk_SK: Späť na domov.

en: Return to Message.
sk_SK: Späť na správy.

en: Return to Profile.
sk_SK: Späť na profil.

en: Return to Template List
sk_SK: Späť na zoznam templatov

en: Return to Themes
sk_SK: Naspäť do tém

en: Return to Website
sk_SK: Späť na stránku

en: Return to start/end of page sequence.
sk_SK: Vrátiť se na začiatok/konec sekvencie stránok.

en: Revert to Area Permissions
sk_SK: Vrátiť späť oprávnenia oblasti

en: Revert to File Set and Global Permissions
sk_SK: Vrátiť sa do umiestnenia súboru a globálneho oprávnenia

en: Revert to Page Permissions
sk_SK: Vrátiť späť oprávnenie stránky

en: Rich Text
sk_SK: Naformátovaný text

en: Rich Text - Advanced
sk_SK: Veľký text - pokročilý

en: Rich Text - Basic Controls
sk_SK: Veľký text - základné ovládanie

en: Rich Text - Custom
sk_SK: Veľký text - zákaznícky

en: Rich Text - Office
sk_SK: Veľký text - úradne

en: Rich Text - Simple (Default Setting)
sk_SK: Veľký text - jednoduchý (predvolené nastavenie)

en: Rich Text Editor
sk_SK: Rich Text editor

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Right Sidebar
sk_SK: Pravý Sidebar

en: Rotate
sk_SK: Otočiť

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Run
sk_SK: Spustiť

en: Run Backup
sk_SK: Spustiť zálohu.

en: Run Job
sk_SK: Spustiť úlohu

en: Run Tests
sk_SK: Spustiť testy

en: Run common cleanup tasks.
sk_SK: Spustiť bežné čistiace úlohy.

en: Run this Job Every
sk_SK: Spustiť túto úlohu zakaždým

en: Running a backup will create a database export file and store it on your server. Encryption is only advised if you plan on storing the backup on the server indefinitely. This is <strong>not recommended</strong>. After running backup, download the file and make sure that the entire database was saved correctly. If any error messages appear during the backup process, do <b>not</b> attempt to restore from that backup.
sk_SK: Spustenie zalohovania vytvorí súbor s exportom databázy a uloží ho na váš server. Použiť šifrovania je vhodné, iba pokiaľ plánujete zálohu na servery ponechať, čo sa <strong>nedoporučuje</strong>. Po vytvorení zálohy súbor stiahnite a skontrolujte, či bola v porádku uložená celá databáza. Pokiaľ sa behom zalohovania objeví chyba, <b>nepokúšajte sa</b> pomocou tejto zálohy vykonať obnovu.

en: Running since %s
sk_SK: Spustenie od %s

en: SEO & Statistics
sk_SK: SEO a Štatistiky

[ctx: SMTP Encryption]
en: none
sk_SK: žiadna

en: SMTP Method
sk_SK: SMTP metóda

en: SMTP Settings
sk_SK: SMTP nastavenia

en: Sample Content
sk_SK: Vzorový obsah

en: Sample Content with Blog
sk_SK: Ukážkový obsah s Blogom

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Additional Settings
sk_SK: Uložit rozšírené nastavenie

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save Location
sk_SK: Ulož umiestnenie

en: Save Password
sk_SK: Ulož heslo

en: Save Positioning
sk_SK: Ulož pozíciu

en: Save Search
sk_SK: Uložiť hľadania

en: Save old page path
sk_SK: Ulož starú cestu k stránke

en: Save this style as a new preset
sk_SK: Použiť tento štýl ako novú predvoľbu

en: Save this style as a new preset.
sk_SK: Uložiť tento štýl ako novú predvoľbu.

en: Save this style as a new preset?
sk_SK: Uložiť tento štýl ako novú predvoľbu?

en: Saved Presets
sk_SK: Predvoľby bolo uložené

en: Saved Search
sk_SK: Uložené hľadania

en: Scale Image
sk_SK: Zmena veľkosti

en: Schedule Guest Access
sk_SK: Naplánovať prístup pre hosťa

en: Score
sk_SK: Skóre

en: Scrapbook
sk_SK: Zápisník

en: Scrapbook Display (Core)
sk_SK: Zobrazenie Zápisníka (Core)

en: Scrapbook Name
sk_SK: Názov scrapbooku

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search All Children?
sk_SK: Pridať všetkých potomkov?

en: Search Blog
sk_SK: Hľadať blog

en: Search Index
sk_SK: Vyhľadávací index

en: Search Index Preferences Updated
sk_SK: Nastavenia pre vyhľadávací index bolo aktualizované.

en: Search Members
sk_SK: Hľadať užívateľa

en: Search Pages
sk_SK: Hľadané stránky

en: Search Results
sk_SK: Výsledky hľadania

en: Search This Site
sk_SK: Hľadaj túto stránku

en: Search Title
sk_SK: Hľadať názov

en: Search Users
sk_SK: Hľadať používateľov

en: Search Within Path
sk_SK: Hľadať na ceste

en: Search Your Site
sk_SK: Hľadaj tvoju stránku

en: Search for pages by name and type. Perform actions on multiple pages simultaneously by checking the boxes next to the pages you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
sk_SK: Hľadať stránky cez názov a typ. Vykonať akcie na viacerých stránkach naraz zaškrtnutím políčka vedľa stránky, v ktorej chcete vykonať nejakú akciu, vyberiete akciu, ktorú chcete vykonať z drop-down menu.

en: Search for users by name, email, and group. Perform actions on multiple users simultaneously by checking the boxes next to the users you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
sk_SK: Vyhľadávanie užívateľov podľa mena, e-mailu a skupiny. Vykonať akcie pre viac užívateľov naraz zaškrtnutím políčka vedľa užívateľov, ktorým chcete vykonať nejakú akciu, vyberiete akciu, ktorú chcete vykonať z drop-down menu.

en: Search the pages of your site and perform bulk actions on them.
sk_SK: Hľadajte na stránkach vášho webu a vykonávajte hromadné činnosti na nich.

en: Search the users of your site and perform bulk actions on them.
sk_SK: Vyhľadávať užívateľov vašej stránky a uskutočňovať hromadné akcie na nich.

en: Searchable
sk_SK: Vyhľadateľný

en: SecurImage (Default)
sk_SK: SecurImage (predvolené)

en: Secure and setup your site.
sk_SK: Zabezpečenie a nastavenie vášho webu.

en: Select
sk_SK: Vyber

en: Select Box
sk_SK: Pole výberu

en: Select Group(s)
sk_SK: Vyber Skupinu(y)

en: Select Options
sk_SK: Vyberte voľby

en: Select Page
sk_SK: Vyberte stránku

en: Select Search Field.
sk_SK: Zvoľte vyhľadávacie pole.

en: Select User
sk_SK: Vyberte používateľa

en: Select a Flash movie that you've uploaded to the File Manager, then set options for quality desired and minimum version of Flash required for a browser to display the movie.
sk_SK: Vyberte Flash film, ktorý ste nahrali do správca súborov a potom nastavte voľby pre kvalitu a minimálnu požadovanú verziu Flash potrebnú pre prehliadače na zobrazenie filmu.

en: Select a custom-coded form to display as a block on your page.
sk_SK: Vyberte si vlastnú kódovanú formu, ktorá sa zobrazí ako blog na vašej stránke.

en: Select a form
sk_SK: Vyberte formulár

en: Select a video file from the File Manager and specify a width and height at which to display it on your page. AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats are supported.
sk_SK: Vyberte video súbor zo správcu súborov a zadajte šírku a výšku, korými sa budú zobrazovať na vašej stránke. AVI, WMV, FLV Quicktime/MPEG4 a FLV formáty sú podporované.

en: Select an image from the File Manager, and optionally select a rollover image. Choose where to link the image, if desired, and enter alt text. Use Constrain Image Dimensions to force the image to be displayed at a different size than the actual image file.
sk_SK: Vyberte obrázok zo správcu súborov a prípadne zvoľte prevrátenie obrazu. Vyberte, kde chcete prepojiť obraz, ak si to želáte, a zadajte alternatívny text. Použite Obmedziť rozmery obrázku k zobrazeniu obrázka v inej veľkosti, ako je skutočný obrazový súbor.

en: Select which types of attributes to make available to pages, users, and files.
sk_SK: Vyberte, ktoré typy atribútov sprístupnia stránky, používateľov a súbory.

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Hello World
sk_SK: Ahoj Svet

[ctx: SelectAttributeValue]
en: composer
sk_SK: Editor

[ctx: SelectAttributeValue]
en: icon
sk_SK: Ikona

[ctx: SelectAttributeValue]
en: style
sk_SK: Štýl

[ctx: SelectAttributeValue]
en: this
sk_SK: do

en: Selected Attributes
sk_SK: Vybrané atribúty

en: Selected Countries
sk_SK: Vybrané krajiny

en: Selected Icon
sk_SK: Vyber ikonu

en: Selected Options
sk_SK: Vybrané

en: Send Mail Method
sk_SK: Zaslať meilové metódy

en: Send Message
sk_SK: Pošli správu

en: Send Private Message
sk_SK: Odoslať súkromnú správu

en: Send To Bottom
sk_SK: Umiestniť dole

en: Send To Top
sk_SK: Umiestniť hore

en: Send a Private Message
sk_SK: Pošli privátnu správu

en: Send email when a user registers
sk_SK: Poslať email, keď sa užívateľ zaregistruje

en: Send me email notifications when I receive a private message.
sk_SK: Poslať upozornenie na email v prípade prijatia súkromnej správy.

en: Sent
sk_SK: Odoslané

en: Sent At
sk_SK: Pošli na

en: Sent Messages
sk_SK: Poslané správy

en: Separate reserved words with a comma. These words will be automatically removed from URL slugs. To remove no words from URLs, delete all the words above.
sk_SK: Hore uvedené slová budú odstránené z vytvárania URL, pokiaľ si neželáte niektoré slová uvádzať do url (napríklad hanlivé slová), pripíšte ich do zoznamu.

en: Set
sk_SK: Nastaviť

en: Set Block Styles
sk_SK: Sada štýlov Bloku

en: Set Names must only include alphanumerics and spaces.
sk_SK: Názvy musia obsahovať iba alfanumerické znaky a medzery.

en: Set Number
sk_SK: Nastaviť číslo

en: Set Permissions
sk_SK: Súbor nastavení

en: Set concrete5 to use an external SMTP server, instead of the default PHP Mail function, for sending email.
sk_SK: Nastaviť concrete5 pre použitie externého SMTP serveru, miesto predvolenej funkcie PHP Mail, pre odosielanie e-mailov.

en: Sets
sk_SK: Sady

en: Setting up a project page for your site on concrete5.org is safe and private, and gives you lots of benefits including:
sk_SK: Nastavenia stránky projektu pre Váš web na concrete5.org je jednoduché, bezpečné a prináša nasledovné výhody:

en: Setting up site permissions.
sk_SK: Nastavujem oprávnenia webu.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Setup attributes for pages, users, files and more.
sk_SK: Nastavenia atribútov pre stránky, používateľov, súbory a ďalšie.

en: Setup on Child Pages
sk_SK: Nastavenie podstránky

en: Several updates are available. Please choose the desired update from the list below.
sk_SK: Niektoré aktualizácie sú k dispozícii. Prosím, vyberte požadovanú aktualizáciu z nižšie uvedeného zoznamu.

en: Share content across your site.
sk_SK: Zdieľať obsah na celom webe.

en: Share on Facebook
sk_SK: Zdieľať na Facebooku.

en: Share on Twitter
sk_SK: Zdieľať na Twitteri

en: Share:
sk_SK: Zdieľať:

en: Shared Scrapbook 1
sk_SK: Zdieľaj zápisník 1

en: Short Description
sk_SK: Krátky popis

en: Show System Pages
sk_SK: Zobraziť stránky systému

en: Show errors in page.
sk_SK: Ukázať chyby na stránke.

en: Show on Registration Form.
sk_SK: Zobraziť v registračnom formulári.

en: Side Nav
sk_SK: Strana Nav

en: Sign In
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Sign In as User
sk_SK: Prihlásiť užívateľa

en: Sign In to Edit this Site
sk_SK: Prihlásiť sa k editácií  stránky

en: Sign Out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Sign in as User
sk_SK: Prihlásiť sa ako používateľ

en: Sign in to %s
sk_SK: Prihlásiť sa k %s

en: Simple
sk_SK: Jednuduchá

en: Single Page
sk_SK: Jediná stránka

en: Single Pages
sk_SK: Samostatné stránky

en: Single Pages are used when you want to run custom code in the concrete5 environment. Each Single Page is available in only one location in your sitemap, and this location must be registered from this Dashboard page. This location corresponds to a PHP file placed in your single_pages/ override directory. Below is a list of Single Pages currently installed.
sk_SK: Jednotlivé stránky sa používajú, keď chcete spustiť vlastný kód v concrete5 prostredí. Každá jednotlivá stránka je k dispozícii iba v jednom mieste v súbore Sitemap, a toto miesto musí byť registrované z tejto stránky Dashboard. Toto umiestnenie zodpovedá PHP súboru umiestnenému do single_pages / prejsť knižnicu. Nižšie je uvedený zoznam jednotlivých stránok aktuálne nainštalovaných.

en: Site Access
sk_SK: Prístup na web

en: Site Heading
sk_SK: Titulok stránky

en: Site Information
sk_SK: Informácie o stránke

en: Site Name
sk_SK: Názov webu

en: Site Registration
sk_SK: Stránka registrácie

en: Sitemap
sk_SK: Mapa webu

en: Sitemap flat view lets you page through particular long lists of pages.
sk_SK: Ploché zobrazenie mapy webu umožňuje prechádzať dlhé zoznamy stránok.

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Slideshow
sk_SK: Prehrávanie

en: Slot
sk_SK: Okienko

en: Smart IP Banning
sk_SK: Zakazujúci Smart IP

en: Solving a <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> Required to Post?
sk_SK: Je vyžadovaná <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> na odoslanie obsahu formulára?

en: Someone has already checked out this page for editing.
sk_SK: Niekto už odhlásil túto stránku pre upravovanie.

en: Someone has already checked this page out for editing.
sk_SK: Niekto práve si prezerá túto stránku, nemožno upravovať túto stránku.

en: Something about your user account has changed. You have been logged out. Please refresh this page to continue.
sk_SK: Niečo o vašom užívateľskom účte sa zmenilo. Boli ste odhlásený. Prosím aktualizujte túto stránku pre pokračovanie.

en: Sort By
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Sort Pages
sk_SK: Zoradiť stránky

en: Sort order saved
sk_SK: Poradie triedenia bolo uložené

en: Spacing
sk_SK: Odsadenie

en: Spam Control
sk_SK: Kontrola spamu

en: Specify Custom Image
sk_SK: Špecifikujte vlastný obrázok

en: Specify a handle for your attribute set.
sk_SK: Zadajte handle pre sadu atribútov.

en: Specify a name for your Job set.
sk_SK: Upresnite názov nastavenia vašej služby.

en: Specify a name for your attribute set.
sk_SK: Zadajte názov sady atribútov.

en: Specify a name for your group set.
sk_SK: Zadajte názov pre vašu sadu súborov.

en: Speed Settings
sk_SK: Nastavenia rýchlosti

en: Stack
sk_SK: Zásobník

en: Stack Display (Core)
sk_SK: Zobrazenie Zásobníka (Core)

en: Stack List
sk_SK: Zoznam zásobníkov

en: Stack Permissions
sk_SK: Oprávnenie zásobníkov

en: Stack added successfully
sk_SK: Zásobník bol úspešne pridaný

en: Stack deleted successfully
sk_SK: Zásobník bol úspešne zmazaný

en: Stacks
sk_SK: Zásobníky

en: Stacks & Blocks
sk_SK: Zásobníky a Bloky

en: Stacks are groups of blocks, and make it easier to recycle content places on many pages of your site. Stacks are edited and administered from the Dashboard, then placed on individual pages or deployed as Page Type Defaults. Block content and display order can be controlled, as well as the ability to roll-back to previous versions of the stack.
sk_SK: Zásobníky sú skupiny blokov a slúžia k uľahčeniu znovupoužitia obsahu na viacerých stránkach vaŠej web stránky. Zázobníky sa editujú a spravujú v Administrácii a potom sa vkladajú na jednotlivé stránky alebo sa vkladajú ako východzie typy stránok. Obsah blokov a poradia zobraznia ide prispôsobiť rovnako ako sa vrátiť k predchodzej verzii zásobníku.

en: Stacks give you a central place to stash blocks, where you can control their order, permissions, and even version them.<br><br>Add stacks to your site and you can update them in one place.
sk_SK: Zásobníky sú centrálnym miestom pre ukládanie blokov, kde môžete meniť ich poradie, oprávnenie a dokonca aj verziovať.<br><br>Pridajte na váš web zásobníky a môžete ich upravovať na jednom mieste.

en: Standard File Location
sk_SK: Štandardné umiestnenie súboru

en: Standard Properties
sk_SK: Štandardné atribúty

en: Standard Website
sk_SK: Štandardný web

en: Start Uploads
sk_SK: Štart naťahovania

[ctx: Start date]
en: From
sk_SK: Od

en: Starting installation and creating directories.
sk_SK: Spúšťam inštaláciu a vytváranie priečinkov.

en: Starts %s.
sk_SK: Začína %s.

en: Starts On
sk_SK: Začať

en: State/Province
sk_SK: Štát/Provincia

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Statistics tracking preference saved.
sk_SK: Nastavenia pre štatistiku sledovania bolo uložené.

en: Storage Location
sk_SK: Miesto uloženia

en: Store data about your users-- like site preferences, birthdays, bios and more. Control which elements are available for users to update themselves.
sk_SK: Ukladať dáta o vašich užívateľoch - rovnako preferencie, narodeniny, bios a ďalšie. Ovládacie prvky, ktoré sú k dispozícii užívateľom aktualizujte sami.

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Stylesheet
sk_SK: Štýl

en: Sub Pages to Display
sk_SK: Podstránky na zobrazenie

en: Sub-Page Inheritance Changes
sk_SK: Zmeny dedičnosti podstránky.

en: Sub-Page Levels
sk_SK: Úrovne podstránok

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from page type.
sk_SK: Stránky čakajúce na zmenu dedičnosti oprávnení z typu stránky.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from parent.
sk_SK: Stránky čakajúce na zmenu dedičnosti oprávnení z nadradenej stránky.

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject: %s
sk_SK: Predmet: %s

en: Submissions
sk_SK: Odoslanie

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Submit Button Text
sk_SK: Text tlačítka na odoslanie

en: Submit for Approval
sk_SK: Odoslať na schválenie

en: Submit to Workflow
sk_SK: Odoslať do workflow

en: Subpage Permissions
sk_SK: Oprávnenia podstránky

en: Subscribe to RSS Feed
sk_SK: Prihlásiť odber RSS

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Supports concrete5 request URLs
sk_SK: Podpora concete5 si vyžaduje URL

en: Survey
sk_SK: Anketa

en: Surveys
sk_SK: Ankety

en: Swap Site Contents
sk_SK: Odložený obsah stránky

en: System & Maintenance
sk_SK: Systém a údržba

en: System & Settings
sk_SK: Systém a nastavenia

en: System &amp; Settings
sk_SK: Systém &amp; Nastavenia

en: System Pages
sk_SK: Systémové stránky

en: TAR Archive
sk_SK: TAR archív

en: Tags
sk_SK: Štítky

en: Target Height
sk_SK: Výška cieľa

en: Target Width
sk_SK: Šírka cieľa

en: Task Permissions
sk_SK: Oprávnenia úloh

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Tell us what you think
sk_SK: Povedz nám, čo si myslíš

en: Template Used
sk_SK: Použitá šablóna

en: Template for existing page type.
sk_SK: Šablóna pre existujúci typ stránky.

en: Template for internal concrete5 page.
sk_SK: Šablóna pre internú stránku concrete5.

[ctx: TemplateFileName]
en: Header
sk_SK: Záhlavie

[ctx: TemplateFileName]
en: Read More
sk_SK: Čítať viac

[ctx: TemplateFileName]
en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Testing Optional Items
sk_SK: Testovanie voliteľných položiek

en: Testing Required Items
sk_SK: Testovanie požadovaných položiek

en: Text Area
sk_SK: Oblasť dlhého textu

en: Text Area Height
sk_SK: Výška textového poľa

en: Text Area Options
sk_SK: Možnosti textového poľa

en: Text Area Width
sk_SK: Šírka textového poľa

en: Text Field
sk_SK: Textové pole

en: Text Input Field
sk_SK: Pole pre vkladanie textu

en: Thanks!
sk_SK: Vďaka!

en: Thanks! Your comment has been posted.
sk_SK: Vďaka! Váš komentár bol odoslaný.

en: Thanks! Your comment has been received. It will require approval before it appears.
sk_SK: Vďaka! Váš komentár bol odoslaný. Bude čakať na schválenie.

en: That handle is in use.
sk_SK: Toto handle sa už používa.

en: That page has already been added.
sk_SK: Stránka už bola pridaná.

en: That specified path doesn't appear to be a valid static page.
sk_SK: Zadaná adresa nesmeruje na platnú statickú stránku.

en: That theme has already been installed.
sk_SK: Táto téma bola už nainštalovaná.

en: The "%s" job supports queueing, meaning it can be run in a couple different ways:
sk_SK: "%s" práca podporuje zoraďovanie, čo znamená, že to môže spustené niekoľkým rozličnými spôsobmi:

en: The Dashboard allows you to perform administrative tasks for your site.
sk_SK: Dashboard umožňuje vykonať administratívne úlohy pre váš web.

en: The Job was run successfully.
sk_SK: Úloha prebehla úspešne.

en: The OpenID account returned an email address already registered on this site. To join this OpenID to the existing user account, login below:
sk_SK: Účet OpenID vrátil e-mailovú adresu už registrovanú na tejto stránke. K pripojeniu tohto OpenID k existujúcemu užívateľskému účtu, prihláste sa nižšie:

en: The Page List creates a navigation menu that shows one particular level of the Sitemap. Select the Sitemap location that you'd like to display and set Sorting Options to define the order in which pages will be displayed. Truncate Summaries will shorted Page Description text to a specified number of characters.
sk_SK: Zoznam stránok vytvorí navigačné menu, ktoré ukazuje jednu konkrétnu úroveň Sitemap. Vyberte Sitemap miesto, ktoré by ste chceli zobraziť a nastavite možnosti triedenia na definovanie poradia, v ktorom budú stránky zobrazované. Skrátené súhrny skrátia text popisu stránky na špecifický počet znakov.

en: The base URL of your site does not match a registered instance of the site. Please click below to authenticate your site again.
sk_SK: Hlavná URL adresa Vášho webu nezodpovedá zaregistrovanej inštancii webu. Kliknite nižšie na opätovné overenie.

en: The basic cache stores some of concrete5's code in memory. Full page caching saves parts of your website's pages to files on the server. If you are building a new site, it's a good idea to turn the cache off while you are working with code, checking out add-ons and themes, and so on.  Once you feel content creation is your focus, turn caching back on.
sk_SK: Základná pamäť uchováva časť kódu concrete5 v pamäti. Celá stránka vyrovnávacej pamäte ukladá časti vašej webovej stránky k súborom na serveri. Ak vytvárate nový web, je to dobrý nápad, aby sa vyrovnávacia pamäť vypla pri práci s kódom, odhlasovaní doplnkov a tém, a tak ďalej. Akonáhle máte pocit, že tvorba obsahu je ukončená, zapnite vyrovnávaciu pamäť.

en: The block has been added successfully.
sk_SK: Blok bol úspešne pridaný.

en: The block has been added to your clipboard.
sk_SK: Blok bol pridaný do schránky.

en: The block has been removed successfully.
sk_SK: Blok bol úspešne odstránený.

en: The block has been saved successfully.
sk_SK: Blok bol úspešne uložený.

en: The block type has been removed.
sk_SK: Typ bloku bol odstránený.

en: The checkbox will be checked by default.
sk_SK: Políčko bude v predvolenom nastavení začiarknuté.

en: The comment has been approved.
sk_SK: Komentár bol schválený.

en: The comment has been removed.
sk_SK: Komentár bol odstránený.

en: The comment has been saved
sk_SK: Komentár bol uložený

en: The comment has been unapproved.
sk_SK: Komentár bol zamietnutý.

en: The config/, packages/ and files/ directories must be writable by your web server.
sk_SK: Konfigurácia /, balíky a / súbory / adresáre, musia byť zapisovateľné vašim webovým serverom.

en: The default country must be in the list of custom countries.
sk_SK: Predvolená krajina musí byť v zozname používateľských krajín.

en: The directory %s already exists. Perhaps this item has already been installed.
sk_SK: Priečinok %s už existuje. Tato položka bola už pravdepodobne nainštalovaná.

en: The directory %s does not exist.
sk_SK: Priečinok %s neexistuje.

en: The directory %s must be writable by the web server.
sk_SK: Priečinok %s musí mať nastavené povolenie na zápis pre webserver.

en: The editor must be at least 100 pixels tall.
sk_SK: Editor musí mať výšku aspoň 100 pixelov.

en: The editor must be at least 580 pixels wide.
sk_SK: Editor musí mať šírku aspoň 580 pixelov.

en: The email address %s is already in use. Please choose another.
sk_SK: Emailová adresa %s je už použitá. Vyberte inú.

en: The email address '%s' is already in use. Please choose another.
sk_SK: Emailová adresa '%s' sa už používa. Zvoľte si inú.

en: The email address <b>%s</b> has been verified and you are now a fully validated member of this website.
sk_SK: E-mailová adresa <b>% s </ b> bola overená a teraz ste plne oprávneným členom tohto webu.

en: The field "%s" is required
sk_SK: Pole"%s" je povinné

en: The file %s is not writable
sk_SK: Do súboru %s nemožno zapisovať

en: The file was only partially uploaded.
sk_SK: Súbor bol nahratý len čiastočne.

en: The first URL starts the process - the second ensures that it completes in batches.
sk_SK: Prvá URL zahajuje proces - druhá zaisťuje dávkové dokončovanie.

en: The following area permissions are inherited from an area set in <strong>%s</strong> defaults.
sk_SK: Nasledujúca oblasť oprávnení sa dedí z oblasti stanovenej v <strong>% s</strong> predvolený.

en: The following area permissions are inherited from an area set on
sk_SK: Následujúce oprávnenia oblasti sú priate z oblasti nastavené v

en: The following area permissions are inherited from the page's permissions.
sk_SK: Nasledujúca oblasť povolenia je zdedená z povolenia stránky.

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are currently running concrete5 version <strong>%s</strong>.
sk_SK: Najnovšia verzia concrete5 je <strong>%s</strong>. Teraz používate concrete5 verzie <strong>%s</strong>.

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are running %s. <a href="%s">Update Now</a>!
sk_SK: Nejnovjšia verzia concrete5 je <strong>%s</strong>. Vaša verzia je %s. <a href="%s">Aktualizovať</a>!

en: The package could not be installed:
sk_SK: Balíček nemohol byť inštalovaný.

en: The package has been installed.
sk_SK: Balíček bol nainštalovaný.

en: The package has been updated successfully.
sk_SK: Balíček bol úspešne aktualizovaný.

en: The package type has been uninstalled.
sk_SK: Balíček bol odinštalovaný.

en: The package was successfully downloaded and decompressed on your server.
sk_SK: Balíček bol úspešne stiahnutý a rozbalený na vašom serveri.

en: The package was successfully installed.
sk_SK: Balíček bol úspešne inštalovaný.

en: The page has been removed successfully.
sk_SK: Stránka bola úspešne odstránená.

en: The page you want to add is available at:
sk_SK: Stránku, ktorú chcete pridať, je k dispozícii na adrese:

en: The results of completed survey blocks are logged here. Find out what your users have submitted.
sk_SK: Výsledky prieskumu dokončených blogov sú zaznamenané tu. Zistite, čo vaši používatelia predložili.

en: The search index does not appear to exist. This block will not function until the reindex job has been run at least once in the dashboard.
sk_SK: Vyhľadávací index nebol nájdený. Tento blok nebude fungovať, pokiaľ v Administrácii aspoň raz nespustíte reindexovaciu úlohu.

en: The sitemap allows you to view your site as a tree and easily organize its hierarchy.
sk_SK: Mapa webu umožňuje zobraziť web ako strom a jednoducho organizovať jeho hierarchiu.

en: The stack contains invalid block types.
sk_SK: Zásobník obsahuje neplatné typy blokov.

en: The two passwords provided do not match.
sk_SK: Dve zadané heslá nie sú zhodné.

en: The username %s already exists. Please choose another
sk_SK: Používateľské meno %s už existuje. Zvoľte si iné.

en: The username '%s' already exists. Please choose another
sk_SK: Používateľské meno  '%s' už existuje. Zvoľte si iné.

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Theme activated
sk_SK: Téma bola aktivovaná

en: Theme and page type updated successfully.
sk_SK: Téma a typ stránky úspešne aktualizované.

en: Theme installed. You may automatically create page types from template files contained in your theme using the form below.
sk_SK: Téma bola nainštalovaná. Pomocou formulára nižšie môžete vytvárať typy stránok z šablón súborov obsiahnutých v téme.

en: Theme name:
sk_SK: Meno témy:

en: Theme not found in %s
sk_SK: Zéma nenájdená v %s

en: Theme styles updated.
sk_SK: Štýly témy boli aktualizované.

en: Theme uninstalled.
sk_SK: Téma bola odinštalovaná.

en: Themes
sk_SK: Témy

en: Themes Available to Install
sk_SK: Témy dostupné pre inštaláciu

en: Themes change the overall design of your site's pages. Activating a theme will apply it to every page in your site. Preview allows you to see how your content will look when the new theme is applied. Inspect lists the Page Types a theme uses. Customize allows you to change certain properties of your theme's styles, if allowed.
sk_SK: Témy zmenia celkový dizajn vašich stránok. Aktivácia témy sa bude aplikovať na každú stránku vášho webu. Predbežné zobrazenie vám umožní vidieť, ako váš obsah bude vyzerať, až sa začne používať novú tému. Skontrolujte zoznamy typov tém stránky, ktoré sa používajú. Ak je dovolené, prispôsobením umožnite meniť niektoré vlastnosti vášich štýlov témy.

en: Then, make sure this URL is scheduled to run frequently, like every 3-5 minutes:
sk_SK: Potom sa uistite, že táto adresa URL je naplánovaná pre spustenie opakovane každých 3-5 minút:

en: There are already %s tables in this database. concrete5 must be installed in an empty database.
sk_SK: V tejto databáze je už %s tabuliek. Concrete5 musí byť nainštalovaná do prázdnej databázy.

en: There are currently <strong>%s</strong> updates available.
sk_SK: Teraz sú k dispozícii <strong>%s</strong> aktualizácie.

en: There are no available attribute types awaiting installation.
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne typy atribútu čakajúce na inštaláciu.

en: There are no available forms in your site.
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne formuláre na vaše stránke.

en: There are no blocks in this stack.
sk_SK: V tomto zásobníku nie sú žiadne bloky.

en: There are no custom templates available.
sk_SK: Nie sú k dispozícii žiadne používateľské šablóny.

en: There are no files in this set.
sk_SK: Nie sú žiadne súbory v tejto sade.

en: There are no log entries to show at the moment.
sk_SK: Momentálne nie sú tu žiadne záznamy na zobrazenie.

en: There are no mail importers. Mail importers poll email accounts for new messages and run actions on those messages.
sk_SK: Nie sú tu žiadne mailové importéry. Mailové importéry zvolia emailové účty pre nové správy a spustia akcie na týchto správach.

en: There are no pages of this type added to your website. If there were, you'd be able to choose which of those pages this block appears on.
sk_SK: Na Vašom webe nie sú žiadne stránky tohto typu. V opačnom prípade by bolo možné vybrať, na ktorých stránkach sa tento blok objaví.

en: There are no templates in this file.
sk_SK: Nie sú žiadne šablóny v tomto súbore.

en: There are problems with your installation environment. Please correct them and click the button below to re-run the pre-installation tests.
sk_SK: S vaším inštalačným prostredím sú problémy. Opravte ich prosím a kliknite na tlačítko nižšie pre opetovné spustenie predinštalačních testov.

en: There is currently <strong>1</strong> update available.
sk_SK: Teraz je k dispozícii <strong>1</strong> aktualizácia.

en: There is nothing currently waiting for you.
sk_SK: Neexistuje nič, čo v súčasnej dobe na vás čaká.

en: There was a problem processing your email.
sk_SK: Došlo k problému pri spracovávaní vášho mailu.

en: There was an error downloading
sk_SK: Došlo k chybe pri sťahovaní

en: There was an error trying to restore the database. Affected query: %s
sk_SK: Došlo k chybe pri pokuse o obnovenie databázy. Ovplyvnené query: %s

en: There was an error trying to restore the database. This file was empty.
sk_SK: Došlo k chybe pri pokuse o obnovenie databázy. Tento súbor bol prázdny.

en: There was an error unpacking your file. Perhaps you have not uploaded a valid zip file, or you do not have zip installed.
sk_SK: Pri rozbaľovaní súboru nastala chyba. Možno ste nanahrali platný ZIP súbor alebo nemáte ZIP nainštalovaný.

en: There were no results found. Please try another keyword or phrase.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne výsledky. Skúste iné kľúčové slovo alebo frázu.

en: These errors are most likely related to incompatible add-ons, please upgrade any add-ons and re-run to this script to complete the conversion of your data.
sk_SK: Tieto chyby s najväčšou pravdepodobnosťou súvisia s nekompatibilnými doplnkami, prosím, aktualizujte všetky doplnky, a znovu spustite, aby tento skript dokončil konverzie dát.

en: These scripts look for incoming mail to your site. Add-ons like the concrete5 Discussion Forum will attach emails to posts if they match, creating a new page containing the message as reply text.
sk_SK: Tieto skripty si pozrite na prichádzajúcich e-mailoch vo vašej stránke. Doplnky, ako je concrete5 diskusné fórum sa pripojí k e-mailovým príspevkom, ak sa zhodujú, vytvorte novú stránku obsahujúcu správu ako text odpovede.

en: This %s has been marked for deletion.
sk_SK: Tento %s bol označený na odstránenie.

en: This account does not match the email address provided.
sk_SK: Tento účet nezodpovedá zadanej emailovej adrese.

en: This account has not yet been validated. Please check the email associated with this account and follow the link it contains.
sk_SK: Tento účet ešte nebol overený. Skontrolujte si email patriaci k tomuto účtu a kliknite na odkaz, ktorý obsahuje.

en: This account may be managed directly at
sk_SK: Tento účet môže byť riadený priamo v

en: This action <strong>cannot be undone</strong>. Are you sure?
sk_SK: Táto činnosť <strong>nemôže byť dokončená </strong>. Ste si istý?

en: This add-on is marked as incompatible with this version of concrete5. Please contact the author of the add-on for assistance.
sk_SK: Tento doplnok je označený ako nekompatibilný s verziou concrete5. Prosím, kontaktujte autora doplnku pre pomoc.

en: This attribute set is locked. It cannot be deleted, and its handle cannot be changed.
sk_SK: Táto sada atribútov je uzamknutá. Nemôže byť zmazána a jej handle nieje možné zmeniť.

en: This attribute set is locked. That means it was added by a package and cannot be manually removed.
sk_SK: Táto sada atribútov je uzamknutá. Bola pridaná balíčkov a nie je možné ju ručne odstrániť.

en: This behavior is typically an indication of someone spamming your site, you may want to take a closer look at this users activity and possibly disable or delete this user account.
sk_SK: Toto správanie je typickým náznakom, že niekto spamuje vašu stránku, ak chcete môžete bližšie pozriť na činnosť tohto užívateľa a prípadne znemožniť alebo vymazať účet tohto užívateľa.

en: This block creates links to adjacent pages on the same level of the Sitemap as the current page. Define custom label text for each link, and choose whether or not to display arrows. The Loop option will display the first page again when a user reaches the last page in the nav.
sk_SK: Tento blog vytvorí prepojenia na susedné stránky na rovnakej úrovni Sitemap ako aktuálnu stránku. Definovať vlastné text menovky pre každý odkaz, a zvoliť, či sa zobrazia šípky. Loop voľba opäť zobrazí prvú stránku, keď používateľ dosiahne poslednú stránku v nav.

en: This block is aliased by other blocks. If you edit this block, your changes will effect those other blocks. Are you sure you want to edit this block?
sk_SK: Na tento blok existujú aliasy iných blokov. Ak tento blok upravíte, zmenia sa taktiež ostatné bloky. Naozaj chcete tento blok upraviť?

en: This block is an alias of Page Defaults. Editing it here will "disconnect" it so changes to Page Defaults will no longer affect this block.
sk_SK: Tento blog je alias predvolenej stránky. Úpravy budú tu "disconnect " tak sa zmení predvolená stránka, už nebude ovplyvňovať tento blog.

en: This block is contained within a global area. Changing its content will change it everywhere that global area is referenced.
sk_SK: Tento blok je obsiahnutý v globálnom priestore. Zmena jeho obsahu sa zmení všade, kde je globálny priestor odkazovaný.

en: This block is no longer available.
sk_SK: Tento blok už nie je dostupný.

en: This block type is internal. It cannot be uninstalled.
sk_SK: Tento typ bloku je interný. Nie je možné ho odinštalovať.

en: This block was copied from another location. Editing it will create a new instance of it.
sk_SK: Tento blok bol skopírovaný z iného umiestnenia. Úpravou bude vytvorená jeho nová inštancia.

en: This cannot be undone.
sk_SK: Nemožno vrátiť späť.

en: This file requires a password to download.
sk_SK: Tento súbor si na sťahovanie vyžaduje heslo.

en: This is a global area. Content added here will be visible on every page that contains this area.
sk_SK: Toto je globálna oblasť. Pridaný obsah bude viditeľný na každej stránke, ktorá obsahuje túto oblasť.

en: This is a global block.  Editing it here will change all instances of this block throughout the site.
sk_SK: Toto je globálny blog. Úpravy zmenia všetky výskyty tohto blogu na celom webe.

en: This is a list of all files found in your external forms directory: %s
sk_SK: Toto je zoznam všetkých súborov nájdených v priečinku: %s

en: This is an internal block type.
sk_SK: Toto je interný typ bloku.

en: This is just an example of how a custom form works.
sk_SK: Toto je len príklad, ako vlastný formulár funguje.

en: This is my first blog post!
sk_SK: Toto je môj prvý článok!

en: This is the defaults page for the %s page type. You cannot change it.
sk_SK: Toto je predvolená stránka pre typ stránky %s. Nemôžete ju zmeniť.

en: This job cannot be uninstalled.
sk_SK: Túto úlohu nemožno odinštalovať.

en: This layout section can not be moved further in this direction.
sk_SK: Táto časť layoutu sa nedá podunuť ďalej v tomto smere.

en: This package isn't currently available for this version of concrete5. Please contact the maintainer of this package for assistance.
sk_SK: Tento balíček nie je momentálne pre túto verziu concrete5 dostupný. Kontaktujte tvorcu balíčka.

en: This package requires concrete5 version %s or greater.
sk_SK: Tento balík si vyžaduje concrete5 verziu %s alebo vyššiu.

en: This page <strong>may</strong> exist in the page cache.
sk_SK: Táto stránka <strong>may</strong> existuje v schránke stránky.

en: This page currently exists in the full page cache. It expires %s.
sk_SK: Táto stránka čoskoro existuje v pamäti celej stránky. Jej platnosť vyprší %s

en: This page inherits its permissions from:
sk_SK: Táto stránka dedí oprávnenia z:

en: This page is a single page, which means it doesn't have a page type associated with it.
sk_SK: Toto je samostatná stránka, nemá priradený typ.

en: This page is an alias of one that actually appears elsewhere.
sk_SK: Táto stránka je aliasom stránky, ktorá se nachádza inde.

en: This page is not currently in the full page cache.
sk_SK: Táto stránka nie je v pamati celej stránky.

en: This page is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
sk_SK: Táto stránka čaká na presun pod <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: This page is pending approval.
sk_SK: Táto stránka čaká na schválenie.

en: This page list doesn't use the custom blog template, or you don't have permission to access this RSS feed
sk_SK: Táto stránka nepoužíva použivateľskú šablónu pre blog alebo nemáte oprávnenia pre prístup k tomuto RSS kanálu

en: This page must always be available from at least one URL. That URL is listed above.
sk_SK: Táto stránka musí byť dostupná aspoň na jednej URL. URL sú uvedené vyššie.

en: This page type is no longer included in composer.
sk_SK: Tento typ stránky už nie je v Editore vložený.

en: This page will be published beneath %s.
sk_SK: Táto stránka bude zverejnená pod stránkou %s.

en: This permission key cannot start a workflow.
sk_SK: Tento kľúč oprávnení nemôže spúšťať workflow.

en: This request took too long.
sk_SK: Táto požiadavka trvala príliš dlho.

en: This site is currently down for maintenance.
sk_SK: Táto stránka je v súčasnej dobe zastavená z dôvodu údržby.

en: This theme contains no styles that can be customized.
sk_SK: Táto téma neobsahuje žiadne štýly, ktoré možno prispôsobiť.

en: This theme has been reset.
sk_SK: Táto téma bola odstránená.

en: This theme is currently active on your site.
sk_SK: Táto téma je v súčasnosti aktívna na vašej stránke.

en: This user is inactive. Please contact us regarding this account.
sk_SK: Tento používateľ nie je aktívny. Kontaktujte nás.

en: This will clear your home page, uploaded files and any content pages out of your site completely. It will completely reset your site and any content you have added will be lost.
sk_SK: Toto vyprázdni vašu domovskú stránku, nahrané súbory a všetok obsah stránky z vášho webu. Úplne vymaže vašu stránku a akýkoľvek obsah, ktorý ste pridali sa stratí.

en: This will end your current session and sign you in as %s
sk_SK: Toto ukončí vašu aktuálnu sekciu a prihlási vás ako %s

en: This will remove %s child page(s).
sk_SK: Zmaže sa %s podstránka(y/ok).

en: This will remove all elements associated with the %s package. This cannot be undone. Are you sure?
sk_SK: Týmto sa odstránia všetky prvky spojené s %s balíčkom. Nebude možné to vrátiť späť. Ste si istí?

en: This will remove all instances of the %s block type. This cannot be undone. Are you sure?
sk_SK: Týmto sa odstránia všetky inštancie %s typov blogov. Nebude to možné vrátiť späť. Ste si istý?

en: This will treat the job as though it were like any other concrete5 job. The entire job will be run at once.
sk_SK: Toto bude spracovávať prácu ako by to bola akákoľvek iná práca concrete5. Celá práca sa spustí naraz.

en: Through Cron
sk_SK: Prostredníctvom Cron

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Thumbnail Image
sk_SK: Thumbnail obrázok

en: Time Settings
sk_SK: Nastavenie času

en: Time Zone
sk_SK: Časová zóna

en: Timed Access for Guest Users Updated Successfully.
sk_SK: Dočasný prístup k anonymným užívateľom, úspešne aktualizovaný.

en: Timezone
sk_SK: Časová zóna

en: TinyMCE Reference
sk_SK: TinyMCE referencie

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Titles
sk_SK: Nadpisy

en: Titles & Summary
sk_SK: Názvy a zhrnutia

en: Titles &amp; Descriptions
sk_SK: Nadpisy a popisy

en: Titling
sk_SK: Titulok

en: To
sk_SK: Do

en: To begin creating a form, type your question text into the text field, choose the type of answer you need, and whether or not a question response is required when submitting the form. Click Add, then repeat for subsequent questions.
sk_SK: Ak chcete začať vytvárať formuláre, zadajte text otázky do textového poľa, vyberte typ odpovede, ktorú potrebujete, a to, či je alebo nie je otázka, odpoveď je vyžadovaná pri odoslaní formulára. Kliknite na tlačidlo Pridať a opakujte pre ďalšie otázky.

en: To complete the signup process, you must provide a valid email address.
sk_SK: Ak chcete dokončiť proces registrácie, musíte zadať platnú emailovú adresu.

en: To disable any future messages, change your profile preferences at: %s
sk_SK: Pre zablokovanie všetkých budúcich správ, zmeňte váše profilové preferencie v: %s

en: To install concrete5, please fill out the form below.
sk_SK: Ak chcete nainštalovať concrete5, vyplňte prosím nižšie uvedený formulár.

en: To install the package manually:
sk_SK: Inštalujte si balíček manuálne.

en: To proceed with the upgrade, click below.
sk_SK: Ak chcete pokračovať v aktualizácii, kliknite nižšie.

en: To run all the jobs in the <a href="%s">%s</a> Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
sk_SK: Pre spustenie všetkých úloh v <a href="%s">%s</a> Job Set, naplánujte túto URL použitím cron alebo podobného systému:

en: To run all the jobs in this Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
sk_SK: Pre spustenie všetkých úloh v Job Set, naplánujte túto URL použitím cron alebo podobného systému:

en: To run the "%s" job, automate the following URL using cron or a similar system:
sk_SK: Ak chcete spustiť  "% s " prácu, automatizujte nasledujúcu adresu URL pomocou cronu alebo podobného systému:

en: To use a separate theme for mobile browsers, specify it below.
sk_SK: Ak chcete separovať tému pre mobilné prehľadávače, upresnite ju nižšie.

en: To view this user's profile, visit: %s
sk_SK: Pre zobrazenie tohto užívateľského profilu, navštívte: %s

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Toolbar Set
sk_SK: Panel nástrojov

en: Top
sk_SK: Hore

en: Total Downloads: %s
sk_SK: Celkovo stiahnutí: %s

en: Total form submissions: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> today). <a href="%s">View Form Results</a>.
sk_SK: Celkový počet odoslaných formulárov: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> today). <a href="%s">Zobraziť výsledky z formulárov</a>.

en: Total page versions
sk_SK: Celkov verzií stránky

en: Total pages in edit mode
sk_SK: Celkový počet stránok v editačnom režime

en: Track page view statistics.
sk_SK: Zaznamenávanie štatistík stránok.

en: Tracking Codes
sk_SK: Sledovací kód

en: Tracking code settings updated successfully.
sk_SK: Nastavenia pre sledovací kód bolo úspešne aktualizované.

en: Tracks page views in concrete5. Disabling this may increase site performance, but you will have to get statistics information from elsewhere.
sk_SK: Sledovanie zobrazenia stránek v Concrete5. Zakázáním môžete zvýšit výkon webu, ale štatistiky bude potrebné ziskávať z inokadiaľ.

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: Truncate Summaries
sk_SK: Skrátiť zhrnutia

en: Truncate Titles
sk_SK: Skrátiť názvy

en: Truncate descriptions after
sk_SK: Skrátiť popisy po

en: Truncate titles after
sk_SK: Skrátiť názvy po

en: Turns tracking of page views, file downloads and user registrations on or off. These are displayed on your site's Dashboard > Reports > Statistics page. If your high-traffic site experiences performance issues, you might consider disabling statistics tracking and investigate the use of an alternate, third-party solution for tracking site stats.
sk_SK: Zapíná/vypíná sledovanie zobrazenia stránok, sťahovnaie súborov a registrácií užívateľov. Prehľady sa zobrazujú na stránke Administrácia > Reporty > Štatistiky. Pokiaľ má váš web vysokú návštevnosť, uvažujte o vypnutí sledovania a využijte štatistiky poskytované tretími stranami.

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type required.
sk_SK: Typ je povinný.

en: Type: %s
sk_SK: Typ: %s

en: Types
sk_SK: Typy

en: URL Slug
sk_SK: Vytvorená URL

en: URL rewriting disabled.
sk_SK: URL rewriting bol zakázaný.

en: URL rewriting enabled. We were able to automatically update .htaccess file.
sk_SK: URL rewriting bol povolený. Súbor .htaccess bol upravený automaticky.

en: URL rewriting enabled. You need to update .htaccess by hand.
sk_SK: URL rewriting bol povolený. Súbor .htaccess musíte upraviť ručne.

en: URL to File
sk_SK: URL súboru

en: Un-Approve
sk_SK: Neschváliť

en: Unable load external form block controller file: %s
sk_SK: Nemožno načítať súbor externého bloku formulára: %s

en: Unable to access composer settings.
sk_SK: Nemožno získať prístup k nastaveniam Composer.

en: Unable to access the file manager.
sk_SK: Nemožno získať prístup správcu súboru.

en: Unable to add files.
sk_SK: Nemožno pridať súbory.

en: Unable to backup old package directory to %s
sk_SK: Nemožno zálohovať starý priečinok balíčka do %s

en: Unable to complete action: your IP address has been banned. Please contact the administrator of this site for more information.
sk_SK: Akciu nemožno dokončiť: vaša IP adresa bola zablokovaná. Prosím kontaktujte správcu webu.

en: Unable to connect to database.
sk_SK: Nemôžem sa pripojiť k databáze.

en: Unable to connect to marketplace to retrieve item
sk_SK: Nemožno sa pripojiť k obchodu a načítať položku.

en: Unable to connect to the marketplace.
sk_SK: Nedá sa pripojiť k marketplace.

en: Unable to connect to your project page. Your database contains a marketplace token which concrete5.org cannot verify.
sk_SK: Nemožno sa pripojiť na stránku Vášho projektu. Vaša databáza obsahuje token obchodu, ktorý concrete5 nemôže overiť.

en: Unable to copy directory %s to %s. Perhaps permissions are set incorrectly or the target directory does not exist.
sk_SK: Nemožno skopírovať priečinok %s do %s. Pravdepodobne nie sú správně nastavené oprávnenia alebo cieľový priečinok neexistuje.

en: Unable to copy file to storage directory. Please check permissions on your upload directory and ensure they can be written to by your web server.
sk_SK: Nemožno skopírovať súbor do priečinka úložiska. Skontrolujte prosím oprávneniea Vášho priečinka pre nahrávanie súborov na možnosť zápisu pre webserver.

en: Unable to copy one or more files.
sk_SK: emožno kopírovať jeden alebo viac súborov.

en: Unable to create backup file: %s
sk_SK: Nemožno skopírovať záložný súbor: %s

en: Unable to create temporary db xml file: %s
sk_SK: Nemožno vytvoriť dočasný xml súbor: %s

en: Unable to delete one or more files.
sk_SK: Nemožno odstrániť jeden alebo viac súborov.

en: Unable to delete one or more pages.
sk_SK: Nemožno zmazať jednu alebo viacero stránok.

en: Unable to determine your current version of concrete5. Upgrading cannot continue.
sk_SK: Nemožno určiť Vašu súčasnú verziu cocrete5. Aktualizácia nemôže pokračovať.

en: Unable to generate a marketplace token. Please ensure that allow_url_fopen is turned on, or that cURL is enabled on your server. If these are both true, It's possible your site's IP address may be blacklisted for some reason on our server. Please ask your webhost what your site's outgoing cURL request IP address is, and email it to us at <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.
sk_SK: Nemožno vygenerovať token obchodu. Skontrolujte, že je na Vašom serveri povolené allow_url_fopen a cURL. Ak áno, je možné, že Vaša IP adresa bola z nejakého dôvodu zablokovaná. Zistite, akú odchádzajúcu IP adresu cURL používa a pošlite ju na <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.

en: Unable to get category for permission %s
sk_SK: Nemožno získať kategóriu oprávnenia %s

en: Unable to get information about this product.
sk_SK: Nemožno získať informácie o tomto produkte.

en: Unable to get permission key for %s
sk_SK: Nemožno získať kľúč oprávnenia pre %s

en: Unable to install database: %s
sk_SK: Nemožno nainštalovať databázu: %s

en: Unable to load environment info
sk_SK: Nemožno načítať environment informácie.

en: Unable to load sitemap data.
sk_SK: Nemožno načítať sitemap dáta.

en: Unable to load sitemap data. Response received:
sk_SK: Nemožno načítať sitemap dáta. Odpoveď prijatá:

en: Unable to load the controller for this block type. Perhaps it has been moved or removed.
sk_SK: Nemožno načítať kontrolóra pre tento typ blogu. Možno bol presunutý alebo odstránený.

en: Unable to locate database import file.
sk_SK: Nemôžem nájsť databázu pre import súborov.

en: Unable to locate file %s
sk_SK: Nemožno nájsť súbor %s

en: Unable to locate this add-on on concrete5.org
sk_SK: Nemožno nájsť doplnok na concrete5.org.

en: Unable to open config/site.php for writing.
sk_SK: Nemôžem otvoriť súbor config/site.php pre zápis.

en: Unable to open config/site_user.php for writing.
sk_SK: Nemôžem otvoriť súbor config/site_user.php pre zápis.

en: Unable to parse news response.
sk_SK: Nemožno spracovať odpoveď na správy.

en: Unable to process email. Check that your email contains the validation hash present in the original message.
sk_SK: Email nemožno spracovať. Skontrolujte, že Váš email obsahuje overovací hash z pôvodnej správy.

en: Unable to process private message email. Check that your email contains the validation hash present in the original message. Your private message was NOT delivered.
sk_SK: Nemožno spracovať email súkromnej správy. Skontrolujte, že Váš email obsahuje overovací hash z pôvodnej správy. Vaša súkromná správa NEBOLA doručená.

en: Unable to rescan %s. Error encountered: %s. Rescan halted.
sk_SK: Nemožno prehľadať %s. Došlo k chybe: %s. Prehľadávanie zastavené.

en: Unable to retrieve block object. If this block has been moved please reload the page.
sk_SK: Nemožno načítať objekt blogu. Pokiaľ tento blok bol presunutý, prosím, stránku znova načítajte.

en: Unable to retrieve software from update server.
sk_SK: Nemožno načítať softvér z aktualizačného servera.

en: Unable to search file sets.
sk_SK: Nemožno vyhľadať súborový set.

en: Unable to uninstall %s theme by moving it to the trash.
sk_SK: Tému %s nemožno odinštalovať premiestnením do koša.

en: Unable to view page.
sk_SK: Nemožno zobraziť stránku.

en: Unable to write to config/site.php. You must make config/site.php writable in order to upgrade in this manner.
sk_SK: Nemožno zapisovať do config/site.php. Pred aktualizáciou musíte nastaviť na tomto súbore práva pre zápis.

en: Unapproved
sk_SK: Neschválené

en: Undo
sk_SK: Naspäť

en: Unexpected User Error
sk_SK: Neočakávaná chyba užívateľa.

en: Uninstall
sk_SK: Odinštalovať

en: Uninstall Package
sk_SK: Odinštalovať balík

en: Uninstall Packages
sk_SK: Odinštalovať balíčky

en: Uninstalling %s will remove the following data from your system.
sk_SK: odinštalovanie %s odstráni nasledovné dáta z vášho systému.

en: Unknown
sk_SK: Neznámy

en: Unknown Error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Unknown User
sk_SK: Neznámy používateľ

en: Unknown mime-type:
sk_SK: Neznámy mime-type:

en: Unknown publishing location.
sk_SK: Neznáme umiestnenie publikovania.

en: Unlock Layout
sk_SK: Odomkni Layout

en: Unread
sk_SK: Neprečítané

en: Until manually cleared
sk_SK: Pokiaľ nie je ručne vyčistená

en: Up
sk_SK: Nahor

en: Up Label
sk_SK: Horný štítok

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update "%s" preset everywhere it is used
sk_SK: Aktualizovať predvoľbu "%s" všade, kde sa používa

en: Update "%s" preset everywhere it is used?
sk_SK: Aktualizovať predvoľby "%s" všade, kde sú použité?

en: Update Add-On
sk_SK: Aktualizovať doplnok

en: Update Add-Ons
sk_SK: Aktualizovať doplnky

en: Update Addon
sk_SK: Aktualizovať doplnok

en: Update All
sk_SK: Všetko aktualizujte

en: Update Attributes
sk_SK: Aktualizovať atribúty

en: Update Block
sk_SK: Aktualizovať blok

en: Update Groups
sk_SK: Aktualizujte skupiny

en: Update Jobs
sk_SK: Aktualizovať úlohy

en: Update Schedule
sk_SK: Aktualizujte naplánovanie

en: Update Set
sk_SK: Aktualizovať set

en: Update Set Details
sk_SK: Aktualizovať detaily setu

en: Update User
sk_SK: Aktualizovať užívateľa

en: Update add-ons.
sk_SK: Aktualizovať doplnky.

en: Update concrete5
sk_SK: Aktualizácia concrete5

en: Update concrete5.
sk_SK: Aktualizácia concrete5.

en: Update your installed packages.
sk_SK: Aktualizujte nainštalované balíčky.

en: Updated
sk_SK: Aktualizované

en: Upgrade
sk_SK: Aktualizovať

en: Upgrade concrete5
sk_SK: Aktualizácia Concrete5

en: Upgrade to <b>%s</b> complete!
sk_SK: Aktualizácia na <b>%s</b> bola dokončená!

en: Upgrading from <b>%s</b>
sk_SK: Aktualizácia z <b>%s</b>

en: Upgrading to <b>%s</b>
sk_SK: Aktualizácia na <b>%s</b>

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload Complete
sk_SK: Nahranie dokončené

en: Upload Complete.
sk_SK: Nahrávanie kompletné

en: Upload Error
sk_SK: Chyba nahrávania

en: Upload File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Upload Max: %s.
sk_SK: Nahraj max: %s.

en: Upload Multiple
sk_SK: Nahrať viac súborov

en: Upload Multiple Files
sk_SK: Natiahnúť viac súborov

en: Upload Queue
sk_SK: Naťahovanie Queue

en: Upload a template bundle by using the form below. Files must be zipped and contain only HTML files and sub directories. All items referenced in HTML must be done so with relative links.
sk_SK: Nahrať šablónu balíka pomocou nižšie uvedeného formulára. Súbory musia byť zozipované a musia obsahovať len HTML súbory a podadresáre. Všetky položky odkazované v HTML musí byť urobené s relatívnymi odkazmi.

en: Upload an image that will appear in the address bar when visitors go to your site and in the bookmark list if they bookmark it.
sk_SK: Nahrajte obrázok, ktorý sa zobrazí v adresnom riadku, keď návštevníci pôjdu na vašu stránku, a v zozname záložiek, pokiaľ to označili.

en: Upload and unpack the package on your web server. Place the unpacked files in the packages directory of the root of your concrete5 installation.
sk_SK: Nahrajte a rozbalte balíček na váš webový server. Rozbalené soubory nahrajte do zložky balíčkov v koreňovej složke vašej inštalácie Concrete5.

en: Upload, search, replace, and change files you're using on your site. Change properties and perform basic image editing tasks.
sk_SK: Nahrať, hľadať, nahrádzať a meniť súbory, ktoré používate na vašich stránkach. Zmeniť vlastnosti a vykonávať základné úlohy pre úpravu obrázkov.

en: Uploaded file is too large. The current value of upload_max_filesize is %s
sk_SK: Nahrávaný súbor je príliš veľký. Aktuálna hodnota upload_max_filesize je %s

en: Uploading...
sk_SK: Nahrávanie...

en: Usage Count
sk_SK: Použitie výpočtu

en: Usage Count on Active Pages
sk_SK: Používateľský účet na aktívnej stránke

en: Use Encryption
sk_SK: Použiť šifrovanie

en: Use emails for login
sk_SK: Použiť emaily pre prihlásenie

en: Use global setting - %s
sk_SK: Použiť globálne nastavenia - %s

en: Use image from <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a> if the user has not uploaded one
sk_SK: Použite obrazok z <a href="http://gravatar.com" target="_blank"> gravatar.com </ a>, pokiaľ užívateľ zatiaľ nenahral ani jeden

en: Use this layout here, and leave "%s" unchanged?
sk_SK: Rozloženie použiť tu a ponechať "%s" bezo zmeny?

en: Use this style here, and leave "%s" unchanged
sk_SK: Použiť tento štýl tu a ponechať "%s" bezo zmeny

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User Account
sk_SK: Užívateľský účet

en: User Attribute Created.
sk_SK: Používateľský atribút bol vytvorený.

en: User Attribute Deleted.
sk_SK: Používateľský atribút bol vymazaný.

en: User Attribute Options
sk_SK: Voľby používateľských atribútov

en: User Attribute Updated.
sk_SK: Používateľský atribút bol aktivovaný.

en: User Attributes
sk_SK: Užívatelské atribúty

en: User Avatar
sk_SK: Avatar

en: User Groups
sk_SK: Skupiny používateľov

en: User Information
sk_SK: Informácie užívateľa

en: User Name
sk_SK: Užívateľské meno

en: User Permissions
sk_SK: Oprávnenia používateľov

en: User Profile picture saved.
sk_SK: Užívateľov profilový obrázok bol uložený.

en: User Registrations
sk_SK: Registrácie užívateľov

en: User Settings saved.
sk_SK: Užívatelské nastavenia uložené.

en: User Submissions
sk_SK: Užívateľské príspevky

en: User activated.
sk_SK: Používateľ bol aktivovaný.

en: User created.
sk_SK: Používateľ bol vytvorený.

en: User deactivated.
sk_SK: Používateľ bol deaktivovaný.

en: User deleted successfully.
sk_SK: Používateľ bol úspešne zmazaný.

en: User time zones have been disabled.
sk_SK: Používateľské časové zóny boli zakázané.

en: User time zones have been enabled
sk_SK: Používateľské časové zóny boli povolené.

en: User time zones have been saved.
sk_SK: Používateľské časové pásmo bolo uložené.

en: User updated successfully.
sk_SK: Používateľ bol úspešne aktualizovaný.

en: User/Group Added
sk_SK: Bol pridaný používateľ/skupina

en: User/Group Removed
sk_SK: Bol odstránený používateľ/skupina

en: User: %s (ID %s)
sk_SK: Používateľ: %s (ID %s)

en: User: %s has tried to send more than %s private messages within %s minutes
sk_SK: Používateľ %s sa pokúsil odoslať viac než %s súkromných správ počas %s minút

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Username or Email
sk_SK: Užívatelské meno alebo email

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users and Groups
sk_SK: Užívatelia a Skupiny

en: Users must login
sk_SK: Používatelia sa musia prihlásiť

en: Users who access files through the file manager will not be prompted for a password.
sk_SK: Užívatelia, ktorých prístup k súborom je cez manažéra súborov nebudú vyzvaní k zadaniu hesla.

en: Users you don't have permission to bulk-deactivate have been removed from this list.
sk_SK: Uživateľ, nemáš oprávnenie na hromadné zakazovanie z tohto zoznamu.

en: Users you don't have permission to bulk-delete have been removed from this list.
sk_SK: Uživateľ, nemáš oprávnenie na hromadné mazanie z tohto zoznamu.

en: Validate Email Address
sk_SK: Overenie emailovej adresy

en: Values
sk_SK: Hodnoty

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Version %d
sk_SK: Verzia %d

en: Version %s
sk_SK: Verzia %s

en: Version %s of Page <a href="%s">%s</a> submitted for Approval.
sk_SK: Verzia %s stránky <a href="%s">%s</a> predložená na schválenie.

en: Version Comments
sk_SK: Verzia úprav

en: Version History
sk_SK: História verzie

en: Version: %s
sk_SK: Verzia: %s

en: Versions
sk_SK: Verzie

en: Vertical
sk_SK: Zvislo

en: Video File
sk_SK: Video súbor

en: Video Player
sk_SK: Prehrávač videa

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View All
sk_SK: Zobraz všetky

en: View Full Dashboard
sk_SK: Zobraz celú Administráciu.

en: View Full Results
sk_SK: Zobraziť všetky výsledky

en: View Newsflow
sk_SK: Zobraziť novinky

en: View Newsflow Updates in an Overlay
sk_SK: Zobraziť aktualizacie noviniek v Overlay

en: View Page as Someone Else
sk_SK: Zobraziť stránku ako niekto iný

en: View Pending Permissions
sk_SK: Zobraziť čakajúce oprávnenia

en: View Responses
sk_SK: Zobraziť odopovede

en: View Timed Permission Assignments
sk_SK: Zobraziť priradené časové oprávnenia

en: View User
sk_SK: Zobraziť užívateľa

en: View User accounts.
sk_SK: Zobraziť účty užívateľa

en: View Versions
sk_SK: Zobraziť verzie

en: View a record of errors your site has encountered, and a log of outgoing email messages sent by your site.
sk_SK: Zobraziť záznam chýb, ku ktorým došlo na vašej stránke , a protokol odchádzajúcich e-mailových správ odoslaných vašou stránkou.

en: View a single branch of your Sitemap. Useful for working with large sites and complex tree structures.
sk_SK: Zobrazte jedinú zložku súboru Sitemap. Vhodné pre prácu s veľkými stránkami a zložitými stromovými štruktúrami.

en: View and change which file types you permit users to upload to your File Manager.
sk_SK: Zobraziť a zmeniť, ktoré typy súborov umožňujete užívateľom nahrať do vášho Správcu súborov.

en: View and change your site's structure. Click a page to see available actions; from this menu, you can control access to or delete a page. Click and drag a page to move it to a different place in your site.
sk_SK: Zobrazte a zmente vašu štruktúru stránky. Kliknite na stránku pre zobrazenie dostupných akcií, z tejto ponuky si môžete riadiť prístup k alebo odstráneniu stránky. Kliknite a presuňte stránku na iné miesto vo vašom webe.

en: View available language packs installed for the concrete5 Dashboard and editing interface.
sk_SK: Zobraziť dostupné jazykové balíky nainštalované pre concrete5 Dashboard a úpravy rozhrania.

en: View content created using Composer, but have not yet published.
sk_SK: Zobrazený obsah vytvorený pomocou Editora, ktorý doteraz nebol zverejnený.

en: View emails your site sends, as well as error messages PHP and MysSQL erros returned as your site runs.
sk_SK: Zobraziť e-maily, ktoré odosiela vaša stránka, rovnako ako chybové hlásenia PHP a MysSQL chyby, keď sú vaše stránky spustené.

en: View graphs showing recent site traffic, registration, page creation and downloaded files.
sk_SK: Zobraziť grafy, ktoré ukazujú nedávne návštevnosti stránok, registráciu, vytvorenie stránky a stiahnuté súbory.

en: View in Marketplace
sk_SK: Prezrieť si v Marketplace.

en: View information about your concrete5 site's configuration, as well as details about the hosting environment you're using.
sk_SK: Zobrazenie informácií o vašej concrete5 kofigurácii webu, rovnako ako informácií o hostiteľskom prostredí, ktorú používate.

en: View responses to your site's forms. Submitted form data is collected here.
sk_SK: Zobraziť odpovede na vašej formulároch stránky. Údaje odoslaného formuláru sú zhromažďované tu.

en: View your site activity.
sk_SK: Zobraziť aktivitu vášho webu.

en: View, search for, add, and edit groups. Click a group to edit it. Groups are useful for organizing users and setting permissions for multiple users simultaneously.
sk_SK: Zobrazenie, vyhľadávanie, pridávanie a upravovanie skupín. Kliknite na skupinu a upravte ju. Skupiny sú užitočné pre zorganizovanie užívateľov a nastavenie oprávnenia pre viac užívateľov súčasne.

en: View/Edit Original
sk_SK: Pozri/Uprav originál

en: Viewing
sk_SK: Prezeranie

en: Viewing <b>%s</b> to <b>%s</b> (<b>%s</b> Total)
sk_SK: Zobrazené <b>%s</b> až <b>%s</b> (<b>%s</b> celkom)

en: Viewing Permissions
sk_SK: Oprávnenia na prezeranie

en: Visit
sk_SK: Návšteva

en: Vote
sk_SK: Hlasovať

en: Waiting for Me
sk_SK: Čaká na mňa

en: Want more themes?
sk_SK: Chcete viac tém?

en: Warning! This is a system page. Deleting it could potentially break your site. Please proceed with caution.
sk_SK: Varovanie! Toto je systém stránky. Vymazanie by mohlo odpojiť vašu stránku. Prosím postupujte opatrne.

en: Warning, this cannot be undone. No attributes will be deleted but they will no longer be grouped together.
sk_SK: Varovanie: Túto akciu nie je možné zobrať späť. Žiadne atribúty nebudú zmazané, ale nebudú naďalej zoskupené.

en: Warning, this cannot be undone. No jobs will be deleted but they will no longer be grouped together.
sk_SK: Pozor, toto nemôže byť dokončené. Žiadne úlohy nebudú vymazané, ale už nebudú spolu zoskupené.

en: Warning:
sk_SK: Pozor:

en: We have no record of that email address.
sk_SK: Tento email nie je v databáze.

en: Web Address
sk_SK: Webová adresa

en: Website Registration Notification
sk_SK: Upozornenie na registráciu na webe

en: Weeks
sk_SK: Týždne

en: Welcome Back
sk_SK: Vitajte späť

en: Welcome to
sk_SK: Vitajte na

en: Welcome to concrete5
sk_SK: Vitajte v concrete5

en: What do you wish to do?
sk_SK: Čo si prajete urobiť?

en: What goes in your site.
sk_SK: Čo sa deje na vašom webe.

en: What type of page would you like to write?
sk_SK: Aký typ stránky by ste chceli písať?

en: What would you like to do with this layout's blocks?
sk_SK: Čo chcete urobiť s týmito rozloženiami blokov?

en: When people browse to the page.  (which runs after the main rendering request of the page.)
sk_SK: Keď ľudia zobrazia web stránku

en: When should guests be able to view this block?
sk_SK: Môžu hostia zobrazovať tento blok?

en: Where do you want to publish this page?
sk_SK: Kde chcete publikovať túto stránku?

en: Whitelist: Selected areas are only areas indexed.
sk_SK: Biela listina: Vybrané oblasti budú zaradené.

en: Who can add what?
sk_SK: Kto môže pridať čo?

en: Who can assign what?
sk_SK: Kto môže priradiť čo?

en: Who can edit this page?
sk_SK: Kto môže túto stránku upraviť,

en: Who can edit what?
sk_SK: Kto môže upraviť čo?

en: Who can search what?
sk_SK: Kto môže vyhľadávať?

en: Who can set what?
sk_SK: Kto môže nastaviť čo?

en: Who can view this page?
sk_SK: Kto môže túto stránku zobraziť?

en: Who can view what?
sk_SK: Kto si môže prezrieť čo?

en: Who can't add what?
sk_SK: Kto nemôže pridať čo?

en: Who can't assign what?
sk_SK: Kto nemôže priradiť čo?

en: Who can't edit what?
sk_SK: Kto nemôže upraviť čo?

en: Who can't search what?
sk_SK: Kto nemôže vyhľadávať?

en: Who can't set what?
sk_SK: Kto nemôže nastaviť čo?

en: Who can't view what?
sk_SK: Kto si nemôž prezrieť čo?

en: Who gets access to this permission?
sk_SK: Kto získa prístup k tomuto povoleniu?

en: Whole world at a glance.
sk_SK: Prehľad všetkých stránok.

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Windows 8 Thumbnail
sk_SK: Windows 8 miniatúra

en: Windows 8 icon removed successfully.
sk_SK: Ikony windows 8 boli úspešne vymazané

en: Windows 8 icon updated successfully.
sk_SK: Ikony windowa 8 boli úspešne aktualizované.

en: Windows 8 start screen tiles should be 144x144 and be in the .png format.
sk_SK: Windows 8 názov úvodnej obrazovky mal by byť 144x144 a mal by byť v .png formate.

en: With Selected
sk_SK: S vybranými

en: Woops!
sk_SK: Hoops!

en: Words listed here will be automatically removed from url slugs.
sk_SK: Tu vypísané slová budú automaticky odstránené z URL slugov.

en: Workflow Access
sk_SK: Prístup k Workflow

en: Workflow Basics
sk_SK: Základy pracovného postupu

en: Workflow List
sk_SK: Zoznam Workflow

en: Workflow Names must only include alphanumerics and spaces.
sk_SK: Worklow názvy musia obsahovať iba alfanumerické znaky a medzery.

en: Workflow Notification
sk_SK: Oznámenie o pracovnom postupe

en: Workflow Options saved.
sk_SK: Nastavenia workflow boli uložené.

en: Workflow created successfully. You may now modify its properties.
sk_SK: Workflow bol úspešne vytvorený. Teraz môžete zmeniť jeho vlastnosti.

en: Workflow deleted successfully.
sk_SK: Workflow bol úspešne zmazaný.

en: Workflow updated.
sk_SK: Workflow bolo aktualizovaný.

en: Workflow with that name already exists.
sk_SK: Workflow s týmto menom už existuje.

en: Workflows
sk_SK: Workflow

en: Wrapper for static pages.
sk_SK: Obálka pre statické stránky.

en: Writable Files and Configuration Directories
sk_SK: Zapisovateľné súbory a konfigurácia adresárov

en: Write
sk_SK: Písať

en: Write for your site.
sk_SK: Napísať na vašu webstránku.

en: XML Support
sk_SK: XML podpora

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Yes, include this page type in Composer.
sk_SK: Áno, zahŕňa tento typ stránky v Composer.

en: Yes, remove the package's directory from the installation directory.
sk_SK: Áno, odstráňte balík z inštalačného adresára.

en: Yes. Reset site content with the content found in this package
sk_SK: Áno. Obnoviť obsah stránky s obsahom nájdeným v tomto balíčku.

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: You are changing a preset
sk_SK: Meníte predvoľbu

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. You logged in on <strong>%s</strong>.
sk_SK: Prihlásili ste sa ako <strong>%s</strong>. Ste prihlásený na <strong>%s</strong>.

en: You are not authorized to access this page.
sk_SK: Nemáte oprávnenie k prístupu na túto stránku.

en: You are registered but a site administrator must review your account, you will not be able to login until your account has been approved.
sk_SK: Ste zaregistrovaný, ale administrátor webu musí najskôr overiť a schváliť Váš účet. Do tejto doby sa nemôžete prihlásiť.

en: You are registered but you need to validate your email address. Some or all functionality on this site will be limited until you do so.
sk_SK: Ste zaregistrovaný, ale musíte potvrdiť Váš email. Do tejto doby budú niektoré funkcie tohto webu obmedzené.

en: You can download themes and add-ons from the concrete5 marketplace.
sk_SK: Môžete stiahnuť témy a doplnky z concrete5 marketplace.

en: You cannot access task permissions.
sk_SK: Nemožno získať prístup k úlohe oprávnení.

en: You cannot access these permissions.
sk_SK: Nemôžete sprístupniť tieto oprávnenia.

en: You cannot delete the default Job set.
sk_SK: Nemôžete vymazať predvolené nastavenie služby.

en: You cannot delete your own user account.
sk_SK: Nemôžete zmazať svoj vlastný používateľský účet.

en: You cannot move or copy the source page(s).
sk_SK: Nemôžete presunúť alebo kopírovať tento druh stránky(ok).

en: You cannot view the source page(s).
sk_SK: Nemôžete si prezerať tento druh stránky(ok).

en: You do not have access to change this page's theme.
sk_SK: Nemáte oprávnenie meniť tému tejto stránky.

en: You do not have access to change this page's type.
sk_SK: Nemáte oprávnenie meniť typ tejto stránky.

en: You do not have access to delete this stack.
sk_SK: Nemáte práva na odstránenie tohto zásobníka.

en: You do not have access to download themes or add-ons from the marketplace.
sk_SK: Nemáte prístup k stiahnutiu tém či doplnkov z marketplace.

en: You do not have access to group search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
sk_SK: Nemáte povolenie ku skupinovému vyhľadávaniu. Toto nastavenie môže byť zmenené v časti prístup dashboard nastavení stránky.

en: You do not have access to page type default content.
sk_SK: Nemáte prístup k predvolenému typu stránky.

en: You do not have access to the dashboard sitemap.
sk_SK: Nemáte pístup k dashboard sitemap.

en: You do not have access to the file manager.
sk_SK: Nemáte prístup k správcovi súborov.

en: You do not have access to the sitemap.
sk_SK: Nemáte žiaden prístup do sitemap.

en: You do not have access to user search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
sk_SK: Nemáte prístup k vyhľadávaniu užívateľa. Toto nastavenie môže byť zmenené v sekcii prístupu dashboard nastavenia stránky.

en: You do not have group search permissions.
sk_SK: Nemáte oprávnenie skupiny vyhľadávača.

en: You do not have permission to change permissions on any of the selected pages.
sk_SK: Nemáte oprávnenie meniť oprávnenia na niektorú z vybraných stránok.

en: You do not have permission to connect this site to the marketplace.
sk_SK: Nemáte oprávnenie pripojiť tento web k obchodu.

en: You do not have permission to connect to the marketplace.
sk_SK: Nemáte oprávnenie k pripojeniu sa do marketplace.

en: You do not have permission to copy any of the selected files.
sk_SK: Nemáte povolenie na kopírovanie nejakých vybraných súborov.

en: You do not have permission to create or administer backups.
sk_SK: Nemáte povolenie k vytvoreniu alebo k spravovaniu záloh.

en: You do not have permission to delete any of the selected files.
sk_SK: Nemáte oprávnenie k odstráneniu niektorých vybraných súborov.

en: You do not have permission to delete any of the selected pages.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na vymazanie niektorých z vybraných stránok.

en: You do not have permission to delete this file set.
sk_SK: Nemáte oprávnenie zmazať túto sadu súborov.

en: You do not have permission to download add-ons.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na stiahnutie doplnkov.

en: You do not have permission to download packages from the marketplace.
sk_SK: Nemáte oprávnenie k stiahnutiu balíčok z marketplace.

en: You do not have permission to install add-ons.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na inštaláciu doplnkov.

en: You do not have permission to install custom block types or add-ons.
sk_SK: Nemáte oprávnenie inštalovať používateľské typy blokov alebo doplnky.

en: You do not have permission to modify speed settings on any of the selected pages.
sk_SK: Nemáte orpávnenie na zmenu rýchlosti nastavenia na žiadnych vybraných stránkach.

en: You do not have permission to modify the page type or theme on any of the selected pages.
sk_SK: Nemáte oprávnenie modifikovať typ stránky alebo tému na niektorú z vybraných stránok.

en: You do not have permission to modify this attribute.
sk_SK: Nemáte oprávnenie meniť tento atribút.

en: You do not have permission to perform this action.
sk_SK: Na vykonanie tejto akcie nemáte oprávnenie.

en: You do not have permission to rescan any of the selected files.
sk_SK: Nemáte oprávnenie vykonať prehľadanie niektorý z vybraných súborov.

en: You do not have permission to uninstall packages.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na odinštalovanie balíčkov.

en: You do not have permissions to add this page type in that location.
sk_SK: Nemáte oprávnenie pridať tento typ stránky do tohto umiestnenia.

en: You do not have permissions to refresh this page.
sk_SK: Nemáte oprávnenie túto stránku aktualizovať.

en: You do not have permissions to remove this file set.
sk_SK: Nemáte povolenie na vymazanie tohto súborového setu.

en: You do not have sufficient privileges to add this page or these pages to this destination.
sk_SK: Nemáte dostatočné oprávnenia pre pridanie tejto stránky, alebo týchto stránok na toto cieľové miesto.

en: You do not have the ability to copy this file.
sk_SK: Nemáte možnosť kopírovať tento súbor.

en: You do not have user search or group search permissions.
sk_SK: Nemáte oprávnenia užívateľského vyhľadávania alebo skupinového vyhľadávania.

en: You don't have any interface languages installed. You must run concrete5 in English.
sk_SK: Nemusíte mať nainštalované žiadne jazykové rozhranie. Musíte spustiť concrete5 v angličtine.

en: You don't have permission to access this RSS feed
sk_SK: Nemáte povolený prístup k RSS kanálu

en: You dragged "%s" onto "%s." What do you wish to do?
sk_SK: Môžete pretiahnuť  "% s " na  "% s " Čo si prajete urobiť?

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet.
sk_SK: Máte stiahnutú novú verziu concrete5, ale ešte ste na ňu neprešli.

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet. <a href="%s">Upgrade your site to %s now</a>!
sk_SK: Máte stiahnutú novú verziu concrete5, ale aktualizácia ešte nebola vykonaná. <a href="%s">Aktualizovať na %s</a>!

en: You have no access to assign groups.
sk_SK: Nemáte prístup na pridávanie skupín.

en: You have no access to groups.
sk_SK: Nemáte prístup k skupinám.

en: You have no access to user export.
sk_SK: Nemáte prístup k export užívateľa.

en: You have no access to users.
sk_SK: Nemáte prístup k užívateľom.

en: You have no anti-spam libraries installed.
sk_SK: Nemáte nainštalované žiadne anti-spamové knižnice.

en: You have no backups available.
sk_SK: Nemáte žiadne zálohy k dispozícii.

en: You have no captcha libraries installed.
sk_SK: Nemáte nainštalované žiadne captcha knižnice.

en: You have no items in this scrapbook.
sk_SK: Nemáte žiadne položky v tomto scrapbook.

en: You have no items in your Clipboard.
sk_SK: V schránke nie sú žiadne položky.

en: You have no jobs installed.
sk_SK: Nemáte nainštalované žiadne úlohy.

en: You have not added any Job sets.
sk_SK: Nemáte pridané žiadne sety úloh.

en: You have not added any group sets.
sk_SK: Nemáte pridané skupinové sety.

en: You have not created any drafts. <a href="%s">Visit Composer &gt;</a>
sk_SK: Nemáte vytvorené žiadne návrhy <a href="%s">Navštív Editor &gt;</a>

en: You have not created any file sets yet.
sk_SK: Zatiaľ nemáte vytvorený žiaden súbor.

en: You have not created any surveys.
sk_SK: Nevytvorili ste žiadne prieskumy.

en: You have not setup any page types for Composer.
sk_SK: Nemáte nastavené žiadne typy stránok pre užívateľa.

en: You haven't written a message!
sk_SK: Nenapísali ste správu!

en: You may approve or remove this user account here
sk_SK: Môžete schváliť alebo odstrániť tento užívateľský účet tu

en: You may approve or remove this user account here:
sk_SK: Môžete schváliť alebo odstrániť tento užívateľský účet tu:

en: You may not add %s to area %s.
sk_SK: Nemôžete pridať %s do oblasti %s.

en: You may not arrange the contents of area %s.
sk_SK: Nemôžete usporiadať obsahy oblastí %s.

en: You may not delete the home page.
sk_SK: Nemôžete zmazať domovskú stránku.

en: You may not move/copy/alias the chosen page(s) to that location.
sk_SK: Nemôžete presunúť/kopírovať/alias vybranú stránku(y) do tejto pozície.

en: You may not remove the super user account.
sk_SK: Účet administrátora nemožno odstrániť.

en: You may not send more than %s messages in %s minutes
sk_SK: Nemôžete odoslať viac než %s správ počas %s minút

en: You may only add access to these selected pages if they have all been set to override parent or page defaults permissions.
sk_SK: Môžete pridať prístup iba do týchto vybraných stránok, ak boli všetky nastavené na potlačenie rodiča alebo majú základné  nastavenia oprávnení.

en: You may only apply updates with a greater version number than the version you are currently running.
sk_SK: Inštalovať môžete len aktualizácie vyššej verzie, než ktorú máte.

en: You may only set specific permissions for pages if they are set to override defaults or their parent pages.
sk_SK: Stránke mäžete nastaviť iba špecifické oprávnenia, pokiaľ má nastavené prekrývať výchozie nastavenie alebo nastavenie rodičovskej stránky.

en: You must be logged in as %s to remove groups.
sk_SK: Musíte byť prihlásení ako %s na vymazanie skupín.

en: You must be logged in to leave a reply.
sk_SK: Pre odoslanie odpovede sa musíte prihlásiť.

en: You must choose a file.
sk_SK: Musíte si vybrať súbor.

en: You must choose an option to refresh.
sk_SK: Musíte si vybrať možnosť obnoviť.

en: You must choose who this permission is for.
sk_SK: Musíte si vybrať, pre koho dané povolenie je.

en: You must delete all pages of this type, and remove all page versions that contain this page type before deleting this page type.
sk_SK: Musíte vymazať všetky stránky tohto typu a odstrániť všetky verzie stránok, ktoré obsahujú tento typ stránky pred vymazaním tohto typu stránky.

en: You must enable <a href="%s">advanced permissions</a> to use group sets.
sk_SK: Musíte povoliť <a href="%s">pokročilé oprávnenia</a> pre použitie skupinových setov.

en: You must enter a valid email address.
sk_SK: Musíte zadať platný email.

en: You must enter a valid name
sk_SK: Musíte zadať platné meno

en: You must first upgrade your site to version 5.4.2.2
sk_SK: Najskôr je potrebné aktualizovať na verziu 5.4.2.2

en: You must give the workflow a name.
sk_SK: Workflow musíte prideliť názov.

en: You must give your custom style preset a name.
sk_SK: Musíte dať vlastnému štýlu meno.

en: You must give your file a link.
sk_SK: Musíte k súboru priradiť odkaz.

en: You must give your stack a name.
sk_SK: Je nutné dať svojmu -Zásobníku- meno.

en: You must have access to the dashboard sitemap to search pages.
sk_SK: Musíte mať prístup k dashboard sitemap pre vyhľadávanie stránok.

en: You must install Adobe Flash to view this content.
sk_SK: Pre zobrazenie tohoto obsahu musíte mať nainštalovaný Adobe Flash.

en: You must provide a name for your page before you can publish it.
sk_SK: Pred publikovaním musíte zadať názov Vašej stránky.

en: You must provide the following information before you may login.
sk_SK: Musíte poskytnúť nasledujúce informácie predtým, ako sa budete môcť prihlásiť.

en: You must select a file.
sk_SK: Musíte vybrať súbor.

en: You must select a form.
sk_SK: Musíte vybrať formulár.

en: You must select a valid FLV file.
sk_SK: Musíte vybrať platný FLV súbor.

en: You must select a valid sample content starting point.
sk_SK: Musíte vybrať platný ukážkový obsah pre východzí bod.

en: You must select an image.
sk_SK: Musíte vybrať obrázok.

en: You must select at least one file.
sk_SK: Musíte vybrať aspoň jeden súbor.

en: You must sign in order to access this page!
sk_SK: Pre zobrazenie tejto stránky musíte byť prihlásený!

en: You must specify a valid database name
sk_SK: Musíte zadať platný názov databázy

en: You must specify a valid database server
sk_SK: Musíte zadať platný databázový server

en: You must specify at least one country.
sk_SK: Musíte zadať aspoň jednu krajinu.

en: You must specify at least one template to make into a page type.
sk_SK: Musíte určiť aspoň jednu šablónu pre typ stránky.

en: You must specify at least one valid URL.
sk_SK: Musíte zadať aspoň jednu platnú URL.

en: You need the Adobe Flash plugin installed on your computer to upload and crop your user profile picture.
sk_SK: Potrebujete nainštalovať Adobe Flash plugin vo vašom počítači, na nahranie a orezanie vášho uživateľského profilového obrázku.

en: You've already installed that package.
sk_SK: Tento balíček je už nainštalovaný.

en: You've sent more messages than we can handle just now, that last one didn't go out. 
    				We've notified an administrator to check into this. 
    				Please wait a few minutes before sending a new message.
sk_SK: Zaslal/a si viacero správ ako ide momentálne spracovať. Posledná správa nebola odoslaná.
        Administrátorovi bolo zaslané upozornenie.
        Pred zaslaním ďalšej správy prosím niekoľko minút počkajte.

en: You've voted on this survey.
sk_SK: V tejto ankete ste už hlasovali.

en: YouTube Video
sk_SK: YouTube video

en: YouTube Video disabled in edit mode.
sk_SK: YouTube Video je v režime úprav nedostupné.

en: Your Details
sk_SK: Tvoj detail

en: Your Site
sk_SK: Vaša stránka

en: Your account has been created, and you are now logged in.
sk_SK: Váš účet bol vytvorený a teraz ste prihlásení.

en: Your browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on.
sk_SK: Funkčnosť vášho prehľadávača cookie je vypnutá. Prosím, zapnite si ho.

en: Your concrete5 site does not use the simple permissions model. You must change your permissions for each specific page and content area.
sk_SK: Váš concrete5 stránka nepoužíva jednoduché oprávnenia modelu. Musíte zmeniť vaše povolenia pre každú konkrétnu stránku a oblasti obsahu.

en: Your configuration directory config/ does not appear to be writable by the web server.
sk_SK: Váš priečinok s konfiguráciou config/ nemá nastavené práva pre zápis pre webserver.

en: Your copy operation will only affect the current page - not any children.
sk_SK: Vaša kopírovaná operácia bude mať vplyv iba na aktuálnu stránku - žiadne podstránky.

en: Your current website uses a version of concrete5 greater than this one. You cannot upgrade.
sk_SK: Máte verziu concrete5 vyššiu ako je táto. Nemožno pokračovať v aktualizácii.

en: Your email will not be publicly displayed.
sk_SK: Váš email nebude verejne zobrazený.

en: Your files directory files/ does not appear to be writable by the web server.
sk_SK: Váš priečinok pre ukladanie súborov files/ nemá nastavené práva pre zápis pre webserver.

en: Your form must have a name.
sk_SK: Váš formulár musí mať meno.

en: Your image should be 16x16 pixels, and should be a gif or a png with a .ico file extension.
sk_SK: Váš obrázok by mal mať 16x16 pixelov a mal by byť gif alebo png s .ico súborovým rozširením.

en: Your login is the most recent.
sk_SK: Toto je posledné prihlásenie.

en: Your packages directory packages/ does not appear to be writable by the web server.
sk_SK: Váš priečinok pre balíčky packages/ nemá nastavené práva pre zápis pre webserver.

en: Your question has been added. To view it click the preview tab.
sk_SK: Vaša otázka bola pridaná. Zobrazíte ju kliknutím na záložku náhľadu.

en: Your question has been edited.
sk_SK: Vaša otázka bola upravená.

en: Your registration has been approved. You can log into your new account here
sk_SK: Vaša registrácia bola schválená. Tu sa môžete prihlásiť na váš nový účet

en: Your request to move "%s" beneath "%s" has been stored. Someone with approval rights will have to activate the change.
sk_SK: Vaša požiadavka premiestniť "% s " pod "% s " bola uložená. Niekto oprávnený bude musieť aktivovať zmeny.

en: Your session has expired.  Please log back in.
sk_SK: Vaše prihlásenie bolo ukončené. Prihláste sa prosím znovu.

en: Your site is <strong>not</strong> connected to the concrete5 community.
sk_SK: Váš web <strong>nijení</strong> pripojený ku komunite conrete5.

en: Your site is already up to date! The current version of concrete5 is <b>%s</b>. You should remove this file for security.
sk_SK: Váš web je aktuálny! Súčasná verzia cocrete5 je <b>%s</b>. Tento súbor by mal byť z bezpečnostných dôvodov odstránený.

en: Your site is currently connected to the concrete5 community. Your project page URL is:
sk_SK: Váš web je v súčasnej dobe pripojený k concrete5 komunite. Váš projekt stránky URL je:

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons.
sk_SK: Váš web nie je pripojený k concrete5 komunite. Pripojenie umožňuje ľahko rozšíriť stránku s témami a doplnky.

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons. Connecting enables automatic updates.
sk_SK: Váš web nie je pripojený k concrete5 komunite. Pripojenie umožňuje ľahko rozšíriť stránky s témami a doplnky. Pripojenie umožňuje automatické aktualizácie.

en: Your site is now connected to the concrete5 community.
sk_SK: Váš web je teraz pripojený ku cocrete5 komunite.

en: Your site's name has been saved.
sk_SK: Názov Vášho webu bol uložený.

en: Zip Archive
sk_SK: Zip archív

en: Zoom
sk_SK: Priblíženie

en: a comment is required
sk_SK: komentár je povinný

en: add file, delete file, copy, move, alias, resize, crop, rename, images, title, attribute
sk_SK: pridať súbor, odstrániť súbor, kopírovanie, presun, alias, zmena veľkosti, orezanie, premenovať, obrázky, názov, atribút

en: add workflow, remove workflow
sk_SK: pridať pracovný postup, odstrániť pracovný postup

en: add-on, addon, add on, package, applications, ecommerce, discussions, forums, themes, templates, blocks
sk_SK: doplnok, doplnok, doplnok, balíček, aplikácie, e komercia, diskusia, fóra, témy, šablóny, blogy

en: add-on, addon, ecommerce, install, discussions, forums, themes, templates, blocks
sk_SK: doplnok, doplnok, e komercia, inštalovať, diskusia, fóra, témy, šablóny, blogy

en: and all its children were successfully copied beneath
sk_SK: a všetky jej podstránky boli úspešne skopírované dole

en: antispam, block spam, security
sk_SK: antispam, blokovať spam, bezpečnosť

en: at a specific date and time
sk_SK: v určitý dátum a čas

en: at the current level
sk_SK: na súčasnej úrovni

en: at the current level.
sk_SK: na súčasnej úrovni.

en: at the level above.
sk_SK: na nadradenej úrovni.

en: at the second level.
sk_SK: na druhej úrovni.

en: at the third level.
sk_SK: na tretej úrovni.

en: at the top level.
sk_SK: na najvyššej úrovni.

en: attribute configuration
sk_SK: konfigurácia atribútu

en: attributes, sets
sk_SK: atribúty, série

en: attributes, types
sk_SK: atribúty, typy

en: autohigh
sk_SK: automaticky vysoká

en: autolow
sk_SK: automaticky nízka

en: beneath
sk_SK: dole

en: beneath another page
sk_SK: pod inú stránku

en: beneath this page
sk_SK: pod túto stránku

en: best
sk_SK: najlepšia

en: block, refresh, custom
sk_SK: blog, obnoviť, zákazníci

en: blog drafts, composer
sk_SK: návrh blogu, skladateľ

en: blog, blogging
sk_SK: blog, blogovanie

en: bulk, seo, change keywords, engine, optimization, search
sk_SK: rozsah, seo, zmeniť kľúčové slová, prostriedok, optimalizácia, vyhľadávanie

en: buy addon, buy add on, buy add-on, purchase addon, purchase add on, purchase add-on, find addon, new addon, marketplace
sk_SK: kúpiť doplnok, kúpiť doplnok, kúpiť doplnok, nakúpiť doplnok, nakúpiť doplnok, nájdi doplnok, nový doplnok, marketplace

en: buy theme, new theme, marketplace, template
sk_SK: kúpiť tému, nová téma, marketplace, šablóna

en: by
sk_SK: podľa

en: cache option, change cache, override, turn on cache, turn off cache, no cache, page cache, caching
sk_SK: možnosť vyrovnávacej pamäte, zmeniť vyrovnávaciu pamäť, nahradiť, zapnúť vyrovnávaciu pamäť, vypnúť vyrovnávaciu pamäť, žiadna vyrovnávacia pamäť, stránka vyrovnávacej pamäte, vyrovnávacia pamäť

en: cache option, turn off cache, no cache, page cache, caching
sk_SK: možnosť yrovnávacej pamäte, vypnúť vyrovnávaciu pamäť, žiadna vyrovnávacia pamäť, stránka vyrovnávacej pamäte, vyrovnávacia pamäť

en: cache page if all blocks support it.
sk_SK: ukladať stránku do medzipamäte, ak to všetky bloky podporujú.

en: characters
sk_SK: znakov

en: concrete5 - open source content management system for PHP and MySQL
sk_SK: concrete5 - open source systém založený na PHP a MySQL

en: concrete5 Community
sk_SK: concrete5 Komunita

en: concrete5 Community - Purchase &amp; Checkout
sk_SK: concrete5 Komunita - Nákup &amp; Pokladňa

en: concrete5 Update
sk_SK: Aktualizácia concrete5

en: concrete5 cannot parse the PATH_INFO or ORIG_PATH_INFO information provided by your server.
sk_SK: concrete5 nemôže analyzovať PATH_INFO alebo ORIG_PATH_INFO informacie o vašom serveri.

en: concrete5 does not support Internet Explorer 6 in edit mode.
sk_SK: Concrete5 nepodporuje režim úprav v Internet Exploreri 6.

en: concrete5 interface settings saved successfully.
sk_SK: Nastavenie rozhrania concrete5 bolo úspešne uložené.

en: concrete5 is already installed.
sk_SK: concrete5 je už nainštalovaný.

en: concrete5 requires GD library 2.0.1 or greater
sk_SK: concrete5 vyžaduje GD knižnicu 2.0.1 alebo vyššiu úroveň

en: concrete5 requires PHP XML Parser and SimpleXML extensions
sk_SK: concrete5 vyžaduje PHP XML Parser a SimpleXML rozšírenie

en: concrete5 requires at least PHP %s
sk_SK: concrete5 vyžaduje PHP minimálne verzie %s

en: concrete5 veterans can choose "Empty Site," but otherwise we recommend starting with some sample content.
sk_SK: Veteráni poznajú Concrete5  a môžu zvoliť "Prázdny web", ostatným doporučujeme začať s ukážkovým obsahom.

en: concrete5 was not able to save the package after download.
sk_SK: Concrete5 nebol schopný uložiť balík po stiahnutí.

en: concrete5.org, my account, marketplace
sk_SK: concrete5.org, môj účet, marketplace

en: configure search, site search, search option
sk_SK: konfigurácia vyhľadávania, vyhľadávanie na webe, možnosť vyhľadávania

en: curl must be enabled to preview external themes.
sk_SK: curl musí byť povolený pre náhľad externej témy.

en: custom theme, change theme, custom css, css
sk_SK: vlastná téma, zmeniť tému, vlastné css, css

en: dashboard, configuration
sk_SK: prístrojová doska, konfigurácia

en: dashed
sk_SK: čiarkovaná

en: days
sk_SK: dni

en: debug
sk_SK: ladenie

en: disable full page cache.
sk_SK: zakázať ukladať do medzipamäte celú stránku.

en: dotted
sk_SK: bodkovaná

en: double
sk_SK: dvojitá

en: edit
sk_SK: upraviť

en: edit stacks, view stacks, all stacks
sk_SK: uprav sady,  ukáž sady, všetky sady

en: editors, hide site, offline, private, public, access
sk_SK: editori, skryť stránku, vypnúť, súkromný, verejný, prístup

en: email server, mail settings, mail configuration, external, internal
sk_SK: email server, nastavenia mailu, mailová konfigurácia, externý, interný

en: email server, mail settings, mail configuration, private message, message system, import, email, message
sk_SK: email server, nastavenia mailu, mailová konfigurácia, súkromná správa, systém správ, import, email, správa

en: email, logging, logs, smtp, pop, errors, mysql, log
sk_SK: email, prihlásenie, logy, smtp, pop, chyby, mysql, log

en: enable full page cache.
sk_SK: povoliť ukladať do medzipamäte celú stránku.

en: errors, exceptions, develop, support, help
sk_SK: chyby, výnimky, rozvíjať, podpora, pomoc

en: everywhere
sk_SK: všade

en: export, backup, database, sql, mysql, encryption, restore
sk_SK: export, podpora, databáza, sql, mysql, zakódovanie, obnoviť

en: export, database, xml, starting, points, schema, refresh, custom, tables
sk_SK: export, databáza, xml, spúšťanie, body, schéma, obnoviť, používateľ, tabuľky

en: failed login attempts
sk_SK: neúspešný pokus o prihlásenie

en: file options, file manager, upload, modify
sk_SK: možnosti súboru, manažér súboru, nahrať, upraviť

en: file, file attributes, title, attribute, description, rename
sk_SK: súbor, atribúty súboru, názov, atribút, opis, premenovanie

en: files, category, categories
sk_SK: súbory, kategória, kategórie

en: find page, search page, search, find, pages, sitemap
sk_SK: Najdi stránku, vyhľadaj stránku, hľadaj, nájdi, stranky, sitemap

en: find, search, people, delete user, remove user, change password, password
sk_SK: najdi, hľadaj, ľudia, vymaž užívateľa, odstráň užívateľa, zmeň heslo, heslo

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey
sk_SK: formuláre, log, chyba, email, mysql, výnimka, prieskum

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey, history
sk_SK: formuláre, log, chyba, email, mysql, výnimka, prieskum, história

en: forms, questions, response, data
sk_SK: formuláre, otázky, odpoveď, údaje

en: groove
sk_SK: ryhovaná

en: group set
sk_SK: nastaviť skupinu

en: high
sk_SK: vysoká

en: hits, pageviews, visitors, activity
sk_SK: hity, zobrazenie stránok, návštevníci, aktivity

en: iFrame - Works in more devices
sk_SK: iFrame - funguje na viac zariadeniach

en: iPhone Thumbnail
sk_SK: iPhone miniatúra

en: iPhone home screen icons should be 57x57 and be in the .png format.
sk_SK: iPhone ikony na domovskej obrazovke by mala byť 57x57 a musia byť vo formáte .png.

en: iPhone icon removed successfully.
sk_SK: Ikona pre iPhone bola úspešne zmazaná.

en: iPhone icon updated successfully.
sk_SK: Ikona pre iPhone bola úspešne aktualizovaná.

en: in
sk_SK: v

en: in alphabetical order
sk_SK: v abecednom poradí

en: in alphabetical order.
sk_SK: v abecednom poradí

en: in reverse alphabetical order
sk_SK: v obrátenom abecednom poradí

en: in reverse alphabetical order.
sk_SK: v obrátenom abecednom poradí

en: in reverse sitemap order.
sk_SK: v obrátenom poradí ako na mape webu

en: in their sitemap order
sk_SK: v poradí podľa mapy webu

en: in their sitemap order.
sk_SK: podľa poradia na mape webu

en: index search, reindex search, build sitemap, sitemap.xml, clear old versions, page versions, remove old
sk_SK: index vyhľadávanie, reindex vyhľadávania, vybudovať sitemap, sitemap.xml, vyčistiť starú verziu, verzie stránok, odstrániť staré

en: inset
sk_SK: jamkovaná

en: interface, quick nav, dashboard background, background image
sk_SK: rozhranie, rýchla navigácia, pozadie administrácie, obrázok pozadia

en: leave blank to hide
sk_SK: prázdne skryť

en: levels
sk_SK: úrovne

en: lock site, under construction, hide, hidden
sk_SK: uzamknúť sieť, vo výstavbe, skryť, skrytý

en: logo, favicon, iphone, icon, bookmark
sk_SK: logo, favicon, iphone, ikona, záložka

en: low
sk_SK: nízka

en: max
sk_SK: maximálny

en: medium
sk_SK: stredná

en: member profile, member page, community, forums, social, avatar
sk_SK: profil člena, členská stránka, spoločenstvo, fóra, sociálny

en: minutes
sk_SK: minút

en: months
sk_SK: mesiacov

en: new blog, write blog, blogging
sk_SK: nový blog, napísať blog, blogovanie

en: new file set
sk_SK: nová sada súborov

en: new theme, theme, active theme, change theme, template, css
sk_SK: nová téma, téma, aktívna téma, zmeniť tému, šablóna, css

en: new user group, new group, group, create
sk_SK: nová užívateľská skupina, nová skupina, skupina, vytvoriť

en: new user, create
sk_SK: nový užívateľ, vytvoriť

en: none
sk_SK: žiadna

en: of
sk_SK: z

en: on
sk_SK: na

en: once a certain amount of time has passed
sk_SK: po určitej dobe prešiel

en: outset
sk_SK: kopčeková

en: overrides, system info, debug, support, help
sk_SK: prepísať, systémové informácie, ladenie, podpora, pomoc

en: page
sk_SK: stránka

en: page attributes, custom
sk_SK: stránka atribútov, vlastná

en: page type defaults, global block, global area, starter, template
sk_SK: predvolený typ stránky, globálny blok, globálna oblasť, štartér, šablóna

en: page types
sk_SK: stránkové typy

en: pages of type
sk_SK: stránky typu

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias
sk_SK: stránky, pridať stránku, vymazať stránku, kopírovať, premiestniť, alias

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias, bulk
sk_SK: stránky, pridať stránku, vymazať stránku, kopírovať, premiestniť, alias, bulk

en: pretty, slug
sk_SK: pekný, slug

en: profile, login, redirect, specific, dashboard, administrators
sk_SK: profil, prihlásenie, presmerovať, špecifický, palubná doska, administrátori

en: questions, quiz, response
sk_SK: otázky, test, odpoveď

en: remove
sk_SK: zmazať

en: ridge
sk_SK: hrebeňová

en: seconds
sk_SK: sekúnd

en: security, actions, administrator, admin, package, marketplace, search
sk_SK: bezpečnosť, činnosti, administrátor, admin, balíček, marketplace, vyhľadávanie

en: security, alternate storage, hide files
sk_SK: bezpečnosť, alternatívne uložené, skryť súbory

en: security, files, media, extension, manager, upload
sk_SK: bezpečnosť, súbory, média, rozsah, manažér, nahrať

en: security, lock ip, lock out, block ip, address, restrict, access
sk_SK: bezpečnosť, uzamknúť ip, zablokovať, blokovať ip, adresa, obmedziť, prístup

en: security, registration
sk_SK: bezpečnosť, registrácia

en: signup, new user, community
sk_SK: prihlasiť sa, nový užívateľ, spoločenstvo

en: single, page, custom, application
sk_SK: jeden, stránka, zákazníci, aplikácia

en: smtp, mail settings
sk_SK: smtp, nastavenia mailu

en: solid
sk_SK: plná

en: stack
sk_SK: sada

en: stacks, reusable content, scrapbook, copy, paste, paste block, copy block, site name, logo
sk_SK: sady, opakovaný obsah, zapisník, kopírovanie, prilepenie, prilepenie bloku, kopírovnaie bloku, názov stránky, logo

en: survey results
sk_SK: výsledky ankety

en: the %s block named <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> Area.
sk_SK: Blok %s s názvom <strong>%s</strong> v oblasti <strong>%s</strong>.

en: theme
sk_SK: téma

en: timezone, profile, locale
sk_SK: časová zóna, profil,lokalita

en: tinymce, content block, fonts, editor, content, overlay
sk_SK: tinymce, obsah blogu, druhy písma, obsah, prekladanie

en: to
sk_SK: do

en: traffic, statistics, google analytics, quant, pageviews, hits
sk_SK: obchod, štatistiky, google analytics, quant, zobrazovanie stránky, hity

en: translate, translation, internationalization, multilingual
sk_SK: prekladať, preklad, medzinárodnosť, viacjazyčný

en: turn off statistics, tracking, statistics, pageviews, hits
sk_SK: vypnutie štatistík, sledovanie, štatistiky, zobrazovanie stránky, hity

en: update, upgrade
sk_SK: aktualizovať, zvýšiť úroveň

en: upgrade, new version, update
sk_SK: zvýšiť úroveň, nová verzia, aktualizovať

en: user attributes, user data, gather data, registration data
sk_SK: užívateľské atribúty, užívateľské údaje, zhromažďovať údaje, registrácia údajov

en: user, group, people, permissions, access, expire
sk_SK: užívateľ, skupina, ľudia, oprávnenia, prístup, uplynutie

en: users, groups, people, find, delete user, remove user, change password, password
sk_SK: užívatelia, skupiny, ľudia, nájsť, vymazať užívateľa, odstrániť užívateľa, zmeniť heslo, heslo

en: vanity, pretty url, seo, pageview, view
sk_SK: vanity, pekná url, seo, zobrazenia stránk, zobrazenia

en: warning
sk_SK: upozornenie

en: was moved beneath
sk_SK: Bolo presunuté dole

en: was successfully aliased beneath
sk_SK: bolo úspešne zaliasované dole

en: was successfully copied beneath
sk_SK: Bolo úspešne skopírované dole

en: website name, title
sk_SK: názov webovej stránky, názov

en: weeks
sk_SK: týždňov

en: with the earliest first
sk_SK: od najstaršej

en: with the earliest first.
sk_SK: najskôr najstaršie

en: with the most recent first
sk_SK: od najnovšej

en: with the most recent first.
sk_SK: najskôr najnovšie
