concrete5 - en to sl_SI translation catalogue (3086 entries)

en: 
    
    Dear %s,
    
    You have requested a new password for the site %s 
    
    Your username is: %s
    
    You may change your password at the following address:
    
    %s
    
    Thanks for browsing the site!
sl_SI: 
    
    Spoštovani %s,
    
    Zahtevali ste novo geslo za spletno mesto %s 
    
    Vaše uporabniško ime je: %s
    
    Vaše geslo lahko spremenite na naslednjem naslovu:
    
    %s
    
    Hvala za brskanje po naši spletni strani!

en: 
    
    Someone has attempted to send you spam through your website. Details below:
    
    %s
sl_SI: 
    
    Nekdo vam je poskušal poslati neželeno pošto preko vaše spletne strani. Podrobnosti so spodaj:
    
    %s

en: 
    
    You must click the following URL in order to activate your account for %s:
    
    %s 
    
    Thanks for your interest in %s
sl_SI: 
    
    Za aktivacijo vašega računa za: %s kliknite na naslednji URL
    
    %s 
    
    Hvala za zanimanje za %s

en: 
    There has been a submission of the form %s through your concrete5 website.
    
    %s
    
    To view all of this form's submissions, visit %s
sl_SI: 
    Concrete5 spletna stran vam je poslala obrazec %s.
    
    %s
    
    Za ogled vseh poslanih obrazcev obiščite %s

en: 
    There is a new reply on a guestbook in your concrete5 website.
    
    %s
    
    To view this guestbook, visit: 
    %s
sl_SI: 
    V knjigi gostov imate na spletni strani concrete5 nov odziv.
    
    %s
    
    Za ogled te knjige gostov obiščite: 
    %s

en:  # Per Page
sl_SI: št. na stran

en:  No Meta Description
sl_SI: Brez meta opisov

en:  No Meta Keywords
sl_SI: Brez meta ključnih besed

en:  On - email validation
sl_SI: Vključeno - preverjanje e-pošte

en:  is not a valid URL.
sl_SI:  ni veljaven URL.

en:  minutes.
sl_SI:  minut.

en:  on
sl_SI:  na

en:  with the comments "%s"
sl_SI: s komentarjem "%s"

en: "%s" has been marked for deletion. View the page here: %s.
sl_SI: "%s" je bila označena za brisanje. Oglejste si stran tule: %s.

en: "%s" has pending changes and needs to be approved. View the page here: %s.
sl_SI: "%s" je v čakalni vrsti in čaka na potrditev. Oglejte si stran tule: %s.

en: "%s" has pending permission changes. View the page here: %s.
sl_SI: "%s"  ima čakajoče spremembe dovoljenj. Tule si oglejte stran: %s.

en: "%s" has pending permission inheritance. View the page here: %s.
sl_SI: "%s" ima čakajoče dovoljenje dedovanja. Tule si oglejte stran: %s.

en: "%s" has pending sub-page permission inhiterance changes. View the page here: %s.
sl_SI: "%s" ima čakajoče dovoljenje dedovanja podstrani. Tule si oglejte stran: %s.

en: "%s" is pending a move to beneath "%s". Source Page: %s. Target Page: %s.
sl_SI: "%s" čaka na premik spodaj "%s". Izvorna stran: %s. Ciljna stran: %s.

en: # Children
sl_SI: št. podstrani

en: # Logins
sl_SI: Št. prijav

en: # Per Page
sl_SI: št. na stran

en: # items to display
sl_SI: št. objav za prikaz

en: # of Months to display
sl_SI: Prikaz za # mesecev

en: %1$d versions deleted from %2$d page (%3$s) | %1$d versions deleted from %2$d pages (%3$s)
sl_SI[0]: %1$d verzij zbrisano z %2$d strani (%3$s)
sl_SI[1]: %1$d verzij zbrisano z %2$d strani (%3$s)
sl_SI[2]: %1$d verzij zbrisano s %2$d strani (%3$s)
sl_SI[3]: %1$d verzij zbrisano s %2$d strani (%3$s)

en: %1$s file saved (%2$d pages).
sl_SI: %1$s datoteka shranjena (%2$d strani).

en: %d Vote | %d Votes
sl_SI[0]: %d glas
sl_SI[1]: %d glasova
sl_SI[2]: %d glasovi
sl_SI[3]: %d glasov

en: %d day | %d days
sl_SI[0]: %d dan
sl_SI[1]: %d dneva
sl_SI[2]: %d dnevi
sl_SI[3]: %d dni

en: %d file uploaded successfully. | %d files uploaded successfully.
sl_SI[0]: %d datoteka uspešno naložena.
sl_SI[1]: %d datoteki uspešno naloženi.
sl_SI[2]: %d datoteke uspešno naložene.
sl_SI[3]: %d datotek uspešno naloženih.

en: %d hour | %d hours
sl_SI[0]: %d ura
sl_SI[1]: %d uri
sl_SI[2]: %d ure
sl_SI[3]: %d ur

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d element
sl_SI[1]: %d elementa
sl_SI[2]: %d elementi
sl_SI[3]: %d elementov

en: %d minute | %d minutes
sl_SI[0]: %d minuta
sl_SI[1]: %d minuti
sl_SI[2]: %d minute
sl_SI[3]: %d minut

en: %d page | %d pages
sl_SI[0]: %d stran
sl_SI[1]: %d strani
sl_SI[2]: %d strani
sl_SI[3]: %d strani

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
sl_SI[0]: %d stran zbrisana.
sl_SI[1]: %d strani zbrisani.
sl_SI[2]: %d strani zbrisane.
sl_SI[3]: %d strani zbrisanih.

en: %d page required reindexing. | %d pages required reindexing.
sl_SI[0]: %d stran je zahtavala reindeksacijo.
sl_SI[1]: %d strani sta zahtavali reindeksacijo.
sl_SI[2]: %d strani so zahtavale reindeksacijo.
sl_SI[3]: %d strani je zahtavalo reindeksacijo.

en: %d review | %d reviews
sl_SI[0]: %d ocena
sl_SI[1]: %d oceni
sl_SI[2]: %d ocene
sl_SI[3]: %d ocen

en: %d second | %d seconds
sl_SI[0]: %d sekunda
sl_SI[1]: %d sekundi
sl_SI[2]: %d sekunde
sl_SI[3]: %d sekund

en: %s File Properties
sl_SI: Lastnosti datoteke %s

en: %s Form Submission
sl_SI: %s oddaja obrazca

en: %s Submitted by <strong>%s</strong> on %s.
sl_SI: %s poslano od <strong>%s</strong> dne %s.

en: %s Timed Permissions Found
sl_SI: Najdenih je bilo %s časovnih dovoljenj

en: %s byte | %s bytes
sl_SI[0]: %s byte
sl_SI[1]: %s byte-a
sl_SI[2]: %s byte-i
sl_SI[3]: %s byte-ov

en: %s can fully clear you website of all existing content and install its own custom content in its place. If you're installing a theme for the first time you may want to do this. Clear all site content?
sl_SI: %s lahko popolnoma pobriše spletno stran obstoječe vsebine in na njihovo mesto namesti svojo vsebino po meri. Mogoče to želte, če prvič nameščate temo. Pobriši vso vsebino strani?

[ctx: %s is a block type name]
en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

[ctx: %s is a block type name]
en: Edit %s
sl_SI: Urejanje %s

en: %s is currently editing this page.
sl_SI: Stran trenutno ureja %s.

en: %s minutes
sl_SI: %s minut

en: %s more to display. <a href="%s">View All</a>
sl_SI: %s še na ogled. <a href="%s">Poglej vse</a>

en: %s not found. Please check that the block controller file contains the correct class name.
sl_SI: Ne najdem %s. Preverite, da ima kontrolna datoteka bloka pravilno ime razreda.

en: %s's Personal Scrapbook
sl_SI: Osebna beležnica %s

en: %s: Basic Details
sl_SI: %s: osnovne podrobnosti

en: &laquo; Return to Scrapbook List
sl_SI: &laquo; Nazaj na seznam beležnic

en: &lt; Back to %s
sl_SI: &lt; Nazaj na %s

en: &lt; Back to Home
sl_SI: &lt; Nazaj domov

en: (<strong>Note</strong>: You must create the "is_featured" page attribute first.)
sl_SI: (<strong>Opomba</strong>: Najprej morate strani določiti lastnost "is_featured".)

en: (All page instances will also be removed)
sl_SI: (Vse instance strani bodo prav tako odstranjene)

en: (Deleted Group)
sl_SI: (zbrisana skupina)

en: (Deleted User)
sl_SI: (zbrisan uporabnik)

en: (Leave these fields blank to keep the same password)
sl_SI: (Pustite ta polja prazna za ohranitev gesla)

en: (No Description)
sl_SI: (brez opisa)

en: (No Name)
sl_SI: (brez imena)

en: (No Subject)
sl_SI: (Ni zadeve)

en: (Not Applicable)
sl_SI: (Ni na voljo)

en: (Note: files within the set will not be removed.)
sl_SI: (Opomba: datoteke znostraj nabora ne bodo odstranjene.)

en: (Pulling icons from file set "%s". Icons will be displayed at %s x %s.)
sl_SI: (Ikone so iz nabora datotek "%s". Prikazane bodo v velikosti %s x %s.)

en: (Seperate multiple emails with a comma)
sl_SI: (Več E-poštnih naslovov loči z vejico)

en: (To add your own page type icons, create a file set named "%s" and add files to that set)
sl_SI: (Za dodajanje svojih ikon za tipe strani, ustvarite nabor datotek z imenom "%s" in dodajte datoteke v ta nabor)

en: (Untitled Page)
sl_SI: (Stran brez naslova)

en: (User ID: %s)
sl_SI: (uporabniški ID: %s)

en: * Scroll right to view full results
sl_SI: * pomaknite se desno za ogled vseh rezultatov

en: * required field
sl_SI: * zahtevano polje

en: ** All
sl_SI: ** Vse

en: ** Custom (No Preset)
sl_SI: ** Po meri (brez prednastavitev)

en: ** Default
sl_SI: **Privzeto

en: ** Multiple Settings
sl_SI: **Več nastavitev

en: ** None
sl_SI: **Ničesar

en: ** None (Exit Saved Search)
sl_SI: ** Nič (Zapusti shranjeno iskanje)

en: ** None Activated
sl_SI: ** Nič aktiviranega

en: ** Options
sl_SI: ** Možnosti

en: ** Same as website (default)
sl_SI: ** Isto kot spletna stran (Privzeto)

en: ** Select a saved search.
sl_SI: ** Izberite shranjeno iskanje.

en: *** DO NOT REPLY TO THE MESSAGE BELOW. ***
sl_SI: *** NE ODGOVARJAJTE NA SPODNJE SPOROČILO. ***

en: --- Reply ABOVE. Do not alter this line --- [
sl_SI: ---Odziv ZGORAJ. Ne spreminjaj te vrstice --- [

en: -------------------- Original Message --------------------
sl_SI: -------------------- Originalno sporočilo --------------------

en: /\-\-\- Reply ABOVE\. Do not alter this line \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i
sl_SI: /\-\-\- Odziv ZGORAJ\. Ne spreminjajte te vrstice \-\-\- \[(.*)\] \-\-\-/i

en: 1 Timed Permission Found
sl_SI: Najedeno je bilo 1 časovno dovoljenje

en: <a href="%s">%s</a> has been marked for deletion.
sl_SI: <a href="%s">%s</a> je bila označena za brisanje.

en: <a href="%s">%s</a> has pending sub-page permission inhiterance changes.
sl_SI: <a href="%s">%s</a> ima čakajoče spremembe na dedovanje dovoljenj podstrani.

en: <a href="%s">%s</a> is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
sl_SI: <a href="%s">%s</a> čaka na premik spodaj <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: <a href="%s">%s</a> submitted for Permission Changes.
sl_SI: <a href="%s">%s</a> je bila oddana za spremembo dovoljenj.

en: <a href="%s">%s</a> submitted to change permission inheritance to %s.
sl_SI: <a href="%s">%s</a> je bila oddana za spremembo dovoljenj dedovanja za %s.

en: <a href="%s">Click here</a> if you would like to re-run this script.
sl_SI: <a href="%s">Kliknite tu</a>, če želite ponovno zagnati opravilo.

en: <a href="%s">Install</a> or <a href="%s">update</a> packages.
sl_SI: <a href="%s">Namesti</a> ali <a href="%s">posodobi</a> pakete.

en: <a href="%s">Install</a>, <a href="%s">update</a> or download more <a href="%s">themes</a> and <a href="%s">add-ons</a>.
sl_SI: <a href="%s">Namesti</a>, <a href="%s">posodobi</a> ali naloži več <a href="%s">tem</a> in <a href="%s">dodatkov</a>.

en: <p>Retrieving information from the concrete5 Marketplace.</p>
sl_SI: <p>Nalagam podatke s concrete5 tržnice.</p>

en: <p>You are now logged out of concrete5 Marketplace.</p>
sl_SI: <p>Uspešno ste se odjavili s concrete5 tržnice.</p>

en: <p>You have successfully logged into the concrete5 Marketplace.</p>
sl_SI: <p>Uspešno ste se prijavili na concrete5 tržnico.</p>

en: <p>You must be logged into the concrete5 Marketplace to install add-ons and themes.  Please log in.</p>
sl_SI: <p>Za namestitev dodatkov in tem morate biti prijavljeni na concrete5 tržnico. Prijavite se.</p>

en: <p>You package could not be installed.  An unknown error occured.</p>
sl_SI: <p>Vaš paket ne more biti nameščen. Prišlo je do neznane napake.</p>

en: <p>Your package will now be downloaded and installed.</p>
sl_SI: <p>Vaš paket se bo sedaj prenesel in namestil.</p>

en: <strong>%s Block</strong> in <strong>%s</strong> Area.
sl_SI: <strong>%s blok</strong> v <strong>%s</strong> področju.

en: <strong>%s</strong>, sent by %s on %s
sl_SI: <strong>%s</strong>, poslal %s dne %s

en: <strong>Note:</strong> Once enabled, advanced permissions cannot be turned off.
sl_SI: <strong>Opomba:</strong> po vklopu naprednih dovoljenj, se le-teh ne da več izklopiti.

en: <strong>Note</strong>: Scrapbooks are preserved for backward compatibility, but you really should be using <a href="%s">stacks</a> instead.
sl_SI: <strong>Opomba</strong>: Beležnice so tu zaradi kompatibilnosti s prejšnjimi verzijami. Prosimo, da namesto njih uporabljate <a href="%s">sklade</a>.

en: <strong>Request Saved.</strong> You must complete the workflow before this change is active.
sl_SI: <strong>Zahteva shranjena.</strong> Da se bodo spremembe aktivirale, morate zaključiti s potekom dela.

en: A collapsible date based navigation tree
sl_SI: Odpirajoče drevo za krmarjenje na osnovi datumov

en: A database error occurred while processing this request.
sl_SI: Pri obdelavi te zahteve je prišlo do napake v podatkovni bazi.

en: A great starting point for an attractive website with a blog.
sl_SI: Primerno izhodišče za atraktivno spletno stran z blogom.

en: A group named "%s" already exists
sl_SI: Skupina z imenom "%s" že obstaja

en: A message has been sent to you by %s through your profile on %s
sl_SI: Sporočilo vam je bilo poslano od %s preko vašega profila na %s

en: A new user has registered on your website.
sl_SI: Na vaši strani se je registriral nov uporabnik.

en: A new user has registered on your website. This account must be approved before it is active and may login.
sl_SI: Na vaši spletni strani se je registriral nov uporabnik. Ta račun mora biti odobren preden se aktivira in se uporabnik lahko prijavi.

en: A new version of concrete5 is now available.
sl_SI: Na voljo je nova verzija concrete5.

en: A password may not contain ", ', >, <, or any spaces.
sl_SI: Geslo ne sme vsebovati ", ', >, <, ali presledkov.

en: A password must be between %s and %s characters
sl_SI: Geslo mora imeti med %s in %s znaki.

en: A username and password are required.
sl_SI: Zahtevana sta uporabniško ime in geslo.

en: A username cannot be more than %s characters long.
sl_SI: Uporabniško ime ne more biti daljše od %s črk.

en: A username may only contain letters numbers, dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le črke, števila, pike (ne  na začetku ali koncu) in podčrte (ne na začetku ali koncu).

en: A username may only contain letters or numbers.
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le črke in številke.

en: A username may only contain letters, numbers and spaces.
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le črke, številke in presledke.

en: A username may only contain letters, numbers, spaces, dots (not at the beginning/end), underscores (not at the beginning/end).
sl_SI: Uporabniško ime lahko vsebuje le črke, števila, presledke, pike (ne  na začetku ali koncu) in podčrte (ne na začetku ali koncu).

en: A username must be at least %s characters long.
sl_SI: Uporabniško ime biti dolgo najmanj %s znakov.

en: AJAX Error.
sl_SI: Napaka AJAX.

en: About
sl_SI: O

en: Access
sl_SI: Dostop

en: Access & Permissions
sl_SI: Dostop in dovoljenja

en: Access Denied
sl_SI: Dostop zavrnjen

en: Access Denied.
sl_SI: Dostop je zavrnjen.

en: Access Group Search
sl_SI: Dostop do iskanja skupin

en: Access Sitemap and Page Search
sl_SI: Dostop do spletnega mesta in Iskanje strani

en: Access User Search
sl_SI: Dostop do iskanja uporabnikov

en: Access to block denied
sl_SI: Dostop do bloka je zavrnjen

en: Account created on %s. Last logged in from IP: %s.
sl_SI: Račun je bil ustvarjen dne %s. Zadnja prijava z IP: %s.

en: Accounts expire after
sl_SI: Račun preneha po

en: Action to take
sl_SI: Potrebna akcija

en: Actions
sl_SI: Akcije

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Activate User
sl_SI: Aktiviraj uporabnika

en: Activate Users
sl_SI: Aktivacija uporabnikov

en: Activated Users
sl_SI: Aktivirani uporabniki

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active Captcha
sl_SI: Aktivnost Captcha

en: Active Library
sl_SI: Aktivna knjižnica

en: Active Users
sl_SI: Aktivni uporabniki

en: Actual Height
sl_SI: Dejanska višina

en: Actual Width
sl_SI: Dejanska Širina

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

en: Add Access Entity
sl_SI: Dodaj dostopne vsebine

en: Add Another Option
sl_SI: Dodaj drugo možnost

en: Add Attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Add Attributes to Set
sl_SI: Dodajanje atributov v nabor

en: Add Block
sl_SI: Dodaj blok

en: Add Block to Scrapbook
sl_SI: Dodaj blok na beležnico

en: Add External Link
sl_SI: Dodajanje zunanje povezave

en: Add File
sl_SI: Dodaj datoteko

en: Add File Set
sl_SI: Dodajte nabor datotek

en: Add Files
sl_SI: Dodaj datoteke

en: Add From Remote URL
sl_SI: Dodajanje iz oddaljenega URL

en: Add Functionality
sl_SI: Dodaj funkcionalnost

en: Add Group
sl_SI: Dodaj skupino

en: Add Group Combination
sl_SI: Dodaj skupinsko kombinacijo

en: Add Group Set
sl_SI: Dodaj nabor skupin

en: Add Groups
sl_SI: Dodajanje skupin

en: Add Image
sl_SI: Dodaj sliko

en: Add Incoming
sl_SI: Dodajanje dospelega

en: Add Job Set
sl_SI: Dodajanje sklopa opravil

en: Add Layout
sl_SI: Dodajanje postavitve

en: Add Page
sl_SI: Dodaj stran

en: Add Page Type
sl_SI: Dodajte tip strani

en: Add Path
sl_SI: Doddaj pot

en: Add Question
sl_SI: Dodaj vprašanje

en: Add Remote Files
sl_SI: Dodajanje oddaljenih datotek

en: Add Set
sl_SI: Dodaj nabor

en: Add Single Page
sl_SI: Dodaj samostojno stran

en: Add Stack
sl_SI: Dodaj sklad

en: Add Theme
sl_SI: Dodaj temo

en: Add To %s
sl_SI: Dodaj k %s

en: Add To Existing Permissions
sl_SI: Dodajanje k obstoječim dovoljenjem

en: Add To Sitewide %s
sl_SI: Dodaj na stran %s

en: Add User
sl_SI: Dodaj uporabnika

en: Add Workflow
sl_SI: Dodajanje poteka dela

en: Add Your CSS
sl_SI: Dodajte vaš CSS

en: Add a Global Scrapbook
sl_SI: Dodaj splošno beležnico

en: Add a New Question
sl_SI: Dodaj novo Vprašanje

en: Add a Page Type
sl_SI: Dodajte tip strani

en: Add a Sub-Page
sl_SI: Dodajanje podstrani

en: Add a Template
sl_SI: Dodajte predlogo

en: Add a search box to your site.
sl_SI: Dodajte iskalni gumb na vašo stran.

en: Add and manage people.
sl_SI: Dodaj in upravljaj ljudi.

en: Add and manage the user accounts and groups on your website.
sl_SI: Dodajanje in upravljanje uporabniških računov in skupin na spletni strani.

en: Add any HTML or Javascript code you need for analytics tracking to every page of your site, and pick whether it will go in pages' header or footer. This is where you would input code from Google Analytics, for example.
sl_SI: Dodajte HTML ali JavaScript kodo, ki jo rabote za analizo sledenja vsaki strani na vašem spletnem mestu ter določite ali naj gre v glavo ali nogo strani. To je mesto, kamor boste npr. vstavili kodo od Google Analytics.

en: Add custom block types, refresh the database tables of installed blocks, and uninstall blocks types from here.
sl_SI: Tu lahko dodate tip bloka po meri, osvežite tabele nameščenih blokov v podatkovni bazi in odstranite tipe blokov.

en: Add from Incoming Directory
sl_SI: Dodajanje iz dospele mape

en: Add from Remote URL
sl_SI: Dodajanje z oddaljenega URL

en: Add individual images selected from the File Manager, or choose an existing file set. Playback options allow you to display images in order or randomly. concrete5 will render the images as an animated slideshow.
sl_SI: Dodajte posamezne slike označene v upravitelju datotek, ali izberite obstoječ nabor datotek. Možnosti predvajanja vam omogočajo prikaz slik v zaporedju ali naključno. concrete5 bo slike prikazal kot animirano diaprojekcijo.

en: Add option
sl_SI: Dodaj možnost

en: Add page types to your site.
sl_SI: Dodajanje tipov strani na spletno stran.

en: Add questions and specify whether or not unregistered users will be allowed to submit responses. Enter each response as its own option under Add Option. Results can be viewed by visiting Dashboard > Reports > Surveys.
sl_SI: Dodajte vprašanja in določite, če bodo neregistrirani uporabniki lahko pošiljali odzive ali ne. vnesite vsak odziv kot svojo možnost pod Dodaj možnost. Rezultate si lahko ogledate na Kontrolnik > Poročila > Ankete.

en: Add text content and stylize it using the WYSIWYG editor toolbar. Create links to pages, files and other site assets by using the upper concrete5 toolbar.
sl_SI: Vnesite vsebino besedila in jo oblikujte v urejevalniku. Naredite povezave do strani, datotek in drugih elementov strani z uporabo zgornje orodjarne concrete5.

en: Add the entire stack to this page.
sl_SI: Tej strani dodaj cel sklad.

en: Add the users below to Group(s)
sl_SI: Dodajte uporabnike spodaj v skupine

en: Add to Favorites
sl_SI: Dodaj k priljubljenim

en: Add to Group
sl_SI: Dodaj skupini

en: Add to My Friends
sl_SI: Dodaj k mojim prijateljem

en: Add to New Set
sl_SI: Dodaj v nov nabor

en: Add uploaded files to a set?
sl_SI: Dodaj naložene datoteke naboru?

en: Add, search, replace and modify the files for your website.
sl_SI: Dodajte, iščite, zamenjajte in spremenite datoteke na vaši strani.

en: Add-On Updates
sl_SI: Nadgradnje za dodatke

en: Add-On updates are available!
sl_SI: na voljo so posodobitve dodatkov!

en: Add-Ons
sl_SI: Dodatki

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Added Between
sl_SI: Dodan med

en: Added On
sl_SI: Dodano dne

en: Added by <strong>%s</strong> on %s
sl_SI: Dodal <strong>%s</strong> dne %s

en: Added to Page
sl_SI: Dodan na stran

en: Adding admin user.
sl_SI: Dodajam admin uporabnika.

en: Adding block types.
sl_SI: Dodajam tipe blokov.

en: Adding pages and content.
sl_SI: Dodajam strani in vsebino.

en: Adding themes.
sl_SI: Dodajam teme.

en: Additional Attributes
sl_SI: Dodatni atributi

en: Additional CSS
sl_SI: Dodaten CSS

en: Additional Filters
sl_SI: Dodatni filtri

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address 1
sl_SI: Naslov 1

en: Address 2
sl_SI: Naslov 2

en: Address Options
sl_SI: Možnosti naslova

en: Adds blog-style comments (a guestbook) to your page.
sl_SI: Doda blog-ovske komentarje (knjiga gostov) na vašo stran.

en: Adds images and onstates from the library to pages.
sl_SI: Doda slike in ostalo iz knjižnice na strani.

en: Administrator Information
sl_SI: Informacije o administratorju

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced Permissions
sl_SI: Napredna dovoljenja

en: Advanced Search
sl_SI: napredno iskanje

en: Advanced permissions are turned off. Enable them below.
sl_SI: Napredna dovoljenja so izklopljena. Vklopite jih spodaj.

en: Advanced permissions are turned on.
sl_SI: Napredna dovoljenja so vklopljena.

en: Advanced permissions enabled.
sl_SI: Napredna dovoljenja so omogočena.

en: Advanced settings for web developers.
sl_SI: Napredne nastavitve za spletne razvijalce.

en: Alias
sl_SI: Vzdevek

en: Alias original to Scrapbook
sl_SI: Vzdevek izviren za beležnico

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: All
sl_SI: Vse

en: All Attributes
sl_SI: Vsi atributi

en: All Available Countries
sl_SI: Vse države na voljo

en: All Block Types
sl_SI: Vsi tipi blokov

en: All Day
sl_SI: Ves dan

en: All File Types
sl_SI: Vsi tipi datotek

en: All Files
sl_SI: Vse datoteke

en: All Groups
sl_SI: Vse skupine

en: All Items
sl_SI: Vsi elementi

en: All Levels
sl_SI: Vse nivoje

en: All Page Types
sl_SI: Vsi tipi strani

en: All Themes
sl_SI: Vse teme

en: All blocks currently installed on your site are listed here. Custom blocks that you've developed will appear under Awaiting Installation' until you install them. Click any block to find information about usage and refreshing a block's database tables.
sl_SI: Vsi trenutno nameščeni bloki na vaši spletni strani so navedeni tu. Bloki po meri, ki ste jih vi razvili se pojavijo pod Čakajoč na namestitev, dokler jih ne namestite. Kliknite na katerikoli blok za ogled uporabe in osvežitev tabel v podatkovni bazi.

en: All documents and images.
sl_SI: Vsi dokumenti in slike.

en: All pages have been processed, starting from beginning on next run.
sl_SI: Vse strani se obdelujejo od začetka z naslednjim zagonom.

en: All rights reserved.
sl_SI: Vse pravice pridržane.

en: All running jobs have been reset.
sl_SI: Vsa tekoča opravila so bila ponastavljena.

en: All versions of a file will be moved to the selected location.
sl_SI: vse verzije datoteke bodo premaknjene na izbrano lokacijo.

en: Allow External Links
sl_SI: Dovoli zunanje povezave

en: Allow multiple options to be chosen.
sl_SI: Dovoli izbiro več možnosti

en: Allow users to add to this list.
sl_SI: Dovoli uporabnikom dodajati na ta seznam.

en: Allow visitors to signup as site members?
sl_SI: Dovoli uporabnikom prijavo na spletno stran?

en: Allow your users to specify their time zone. This setting is editable in the user profile and in the dashboard users section.
sl_SI: Dovolite uporabnikom spreminjanje njihovega časovnega pasu. Te nastavitve se lahko urejajo v profilu uporabnika in v uporabniškem delu Kontrolnika.

en: Allowed File Types
sl_SI: Dovoljeni tipi datotek

en: Allowed file types saved.
sl_SI: Dovoljeni tipi datotek so shranjeni.

en: Alphabetical
sl_SI: Abecedno

en: Already Installed
sl_SI: Že nameščeno

en: Already Started.
sl_SI: Je že začel.

en: Alt Text/Caption
sl_SI: Nadomestno besedilo/napis

en: Alternate Storage Directory
sl_SI: Alternativne mape

en: Always publish below a certain page.
sl_SI: Vedno objavite pod določeno stranjo.

en: An Error occured while saving the comment
sl_SI: Pri shranjevanju komentarja je prišlo do napake

en: An Unexpected Error occurred while upgrading: %s
sl_SI: Med nadgradnjo je prišlo do nepričakovane napake: %s

en: An attribute with the handle %s already exists.
sl_SI: Atribut z oznako %s že obstaja.

en: An email address and password are required.
sl_SI: Zahtevana sta e-poštni naslov in geslo.

en: An email containing instructions on resetting your password has been sent to your account address.
sl_SI: E-pošta z navodili za ponastavitev gesla je bila poslana na naslov v vašem računu.

en: An email has been sent to your email address. Click on the URL contained in the email to validate your email address.
sl_SI: Na vaš e-poštni naslov je bilo poslano sporočilo. Kliknite na povezavo v sporočilu za preverjanje vašega e-poštnega naslova.

en: An error occured while attempting to determine file permissions.
sl_SI: Med poskušanjem določitve datotečnih pravic je prišlo do napake.

en: An error occurred while attempting the copy operation.
sl_SI: Pri poskusu kopiranja je prišlo do napake.

en: An error occurred while downloading the package.
sl_SI: Pri nalaganju paketa je prišlo do napake.

en: An error occurred while processing this request.
sl_SI: Med obdelovanjem tega opravila je prišlo do napake.

en: An error occurred while trying to create the account.
sl_SI: med ustvarjanjem računa je prišlo do napake.

en: An error occurred while trying to install the package.
sl_SI: Med poskušanjem namestitve paketa je prišlo do napake.

en: An error occurred while trying to unzip the package.
sl_SI: Nastala je napaka po razširjanju paketa.

en: An unexpected error occurred when connecting your site to the marketplace.
sl_SI: Pojavila se je nepričakovana napaka pri povezavi vaše strani na tržnico.

en: An unexpected error occurred while looking for the requested file
sl_SI: Pri iskanju zahtevane datoteke je prišlo je do nepričakovane napake.

en: An unexpected error occurred.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake.

en: An unknown error occurred while uploading the file. Please check that file uploads are enabled, and that your file does not exceed the size of the post_max_size or upload_max_filesize variables.
    
    File Uploads: %s
    Max Upload File Size: %s
    Post Max Size: %s
sl_SI: Pri nalaganju datoteke je prišlo do neznane napake. Preverite, če je nalaganje datotek omogočeno in da vaša datoteka ne presega omejitev post_max_size ali upload_max_filesize.
    
    Naloženih datotek: %s
    upload_max_filesize: %s
    post_max_size: %s

en: An unspecified error has occurred.
sl_SI: Prišlo je do nedoločene napake.

en: An update is available. Click below to update to <strong>%s</strong>.
sl_SI: Na voljo je posodobitev. Kliknite spodaj za posodobitev na <strong>%s</strong>.

en: An updated version of %s is available.
sl_SI: Na voljo je posodobljena verzija %s

en: And much more!
sl_SI: In še mnogo več!

en: Anonymous
sl_SI: Anonimno

en: Another Page
sl_SI: Drugo stran

en: Answer Options
sl_SI: Možnosti odgovora

en: Answer Type
sl_SI: Tip odgovora

en: Anti-spam settings saved.
sl_SI: Nastavitve proti neželeni pošti so shranjene.

en: Antispam libraries
sl_SI: Antispam knjižnice

en: Any HTML you paste here will be inserted at either the bottom or top of every page in your website automatically.
sl_SI: HTML, ki ga boste prilepili tu bo avtomatsko vstavljen na vrh ali dno vsake strani na spletnem mestu.

en: Any attributes or block areas you have enabled to be editable in composer for this page type are available here. Add blocks to your page type's defaults. After adding the block, click it and choose the option to make it available in composer.
sl_SI: Atributi ali območja blokov, ki ste jih omogočili za urejanje v Urejevalniku za ta tip strani so na voljo tukaj. Dodajte blok med privezet vrednosti tipa strani. Po dodanem bloku, kliknite nanj in izberite možnost, da je na voljo v Urejevalniku.

en: Any email address in this box will be notified when spam is detected.
sl_SI: Ko se zazna neželena pošta, bo poslano obvestilo na vsako od e-poštnih naslovov v tem polju.

en: Any users or groups selected will be removed from the permissions on the selected pages.
sl_SI: Dovoljenja označenih uporabnikov ali skupin na označenih straneh bodo odstranjena.

en: Anyone may view the website.
sl_SI: Vsak si lahko ogleda spletno stran.

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Application
sl_SI: Aplikacija

en: Apply this theme to every page on your site?
sl_SI: Naj uporabim to temo na vsaki strani na vašem spletnem mestu?

en: Approve
sl_SI: Odobri

en: Approve Changes
sl_SI: Odobri spremembe

en: Approve Delete
sl_SI: Odobri brisanje

en: Approve Move
sl_SI: Odobri premik

en: Approve Page
sl_SI: Potrdi stran

en: Approve Version
sl_SI: Odobritev verzije

en: Approved
sl_SI: Odobreno

en: Approved Version
sl_SI: Odobrena verzija

en: Approved by %s
sl_SI: Odobreno od %s

en: Approver
sl_SI: Potrjevalec

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Are you sure you want to clear this log?
sl_SI: Ali res želite pobrisati ta dnevnik?

en: Are you sure you want to copy the following files?
sl_SI: Ali res želite kopirati naslednje datoteke?

en: Are you sure you want to delete the following file set?
sl_SI: Ali res želite pobrisati naslednji nabor datotek?

en: Are you sure you want to delete the following files?
sl_SI: Ali res želite pobrisati naslednje datoteke?

en: Are you sure you want to delete the following pages?
sl_SI: Ali res želite zbrisati naslednje strani?

en: Are you sure you want to delete this block?
sl_SI: Ste prepričani, da želite zbrisati ta blok?

en: Are you sure you want to delete this custom style preset?
sl_SI: Ali res želite pobrisati to prednastavitev sloga po meri?

en: Are you sure you want to delete this file set?
sl_SI: Ali res želite zbrisati ta nabor datotek?

en: Are you sure you want to delete this form and its form submissions?
sl_SI: Ali res želite pobrisati ta obrazec in njegove poslane podatke?

en: Are you sure you want to delete this form submission?
sl_SI: Ali res želite pobrisati oddajo tega obrazca?

en: Are you sure you want to delete this form submissions?
sl_SI: Ali res želite pobrisati oddajo tega obrazca?

en: Are you sure you want to delete this layout preset?
sl_SI: Ali res želite pobrisati te prednastavitve postavitve?

en: Are you sure you want to delete this layout section?
sl_SI: Ali res želite pobrisati ta del postavitve?

en: Are you sure you want to delete this question?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to vprašanje?

en: Are you sure you want to permanently remove this file set?
sl_SI: Ste prepričani, da želite za vedno odstraniti ta nabor datotek?

en: Are you sure you want to permanently remove this group?
sl_SI: Ali res želite za vedno odstraniti to skupino?

en: Are you sure you want to permanently remove this user?
sl_SI: Ali res želite za vedno odstraniti uporabnika?

en: Are you sure you want to permantly delete this scrapbook?
sl_SI: Ale res želite za vedno zbrisati to beležnico?

en: Are you sure you want to remove all of these custom styles?
sl_SI: Ali res želite odstraniti vse te sloge po meri?

en: Are you sure you want to remove this attribute?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti ta atribut?

en: Are you sure you want to remove this stack?
sl_SI: Ali res želite odstraniti ta sklad?

en: Are you sure you want to remove this value?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to vrednost?

en: Are you sure you want to remove this workflow?
sl_SI: Ali res želite odstraniti potek dela?

en: Are you sure you wish to delete this page?
sl_SI: Ali res želite zbrisati to stran?

en: Are you sure you wish to reset the display order of installed block types?
sl_SI: Ali res želite ponastaviti vrstni red prikaza nameščenih blokovnih tipov?

en: Are you sure you would like to activate the following users?
sl_SI: Ali res želite aktivirati naslednjega uporabnika?

en: Are you sure you would like to deactivate the following users?
sl_SI: Ali res želite deaktivirati naslednje uporabnike?

en: Are you sure you would like to delete the following users?
sl_SI: Ali res želite deaktivirati naslednje uporabnike?

en: Are you sure you would like to remove this comment?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti ta komentar?

en: Are you sure?
sl_SI: Ste prepričani?

en: Are you sure? (Note: this will not remove any files, it will simply remove the pointer to the directory, and reset any files that are set to this location.)
sl_SI: Ste prepričani? (Opomba: to ne bo odstranilo nobene datoteke, odstranilo bo le kazalec na mapo in ponastavilo vse datoteke, ki imajo nastavljeno to lokacijo.)

en: Area layouts have been disabled.
sl_SI: Območne postavitve so onemogočene.

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Footer
sl_SI: Noga blog objave

[ctx: AreaName]
en: Blog Post Header
sl_SI: Glava blog objave

[ctx: AreaName]
en: Blog Post More
sl_SI: Več blog objave

[ctx: AreaName]
en: Column 1
sl_SI: Stolpec 1

[ctx: AreaName]
en: Column 2
sl_SI: Stolpec 2

[ctx: AreaName]
en: Column 3
sl_SI: Stolpec 3

[ctx: AreaName]
en: Column 4
sl_SI: Stolpec 4

[ctx: AreaName]
en: FeaturedImage
sl_SI: Uporabljena slika

[ctx: AreaName]
en: Header
sl_SI: Glava

[ctx: AreaName]
en: Header Image
sl_SI: Slika v glavi

[ctx: AreaName]
en: HeaderImage
sl_SI: Slika v glavi

[ctx: AreaName]
en: Main
sl_SI: Glavno

[ctx: AreaName]
en: Primary
sl_SI: Primarni

[ctx: AreaName]
en: Secondary 1
sl_SI: Sekundarni 1

[ctx: AreaName]
en: Secondary 2
sl_SI: Sekundarni 2

[ctx: AreaName]
en: Secondary 3
sl_SI: Sekundarni 3

[ctx: AreaName]
en: Secondary 4
sl_SI: Sekundarni 4

[ctx: AreaName]
en: Secondary 5
sl_SI: Sekundarni 5

[ctx: AreaName]
en: Sidebar
sl_SI: Stranski stolpec

[ctx: AreaName]
en: Thumbnail Image
sl_SI: Sličice

[ctx: AreaName]
en: ThumbnailImage
sl_SI: Sličica

en: Areas
sl_SI: Območja

en: Arrows
sl_SI: Puščice

en: Ascending
sl_SI: Naraščujoče

en: Ask User For
sl_SI: Vprašaj uporabnika za

en: Assign Permissions
sl_SI: Dodeli dovoljenja

en: Assigned to <strong>%s</strong>.
sl_SI: Dodeljeno <strong>%s</strong>.

en: At the level below.
sl_SI: na za eno nižjem nivoju.

en: Attach a workflow to this permission?
sl_SI: Dodaj potek dela temu dovoljenju?

en: Attribute Categories
sl_SI: Kategorije atributov

en: Attribute Categories are used to group different types of sets.
sl_SI: Kategorije atributov se uporabljajo za združevanje različnih tipov naborov.

en: Attribute Sets
sl_SI: Nabori atributov

en: Attribute Type Associations
sl_SI: Skupine tipov atributov

en: Attribute categories
sl_SI: Kategorije atributov

en: Attribute handles may only contain letters, numbers and underscore "_" characters
sl_SI: Oznake atributov lahko vsebujejo le črke, števila in podčrto "_"

en: Attribute keys
sl_SI: Ključi atributov

en: Attribute set added.
sl_SI: Nabor atributov je dodan.

en: Attribute set deleted.
sl_SI: Nabor atributov je pobrisan.

en: Attribute set updated.
sl_SI: Nabor atributov je posodobljen.

en: Attribute sets
sl_SI: Nabori atributov

en: Attribute types
sl_SI: Tipi atributov

[ctx: AttributeKeyName]
en: Dashboard Icon
sl_SI: Ikona Kontrolnika

[ctx: AttributeKeyName]
en: Duration
sl_SI: Trajanje

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Nav
sl_SI: Izključi iz krmarjenja

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Page List
sl_SI: Izključi s seznama strani

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From Search Index
sl_SI: Izključi iz iskalnega indeksa

[ctx: AttributeKeyName]
en: Exclude From sitemap.xml
sl_SI: Izključi iz sitemap.xml

[ctx: AttributeKeyName]
en: Featured
sl_SI: Izrazito

[ctx: AttributeKeyName]
en: Header Extra Content
sl_SI: Glava Posebne vsebine

[ctx: AttributeKeyName]
en: Height
sl_SI: Višina

[ctx: AttributeKeyName]
en: I would like to receive private messages.
sl_SI: Rad bi sprejemal zasebna sporočila.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Description
sl_SI: Meta opis

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Keywords
sl_SI: Meta ključne besede

[ctx: AttributeKeyName]
en: Meta Title
sl_SI: Meta naslov

[ctx: AttributeKeyName]
en: Send me email notifications when I receive a private message.
sl_SI: Pošlji mi e-poštno obvestilo o prejemu zasebnega sporočila.

[ctx: AttributeKeyName]
en: Tags
sl_SI: Oznake

[ctx: AttributeKeyName]
en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

[ctx: AttributeKeyName]
en: Width
sl_SI: Širina

[ctx: AttributeSetName]
en: Navigation and Indexing
sl_SI: Navigacija in indeksiranje

[ctx: AttributeSetName]
en: Other
sl_SI: Drugo

[ctx: AttributeSetName]
en: Page Header
sl_SI: Glava strani

[ctx: AttributeTypeName]
en: Address
sl_SI: Naslov

[ctx: AttributeTypeName]
en: Checkbox
sl_SI: Označevalno polje

[ctx: AttributeTypeName]
en: Date/Time
sl_SI: Datum/čas

[ctx: AttributeTypeName]
en: Image/File
sl_SI: Slika/datoteka

[ctx: AttributeTypeName]
en: Number
sl_SI: Število

[ctx: AttributeTypeName]
en: Rating
sl_SI: Lestvica

[ctx: AttributeTypeName]
en: Select
sl_SI: Izberi

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text
sl_SI: Besedilo

[ctx: AttributeTypeName]
en: Text Area
sl_SI: Tekstovno področje

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Attributes &amp; Content
sl_SI: Atributi in vsebina

en: Attributes are available to pages (aka Collections), users and files. If you want to add a new attribute to any of these objects, start here.
sl_SI: Atributi so na voljo stranem (aka Collections), uporabnikom in datotekam. Če želite dodati nov atribut kateremukoli od teh objektov, začnite tu.

en: Attributes to Display in Composer
sl_SI: Atributi za prikaz v urejevalniku

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: Authentication required.
sl_SI: Zahtevana je preverjanje identitete.

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Auto-Nav
sl_SI: Avto-navigacija

en: Automate this Job
sl_SI: Avtomatiziraj to opravilo

en: Automated Jobs
sl_SI: Avtomatizirana opravila

en: Automatically
sl_SI: Avtomatsko

en: Automatically Banned IP Addresses
sl_SI: Avtomatsko zavrnjeni IP naslovi

en: Automatically install add-ons and themes with a mouse click.
sl_SI: Avtomatsko nameščanje dodatkov in tem na miškin klik.

en: Automatically remove users from this group
sl_SI: Avtomatsko odstrani uporabnike iz te skupine

en: Automatically translates your path-based concrete5 URLs so that they don't include %s.
sl_SI: Avtomatsko pretvori vaše URL na osnovi poti, tako da ne vsebujejo %s.

en: Automation Instructions
sl_SI: Navodila za avtomatizacijo

en: Available Countries
sl_SI: Države na voljo

en: Available Update
sl_SI: Posodobitve na voljo

en: Awaiting Installation
sl_SI: Čakanje na namestitev

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back to Add Functionality
sl_SI: Nazaj na dodajanje funkcionalnosti

en: Back to Block Types
sl_SI: Nazaj k blokovnim tipom

en: Back to Home
sl_SI: Nazaj domov

en: Back to List
sl_SI: Nazaj na seznam

en: Back to Mailbox
sl_SI: Nazaj v poštni predal

en: Back to Mailbox List
sl_SI: Nazaj v poštni predal

en: Back to Page Types
sl_SI: Nazaj na tipe strani

en: Back to Sitemap
sl_SI: Nazaj na Kazalo spletne strani.

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Image
sl_SI: Slika ozadja

en: Backup
sl_SI: Varnostno kopiranje

en: Backup & Restore
sl_SI: Varnostno shranjevanje in reševanje

en: Backup Database
sl_SI: Varnostna kopija podatkovne baze

en: Backup or restore your website.
sl_SI: Varnostno kopiranje in restavriranje spletne strani.

en: Backup, cleanup and update.
sl_SI: Varnostno shranjevanje, čiščenje in posodobitve

en: Ban IP For
sl_SI: Zavrzi IP za

en: Banned words list has improper permissions.
sl_SI: Spisek besed za zavračanje nima pravilnih dovoljenj.

en: Banned words list not found.
sl_SI: Ne najdem spiska besed za zavračanje.

en: Basic Details
sl_SI: Osnovne podrobnosti

en: Basic Editing
sl_SI: Osnovno urejanje

en: Basic Information
sl_SI: Osnovne informacije

en: Basic Properties
sl_SI: Osnovne lastnosti

en: Basic Workflow
sl_SI: Osnovni potek

en: Basic information about your website.
sl_SI: Osnovne informacije o vaši strani.

en: Basics
sl_SI: Osnovno

en: Before you can delete this page, you must delete all of its child pages.
sl_SI: Preden pobrišete to stran, morate pobrisati vse njene podstrani.

en: Beginning Installation
sl_SI: Začetek nameščanja

en: Beneath a particular page
sl_SI: Pod določeno stranjo

en: Blacklist: Every area but the selected areas are indexed.
sl_SI: Črna lista: Indeksirana so vsa območja, razen navedenih.

en: Block
sl_SI: Blok

en: Block & Stack Permissions
sl_SI: Dovoljenja za bloke in sklade

en: Block &amp; Stack Permissions
sl_SI: Dovoljenja za bloke in sklade

en: Block Cache
sl_SI: Blokiraj predpomnjenje

en: Block Name
sl_SI: Ime bloka

en: Block Type Installed.
sl_SI: Blokovni tip je nameščen.

en: Block Type Refreshed. Any database schema changes have been applied.
sl_SI: Blokovni tip je osvežen. Izvršene so bile spremembe v podatkovni bazi.

en: Block Types
sl_SI: Tipi blokov

en: Block added to scrapbook.
sl_SI: Blok je dodan beležnici.

en: Block not found. Unable to edit in composer.
sl_SI: Ne najdem bloka. Ni možno urejanje v urejevalniku.

en: Block types
sl_SI: Tipi blokov

en: Block users at specific IP addresses from logging into your site. Blocked users can still view pages that are visible to guests.
sl_SI: Blokiraj prijavo uporabnikom na določenem IP naslov. Blokirani uporabniki si laho stran ogledajo le kot gosti.

en: Blocks arranged successfully.
sl_SI: Bloki so bili uspešno urejeni.

en: Blog Archives
sl_SI: Arhiv bloga

en: Blog Content
sl_SI: Vsebina bloga

en: Blog Date Archive
sl_SI: Arhiv Blog datumov

en: Blog Entry
sl_SI: Blog vnosi

en: Body
sl_SI: Telo besedila

en: Bookmark Icons
sl_SI: Ikone oznak

en: Bookmark icon and mobile home screen icon setup.
sl_SI: Nastavitev za ikono zaznamkov in ikono mobilne domače slike.

en: Border
sl_SI: Obroba

en: Both Date and Time
sl_SI: Oba, datum in čas

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Browse Add-Ons
sl_SI: Prebrskaj dodatke

en: Browse Themes
sl_SI: Prebrskaj teme

en: Browse our marketplace of add-ons to extend your site!
sl_SI: Prebrskajte tržnico dodatkov za razširitev vaše spletne strani!

en: Build simple forms and surveys.
sl_SI: Zgradi enostavne obrazce in ankete.

en: Built with <a href="http://www.concrete5.org/" alt="Free Content Management System" target="_blank">concrete5 - an open source CMS</a>
sl_SI: Izdelano z <a href="http://www.concrete5.org/" alt="Free Content Management System" target="_blank">concrete5 - odprtokodnim CMS</a>

en: Bulk SEO Updater
sl_SI: Pododobitelj glavnine SEO

en: By Area of Site (Hierarchy)
sl_SI: Po območju spletnega mesta (hierarhija)

en: CAPTCHA Required.
sl_SI: Zahtevana je koda CAPTCHA.

en: CAPTCHA required
sl_SI: Zahteva po CAPTCHA

en: CSS Class Name(s)
sl_SI: CSS ime(na) razredov

en: Cache & Speed Settings
sl_SI: Nastavitve predpomnjenja in hitrosti

en: Cache &amp; Speed Settings
sl_SI: Nastavitve predpomnjenja in hitrosti

en: Cache for how long?
sl_SI: Kako dolgo naj predpomnim?

en: Cache settings saved.
sl_SI: Cache nastavitve so shranjene.

en: Cache this page.
sl_SI: Predpomni to stran.

en: Cached files removed.
sl_SI: Cache datoteke so odstranjene.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cannot open file %s
sl_SI: Ne morem odpreti datoteke %s

en: Cannot retrieve data from the concrete5 marketplace.
sl_SI: Ne morem pridobiti podatkov iz concrete5 trgovine.

en: Canonical URL
sl_SI: Kanonični URL

en: Captcha Code
sl_SI: Captcha koda

en: Captcha Settings
sl_SI: Nastavitve Captcha

en: Captcha Setup
sl_SI: Nastavitev CAPTCHA

en: Captcha libraries
sl_SI: Knjižnice Captcha

en: Captcha settings saved.
sl_SI: CAPTCHA nastavitve so shranjene.

en: Categorize file attributes into sets to give greater organizational context to editors and enhance ease of use.
sl_SI: Kategorizirajte datotečne atribute v nabore za boljšo organiziranost in enostavnost dela urednikov.

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Center
sl_SI: Sredinsko

en: Change Content on Page Type Default Pages
sl_SI: Spremeni vsebino na privzetih nastavitvah za tip strani

en: Change Inheritance
sl_SI: Spremeni dedovanje

en: Change Page Order
sl_SI: Sprememba vrstnega reda strani

en: Change Password
sl_SI: Sprememba gesla

en: Change Permissions
sl_SI: Spremeni dovoljenja

en: Change Permissions - Add Access
sl_SI: Sprememba dovoljenj - Dostop do dodajanja

en: Change Permissions - Remove Access
sl_SI: Sprememba dovoljenj - Dostop do odstranjevanja

en: Change Settings
sl_SI: Spreminjanje nastavitev

en: Change Task Permissions
sl_SI: Spremeni dovoljenja opravil

en: Change login behaviors and setup public profiles.
sl_SI: Sprememba prijave in nastavljanje javnih profilov.

en: Change the picture attached to my posts.
sl_SI: Sprememba slike dodane moji pošti.

en: Changing this setting will affect this page immediately. Are you sure?
sl_SI: Sprememba teh nastavitev bo na strani takoj učinkovala. Ste prepričani?

en: Check For Updates
sl_SI: Preveri posodobitve

en: Checkbox
sl_SI: Označevalno polje

en: Checkbox List
sl_SI: Izbirni spisek

en: Checkbox Options
sl_SI: Možnosti izbirnih polj

en: Checking for updates.
sl_SI: Preverjam posodobitve.

en: Choose
sl_SI: Izberi

en: Choose Country
sl_SI: Izberite državo

en: Choose File
sl_SI: Izberi datoteko

en: Choose File Storage Location
sl_SI: Izberite lokacijo za hranjenje datotek

en: Choose Headers
sl_SI: Izberite glave

en: Choose Image
sl_SI: Izberi sliko

en: Choose Image On-State
sl_SI: Izberite sliko v stanju prikaza

en: Choose Image/File
sl_SI: Izberite sliko/datoteko

en: Choose Language
sl_SI: Izberite jezik

en: Choose New File
sl_SI: Izberite novo datoteko

en: Choose Page
sl_SI: Izberite stran

en: Choose Page:
sl_SI: Izberi stran:

en: Choose State/Province
sl_SI: Izberite regijo/provinca

en: Choose User
sl_SI: Izberite uporabnika

en: Choose Video File
sl_SI: Izberite video datoteko

en: Choose a Page
sl_SI: Izberite stran

en: Choose a Page Type
sl_SI: Določi tip strani

en: Choose a Scrapbook
sl_SI: Izberite beležnico

en: Choose a file from the File Manager and the File block will create a hyperlink to it using the link text you specify.
sl_SI: Izberite datoteko iz upravitelja datotek in blok za datoteke bo naredil povezavo do nje z besedilom, ki ga boste določili.

en: Choose a new parent page from the sitemap.
sl_SI: Izberite novo višjenivojsko stran na Kazalu spletne strani.

en: Choose between having error messages appear on the page where they occur (as you might want to do while developing a site) and hiding them from site visitors by saving them in your log (as you might want to do if your site is active).
sl_SI: Določite med pojavljanjem sporočil o napakah na strani, kjer nastanejo (med razvojem in servisiranjem strani) in skrivanjem pred uporabniki s shranjevanjem v dnevnik (med rednim delovanjem strani).

en: Choose from all pages when publishing.
sl_SI: Ko objavljate, izbirajte med vsemi stranmi.

en: Choose from pages of a certain type when publishing.
sl_SI: Ko objavljate, izbirajte med določenimi tipi strani.

en: Choose publish location.
sl_SI: Izberite objavi lokacijo

en: Choose which areas on your site are indexed.
sl_SI: Določite katera območja na vaši spletni strani so indeksirana.

en: Choose which attribute types are available for different items.
sl_SI: Izberite kateri tipi atributov so na voljo za različne elemente.

en: Choose which pages below this particular block should appear on. Any previously selected blocks may also be removed using the checkbox. Click the checkbox in the header to select/deselect all pages.
sl_SI: Spodaj določite na katerih straneh naj bi se pojavil ta blok. Katerikoli drugi prej izbrani bloki se lahko prav tako odstranijo z uporabo tega polja. Kliknite na polje v glavi za označitev/odznačitev vseh strani.

en: Choose which users and groups may edit your site. Note: These settings can be overridden on specific pages.
sl_SI: Določite kateri uporabniki in skupine lahko urejajo spletno stran. Opomba: Te nastavitve so lahko prekrmarjene na določenih straneh.

en: Chronological
sl_SI: Kronološko

en: City
sl_SI: Kraj

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear Cache
sl_SI: Brisanje predpomnilnika

en: Clear Log
sl_SI: Pobriši dnevnik

en: Clear Search Index
sl_SI: Brisanje iskalnega indeksa

en: Clear this Site?
sl_SI: Pobriši to stran?

en: Click and drag to change column order.
sl_SI: Kliknite in povlecite za spremembo vrstnega reda stoplcev.

en: Click and drag to reorder the files in this set. New files added to this set will automatically be appended to the end.
sl_SI: Kliknite in povlecite za spremembo vrstnega reda v tem naboru datotek. Nove datoteke bodo avtomatsko dodane na konec.

en: Click below to view your database schema in a format that can imported into concrete5 later.
sl_SI: Kliknite spodaj za ogled sheme podatkovne baze v formatu primernem za uvoz v concrete5 kasneje.

en: Click field name to edit
sl_SI: Za urejanje kliknite ime polja

en: Click for history.
sl_SI: Klikni za zgodovino.

en: Click the Install button next to the package name.
sl_SI: Kliknite na gumb Namestitev ob imenu paketa.

en: Click the image to see another captcha.
sl_SI: Kliknite na sliko za prikaz nove kode.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Code for your .htaccess file
sl_SI: Koda za vašo .htaccess datoteko

en: Color
sl_SI: Barva

en: Column Order
sl_SI: Vrstni red stolpcev

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Coming Back Soon
sl_SI: Kmalu se vrnemo

en: Coming soon.
sl_SI: Pride kmalu.

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Comments enabled.
sl_SI: Komentarji omogočeni.

en: Comments require approval.
sl_SI: Komentarji zahtevajo odobritev.

en: Comments:
sl_SI: Komentarji:

en: Compare
sl_SI: Primerjava

en: Compare Versions
sl_SI: Primerjaj verziji

en: Compatibility
sl_SI: Kompatibilnost

en: Complete required fields *
sl_SI: Izpolnite zahtevana polja *

en: Completely Random
sl_SI: Povsem naključno

en: Composer
sl_SI: Urejevalnik

en: Composer Beta
sl_SI: Urejevalnik Beta

en: Composer Content Order
sl_SI: Vrstni red vsebine v urejevalniku

en: Composer Drafts
sl_SI: Osnutki v urejevalniku

en: Composer Publishing Settings
sl_SI: Nastavitve urejevalnika objav

en: Composer Settings
sl_SI: Nastavitve urejevalnika

en: Composer lets you create and publish pages (such as blog posts) directly from your Dashboard. At least one Page Type must be enabled for use Composer, and at least one block needs to be included in Composer via Page Type Defaults.
sl_SI: Urejevalnik vam omogoča izdelavo in objavo strani (kot so blog objave) direktno iz Kontrolnika. Omogočena mora biti vsaj ena stran v Urejevalniku in vsaj en blok mora biti vključen v Urejevalniku preko privzetih vrednosti za tip strani.

en: Composer settings updated.
sl_SI: Posodobljene so bile nastavitve urejevalnika.

en: Configuration values
sl_SI: Konfiguracijske vrednosti

en: Configuration:
sl_SI: Konfiguracija:

en: Configures proxy server settings for your website
sl_SI: Konfigurira nastavitve proxy strežnika za vašo spletno stran

en: Configuring site.
sl_SI: Konfiguriram stran.

en: Confirm Change
sl_SI: Potrdi spremembo

en: Confirm Delete
sl_SI: Potrditev brisanja

en: Confirm New Password
sl_SI: Potrditev novega gesla

en: Confirm Password
sl_SI: Potrditev gesla

en: Congratulations. concrete5 has been installed. You have been logged in as <b>%s</b> with the password you chose. If you wish to change this password, you may do so from the users area of the dashboard.
sl_SI: Čestitke. concrete5 je bil nameščen, Prijavljeni ste z <b>%s</b> z geslom, ki ste ga izbrali. Če želite spremeniti to geslo, ga lahko spremenite v uporabniškem delu Kontrolnika.

en: Connect to Community
sl_SI: Poveži se s skupnostjo

en: Connect to the Community
sl_SI: Povezava v skupnost

en: Connect to the concrete5 community.
sl_SI: Povezava v concrete5 skupnost.

en: Connect to the concrete5 marketplace, install custom add-ons, and download updates for marketplace add-ons and themes.
sl_SI: Povezava na concrete5 tržnico, namestitev dodatkov po meri in nalaganje posodobitev za dodatke in teme s tržnice.

en: Connection Method
sl_SI: Način povezave

en: Constrain Image Dimensions
sl_SI: Omejene dimenzije slike

en: Contact Us
sl_SI: Kontakt za nami

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content disabled in edit mode.
sl_SI: Vsebina je onemogočena v načinu urejanja.

en: Content included in "Keyword Search".
sl_SI: Vsebina vključena v "Iskalni ključ".

en: Content included in file search index.
sl_SI: Vsebina vključena v iskalnem indexu datotek.

en: Content included in sitewide page search index.
sl_SI: Vsebina vključena v iskalnem indeksu spletne strani.

en: Content included in user keyword search.
sl_SI: Vsebina vključena v iskanju po uporabnikovih ključnih besedah.

en: Content text editor settings saved.
sl_SI: Nastavitve za besedilni urejevalnik vsebine so shranjene.

en: Contents
sl_SI: Vsebine

en: Continue
sl_SI: nadaljuj

en: Continue to Installation
sl_SI: Nadaljevanje z namestitvijo

en: Continue to Site
sl_SI: Nadaljujte na spletno stran

en: Continue to your site
sl_SI: Nadaljujte na vašo stran

en: Control basic, general parameters for viewing and editing your site. Viewing Permissions makes your site's pages accessible to all users, registered-users-only or administrators-only. Edit Access controls which groups can edit pages, when logged in. For more granular control, set permissions on pages individually from Page Properties, or enable Advanced Permissions for even more granular control.
sl_SI: Upravljanje osnovnih, splošnih nastavitev za ogled in urejanje vašega spletnega mesta. Dovoljenje za ogled omogoča ogled spletnega mesta vsem uporabnikom, le registriranim ali le administratorjem. Uredniški dostop ureja katere skupine lahko urejajo strani, ko so uporabniki prijavljeni. Za bolj podroben nadzor določite dovoljenja na vsaki strani posebej v Nastavitvah Strani, ali omogočite Napredna dovoljenja za še bolj natančen nadzor.

en: Control how users interact with your site's File Manager, allowing or disallowing actions like search, upload, replace and more.
sl_SI: Kontrola, kako uporabniki uporabljajo upravitelja datotek na spletnem mestu, dovoljenje ali zapora akcij kot so iskanje, nalaganje, zamenjava in drugo.i

en: Control how your site is edited.
sl_SI: Upravlja kako se ureja vaša spletna stran

en: Control how your site send and processes mail.
sl_SI: Upravljanje pošiljanja in obdelave e-pošte.

en: Control the options available for Public Profiles.
sl_SI: Nadzor možnosti, ki so na voljo za javne profile.

en: Control the options available for Public Registration.
sl_SI: Nadzor možnosti na voljo za javno registracijo.

en: Control the options available for TinyMCE.
sl_SI: Nadzor možnosti, ki so na voljo za TinyMCE.

en: Control the types of information that can be saved about each page in your site.
sl_SI: Kontrolira tip informacij, ki se lahko shrani o vsaki strani na vašem spletnem mestu.

en: Control users' ability to do perform specific tasks, such as install packages, alter permissions, etc.
sl_SI: Kontroliranje uporabnikove možnosti izvajanja posebnih opravil, kot je namestitev paketov, spremembe dovoljenj, itd...

en: Control which set of tools the content-editor toolbar includes (e.g., Simple, Advanced, Office), and the toolbar's spatial dimensions.
sl_SI: Kontrola, katere nabore orodij vsebuje Urejevalnik vsebine (npr. Enostavno, Napredno, Pisarna) in dimenzije orodjarne.

en: Control who can add blocks and stacks on your site.
sl_SI: Upravljanje kdo lahko dodaja bloke in sklade na vašo stran.

en: Control who sees and edits your site.
sl_SI: Upravljanje kdo vidi in ureja vaše strani.

en: Control your site name and bookmark icons.
sl_SI: Upravljanje imena strani in ikon zaznamkov.

en: Cookies Enabled
sl_SI: Piškotki so omogočeni

en: Cookies must be enabled in your browser to install concrete5.
sl_SI: Za namestitev concrete5 morajo biti v vašem brskalniku omogočeni piškotki.

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy File
sl_SI: Kopiranje datotek

en: Copy Progress
sl_SI: Potek kopiranja

en: Copy Version
sl_SI: Kopiranje verzije

en: Copy of Version: %s
sl_SI: Kopija verzije: %s

en: Copy page + children.
sl_SI: Kopiraj stran + podstran.

en: Copy page.
sl_SI: Kopiraj stran.

en: Copy to Clipboard
sl_SI: Kopiranje na odložišče

en: Core database files and installed blocks refreshed.
sl_SI: Osnovne datoteke podatkovne baze in nameščeni bloki so osveženi.

en: Could not determine the name of the file at
sl_SI: Ne morem določiti imena datoteke na

en: Could not open with ZipArchive::CREATE
sl_SI: Ne morem odpreti z ZipArchive::CREATE

en: Could not transfer to temp directory - file not found.
sl_SI: Ne morem prenesti v začasno mapo - ne najdem datoteke.

en: Country
sl_SI: Država

en: Create a backup of your site's database. This feature works best on small sites. For larger sites, we recommend using a database utility like phpMyAdmin or exporting a database dump via command-line MySql.
sl_SI: Naredi varnostno kopijo podatkovne baze vašega spletnega mesta. Ta možnost najbolje deluje na majhnih spletnih mestih. Za velika spletna mesta priporočamo uporabo programa phpMyAdmin in podobnih ali shranitev s pomočjo ukaza dump v ukazni vrstici.

en: Create a block to allow users to search the content of your concrete5 site. Choose title, button text, and where concrete5 should search. To submit the form to another page, choose another page from the Sitemap. Place a second Search block on this page and the results will appear here.
sl_SI: Ustvarite blok in dovolite uporabnikom iskanje po vsebini vašega concrete5 spletnega mesta. Izberite naslov, besedilo na gumbu in kje naj concrete5 išče. Za prenos obrazca na drugo stran, določite drugo stran v Kazalu spletnega mesta. Vstavite drug iskalni blok na tej strani in rezultati bodo izpisani tu.

en: Create a navigational menu that reflects the structure of your Sitemap. First, choose the order in which pages appear. Viewing Permissions checks a user's permissions before rendering the link for each page. Display Pages selects the level of the Sitemap where you'd like the menu to begin. Options for displaying sub-pages for each item are also available.
sl_SI: Ustvarite krmilni meni, ki odraža zgradbo vašega spletišča. Najprej določite vrstni red pojavljanja strani. Dovoljenja za ogled preverjajo dovoljenja uporabnikov, preden se povezava na vsako od strani doda. Obliko menija določa položaj strani v kazalu.

en: Create a new group to organize and classify users. Choose an expiration date to remove users automatically.
sl_SI: Ustvarite novo skupino za urejanje in razvrščanje uporabnikov. Določite datum poteka za avtomatsko odstranitev uporabnika.

en: Create a tag cloud that displays all the "Tag" custom attributes set on the current page, or on all pages throughout your site. Enter values into the "Tags" field to automatically add tags to the current page. Link the tags to a specific page by clicking the Advanced tab and using the page picker to select a page.
sl_SI: Ustvarite oblak oznak, ki pokaže vse atribute po meri za "Oznake" na trenutni strani, ali na vseh straneh na spletnem mestu. Vnesite vrednosti v polje "Oznake" za avtomatsko dodajanje oznak za trenutno stran. Povežite oznake z določenimi stranmi s klikom na zavihek Napredno in z izbiralnikom strani za določitev strani.

en: Create a user account for use on this website.
sl_SI: Ustvarite uporabniški račun za uporabo na tej spletni strani.

en: Create an alternate file-storage location (in addition to the standard file location) where you'll have the option of putting files after uploading them to the File Manager.
sl_SI: Ustvarite alternativno lokacijo za shranjevanje datotek (dodatno k standardni lokaciji), kamor jih boste imeli možnost dati po nalaganju v upravitelja datotek.

en: Create new Backup
sl_SI: Ustvari novo varnostno kopijo

en: Create page type.
sl_SI: Ustvari tip strani.

en: Created
sl_SI: Ustvaril

en: Created By
sl_SI: Ustvaril

en: Creates a concrete5-powered blog, complete with composer integration, integrated date navigation and tag-based searching, and a custom blog theme.
sl_SI: Naredi s concrete5 podprt blog, skupaj z vdelavo v urejevalnik, z upravljanjem iskanja po datumih in po oznakah ter z uporabnikovo predlogo.

en: Creates a simple website with common examples of concrete5 functionality, including the YouTube block, the slideshow block, the guestbook block, several page types and more.
sl_SI: Naredi enostavno spletno stran s primeri funkcionalnosti concrete5, z vključenim blokom YouTube, blokom za prikazovanje slik, blokom za odzive uporabnikov, različnimi tipi strani in še več.

en: Creates navigation trees and sitemaps.
sl_SI: Izdela navigacijska drevesa in kazala.

en: Creating database tables.
sl_SI: Ustvarjam tabele v podatkovni bazi.

en: Creating home page.
sl_SI: Ustvarjam domačo stran.

en: Creator
sl_SI: Ustvaril

en: Crop + Upload Image
sl_SI: Obreži in naloži sliko

en: Crop Image
sl_SI: Obreži sliko

en: Current Month
sl_SI: Trenutni mesec

en: Current Page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current Status
sl_SI: Trenutno stanje

en: Current Version
sl_SI: Trenutna verzija

en: Current Version %s
sl_SI: Trenutna verzija %s

en: Currently Installed
sl_SI: trenutno nameščeno

en: Currently Running %s
sl_SI: Trenutno teče %s

en: Currently logged in as <b>%s</b>.
sl_SI: Trenutno prijavljen kot <b>%s</b>.

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Attribute Types
sl_SI: Tipi atributov po meri

en: Custom Attributes
sl_SI: Atributi po meri

en: Custom Composer Template
sl_SI: Predloga urejevalnika po meri

en: Custom Options saved.
sl_SI: Možnosti po meri so shranjene.

en: Custom Permissions
sl_SI: Dovoljenja po meri

en: Custom Slideshow
sl_SI: Svoja diaprojekcija

en: Custom Template
sl_SI: Predloga po meri

en: Custom design options have been disabled.
sl_SI: Oblikovanje po meri je onemogočeno.

en: Custom page
sl_SI: Stran po meri

en: Customize
sl_SI: Po meri

en: Customize Dashboard Home
sl_SI: Uredi po meri Kontrolnik - doma

en: Customize Results
sl_SI: Uredi rezultate po meri.

en: Customize Search
sl_SI: Iskanje po meri

en: Customize Theme
sl_SI: Uredi temo po meri

en: Customize Toolbar
sl_SI: Uredi orodjarno po meri

en: Dashboard
sl_SI: Kontrolnik

en: Dashboard App Status
sl_SI:  Kontrolno namizje - Stanje aplikacije

en: Dashboard Featured Add-On
sl_SI: Kontrolno namizje - Uporabljen dodatek

en: Dashboard Featured Theme
sl_SI: Kontrolno namizje - Uporabljena tema

en: Dashboard File Manager
sl_SI: Upravitelj datotek na Kontrolniku

en: Dashboard Header + Four Column
sl_SI: Kontrolnik Glava + 4 stolpci

en: Dashboard Home
sl_SI: Kontrolnik - doma

en: Dashboard Icon
sl_SI: Ikona Kontrolnika

en: Dashboard Newsflow Latest
sl_SI: Kontrolno namizje - Zadnje novice

en: Dashboard Primary + Five
sl_SI: Kontrolnik Primarni + pet

en: Dashboard Site Activity
sl_SI: Kontrolno namizje - Aktivnosti na strani

en: Database Information
sl_SI: Informacije o podatkovni bazi

en: Database Name
sl_SI: Ime podatkovne baze

en: Database Refresh
sl_SI: Osvežitev podatkovne baze

en: Database XML
sl_SI: XML podatkovna baza

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Added
sl_SI: Dodano dne

en: Date Created
sl_SI: Datum ustvarjen

en: Date Field
sl_SI: Datumsko polje

en: Date Format
sl_SI: Oblika datuma

en: Date Modified
sl_SI: Datum spremenjen

en: Date Navigation
sl_SI: Krmarjenje po datumih

en: Date Only
sl_SI: Samo datum

en: Date Posted
sl_SI: Datum pošiljanja

en: Date/Time
sl_SI: Datum/čas

en: Date/Time Options
sl_SI: Možnosti za datum/čas

en: DateTime Field
sl_SI: Polje Datum/Čas

en: Day of Month
sl_SI: Dan v mesecu

en: Day of Week
sl_SI: Dan v tednu

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Deactivate
sl_SI: Deaktiviraj

en: Deactivate User
sl_SI: Deaktiviranje uporabnika

en: Deactivate Users
sl_SI: Deaktivacija uporabnikov

en: Deactivate the user account
sl_SI: Dwaktivacija uporabniškega računa

en: Dear %s,
    
    %s
    
    You can review, approve or deny all pending actions from here:
    
    %s
sl_SI: Spoštovani %s,
    
    %s
    
    Tule lahko pregledate, odobrite ali zavrnete vse čakajoče akcije:
    
    %s

en: Debug Level
sl_SI: Nivo razhroščevanja

en: Debug Settings
sl_SI: Nastavitve razhroščevanja

en: Debug configuration saved.
sl_SI: Konfiguracija razhroščevalnika je bila shranjena.

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default - %s minutes
sl_SI: Privzeto - %s minut

en: Default Attributes
sl_SI: Privzeti atributi

en: Default Attributes to Display
sl_SI: Prikaz privzetih atributov

en: Default Country
sl_SI: Privzeta država

en: Default Language
sl_SI: Privzet jezik

en: Default Location
sl_SI: Privzeta lokacija

en: Default PHP Mail Function
sl_SI: Privzeta PHP Mail funkcija

en: Default Value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Default template.
sl_SI: Privzeta predloga

en: Default value. Click to edit.
sl_SI: Prevzeta vrednost. kliknite za urejanje.

en: Defaults
sl_SI: Privzete vrednosti

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete Alternate
sl_SI: Brisanje Zamenjave

en: Delete Attribute
sl_SI: Pobriši atribut

en: Delete Backup
sl_SI: Brisanje varnostne kopije

en: Delete File Set
sl_SI: Zbriši nabor datotek

en: Delete Forever
sl_SI: Zbriši za vedno

en: Delete Group Set
sl_SI: Brisanje nabora skupin

en: Delete Job Set
sl_SI: Brišite sklop opravil

en: Delete Layout
sl_SI: Briši postavitev

en: Delete Page
sl_SI: Brisanje strani

en: Delete Pages
sl_SI: Brisanje strani

en: Delete Set
sl_SI: Brisanje nabora

en: Delete Stack
sl_SI: Pobriši sklad

en: Delete Submissions
sl_SI: Brisanje poslanih podatkov

en: Delete User Account
sl_SI: Brisanje uporabniškega računa

en: Delete Users
sl_SI: Zbriši uporabnike

en: Delete Workflow
sl_SI: Pobriši potek dela

en: Delete request saved. You must complete the delete workflow before this stack can be deleted.
sl_SI: Zahteva po brisanju je shranjena. Končati morate brisalni postopek preden bo ta sklad zbrisan.

en: Delete request saved. You must complete the workflow before the page is fully removed.
sl_SI: Zahteva po brisanju je bila shranjena. Zaključiti morate z delovnim potekom, da bo stran popolnoma odstranjena.

en: Delete them
sl_SI: Pobriši jih

en: Delete this message?
sl_SI: Brisanje tega sporočila?

en: Deleted User
sl_SI: Pobrisan uporabnik

en: Deleted pages are moved to the trash can in the sitemap.
sl_SI: Zbrisane strani so bile premaknjene v koš na kazalu strani.

en: Denied by %s
sl_SI: Zavrnjeno od %s

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Description
sl_SI: Opis

en: Design
sl_SI: Oblikovanje

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Determine where users should be redirected to after they login.
sl_SI: Določite kam naj bodo preusmerjeni uporabniki po prijavi.

en: Developer
sl_SI: Razvijalec

en: Developer options have been disabled in the config file.
sl_SI: V config datoteki so bile onemogočene možnosti za razvijalce.

en: Direction
sl_SI: Smer

en: Disabled
sl_SI: Onemogočen

en: Discard
sl_SI: Zavrzi

en: Discard My Edits
sl_SI: Razveljavitev mojega urejanja

en: Discard this draft?
sl_SI: Zavrzi ta osnutek?

en: Display
sl_SI: Prikaz

en: Display Format
sl_SI: Prikazni format

en: Display Order
sl_SI: Vrstni red prikazovanja

en: Display Order Reset.
sl_SI: Ponastavitev vrstnega reda prikaza.

en: Display Pages
sl_SI: Prikaži strani

en: Display Tags for the current page
sl_SI: Pokaži oznake trenutne strani

en: Display Title
sl_SI: Prikaz naslova

en: Display a custom amount.
sl_SI: Pokaži izbrano količino.

en: Display a list of pages created during a certain month, or months. Pages will be sorted by month.
sl_SI: Pokaži spisek strani narejenih v določenem mesecu ali mesecih. Strani bodo urejene po mesecih.

en: Display a list of pages that use a certain page type. Return pages that exist throughout your site, or under only one specific section.
sl_SI: Pokaži spisek strani z določenim tipom strani. Vrne vse strani, ki se nahajajo na vaši spletni strani, ali pa le vo določenem delu.

en: Display a running loop of images.
sl_SI: Pokaži tekočo zanko slik.

en: Display all.
sl_SI: Prikaži vse.

en: Display available tags
sl_SI: Pokaži oznake, ki so na voljo

en: Display breadcrumb trail.
sl_SI: Pokaži sled novičk.

en: Display files in no sets.
sl_SI: Pokaži datoteke brez nabora.

en: Display information about your concrete5 site's users, on a public page.
sl_SI: Pokaži informacije o vaših concrete5 uporabnikih spletnega mesta na javni strani.

en: Display order saved.
sl_SI: Vrstni red za prikaz je shranjen.

en: Display page aliases.
sl_SI: Pokaži vzdevke strani.

en: Display pages that are located
sl_SI: Prikaz strani, ki so locirane

en: Display pages to users even when those users cannot access those pages.
sl_SI: Pokaži strani uporabnikom čeprav ti ne morejo do strani.

en: Display pagination interface if more items are available than are displayed.
sl_SI: Pokaži vmesnik za številčenje strani, če je na voljo več strani, kot je prikazanih.

en: Display sub pages to current +1.
sl_SI: Pokaži podstrani trenutni +1.

en: Display sub pages to current.
sl_SI: Pokaži podstrani trenutni strani.

en: Displayed in Public Profile.
sl_SI: Prikazano v javnem profilu.

en: Displayed on Member List.
sl_SI: Prikazano na spisku članov.

en: Displays a summary of website activity.
sl_SI: Pokaže povzetek aktivnosti na spletni strani.

en: Displays month archive for pages
sl_SI: Pokaže mesečni arhiv za strani

en: Displays update and welcome back information on your dashboard.
sl_SI: Prikaže posodobitev in dobrodošlico na kontrolnem namizju

en: Do not cache this page.
sl_SI: Ne predpomni te strani.

en: Do you want to delete this block?
sl_SI: Ali želite pobrisati ta blok?

en: Do you want to delete this block? This item is an original. If you delete it, you will delete all blocks aliased to it
sl_SI: Ali želite zbrisati ta blok? Ta del je izvoren. Če ga pobrišete, boste pobrisali tudi vse bloke, ki se nanj sklicujejo

en: Document
sl_SI: Dokument

en: Download
sl_SI: Naloži

en: Download & Install
sl_SI: Naloži in namesti

en: Download File
sl_SI: Nalaganje datotek

en: Download Time
sl_SI: Čas nalaganja

en: Download URL
sl_SI: URL za nalaganje

en: Download Update
sl_SI: Nalaganje posodobitev

en: Download add-ons from concrete5.org.
sl_SI: Nalaganje dodatkov s concrete5.org.

en: Download and Install
sl_SI: Naloži in namesti

en: Download the latest version of concrete5 and upgrade your site.
sl_SI: Prenesite zadnjo verzijo concrete5 in nadgradite vašo spletno stran.

en: Download the package from <a href="%s">here</a>.
sl_SI: Naložite paket od<a href="%s">tule</a>.

en: Download themes from concrete5.org.
sl_SI: Nalaganje tem s concrete5.org.

en: Downloaded On
sl_SI: Naloženo dne

en: Draft deleted.
sl_SI: Osnutek je pobrisan.

en: Draft saved successfully.
sl_SI: Osnutek je uspešno shranjen.

en: Drafts
sl_SI: Osnutki

en: Duplicate %s
sl_SI: Podvoji %s

en: Duplicate Stack
sl_SI: Podvoji sklad

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: EMAILS ARE DISABLED. THIS EMAIL WAS LOGGED BUT NOT SENT
sl_SI: E_POŠTA JE ONEMOGOČENA. TA E-POŠTA JE BILA ZAPISANA V DNEVNIK, NE PA POSLANA

en: EMAILS ARE ENABLED. THIS EMAIL WAS SENT TO mail()
sl_SI: E_POŠTA JE OMOGOČENA. TA E_POŠTA JE BILA POSLANA mail()

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Access
sl_SI: Urejanje dostopa

en: Edit Attribute
sl_SI: Uredi atribute

en: Edit Details
sl_SI: Uredi podrobnosti

en: Edit External Link
sl_SI: Urejanje zunanje povezave

en: Edit Group
sl_SI: Urejanje skupine

en: Edit Importer
sl_SI: Urejevalnik uvoznika

en: Edit Layout
sl_SI: Urejanje postavitve

en: Edit Mode
sl_SI: Urejevalni način

en: Edit Page
sl_SI: Urejanje strani

en: Edit Page Type
sl_SI: Uredi tip strani

en: Edit Profile
sl_SI: Uredi profil

en: Edit Properties
sl_SI: Uredi lastnosti

en: Edit Question
sl_SI: Uredi vprašanje

en: Edit Set
sl_SI: Urejanje nabora

en: Edit User
sl_SI: Uredi uporabnika

en: Edit User account.
sl_SI: Urejanje uporabniškega računa.

en: Edit Workflow
sl_SI: Urejanje poteka dela

en: Edit in Composer
sl_SI: Uredi v urejevalniku

en: Edit this Page
sl_SI: Urejanje te strani

en: Editable and Required in Profile.
sl_SI: Lahko se ureja in je zahtevano v profilu.

en: Editable in Profile.
sl_SI: Lahko se ureja v profilu.

en: Editing
sl_SI: Urejanje

en: Editor Dimensions
sl_SI: Dimenzije urejevalnika

en: Email Address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email Address Verified
sl_SI: E-poštni naslov je preverjen

en: Email Address to Route Emails To
sl_SI: E-poštni naslov za usmerjanje e-pošte na

en: Email Importers
sl_SI: Uvozniki e-pošte

en: Email Notification
sl_SI: Obveščanje o e-pošti

en: Email Only
sl_SI: Samo e-pošta

en: Email Validated
sl_SI: E-poštni račun je preverjen

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email marked as valid.
sl_SI: E-pošta je označena kot veljavna.

en: Embeds SWF files, including flash detection.
sl_SI: Vgradi SWF datoteke, vključno z detekcijo flash-a.

en: Embeds a YouTube Video in your web page.
sl_SI: Vgradi YouTube video v vašo spletno stran.

en: Embeds uploaded video into a web page. Supports AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats.
sl_SI: Vgradi naložen video na spletno stran. Podpira formate AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 in FLV.

en: Empties the page search index and reindexes all pages.
sl_SI: Pobriše kazalo in ponovno indeksira vse strani.

en: Empty Site
sl_SI: Prazna stran

en: Empty Trash
sl_SI: Praznjenje koša

en: Enable Advanced Permissions
sl_SI: Omogočite napredna dovoljenja

en: Enable Cache
sl_SI: Omogoči predpomnilnik

en: Enable OpenID
sl_SI: Omogoči OpenID

en: Enable Pretty URLs
sl_SI: Omogoči lepe URL

en: Enable Public Registration to let visitors create new user accounts.
sl_SI: Omogoči javno registracijo in dovoli uporabnikom ustavrjanje novih uporabniških računov.

en: Enable custom permissions for this file set.
sl_SI: Omogočite dovoljenja po meri za ta nabor datotek.

en: Enable or disable maintenance mode, in which your site is only visible to the admin user. Maintenance Mode is useful for developing, testing or temporarily disabling a site.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite vzdrževalni način, kjer je vaša stran na ogled le admin uporabniku. Vzdrževalni način je uporaben za razvoj, testiranje in občasno izključitev strani.

en: Enable post via email and other settings.
sl_SI: Omogoči pošiljanje preko e-pošte in drugih nastavitev.

en: Enable pretty URLs, statistics and tracking codes.
sl_SI: Omogoči lepe URL, statistika in sledilne kode.

en: Enable public profiles.
sl_SI: Omogočenje javnih profilov.

en: Enable user defined time zones.
sl_SI: Omogočite uporabniško določene časovne pasove.

en: Enabled
sl_SI: Omogočen

en: Enables saving records of emails being sent out. This will save records even if actual email delivery is disabled on your site.
sl_SI: Omogoči shranjevanje poslanih e-poštnih sporočil. To shrani zapis, čeprav je trenutna dostava na strani onemogočena.

en: Encryption
sl_SI: Enkripcija

[ctx: End date]
en: To
sl_SI: Za

en: Ends
sl_SI: Se konča

en: Ends %s.
sl_SI: Konča %s.

en: Ensure your software is up to date and stable.
sl_SI: Zagotovilo, da je vaša programska oprema posodobljena in stabilna.

en: Enter IP addresses, one per line, in the form below to manually ban an IP address. To indicate a range, use a wildcard character (e.g. 192.168.15.* will block 192.168.15.1, 192.168.15.2, etc...)
sl_SI: Vnesite IP naslov, enega v vsako vsrtico, za ročno zavračanje IP naslovov. Za vnos območja uporabite splošne znake (npr. 192.168.168.15.* za blokiranje 192.168.15.1, 192.168.15.2, itd...)

en: Enter URL to valid file(s)
sl_SI: Vnos URL do veljavne datoteke

en: Enter a <a href="%s" target="_blank">PHP date string</a> here.
sl_SI: Tukaj vnesite <a href="%s" target="_blank">PHP datumski niz znakov</a>

en: Enter a name for this saved search file set.
sl_SI: Vnesite ime za ta shranjen iskalni nabor datotek.

en: Enter a number from 0 to 21, with 21 being the most zoomed in.
sl_SI: Vnesite število od 0 do 21 (pri 21 je povečava največja).

en: Enter a title for your guestbook, and adjust the date format to your liking. Choose whether or not to enable comments, moderation and CAPTCHA. Enter an email address if you'd like to be notified of each new guestbook submission.
sl_SI: Vnesite naslov za knjigo gostov in nastavite format prikaza datuma. Izberite, če naj se kažejo komentarji, moderiranje in koda CAPTCHA. Vnesite e-poštni naslov, če bi bili radi obveščeni o vpisih v knjigo gostov.

en: Enter a title for your map, then the address of the location you'd like to display on your map. Finally, specify the zoom level of the map to render. Google will try to locate the address automatically when you add the block.
sl_SI: Vnesite naslov za vaš zemljevid, nato naslov lokacije, ki bi jo radi pokazali na zemljevidu. Na koncu določite še stopnjo zooma za zemljevid. Google poskuša avtomatsko določiti naslov, ko dodate blok.

en: Enter an address and a Google Map of that location will be placed in your page.
sl_SI: Vnesite naslov in Google zemljevid te lokacije bo vstavljen na vašo stran.

en: Enter your email address below. We will send you instructions to reset your password.
sl_SI: Spodaj vnesite e-poštni naslov. Poslalli vam bomo navodila za ponastavitev vašega gesla.

en: Enter your new password below.
sl_SI: Novo geslo vnesite spodaj.

en: Entire Page
sl_SI: Celotna stran

en: Environment
sl_SI: Okolje

en: Environment Information
sl_SI: Informacije o okolju

en: Equal To
sl_SI: Enako

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error Processing Importer Mail
sl_SI: Napaka pri uvažanju e-pošte

en: Error deleting the file %s. Please check the permissions of the folder %s
sl_SI: Napaka pri brisanju datoteke %s. Preverite dovoljenja v mapi %s

en: Error establishing connection to the concrete5 community. Please check that curl and other required libraries are enabled.
sl_SI: Napaka pri vzpostavljanju povezave s concrete5 skupnostjo. Omogočite vaše curl in druge knjižnice.

en: Error while converting the attributes on cID: %s Error:<br/>%s
sl_SI: Napaka pri pretvarjanju atributov na cID: %s Napaka:<br/>%s

en: Error writing to file %s
sl_SI: Napaka pri pisanju v datoteko %s

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Error: Area not found.
sl_SI: Napaka: Območje ni najdeno.

en: Error: Block Type cannot be installed because no db.xml file can be found. Either create a db.xml file for this block type, or remove the $btTable variable from its controller.
sl_SI: Napaka: Tip bloka ne more biti nameščen, ker ne najdem db.xml datoteke. Ustvarite db.xml datoteko za ta tip bloka ali pa odstranite $btTable spremenljivko iz njegovega kontrolnika.

en: Error: Block Type cannot be installed due to an unknown database error. Please check that the db.xml file for this block type is formatted correctly.
sl_SI: Napaka: Tip bloka ne more biti nameščen zaradi neznane napake v podatkovni bazi. Preverite db.xml datoteko, da je ta tip bloka oblikovan pravilno.

en: Error: Block Type table must contain a "bID" primary key field.
sl_SI: Napaka: tabela tipa bloka mora vsebovati "bID" polje primarnega ključa.

en: Error: Block Type table must contain at least two fields.
sl_SI: Napaka: tabela tipa bloka mora vsebovati vsaj dve polji.

en: Error: Block not found.
sl_SI: Napaka: Blok ni najden.

en: Error: Invalid Job file. The class %s was not found in %s .
sl_SI: Napaka: Napačna opravilna datoteka. razred %s ni bil najden v %s.

en: Error: Invalid column count. Please refresh your page.
sl_SI: Napaka: Napačno število stolpcev. Osvežite stran.

en: Error: Layout not found
sl_SI: Napaka: ne najdem postavitve

en: Error: The Job class must be a child class of Job.
sl_SI: Napaka: razred opravila mora biti  podrazred opravila.

en: Error: The required page attribute with the handle of: "%s" doesn't exist
sl_SI: Napaka: Zahtevana stran z oznako:  "%s" ne obstaja

en: Error: no area assigned to layout
sl_SI: Napaka: plast nima dodeljenega nobenega področja

en: Even if you change your website's logo, the Site Name is used in some emails.
sl_SI: Tudi, če zamenjate logotip vašega spletnega mesta, se Ime spletne strani uporablja v nekaterih e-poštah.

en: Every
sl_SI: Vsakih

en: Every %s (default setting).
sl_SI: Vsakih %s (privzeta vrednost)

en: Every Day
sl_SI: Vsak dan

en: Every Month
sl_SI: Vsak mesec

en: Every Week
sl_SI: Vsak teden

en: Exception Occurred:
sl_SI: Prišlo je do izjemne napake:

en: Exclude From Page List
sl_SI: Izključi s seznama strani

en: Exclude From Search Index
sl_SI: Izključi iz iskalnega indeksa

en: Exclude From sitemap.xml
sl_SI: Izključi iz sitemap.xml

en: Exclude system pages.
sl_SI: Izključi sistemske strani.

en: Excluded
sl_SI: Nevsebovano

en: Excluded URL Word List
sl_SI: Spisek izključenih URL besed

en: Excluded Users/Groups
sl_SI: Izključeni uporabniki/skupine

en: Excluded Users/Groups with timed permissions
sl_SI: Izključeni uporabniki/skupine s časovnimi dovoljenji

en: Existing Backups
sl_SI: Obstoječe varnostne kopije

en: Exit Edit Mode
sl_SI: Zaključi urejanje

en: Expiration Action
sl_SI: Akcija ob prenehanju

en: Expiration Date
sl_SI: Datum prenehanja

en: Expire Pages from Cache
sl_SI: Odstranjevanje pretečenih strani iz predpomnilnika

en: Expires In
sl_SI: Poteče

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Export Database Schema
sl_SI: Izvoz sheme podatkovne baze

en: Export Database Tables
sl_SI: Izvoz tabel podatkovne baze

en: Export Database XML
sl_SI: Izvoz XML podatkovne baze

en: Export to Excel
sl_SI: Izvoz v Excel

en: Export your site's structure and content to an XML document that you can use to develop custom sites with our Starting Points add-on.
sl_SI: Izvoz strukture spletnega mesta in vsebine v XML dokument, ki ga lahko uporabite za razvoj strani po meri z našim dodatkom Starting Points.

en: Extend concrete5
sl_SI: Razširite concrete5

en: Extension
sl_SI: Podaljšek

en: External Form
sl_SI: Zunanji obrazec

en: External SMTP Server
sl_SI: Zunanji SMTP strežnik

en: External URL
sl_SI: Zunanji naslov

en: External marketplace support has been disabled for this website.
sl_SI: Zunanja podpora tržnice je bila za to spletno mesto onemogočena.

en: External zip failed. Error description: %s
sl_SI: Napaka pri zunanjem zip-u. Opis napake: %s

en: F d, Y
sl_SI: j.n.Y

en: F d, Y \a\t g:i A
sl_SI: d.m.Y \a\t G:i

en: F d, Y \a\t g:i:s A
sl_SI: d.m.Y \a\t G:i:s

en: F j, Y
sl_SI: j. F Y

en: F jS
sl_SI: d.m.Y

en: Face
sl_SI: Oblika

en: Fade Duration
sl_SI: Trajanje zatemnitve

en: Failed Registration
sl_SI: Registracija ni uspela

en: Failed to create zip file as "%s": %s
sl_SI: Ne morem ustvariti zip datoteke kot "%s": %s

en: Fall Back To Gravatar
sl_SI: Nazaj na Gravatar

en: Favicon
sl_SI: Favikona

en: Featured Add-On
sl_SI: Izpostavljeni dodatki

en: Featured Items
sl_SI: Uporabljeni elementi

en: Featured Theme
sl_SI: Izpostavljene grafike

en: Featured pages only.
sl_SI: Samo izpostavljene strani.

en: Features a theme from concrete5.org.
sl_SI: Uporabi temo s concrete5.org.

en: Features an add-on from concrete5.org.
sl_SI: Uporabi dodatek s concrete5.org

en: Feed Title
sl_SI: Naslov vira

en: Feed URL
sl_SI: URL vira

en: Fetch, parse and display the contents of an RSS or Atom feed.
sl_SI: Zajemi, obdelaj in prikaži vsebino vira RSS ali Atom

en: Fewer Than
sl_SI: Manj kot

en: Field available in "Advanced Search".
sl_SI: Polje na voljo v "Napredno iskanje".

en: Field available in Dashboard Page Search.
sl_SI: Polje na voljo v kontrolniku iskanja strani.

en: Field available in Dashboard User Search.
sl_SI: Polje na voljo v iskalniku uporabnikovega kontrolnika.

en: Field available in File Manager Search.
sl_SI: Polje na voljo v iskalcu upravitelja datotek.

en: Fields
sl_SI: Polja

en: File
sl_SI: Datoteka

en: File %s not found. All themes need default.php and view.php files in them. Consult concrete5 documentation on how to create these files.
sl_SI: Ne najdem datoteke %s. Vse teme potrebujejo datoteki default.php in view.php. Preverite v dokumentaciji conrete5, kako ustvariti ti dve datoteki.

en: File <strong>%s</strong> could not be found.
sl_SI: Datoteke <strong>%s</strong> ne morem najti.

en: File <strong>%s</strong> has been rescanned
sl_SI: Datoteka <strong>%s</strong> je bila preiskana

en: File Attribute Created.
sl_SI: Atribut datoteke je narejen.

en: File Attribute Deleted.
sl_SI: Atribut datoteke je pobrisan.

en: File Attribute Updated.
sl_SI: Atribut datoteke je popravljen.

en: File Attributes
sl_SI: Datotečni atributi

en: File Details
sl_SI: Podrobnosti o datotekah

en: File Manager
sl_SI: Upravitelj datotek

en: File Manager Permissions
sl_SI: Dovoljenja za upravitelja datotek

en: File Permissions
sl_SI: Dovoljenja za datoteke

en: File Preview
sl_SI: Predogled datoteke

en: File Set
sl_SI: Nabor datotek

en: File Set Name cannot contain the characters: %s
sl_SI: Ime nabora datotek ne sme vsebovati znakov: %s

en: File Set:
sl_SI: Nabor datotek:

en: File Sets
sl_SI: Nabori datotek

en: File Storage Locations
sl_SI: Shrambe datotek

en: File Upload
sl_SI: Datoteka za nalaganje

en: File Uploader
sl_SI: Nalagalnik datotek

en: File Version ID
sl_SI: ID verzije za datoteko

en: File Versions
sl_SI: Verzije datotek

en: File not found
sl_SI: Ne najdem datoteke.

en: File set deleted successfully.
sl_SI: Nabor datotek je uspešno pobrisan.

en: File set updated successfully.
sl_SI: nabor datotek je uspešno posodobljen.

en: File sets provide a flexible way to organize and group your site's assets.
sl_SI: Nabori datotek zagotavljajo fleksibilen način organizacije in grupiranja vaših sredstev na spletnem mestu.

en: File storage location removed. Files using this location have been reset.
sl_SI: Lokacija za shranjevanje datotek je bila odstranjena. Datoteke, ki uporabljajo to lokacijo so bile ponastavljene.

en: File storage locations saved.
sl_SI: Lokacija shranjevanja datotek je bila shranjena.

en: File to include
sl_SI: Datoteka za vstavitev

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Files Uploaded
sl_SI: Naložene datoteke

en: Files in Set
sl_SI: Datoteke v naboru

en: Files in Theme
sl_SI: Datoteke v temi

en: Files in no sets.
sl_SI: Datoteke brez nabora.

en: Files in the theme were activated successfully.
sl_SI: Datoteke v temi so bile uspešno aktivirane.

en: Find Users
sl_SI: Najdi uporabnika

en: Finishing.
sl_SI: Končujem.

en: First Level
sl_SI: Prvi nivo

en: First, schedule this URL for when you'd like this job to run:
sl_SI: Najprej, nastavite ta URL kdaj želite izvesti to opravilo:

en: Five Most Recent Downloads
sl_SI: Zadnjih 5 nalaganj

en: Flash Content
sl_SI: Flash vsebina

en: Flash Embed - Legacy method
sl_SI: Vgrajen Flash - združljiv način

en: Flash File
sl_SI: Flash datoteka

en: Flat
sl_SI: Ploščato

en: Flat View
sl_SI: Enostaven pogled

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Footer of the page
sl_SI: Noga strani

en: For adding HTML by hand.
sl_SI: Za ročno dodajanje HTML.

en: Force Exact Image Match
sl_SI: Vsili točno ujemanje slike

en: Forever
sl_SI: Vedno

en: Forgot Password
sl_SI: Pozabljeno geslo

en: Forgot Your Password?
sl_SI: Pozabljeno geslo?

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form Name
sl_SI: Ime obrazca

en: Form Results
sl_SI: Rezultati obrazcev

en: Found on Page
sl_SI: Najdeno na strani

en: Free
sl_SI: Prosto

en: Friends
sl_SI: Prijatelji

en: From
sl_SI: Od

en: From Page Type Defaults
sl_SI: Od privzetih nastavitev za tipe strani

en: From: %s
    Date Sent: %s
    Subject: %s
sl_SI: Od: %s
    Poslano: %s
    Zadeva: %s

en: Full
sl_SI: Polno

en: Full Page Caching
sl_SI: Predpomnjenje cele strani

en: Full Page Index
sl_SI: Index celotne strani

en: Full Record
sl_SI: Popoln zapis

en: Full Release Notes
sl_SI: Opombe k polni izdaji

en: Full Sitemap
sl_SI: Popolno kazalo spletnega mesta

en: Full Stack
sl_SI: Poln sklad

en: Full Width
sl_SI: Polna širina

en: Full page caching settings saved.
sl_SI: Nastavitve predpomnjenja cele strani so shranjene.

en: Function mysql_connect() not found. Your system does not appear to have MySQL available within PHP.
sl_SI: Ne najdem funkcije mysql_connect(). Zdi se, da MySQL ni dostopen znotraj PHP.

en: GZip Archive
sl_SI: GZip arhiv

en: Generate the sitemap.xml file
sl_SI: Generiraj sitemap.xml datoteko

en: Generate the sitemap.xml file that search engines use to crawl your site.
sl_SI: Generiraj sitemap.xml datoteko, ki jo iskalci uporabljajo za preiskovanje vaše strani.

en: Get More Add-Ons
sl_SI: Dobi več dodatkov

en: Get More Themes
sl_SI: Dobi več tem

en: Get data from forms and logs.
sl_SI: Dobi podatke iz obrazcev in dnevnikov.

en: Get more add-ons from concrete5.org.
sl_SI: Dobi več dodatkov od concrete5.org

en: Get more help on your question by posting it to the concrete5 help center on concrete5.org
sl_SI: Več pomoči je na voljo, če pošljete vprašanje v concrete5 center pomoči na concrete5.org

en: Get more themes from concrete5.org.
sl_SI: Dobi več tem s concrete5.org

en: Get more themes.
sl_SI: Dobi več tem.

en: Get submission data.
sl_SI: Dobi poslane podatke.

en: Get support from developers.
sl_SI: Dobite podporo razvijalcev.

en: Global Areas
sl_SI: Splošna območja

en: Global mail settings saved.
sl_SI: Globalne e-poštne nastavitve so shranjene.

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: Go to the <a href="%s">Add Functionality</a> page in your concrete5 Dashboard.
sl_SI: Pojdite na stran <a href="%s">Dodaj funkcionalnost</a> na vašem concrete5 Kontrolniku.

en: Google Map
sl_SI: Google Zemljevid

en: Google Map disabled in edit mode.
sl_SI: Google Map je izključen v načinu urejanja.

en: Grabs the latest newsflow data from concrete5.org.
sl_SI: Zajame zadnji pretok novic s concrete5.org.

en: Gravatar Image Set
sl_SI: Gravatar nabor slik

en: Group Expiration Options
sl_SI: Možnosti prenehanja skupine

en: Group Set
sl_SI: Nabor skupin

en: Group Sets
sl_SI: Nabori skupin

en: Group added successfully
sl_SI: Skupina je bila uspešno dodana

en: Group attributes into sets for easier organization
sl_SI: Skupinski atributi v naborih za enostavnejšo organizacijo

en: Group deleted successfully.
sl_SI: Skupina je bila uspešno pobrisana.

en: Group set added successfully.
sl_SI: Skupinski nabor je bil uspešno dodan.

en: Group set deleted successfully.
sl_SI: Nabor skupin je bil uspešno pobrisan.

en: Group set updated successfully.
sl_SI: Skupinski nabor je bil uspešno posodobljen.

en: Group sets
sl_SI: Nabori skupin

en: Group update successfully
sl_SI: Skupina je bila uspešno posodobljena

en: Group(s)
sl_SI: Skupina(-e)

[ctx: GroupDescription]
en: The guest group represents unregistered visitors to your site.
sl_SI: Skupina Gosti predstavlja neregistrirane obiskovalce na vaši strani.

[ctx: GroupDescription]
en: The registered users group represents all user accounts.
sl_SI: Skupina Registrirani uporabniki predstavlja vse uporabike z računi.

[ctx: GroupName]
en: Administrators
sl_SI: Administratorji

[ctx: GroupName]
en: Guest
sl_SI: Gost

[ctx: GroupName]
en: Registered Users
sl_SI: Registriran uporabnik

en: Grouped by set
sl_SI: Združeno po nizih

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Guestbook
sl_SI: Knjiga gostov

en: Guestbook / Comments
sl_SI: Knjiga gostov / Komentarji

en: Guestbook Comment Notification
sl_SI: Obvestilo o komentarju v knjigo gostov

en: HTML/WYSIWYG Editor Content.
sl_SI: HTML/Urejevalnik dejanskega izgleda

en: Handle
sl_SI: Naslov

en: Handle already exists.
sl_SI: Referenca že obstaja.

en: Handle required.
sl_SI: Zahteva se referenca.

en: Handles must contain only letters, numbers or the underscore symbol.
sl_SI: Reference lahko vsebujejo le črke, števila in podčrtaj.

en: Have concrete5 perform various tasks to help your site running in top condition, process email posts, and update search engine indexing maps. Click the triangle icon next to the job to start it. A success message will be displayed once the job has been completed.
sl_SI: Naj concrete5 izvaja različna opravila in ohranja spletno stran v navišji kondiciji, obdeluje e-poštna sporočila in posodablja iskalne indekse. Kliknite na trikotno ikono ob opravilu za zagon. Sporočilo o uspešni izvedbi po prikazana po opravljenem opravilu.

en: Having trouble? Check the <a href="%s">installation help forums</a>, or <a href="%s">have us host a copy</a> for you.
sl_SI: Imate težave? Preverite <a href="%s">forume za pomoč pri namestitvi</a>, ali <a href="%s">gostujte</a> pri nas.

en: Header Extra Content
sl_SI: Glava Posebne vsebine

en: Header Image
sl_SI: Slika v glavi

en: Header Nav
sl_SI: Glava - krmarjenje

en: Header of the page
sl_SI: Glava strani

en: Height
sl_SI: Višina

en: Height
sl_SI: Višina

en: Hello World
sl_SI: Pozdravljen svet

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Here are earlier versions of this page. The bold line is the live version.<br/><br/>Anyone who can't edit this page sees this active version if permissions allow. Your edits are always made to the latest version. If you'd like to start editing from an old version, copy that version.
sl_SI: Tu so prejšnje verzije te strani. Krepko je označena živa verzija.<br /><br />Kdor ne more urejati te strani, vidi aktivno verzijo. če ima dovoljenje. Vaše urejanje poteka vedno na zadnji verziji. Če želite urejati starejšo verzijo, potem vsebino skopirajte od tam.

en: Hide errors from site visitors.
sl_SI: Skrij sporočila o napakah pred obiskovalci spletne strani.

en: Hierarchy
sl_SI: Hierarhija

en: Highest Rated
sl_SI: Najvišje rangirani

en: Home
sl_SI: Domov

en: Homepage
sl_SI: Domačo stran

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: Hours
sl_SI: Ure

en: How Many Levels Below Parent?
sl_SI: Koliko nivojev v globino?

en: How long will this permission be valid for?
sl_SI: Kako dolgo bo to dovoljenje veljavno?

en: I would like to receive private messages.
sl_SI: Rad bi sprejemal zasebna sporočila.

en: INVALID ACTION
sl_SI: NEVELJAVNO OPRAVILO

en: IP Address
sl_SI: IP naslov

en: IP Address Blacklist
sl_SI: Črna lista IP naslovov

en: IP Blacklist
sl_SI: Črna lista IP

en: IP Blacklist settings saved.
sl_SI: IP črna lista je shranjena.

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon removed successfully.
sl_SI: Ikona je bila uspešno odstranjena.

en: Icons updated successfully.
sl_SI: Ikone so bile uspešno posodobljene.

en: If a file set does not appear above, you either have no access to add files to it, or it does not accept the file types %s.
sl_SI: Če se nabor datotek ne pojavi zgoraj, potem ali nimate dostopa do dodajanja datotek ali pa ne dopušča tipov datotek %s.

en: If your site is behaving oddly or displaying out-of-date content, it's a good idea to clear the cache. If you're having to clear the cache a lot, you might want to just turn off caching in Cache & Speed Settings.
sl_SI: Če se stran obnaša čudno ali prikazuje neaktualno vsebino, je dobro, če pobrišete vmesni spomin (cache). Če morate pogosto brisati medpomnilnik, je mogoče bolje, če ga izključite v Medpomnik in Hitrostne nastavitve.

en: If your site is displaying out-dated information, or behaving unexpectedly, it may help to clear your cache.
sl_SI: Če vaša stran kaže stare stvari, ali se čudno vede, potem je verjetno predpomnilnik krivec za to.

en: Illegal variable name '%s' in element args.
sl_SI: Nepravilno ime spremenljivke '%s' v elementu args

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Links to:
sl_SI: Slika povezuje na:

en: Image Manipulation Available
sl_SI: Na voljo je urejanje slik

en: Image Not Found.
sl_SI: Ne najdem slike.

en: Image On-State
sl_SI: Slika v stanju prikaza

en: Image to Display
sl_SI: Slika za prikaz

en: Image/File
sl_SI: Slika/datoteka

en: Import Files
sl_SI: Uvoz datotek

en: Important Information about Backup & Restore
sl_SI: Pomembne informacije o varnostnem kopiranju in restavriranju

en: Importer saved.
sl_SI: Uvoznik je shranjen.

en: Importers
sl_SI: Uvozniki

en: Importing files.
sl_SI: uvažam datoteke.

en: In Set(s)
sl_SI: V naboru(-ih)

en: In one list
sl_SI: V enem spisku

en: Inactive Users
sl_SI: Neaktivni uporabniki

en: Inbox
sl_SI: Prejeto

en: Include &laquo; and &raquo;.
sl_SI: Uporabi &laquo; and &raquo;.

en: Include all child pages
sl_SI: Vključi vse podstrani

en: Include block in Composer
sl_SI: Vključi blok v urejevalnik

en: Include external forms in the filesystem and place them on pages.
sl_SI: Vključi zunanje obrazce v datotečnem sistemu in jih daj na strani.

en: Include only add-ons compatible with my version of concrete5.
sl_SI: Vključi le dodatke, ki so kompatibilni z mojo verzijo concrete5.

en: Included
sl_SI: Vsebovano

en: Included Users/Groups
sl_SI: Vključeni uporabniki/skupine

en: Included Users/Groups with timed permissions
sl_SI: Vključeni uporabniki/skupine s časovnimi dovoljenji

en: Included in Composer?
sl_SI: Vključeno v urejevalniku?

en: Incorrect captcha code
sl_SI: Nepravilna "captcha" koda

en: Incorrect image validation code. Please check the image and re-enter the letters or numbers as necessary.
sl_SI: Nepravilna slikovna koda za preverjanje. Preverite sliko in ponovno vnesite črke ali številke kot je potrebno.

en: Index Search Engine - All
sl_SI: Naredi kazalo za iskalca - vse

en: Index Search Engine - Updates
sl_SI: Naredi kazalo za iskalca  - posodobi

en: Index cleared. You must now reindex your site from the Automated Jobs page.
sl_SI: Kazalo je pobrisano. Narediti morate nova kazala na strani za avtomatska opravila.

en: Index partially updated. %s pages indexed (maximum number.) Re-run this job to continue this process.
sl_SI: Kazalo je delno posodobljeno. %s strani je indeksiran (maksimalno število.) Ponovno zaženite opravilo za nadaljevanje.

en: Index the site to allow searching to work quickly and accurately. Only reindexes pages that have changed since last indexing.
sl_SI: Naredite kazalo, da bo iskanje hitro in natančno. Postopek obnovi le kazalce na spremenjene strani.

en: Index updated.
sl_SI: kazalo je posodobljeno.

en: Index updated. %s pages indexed.
sl_SI: Kazalo je posodobljeno. %s strani je indeksiranih.

en: Indexing Method
sl_SI: Metoda indeksiranja

en: Indexing complete. Index is up to date
sl_SI: Kazalo je narejeno in posodobljeno.

en: Individual Block
sl_SI: Posamezen blok

en: Inherit
sl_SI: podeduj

en: Inherit page type default permissions.
sl_SI: Podeduj privzeta dovoljenja tipa strani.

en: Inherit the permissions of this page.
sl_SI: Podeduj dovoljenja te strani.

en: Input Format
sl_SI: Vnosni format

en: Insert Link to Page
sl_SI: Vstavi povezavo do strani

en: Inspect
sl_SI: Preveri

en: Inspect Package
sl_SI: Preveri paket

en: Inspect Theme
sl_SI: Preverite temo

en: Install
sl_SI: Namesti

en: Install %s
sl_SI: Namesti %s

en: Install Local Update
sl_SI: Namestitev lokalne posodobitve

en: Install Packages and Connect to the Marketplace
sl_SI: Namesti pakete in se poveži s tržnico

en: Install add-ons & themes.
sl_SI: Nameščanje dodatkov in tem.

en: Install concrete5
sl_SI: Namestitev concrete5

en: Install custom add-ons or those downloaded from the concrete5.org marketplace.
sl_SI: Namesti dodatke po meri ali tiste naložene s concrete5.org tržnice.

en: Install only items required for concrete5 to run. This will create a blank site.
sl_SI: Namesti samo toliko, da bo concrete5 tekel. To bo namestilo prazno stran.

en: Install theme
sl_SI: namestitev teme

en: Installation Notes
sl_SI: Opombe za namestitev

en: Installed Block Types
sl_SI: Nameščeni blokovni tipi

en: Installing attributes.
sl_SI: Nameščam atribute.

en: Installing automated jobs.
sl_SI: Nameščam avtomatska opravila.

en: Installing dashboard.
sl_SI: Nameščam kontrolnik.

en: Installing login and registration pages.
sl_SI: nameščam prijavo in prijavne strani.

en: Installing permissions & workflow.
sl_SI: Nameščam dovoljenja in potek.

en: Intelligent Search
sl_SI: Inteligentno iskanje

en: Interface Preferences
sl_SI: Nastavitve vmesnika

en: Interface Settings
sl_SI: Nastavitve vmesnika

en: Interface settings saved. Please log out and in again to update all backend messages.
sl_SI: Nastavitve vmesnika so shranjene. Odjavite se in znova prijavite za osvežitev vseh sporočil v ozadju.

en: Internal
sl_SI: Notranji

en: Internal Block Types
sl_SI: Notranji blokovni tipi

en: Invalid Attribute Type.
sl_SI: Napačen tip atributa.

en: Invalid Email Address
sl_SI: Napačen naslov e-pošte

en: Invalid File.
sl_SI: Napačna datoteka.

en: Invalid ID
sl_SI: Napačen ID

en: Invalid ID.  This id is currently being used by another element on this page.
sl_SI: Napačen ID. Ta id trnutno uporablja drug element na tej strani.

en: Invalid Job set.
sl_SI: Nastavljeno je bilo napačno opravilo.

en: Invalid Key. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
sl_SI: Napačen ključ. Ponovno obiščite stran za pozabljena gesla za kreiranje novega ključa.

en: Invalid OpenID.
sl_SI: Nepravilen OpenID

en: Invalid Package.
sl_SI: Napačen paket.

en: Invalid Permissions
sl_SI: Nepravilna dovoljenja

en: Invalid Redirect URL
sl_SI: Neveljaven URL za preusmerjanje

en: Invalid Task.
sl_SI: Neveljavno opravilo.

en: Invalid Token.
sl_SI: Nepravilna oznaka.

en: Invalid Username
sl_SI: Nepravilno uporabniško ime

en: Invalid Workflow Type.
sl_SI: Napačen tip delovnega poteka.

en: Invalid anti-spam library.
sl_SI: Napačna knjižnica za proti-neželeno pošto.

en: Invalid attribute ID.
sl_SI: Nepravilna ID atributa.

en: Invalid attribute set.
sl_SI: Napačen nabor atributov.

en: Invalid backup file specified.
sl_SI: Določena je napačna varnostna datoteka.

en: Invalid block type handle: %s
sl_SI: Napačna oznaka bloka: %s

en: Invalid block.
sl_SI: Napačen blok.

en: Invalid captcha library.
sl_SI: Napačna CAPTCHA knjižnica.

en: Invalid characters in page type name.
sl_SI: Nepravilni znaki v imenu tipa strani.

en: Invalid composer draft.
sl_SI: Nepravilen osnutek urejanja.

en: Invalid email address or password.
sl_SI: Nepravilen e-poštni naslov ali geslo.

en: Invalid email address provided.
sl_SI: E-poštni naslov ni pravilen.

en: Invalid email address.
sl_SI: Napačen naslov e-pošte.

en: Invalid file extension.
sl_SI: Nepravilen podaljšek datoteke.

en: Invalid file set.
sl_SI: Napačen nabor datotek.

en: Invalid file.
sl_SI: Nepravilna datoteka.

en: Invalid form token. Please reload this form and submit again.
sl_SI: Napačna oznaka obrazca. Ponovno naložite ta obrazec in ga še enkrat pošljite.

en: Invalid group ID.
sl_SI: Napačen skupinski ID

en: Invalid group set.
sl_SI: Napačen skupinski nabor.

en: Invalid marketplace item ID.
sl_SI: Napačen ID elementa na tržnici.

en: Invalid marketplace item.
sl_SI: Napačen element tržnice

en: Invalid package or no package specified.
sl_SI: Neveljaven paket ali pa paket ni določen.

en: Invalid package.
sl_SI: Nepravilen paket.

en: Invalid page.
sl_SI: Nepravilna stran.

en: Invalid parent page.
sl_SI: Nepravilna višje nivojska stran.

en: Invalid stack
sl_SI: Napačen sklad

en: Invalid stack.
sl_SI: Napačen sklad.

en: Invalid theme.
sl_SI: Nepravilna tema.

en: Invalid token.  Unable to activate user.
sl_SI: Napačna oznaka. Ne morem aktivirati uporabnika.

en: Invalid token.  Unable to deactivate user.
sl_SI: Napačna oznaka. Ne morem deaktivirati uporabnika.

en: Invalid user ID.
sl_SI: Napačen uporabniški ID.

en: Invalid username or password.
sl_SI: Nepravilno uporabniško ime ali geslo.

en: Invalid version
sl_SI: Napačna verzija

en: Invalid workflow ID.
sl_SI: Napačen ID delovnega poteka.

en: It only takes a moment and you don't even have to leave your site.
sl_SI: Vzame le trenutek in ob tem niti ne boste zapustili vaše strani.

en: It's not possible to test the settings since the mail system is disabled (the setting %1$s is set to %2$s in the configuration).
sl_SI: Ni mogoče testirati nastavitev, ker je e-poštni sistem onemogočen (nastavitev %1$s je v konfiguraciji nastavljena na %2$s).

en: Items To Uninstall
sl_SI: Elementi za deinstalacijo

en: Itself (Override)
sl_SI: Samega sebe (Preglasitev)

en: JavaScript Enabled
sl_SI: JavaScript je omogočen

en: Job Set schedule updated successfully.
sl_SI: Urnik nabora opravil je bil uspešno posodobljen.

en: Job Set updated successfully.
sl_SI: Nabor opravil je bil uspešno posodobljen.

en: Job Sets
sl_SI: Nabori opravil

en: Job not found.
sl_SI: Opravilo ni najdeno.

en: Job schedule updated successfully.
sl_SI: Urnik opravil je bil uspešno posodobljen.

en: Job set added.
sl_SI: Dodan je bil nabor opravil.

en: Job successfully installed.
sl_SI: Opravilo je bilo uspešno nameščeno.

en: Job successfully uninstalled.
sl_SI: Opravilo je bilo uspešno deinstalirano.

[ctx: JobSetName]
en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Jobs
sl_SI: Opravila

en: Justify
sl_SI: Obojetransko

en: Keep your site running well.
sl_SI: Vzdrževanje dobrega obratovanja vaše spletne strani.

en: Keep your web page addresses easy for humans and search engines to read by automatically removing references to index.php. You may need to create a file called .htaccess on your server for this to work, but we will try to do it for you first.
sl_SI: Imejte vaše spletne naslove enostavne za branje ljudi in iskalnih strojev z odstranitvijo reference index.php. Lahko, da boste morali urediti datoteko .htaccess na vašem strežniku. Dovolite, da to najprej poskusimo narediti mi.

en: Key Expired. Please visit the forgot password page again to have a new key generated.
sl_SI: Ključ je potekel. Obiščite stran za pozabljena gesla za kreiranje novega ključa.

en: Keywords
sl_SI: Ključne besede

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Last Action
sl_SI: Zadnja akcija

en: Last Modified
sl_SI: Zadnja sprememba

en: Last Response
sl_SI: Zadnji odziv

en: Last Run
sl_SI: Zadnji zagon

en: Last edit
sl_SI: Zadnje urejanje

en: Last login
sl_SI: Zadnja prijava

en: Latest Message
sl_SI: Zadnje sporočilo

en: Latitude: %s
sl_SI: Zemljepisna širina: %s

en: Layout preset not found
sl_SI: Ne najdem prednastavitev postavitve

en: Learn More
sl_SI: Nauči se več

en: Learn about how to use concrete5, how to develop for concrete5, and get general help.
sl_SI: Naučite se kako uporabljati concrete5, kako razvijati za concrete5 in kako do splošne pomoči.

en: Learn about your site and concrete5.
sl_SI: Poučite se o vaši strani in concrete5.

en: Learn more about these block types.
sl_SI: Več o teh tipih blokov.

en: Learn more and update.
sl_SI: Poizvedite več in posodobite.

en: Leave a Reply
sl_SI: Oddajte sporočilo

en: Leave the following form field blank in order to allow everyone to download this file.
sl_SI: Pustite naslednje polje prazno, da bo lahko vsak naložil to datoteko.

en: Leave this blank to keep your current password.
sl_SI: Pustite prazno za obstoječe geslo.

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left Sidebar
sl_SI: Levi stranski stolpec

en: Lets you set default permissions and blocks for a particular page type.
sl_SI: Nastavitev privzetih dovoljenj in blokov za določen tip strani.

en: Line Height
sl_SI: Višina črte

en: Link Tags to Page
sl_SI: Poveži oznake s stranjo

en: Link Text
sl_SI: Besedilo za povezavo

en: Link URL (optional)
sl_SI: Povezava URL (opcijsko)

en: Link and Caption
sl_SI: Povezava in napis

en: Link to files stored in the asset library.
sl_SI: Povezava do datotek je shranjena v nastavitveni knjižnici.

en: List pages based on type, area.
sl_SI: Izpiši strani na osnovi tipa, območja.

en: Live Version
sl_SI: Živa verzija

en: Loading Video... If you're seeing this message you may not have Flash installed.
sl_SI: Nalagam video... Če vidite tole sporočilo, mogoče nimate nameščenega Flash-a.

en: Local database file refreshed.
sl_SI: Osvežena je datoteka lokalne podatkovne baze.

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Location Name
sl_SI: Ime lokacije

en: Location in Website
sl_SI: Lokacija v spletnem mestu

en: Location: %s
sl_SI: Lokacija: %s

en: Lock IP after
sl_SI: Zakleni IP po

en: Lock Layout
sl_SI: Zakleni postavitev

en: Lock Widths
sl_SI: Zakleni širine

en: Log Application Exceptions
sl_SI: Dnevniške izjeme

en: Log Emails Sent
sl_SI: Dnevnik poslanih e-sporočil

en: Log entries marked as spam.
sl_SI: Dnevniški zapisi označeni kot spam.

en: Log settings
sl_SI: Nastavitve dnevnika

en: Logged entries can be found in <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Dashboard > Reports > Logs</a>
sl_SI: Dnevniške zapise najdete na <a href="%s" style="color: #bfbfbf; text-decoration: underline">Kontrolnik > Poročila > Dnevniki</a>

en: Logging
sl_SI: Prijavljanje

en: Logging Settings
sl_SI: Nastavitve prijavljanja

en: Logging configuration saved.
sl_SI: Prijavna konfiguracija je shranjena.

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Login & Registration
sl_SI: Prijava in Registracija

en: Login Destination
sl_SI: Destinacija prijave

en: Login Successful
sl_SI: Prijava je uspešna

en: Login redirection saved.
sl_SI: Prijavna preusmerite je shranjena.

en: Login with OpenID
sl_SI: Prijava z OpenID

en: Logs
sl_SI: Dnevniki

en: Longitude: %s
sl_SI: Zemljepisna dolžina: %s

en: Loop
sl_SI: Zanka

en: M jS, Y
sl_SI: d.m.Y

en: Mail Exception Occurred. Unable to send mail:
sl_SI: Prišlo je do napake pri pošiljanju e-pošte. Ne morem poslati:

en: Mail Importers
sl_SI: E-poštni uvozniki

en: Mail Server
sl_SI: Strežnik e-pošte

en: Mail importers
sl_SI: Uvozniki e-pošte

en: Mailbox
sl_SI: Poštni predal

en: Main
sl_SI: Glavno

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

en: Maintenance Mode
sl_SI: Vzdrževalni način

en: Maintenance Mode turned off. Your site is public.
sl_SI: Vzdrževalni način je izklopljen. Vaša stran je sedaj javna.

en: Maintenance Mode turned on. Your site is now private.
sl_SI: Vzdrževalni način je vklopljen. Vaša stran je sedaj privatna.

en: Make Ban Permanent
sl_SI: Zavračanje naj bo stalno

en: Make set public
sl_SI: Naredi nabor javen

en: Make sure you <a href="%s">backup your database</a> before updating.
sl_SI: Poskrbite, da boste <a href="%s">varnostno kopirali vašo podatkovno bazo</a> pred posodobitvijo.

en: Make sure your web root contains a jobs/ directory, or upgrading will not go smoothly.
sl_SI: Preverite, da vaša korenska mapa vsebuje mapo jobs/, sicer nadgradnja ne bo šla gladko.

en: Manage Search Engine Optimization (SEO) Related Page Properties.
sl_SI: Upravljanje optimizacije iskalnega motorja (SEO) - lastnosti

en: Manage Sets
sl_SI: Upravljaj nize

en: Manage Stack Contents
sl_SI: Upravljanje vsebin skladov

en: Manage sitewide content and administer block types.
sl_SI: Upravljanje spletne vsebine in administracija blokovnih tipov.

en: Manage the installed block types in your site.
sl_SI: Upravljanje nameščenih blokovnih tipov na vaši strani.

en: Manually
sl_SI: Ročno

en: Manually create new user accounts for your concrete5 site.
sl_SI: Ročna izdelava novih uporabniških računov za concrete5 spletno mesto.

en: Map Title
sl_SI: Naslov zemljevida

en: Margin
sl_SI: Odmik od roba

en: Mark Email as Valid
sl_SI: Označi e-pošto kot veljavno

en: Marketplace integration disabled in configuration file.
sl_SI: Tržnica je onemogočena v konfiguracijski datoteki.

en: Marketplace item %s downloaded successfully.
sl_SI: Element na tržnici %s je bil uspešno naložen.

en: Max Height
sl_SI: Največja višina

en: Max Width
sl_SI: Največja širina

en: Maximum Gravatar Rating
sl_SI: Najvišji Gravatar rating

en: Member Since
sl_SI: Član od

en: Member profile (if enabled)
sl_SI: Uporabniški profil (če je omogočen)

en: Members
sl_SI: Člani

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Message Details
sl_SI: Podrobnosti sporočila

en: Message Sent.
sl_SI: Sporočilo je bilo poslano.

en: Message to display when completed
sl_SI: Sporočilo za prikaz po zaključku

en: Message:
    %s
sl_SI: Sporočilo:
    %s

en: Message: %s
sl_SI: Sporočilo: %s

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Meta Description
sl_SI: Meta opis

en: Meta Keywords
sl_SI: Meta ključne besede

en: Meta Title
sl_SI: Meta naslov

en: Minimum Version
sl_SI: Minimalna verzija

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Mobile Theme
sl_SI: Mobilna tema

en: Mobile theme saved.
sl_SI: Mobilna tema je bila shranjena.

en: Modified
sl_SI: Spremenjene

en: Months
sl_SI: mesecev

en: Months Link to Page
sl_SI: Mesecev povezanih na strani

en: More Add-ons
sl_SI: Več dodatkov

en: More Blocks
sl_SI: Več blokov

en: More Details
sl_SI: Več podrobnosti

en: More Information
sl_SI: Več informacij

en: More Options
sl_SI: Več možnosti

en: More Statistics
sl_SI: Več statistike

en: More Than
sl_SI: Več kot

en: More URLs
sl_SI: Več URL-jev

en: Most Popular First
sl_SI: Najpopularnejši najprej

en: Most Recent Version
sl_SI: Zadnja verzija

en: Most recent 20 downloads:
sl_SI: Zadnjih 20 nalaganj:

en: Move
sl_SI: Premik

en: Move Down
sl_SI: Premakni dol

en: Move Up
sl_SI: Premakni gor

en: Move or reorder pages by dragging their icons.
sl_SI: Premaknite ali spremenite vrstni red strani z vlečenjem njihovih ikon.

en: Move package to trash directory on server?
sl_SI: premakni paket v mapo smeti na strežniku?

en: Move them to the parent area below
sl_SI: Premakni jih v višjenivojsko območje spodaj

en: Move/Copy
sl_SI: Premakni/Kopiraj

en: Move/Copy Page
sl_SI: Premikanje/kopiranje strani

en: Multilingual Setup
sl_SI: Večjezične nastavitve

en: Multiple Values
sl_SI: Več vrednosti

en: Multiple values
sl_SI: Več vrednosti

en: My Friends
sl_SI: Moji prijatelji

en: My Sets
sl_SI: Moji nabori

en: My Video
sl_SI: Moj video

en: MySQL Available
sl_SI: MySQL je na voljo

en: MySQL Password
sl_SI: MaySQL geslo

en: MySQL Username
sl_SI: MySQL uporabniško ime

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name Your Site
sl_SI: Poimenujte vašo spletno stran

en: Name cannot contain the characters: %s
sl_SI: Ime ne more vsebovati znakov: %s

en: Name is required
sl_SI: Zahtevano je ime

en: Name required.
sl_SI: Zahtevano je ime.

en: Navigate through sibling pages.
sl_SI: Krmari po istonivojskih straneh.

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: New
sl_SI: Novo

en: New Page
sl_SI: Nova stran

en: New Password
sl_SI: Novo geslo

en: New User Registration
sl_SI: Registracija novega uporabnika

en: New Version %s
sl_SI: nova verzija %s

en: New Version: %s.
sl_SI: Nova verzija: %s

en: New Version: %s. Upgrading from: %s.
sl_SI: Nova verzija: %s. Nadgradnja z: %s

en: New copy to Scrapbook
sl_SI: Novo kopiranje v beležnico

en: New file set added successfully.
sl_SI: Nov nabor datotek je uspešno dodan.

en: New template.
sl_SI: Nova predloga.

en: Newer Posts
sl_SI: Novejše objave

en: News
sl_SI: Novice

en: Newsflow
sl_SI: Potek novic

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: Next & Previous Labels
sl_SI: Oznake za naprej in nazaj

en: Next & Previous Nav
sl_SI: Naslednji in Prejšnji krmarjenje

en: Next Label
sl_SI: Naslednja oznaka

en: No
sl_SI: Ne

en: No Attributes
sl_SI: Nič atributov

en: No Block Types
sl_SI: Nič blokovnih tipov

en: No End Date.
sl_SI: Ni končnega datuma.

en: No File Types
sl_SI: Nič tipov datotek

en: No Groups
sl_SI: Nič skupin

en: No Jobs found.
sl_SI: Ni najdenih nobenih opravil.

en: No Name
sl_SI: Ni imena

en: No Page Attributes
sl_SI: Nič atributov strani

en: No Page Types
sl_SI: Nič tipov strani

en: No Queueing
sl_SI: Ni vrstičenja

en: No Suggestions
sl_SI: Ni predlogov

en: No Themes
sl_SI: Nič tem

en: No attribute categories currently defined.
sl_SI: Trenutno ni definiranih kategorij atributov.

en: No attribute sets currently defined.
sl_SI: Trenutno ni definiranih naborov atributov.

en: No attributes assigned.
sl_SI: Ni dodeljenih atributov.

en: No attributes assigned. Any attributes you set here will automatically be set on pages when they are created.
sl_SI: Ni dodeljenih atributov. Vsi atribute, ki jih boste določili tu, bodo avtomatsko postavljeni na straneh, ko jih ustvarite.

en: No attributes defined.
sl_SI: Ni definiranih atributov.

en: No attributes found.
sl_SI: Ni najdenih atributov

en: No block found with the handle %s.
sl_SI: Ne najdem bloka z oznako %s.

en: No block types can be added to this area.
sl_SI: V tem področju ne morete dodati blokovnih tipov.

en: No custom block types are awaiting installation.
sl_SI: Nobeni blokovni tipi po meri ne čakajo na namestitev

en: No data is available yet.
sl_SI: Na voljo še ni nobenih podatkov.

en: No file sets found.
sl_SI: Ne najdem naborov datotek.

en: No file specified
sl_SI: Nobena datoteka ni določena

en: No files found in %s
sl_SI: V %s ni najdenih datotek.

en: No files found.
sl_SI: Ni najdenih datotek.

en: No files have been downloaded.
sl_SI: Ni bilo naloženih datotek.

en: No global areas created yet.
sl_SI: Ni še ustvarjeni splošnih območij.

en: No group sets found.
sl_SI: Ni najdenih naborov skupin.

en: No groups found.
sl_SI: Ni najdenih skupin.

en: No job specified.
sl_SI: Nobeno opravilo ni določeno.

en: No messages found.
sl_SI: Ni najdenih sporočil.

en: No one has yet submitted this form.
sl_SI: Še nihče ni poslal odziva na ta obrazec.

en: No packages have been installed.
sl_SI: Ni nameščenih paketov

en: No page could be found at this address.
sl_SI: Na tem naslovu ni najdene nobene strani.

en: No page types found.
sl_SI: Ni najdenih tipov strani.

en: No pages found.
sl_SI: Ni najdenih strani.

en: No results found.
sl_SI: Ni najdenih rezultatov.

en: No results match
sl_SI: Noben rezultat se ne ujema

en: No screenshots
sl_SI: Ni posnetkov zaslona

en: No stacks can be added to this area.
sl_SI: V to območje ne morete dodati sklada.

en: No stacks have been added.
sl_SI: Ni bilo dodanih skladov.

en: No themes are installed.
sl_SI: Ni nameščenih tem.

en: No timed permission assignments
sl_SI: Ni razporeditev časovnih dovoljenj

en: No updates available.
sl_SI: Na voljo ni nobenih posodobitev.

en: No updates for your add-ons are available.
sl_SI: Na voljo ni nobenih posodobitev za vaše dodatke.

en: No users found.
sl_SI: Ni najdenih uporabnikov.

en: No users or groups added.
sl_SI: Ni dodanih uporabnikov ali skupin.

en: No users or groups selected.
sl_SI: Ni izbranih uporabnikov ali skupin.

en: No users selected.
sl_SI: Noben uporabnik ni označen.

en: No. Do <strong>not</strong> remove any content or files from this website.
sl_SI: Ne. <strong>NE</strong> odstrani nobene vsebine ali datotek s te spletne strani.

en: No. Registration is required to answer.
sl_SI: Ne. Za odgovor je potrebna registracija.

en: Nobody
sl_SI: Nihče

en: None
sl_SI: Nič

en: None Selected
sl_SI: Nobede ni izbran

en: None of the requested files could be found.
sl_SI: Nobene od zahtevanih datotek ni mogoče najti.

en: None selected
sl_SI: Nobena ni izbrana

en: None.
sl_SI: Nič.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page type.
sl_SI: Nič. Ta datoteka bo avtomatsko uporabljena za tip strani <strong>%s</strong>.

en: None. This file will automatically be used by the <strong>%s</strong> page.
sl_SI: Nič. Ta datoteka bo avtomatsko uporabljena za stran <strong>%s</strong>.

en: None. This file will automatically be used for pages without a template.
sl_SI: Nič. Ta datoteka bo avtomatsko uporabljena za strani brez predloge.

en: None. This file will automatically be used.
sl_SI: Nič. Ta datoteka se bo uporabila avtomatsko.

en: Not a Member
sl_SI: Niste član

en: Note: Additional page paths are not versioned. They will be available immediately.
sl_SI: Opomba: Dodatne poti strani ne veljajo kot sprememba verzije. Na voljo bodo takoj.

en: Note: Downloading an update will NOT automatically install it.
sl_SI: Opomba: Nalaganje posodobitve še NE pomeni njene avtomatske namestitve.

en: Note: Since you haven't checked this page out for editing, these changes will immediately be approved.
sl_SI: Opomba: Ker te strani niste označili za urejanje, bodo spremembe takoj odobrene.

en: Note: Styles set here are often overridden by those defined within the various block types.
sl_SI: Opomba: Ti slogi so pogosto preglašeni s tistimi, ki so določeni znotraj posameznih blokovnih tipov.

en: Nothing
sl_SI: nič

en: Nothing currently available to install.
sl_SI: trenutno ni ničesar na voljo za namestitev.

en: Notification - Spam Detected
sl_SI: Opozorilo - Zaznana je neželena pošta

en: Notifications
sl_SI: Obveščanje

en: Notify Email on Comment
sl_SI: Obvestilo o komentarju po e-pošti

en: Notify me by email when people submit this form
sl_SI: Obvesti me po E-pošti, ko uporabniki oddajo ta obrazec

en: Number
sl_SI: Število

en: Number and Type of Pages
sl_SI: Število in tip strani

en: Number of Responses
sl_SI: Število odzivov

en: Number to Display
sl_SI: Število za prikaz

en: OGG Video
sl_SI: OGG video

en: OR Path
sl_SI: ALI poti

en: Off
sl_SI: Izključeno

en: Off - Good for development of custom blocks.
sl_SI: Izklopljeno - dobro za razvoj blokov po meri.

en: Off - Good for development.
sl_SI: Izklopljeno - Dobro pri razvoju

en: Off - Turn it on by hand for specific pages.
sl_SI: Izklopljeno - Vklopite ročno za določene strani.

en: Offer choice of language on login.
sl_SI: Ob prijavi ponudi izbiro jezika.

en: Office
sl_SI: Pisarna

en: Ok
sl_SI: Potrdi

en: Old Versions
sl_SI: Stare verzije

en: Older Posts
sl_SI: Starejše objave

en: On
sl_SI: Na

en: On %s, user %s approved the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
sl_SI: Dne %s, je uporabnik %s odobril naslednjo zahtevo: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s cancelled the following request: 
    
    ---
    %s
    ---
sl_SI: Dne %s, je uporabnik %s opustil naslednjo zahtevo: 
    
    ---
    %s
    ---

en: On %s, user %s submitted the following request: %s
sl_SI: Dne %s, je uporabnik %s poslal naslednjo zahtevo: %s

en: On - Helps speed up a live site.
sl_SI: Vklopljeno - Hitrejša delujoča stran.

en: On - If blocks on the particular page allow it.
sl_SI: Vklopljeno - Če dovoljujejo bloki na določeni strani.

en: On - In all cases.
sl_SI: Vklopljeno - v vseh primerih

en: On - approve manually
sl_SI: Vključeno - ročne odobritve

en: On - signup and go
sl_SI: Vključeno - vpiši se in delaj

en: On Date
sl_SI: Na datum

en: Once the index is clear, you must reindex your site from the Automated Jobs page.
sl_SI: Ko je indeks pobrisan, ga morate ponovno narediti na strani za Avtomatska opravila.

en: Only Titles
sl_SI: Samo naslove

en: Only displaying %s files.
sl_SI: Prikazujem le %s datotek.

en: Only displaying files with extension .%s.
sl_SI: Prikazujem le datoteke s podaljškom .%s.

en: Only files with the following extensions will be allowed. Separate extensions with commas. Periods and spaces will be ignored.
sl_SI: Dovoljene so le datoteke z naslednjimi podaljški. Ločite podaljške z vejicami. Pike in presledki bodo ignorirani.

en: Only registered users may view the website.
sl_SI: Le registrirani uporabniki si lahko ogledajo spletno stran.

en: Only the %s user may reset the site's content.
sl_SI: Le uporabnik %s lahko ponastavi vsebino spletne strani.

en: Only the administrative group may view the website.
sl_SI: Le administrativna skupina si lahko ogleduje spletno stran.

en: Only the super user may edit this account.
sl_SI: Le super uporabnik lahko ureja ta račun.

en: Only the super user may remove block types.
sl_SI: Le super uporabnik lahko odstrani blokovne tipe.

en: Only users who are members of ALL selected groups will be eligible for this permission.
sl_SI: Le uporabniki, člani VSEH označenih skupin, bodo imeli to dovoljenje.

en: Only when manually removed or the cache is cleared.
sl_SI: Le ročno ali ob brisanju predpomnilnika.

en: Oops, it looks like you've entered an invalid feed address!
sl_SI: Ups. izgleda, da ste vnesli nepravilen naslov vira!

en: Oops, something is wrong with the form you posted (it doesn't have a question set id).
sl_SI: Ups, nekaj je narobe z oddanim obrazcem (nima oznake vprašanja).

en: Open Link in New Window
sl_SI: Odpri povezavo v novem oknu

en: Open Page
sl_SI: Odpiranje strani

en: Open by default to the...
sl_SI: Privzeto odprto za...

en: Open links in a new window
sl_SI: Odpri povezave v novem oknu

en: Open to all site visitors?
sl_SI: Odprto za vse obiskovalce strani?

en: OpenID Authentication Failed: %s
sl_SI: OpenID avtentikacija ni uspešna: %s

en: OpenID Verification Cancelled
sl_SI: OpenID preverjanje je opuščeno

en: Optimization
sl_SI: Optimizacija

en: Optimization & Maintenance
sl_SI: Optimizacija in vzdrževanje

en: Option
sl_SI: Možnost

en: Option Order
sl_SI: Vrstni red možnosti

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Options disabled, interface settings are specified in config/site.php.
sl_SI: Možnosti so onemogočene, nastavitve vmesnika so določene v config/site.php.

en: Order pages by
sl_SI: Uredi strani po

en: Ordering
sl_SI: Urejanje

en: Originally requested by %s.
sl_SI: Prvotno zahtevano od %s.

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Other Information
sl_SI: Druge informacije

en: Other Properties
sl_SI: Druge lastnosti

en: Other Stacks
sl_SI: Drugi skladi

en: Override Permissions
sl_SI: Preglasi dovoljenja

en: Overrides Cache
sl_SI: Prekrmili predpomnilnik

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: POP Mail Server Authentication Settings
sl_SI: Avtentikacijske nastavitve POP poštnega strežnika

en: Package
sl_SI: Paket

en: Padding
sl_SI: Odmik od vsebine

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page "%s" at path "%s" Moved to trash
sl_SI: Stran "%s" s potjo "%s" je bila premaknjena v koš

en: Page "%s" at path "%s" deleted
sl_SI: Stran "%s" s potjo "%s" je zbrisana

en: Page Action
sl_SI: Obdelava strani

en: Page Added To
sl_SI: Stran je dodana na

en: Page Attribute Created.
sl_SI: Atribut strani je narejen.

en: Page Attribute Deleted.
sl_SI: Atribut strani je zbrisan.

en: Page Attribute Updated.
sl_SI: Atribut strani je posodobljen.

en: Page Attributes
sl_SI: Atributi strani

en: Page Defaults for %s Page Type. All edits take effect immediately.
sl_SI: Privzete vrednosti strani za tip strani %s. Vsa urejanja imajo takojšen učinek.

en: Page Forbidden
sl_SI: Stran je prepovedana

en: Page ID: %s
sl_SI: ID strani: %s

en: Page Info
sl_SI: Podatki o strani

en: Page List
sl_SI: Spisek strani

en: Page Name
sl_SI: Ime strani

en: Page Not Found
sl_SI: Stran ni najdena

en: Page Owner
sl_SI: Lastnik strani

en: Page Paths and Location
sl_SI: Poti strani in lokacija

en: Page Permissions
sl_SI: Dovoljenja strani

en: Page Properties
sl_SI: Lastnosti strani

en: Page Properties saved.
sl_SI: Lastnosti strani so shranjene.

en: Page Search
sl_SI: Iskanje strani

en: Page Submitted for Permission Changes.
sl_SI: Stran je bila oddana za spremembo dovoljenj.

en: Page Submitted to Change Permission Inheritance to %s.
sl_SI: Oddana je bila stran za spremembo dovoljenj dedovanja za %s.

en: Page Successfully Added.
sl_SI: Stran je uspešno dodana.

en: Page Successfully Refreshed.
sl_SI: Stran je uspešno osvežena.

en: Page Titles
sl_SI: Naslovi strani

en: Page Type
sl_SI: Tip strani

en: Page Types
sl_SI: Tipi strani

en: Page Unsuccessfully Refreshed.
sl_SI: Stran ni bila uspešno osvežena.

en: Page Version %s Submitted for Approval.
sl_SI: Verzija strani %s je bila poslana v potrditev.

en: Page Versions
sl_SI: Verzija strani

en: Page Views
sl_SI: Ogledi strani

en: Page copy operations pending.
sl_SI: Kopiranje strani čaka.

en: Page currently in edit mode on %s
sl_SI: Stran je trenutno v načinu urejanja na %s

en: Page last edited on %s
sl_SI: Stran je bila nazadnje urejena dne %s

en: Page permissions updated successfully.
sl_SI: Dovoljenja strani so uspešno posodobljena.

en: Page saved at
sl_SI: Stran je bila shranjena ob

en: Page themes
sl_SI: Teme strani

en: Page type
sl_SI: Tip strani

en: Page type added successfully.
sl_SI: Tip strani je bil uspešno dodan.

en: Page type updated successfully.
sl_SI: Tip strani je bil uspešno posodobljen.

en: Page types
sl_SI: Tipi strani

en: Page types display a page's blocks in different ways and can be thought of as 'templates' for your content: Left Sidebar, Full, etc. Page types correspond to specific themes. concrete5 will look for the specified page type in your active theme.
sl_SI: Tipi strani kažejo bloke na strani na različne načine in jih lahko smatrate za predloge za vašo vsebino: Levi Stranski Stolpec, Polno, itd... Tipi strani ustrezajo določenim temam. conrete5 bo prikazoval po tipih strani aktualne teme.

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Pages & Themes
sl_SI: Strani in teme

en: Pages Created
sl_SI: Ustvarjenih strani

en: Pages Should Appear
sl_SI: Strani bi se morale pojaviti

en: Pages and Themes
sl_SI: Strani in teme

en: Pages appear in both locations; all edits to originals will be reflected in their alias.
sl_SI: Strani se pojavljajo na obeh lokacijah; vse urejanje na izvirnikih se bo odražalo na njihovih vzdevkih.

en: Pages should appear
sl_SI: Strani naj se prikažejo

en: Pagination
sl_SI: Številčenje strani

en: Parent Page
sl_SI: Višje nivojska stran

en: Parent page not selected
sl_SI: Višje nivojska stran ni izbrana.

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password (Confirm)
sl_SI: Geslo (Potrditev)

en: Password changed.
sl_SI: Geslo je spremenjeno.

en: Password changed.  Please login to continue.
sl_SI: Geslo je spremenjeno. Za nadaljevanje se prijavite.

en: Password incorrect. Please try again.
sl_SI: Nepravilno geslo. Poskusite ponovno.

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Paste From Clipboard
sl_SI: Prilepi z odložišča

en: Paste a link to an external RSS feed located on another site, and concrete5 will render it on your page. Select date formatting, feed title, number of items to display at once and choose whether to show or hide article summaries.
sl_SI: Prilepite povezavo na zunanji vir RSS, lociran na drugem spletnem mestu in concrete5 bo vsebino združil na vaši strani. Določite format datuma, naslov vira, število elementov za prikaz naenkrat in določite, če naj se kažejo povzetki člankov ali ne.

en: Paste a short or long-form Youtube link into the YouTube URL field and concrete5 will embed the video on your page. The iFrame option is recommended for best results, especially when displaying pages on mobile devices.
sl_SI: Prilepite kratko ali dolgo obliko YouTube povezave v polje za YouTube URL in concrete5 bo vgradil video na vaši strani. Za najboljši rezultat se priporoča iFrame možnost, še posebno za prikaz na prenosnih napravah.

en: Paste from Clipboard
sl_SI: Prilepite z odložišča

en: Paste your HTML code into this field, and it will be rendered by your web browser.
sl_SI: Prilepite vašo HTML kodo v to polje in brskalnik jo bo prikazal ustrezno zlepljeno.

en: Path
sl_SI: Pot

en: Paths
sl_SI: Poti

en: Pending
sl_SI: Čakam

en: Pending Approval
sl_SI: Čakam na potrditev

en: Pending Delete
sl_SI: Čakam na brisanje

en: Pending Move
sl_SI: Čakam na premik

en: Pending Permissions
sl_SI: Čakajoča dovoljenja

en: Perform Full Database Backups
sl_SI: Izvedi popolno varnostno kopijo podatkovnih baz

en: Permanent IP Ban
sl_SI: Stalno zavračanje IP

en: Permission Changes
sl_SI: Spremembe dovoljenj

en: Permission Denied
sl_SI: Zahteva zavrnjena

en: Permission Inheritance Changes
sl_SI: Spremembe dovoljenj dedovanja

en: Permission access entity types
sl_SI: Tipi vsebin dostopnih dovoljenj

en: Permission categories
sl_SI: Kategorije dovoljenj

en: Permission on
sl_SI: Dovoljenje za

en: Permission setting saved. You must complete the workflow before this change is active.
sl_SI: Nastavitve dovoljenj so shranjene. Preden bo ta sprememba aktivna, morate zaključiti potek dela.

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: File Uploader
sl_SI: Nalagalnik datotek

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group
sl_SI: Skupina

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Combination
sl_SI: Kombinacija skupin

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Group Set
sl_SI: Nabor skupin

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: Page Owner
sl_SI: Lastnik strani

[ctx: PermissionAccessEntityTypeName]
en: User
sl_SI: Uporabnik

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change anything in the Page Properties menu.
sl_SI: Zmožnost spreminjanja česarkoli v meniju lastnosti strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change caching settings.
sl_SI: Možnost nastavljanja predpomnjenja.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the page type for this page, also check out Theme permissions.
sl_SI: Možnost spreminjanja le tipa strani za to stran. Preverite tudi Dovoljenja tem.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change just the theme for this page.
sl_SI: Možnost spreminjanja le teme za to stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to change permissions for this page. Warning: by granting this a user could give themselves more access.
sl_SI: Možnost spreminjanja dovoljenj za to stran. Opozorilo: z dodelitvijo teh pravic si uporabnik lahko nastavi več dostopa.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to make edits to at least some of the content in the page. You can lock down different block areas and specific blocks by clicking Permissions on them as well.
sl_SI: Zmožnost urejanja vsaj nekaj vsebine strani. Različne bloke lahko zaklenete s klikom na najihova Dovoljenja.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to move this page to the site's Trash.
sl_SI: Možnost premikanja te strani v koš spletne strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to remove old versions of this page.
sl_SI: Možnost odstranitve starih verzij te strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Ability to see what this page will look like at a specific time in the future as a specific user.
sl_SI: Možnost ogleda strani, kako bo izgledala s strani uporabnika.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the File Manager.
sl_SI: lahko dostopa do upravitelja datotek.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can access the file manager
sl_SI: lahko dostopa do upravitelja datotek

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a block to any area on the site. If someone is added here they can add blocks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
sl_SI: Lahko doda blok v katerokoli območje na spletni strani. Če je nekdo dodan tukaj, lahko dodaja bloke v katerokoli območje (razen, če je ima tista stran dovoljenja, ki preglasijo ta)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a page beneath the current page.
sl_SI: Lahko doda podstran trenutne strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add a stack or block from a stack to any area on the site. If someone is added here they can add stacks to any area (unless that area has permissions that override these global permissions.)
sl_SI: Lahko doda sklad ali blok s sklada na katerokoli območje na spletni strani. Če je nekdo dodan tukaj, lahko dodaja sklade v katerokoli območje (razen, če je ima tista stran dovoljenja, ki preglasijo ta)

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add blocks to this area. This setting overrides the global Add Block permission for this area.
sl_SI: lahko doda bloke v to območje. Te nastavitve preglasijo globalna dovoljenja Dodajanje bloka za to območje.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add files to set.
sl_SI: Lahko doda datoteke v nabor.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can add stacks to this area. This setting overrides the global Add Stack permission for this area.
sl_SI: Lahko doda sklad v to območje. Te nastavitve preglasijo globalne nastavitve Dodajanje sklada za to območje.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can control scheduled guest access to this page.
sl_SI: Lahko upravlja načrtovan dostop gostov na to stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy file.
sl_SI: Lahko kopira datoteko.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can copy files in file set.
sl_SI: Lahko kopira datoteke v naboru datotek.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file set.
sl_SI: Lahko pobriše nabor datotek.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete file.
sl_SI: Lahko pobriše datoteko.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can delete files in set.
sl_SI: Lahko briše datoteke v naboru.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit a file's properties.
sl_SI: Lahko ureja lastnosti datotek

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file sets.
sl_SI: Lahko ureja dostop do naborov datotek.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit access to file.
sl_SI: Lahko ureja dostop do datoteke.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit blocks within this area.
sl_SI: Lahko ureja bloke v tem območju.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files in set.
sl_SI: Lahko ureja in zamenja datoteke v naboru.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can edit or replace files.
sl_SI: Lahko ureja in zamenjuje datoteke.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can move or copy this page to another location.
sl_SI: Lahko premakne ali kopira to stran na drugo lokacijo.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can publish an unapproved version of the page.
sl_SI: Lahko objavi neodobreno verzijo strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can see a page exists and read its content.
sl_SI: Lahko vidi, da stran obstaja in prebere njeno vsebino.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files in the site.
sl_SI: Lahko gleda in nalaga datoteke na stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view and download files.
sl_SI: Lahko gleda in nalaga datoteke.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the area and its contents.
sl_SI: Lahko gleda območja in njihovo vsebino.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Can view the page versions dialog and read past versions of a page.
sl_SI: Lahko vidi pogovorno okno za verzije strani in prebere predhodne verzije strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can export site users or not
sl_SI: Nadzoruje, če uporabnik lahko izvaža uporabnike spletnega mesta ali ne

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether a user can see a page in the sitemap or intelligent search.
sl_SI: Upravlja, če lahko uporabnik vidi stran v kazalu ali pametnem iskanju.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can access the permissions on an area. Custom area permissions could override those of the page.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko dostopa do dovoljenj na območju. Dovoljenja za območje po meri lahko preglasijo tista za stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change permissions on this block, potentially granting themselves or others greater access.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko spremeni dovoljenja za ta blok, potencialno lahko dodeli sebi ali drugim večji dostop.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can change the custom template on this block. This overrides any area or page permissions.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko spremeni predlogo po meri za ta blok. To preglasi katerakoli dovoljenja za območje ali stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete blocks from this area.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko briše bloke z območja.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can delete this block. This overrides any area or page permissions.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko pobriše ta blok. To preglasi katerakoli dovoljenja za območje ali stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can edit this block. This overrides any area or page permissions.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko ureja ta blok. To preglasi katerakoli dovoljenja za območje ali stran.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on blocks in this area. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko nastavlja gostova dovoljenja dostopa do blokov in območja. Gostujoči dostop je bližnjica za dovoljenja skupini gostov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can schedule guest access permissions on this block. Guest Access is a shortcut for granting permissions just to the Guest Group.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko nastavlja dovoljenja za dostop gostov za ta blok. Gostujoči dostop je bližnjica za dovoljenja skupini gostov.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can set custom design properties or CSS on this block.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko nastavlja lastnosti oblikovanja po meri ali CSS za ta blok.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users can view this block in the page.
sl_SI: Upravlja, če uporabnik lahko vidi ta blok na strani.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users get the ability to add layouts to a particular area.
sl_SI: Upravlja ali lahko uporabnik doda postavitev v določeno območje.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Controls whether users see design controls and can modify an area's custom CSS.
sl_SI: Upravlja ali lahko uporabnik oblikuje in spreminja CSS po meri za to območje.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Grant ability to approve workflow.
sl_SI: Lahko odobri delovni potek.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been approved.
sl_SI: Obvesti odobritelje, da je bila sprememba odobrena.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has been denied.
sl_SI: Obvesti odobritelja, da je bila sprememba zavrnjena.

[ctx: PermissionKeyDescription]
en: Notify approvers that a change has entered the workflow.
sl_SI: Obvesti odobritelje, da je delovnem poteku prišlo do spremembe.

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Group Search
sl_SI: Dostop do iskanja skupin

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Page Type Defaults
sl_SI: Dostop do privzetih vrednosti tipov strani

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Sitemap
sl_SI: Dostop do Kazala spletne strani

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access Task Permissions
sl_SI: Dostop do opravilnih dovoljenj

[ctx: PermissionKeyName]
en: Access User Search
sl_SI: Dostop do iskanja uporabnikov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Activate/Deactivate User
sl_SI: Aktivacija/deaktivacija uporabnika

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block
sl_SI: Dodaj blok

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Block to Area
sl_SI: Dodajanje blokov v območje

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add File
sl_SI: Dodaj datoteko

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Layouts to Area
sl_SI: Dodajanje postavitev v odmočje

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack
sl_SI: Dodaj sklad

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Stack to Area
sl_SI: Dodajanje sklada v območje

[ctx: PermissionKeyName]
en: Add Sub-Page
sl_SI: Dodajanje podstrani

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve Changes
sl_SI: Odobri spremembe

[ctx: PermissionKeyName]
en: Approve or Deny
sl_SI: Odobritev in zavrnitev

[ctx: PermissionKeyName]
en: Assign Groups to User
sl_SI: Dodelitev skupin uporabniku

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Custom Template
sl_SI: Spreminjanje predloge po meri

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Page Type
sl_SI: Sprememba tipa strani

[ctx: PermissionKeyName]
en: Change Theme
sl_SI: Menjava teme

[ctx: PermissionKeyName]
en: Copy File
sl_SI: Kopiranje datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete
sl_SI: Izbriši

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Area Contents
sl_SI: Brisanje vsebine območja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Block
sl_SI: Brisanje bloka

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File
sl_SI: Brisanje datoteke

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete File Set
sl_SI: Zbriši nabor datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete User
sl_SI: Brisanje uporabnika

[ctx: PermissionKeyName]
en: Delete Versions
sl_SI: Brisanje verzij

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Contents
sl_SI: Urejanje vsebine območja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Design
sl_SI: Urejanje oblikovanja območja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Area Permissions
sl_SI: Urejanje dovoljenj območja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Block
sl_SI: Urejanje bloka

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Contents
sl_SI: Urejanje vsebine

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Design
sl_SI: Urejanje oblikovanja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Access
sl_SI: Urejanje dostopa do datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Contents
sl_SI: Urejanje vsebine datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit File Properties
sl_SI: Urejanje lastnosti datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Groups
sl_SI: Urejanje skupin

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Permissions
sl_SI: Dovoljenja za urejanje

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Properties
sl_SI: Uredi lastnosti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit Speed Settings
sl_SI: Urejanje hitrostnih nastavitev

[ctx: PermissionKeyName]
en: Edit User Details
sl_SI: Urejanje uporabnikovih podrobnosti

[ctx: PermissionKeyName]
en: Empty Trash
sl_SI: Praznjenje koša

[ctx: PermissionKeyName]
en: Export Site Users
sl_SI: Izvoz uporabnikov spletnega mesta

[ctx: PermissionKeyName]
en: Install Packages
sl_SI: Namestitev paketov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Move or Copy Page
sl_SI: Premikanje ali kopiranje strani

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Approve
sl_SI: Obvestilo o odobritvi

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Deny
sl_SI: Obvestilo o zavrnitvi

[ctx: PermissionKeyName]
en: Notify on Entry
sl_SI: Obvestilo ob vnosu

[ctx: PermissionKeyName]
en: Perform Backups
sl_SI: Izvedba varnostnega kopiranja

[ctx: PermissionKeyName]
en: Preview Page As User
sl_SI: Predogled strani kot uporabnik

[ctx: PermissionKeyName]
en: Schedule Guest Access
sl_SI: Shema dostopa gostov

[ctx: PermissionKeyName]
en: Search Files in File Manager
sl_SI: Iskanje datotek v upravitelju datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: Sign in as User
sl_SI: Prijavi se kot uporabnik

[ctx: PermissionKeyName]
en: Uninstall Packages
sl_SI: Deinstaliraj pakete

[ctx: PermissionKeyName]
en: View
sl_SI: Poglej

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Area
sl_SI: Ogled območja

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Block
sl_SI: Ogled bloka

[ctx: PermissionKeyName]
en: View File in File Manager
sl_SI: Ogled datoteke v upravitelju datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Files
sl_SI: Ogled datotek

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Newsflow
sl_SI: Pogled poteka novic

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Page in Sitemap
sl_SI: Ogled strani in Kazala spletnega mesta

[ctx: PermissionKeyName]
en: View User Attributes
sl_SI: Ogled uporabniških atributov

[ctx: PermissionKeyName]
en: View Versions
sl_SI: Ogled verzij

en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: Permissions & Access
sl_SI: Dovoljenja in dostop

en: Permissions Inheritance
sl_SI: Dedovanje dovoljenj

en: Permissions Should
sl_SI: Dovoljenja bi morala

en: Permissions for this area currently override those of the page.
sl_SI: Dovoljenja za to območje preglasujejo tista za stran.

en: Permissions for this block are currently dependent on the area containing this block.
sl_SI: Dovoljenja za ta blok so trenutno odvisna od območja, kjer je ta blok.

en: Permissions for this block currently override those of the area and page.
sl_SI: Dovoljenja za ta blok trenutno preglasujejo tista za območje in stran.

en: Permissions for this file are currently dependent on file sets and global file permissions.
sl_SI: Dovoljenja za to datoteko so trenutno odvisna od splošnih dovoljenj in dovoljenj naborov datotek.

en: Permissions for this file currently override its sets and the global file permissions.
sl_SI: Dovoljenja za to datoteko trenutno preglasujejo njene nastavitve in splošna dovoljenja datotek.

en: Permissions saved
sl_SI: Dovoljenja so shranjena

en: Permissions updated successfully.
sl_SI: Dovoljenja so bila uspešno posodobljena.

en: Pictures from File Set
sl_SI: Slike iz mape

en: Plain Text
sl_SI: Čisto besedilo

en: Playback
sl_SI: Predvajaj

en: Please Enter a Name
sl_SI: Vnesite ime

en: Please Login to Vote
sl_SI: Prosim, da se za glasovanje prijavite

en: Please add at least one question to your form.
sl_SI: Prosimo, da v svoji anketi dodate vsaj eno vprašanje.

en: Please choose a file set.
sl_SI: Izberite nabor datotek.

en: Please choose a scrapbook.
sl_SI: Izberite beležnico.

en: Please choose at least two images.
sl_SI: Izberite najmanj dve sliki.

en: Please complete all required fields.
sl_SI: Prosim, da izpolnite vsa zahtevana polja.

en: Please correct the following errors:
sl_SI: Prosim, popravite naslednje napake:

en: Please enable JavaScript in your browser.
sl_SI: Vključite prosim JavaScript v vašem brskalniku.

en: Please enter a valid feed address.
sl_SI: Prosim, vnesite veljaven naslov vira.

en: Please enter a valid search title.
sl_SI: Prosim, vnesite veljaven iskalni naslov.

en: Please enter a zoom number from 0 to 21.
sl_SI: Prosim, vnesite zoom številko 0 do 21.

en: Please enter the number of items to display.
sl_SI: Prosim, vnesite število novic za prikaz.

en: Please enter the number of months you want to show.
sl_SI: Prosim, vnesite število mesecev, ki bi jih radi prikazali.

en: Please enter your Search Title.
sl_SI: Prosim, vnesite vaš iskalni naslov.

en: Please enter your Submit Button Text.
sl_SI: Prosim, vnesite vaše besedilo gumba za pošiljanje.

en: Please give your RSS Feed a name.
sl_SI: Prosim, če vašemu viru RSS dodelite ime

en: Please specify a valid email address
sl_SI: Vnesite veljaven e-poštni naslov

en: Please specify your site's name
sl_SI: Določite ime vaše spletne strani.

en: Please type the letters and numbers shown in the image.
sl_SI: Prosimo vnesite znake prikazane na sliki.

en: Polls an email account and grabs private messages/postings that are sent there..
sl_SI: Vzame e-poštni račun in prebere zasebna sporočila/objave, ki so bila poslana.

en: Popular
sl_SI: Popularno

en: Port (Leave blank for default)
sl_SI: Vrata (pustite prazno za privzeto)

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Post Comment
sl_SI: Oddajte komentar

en: Post Max: %s
sl_SI: Pošiljanje maks.: %s

en: Post to Another Page Elsewhere
sl_SI: Objavi nekje na drugi strani

en: Post-Login Settings
sl_SI: Nastavitve odzivanja-prijavljanja

en: Postal Code
sl_SI: Poštna številka

en: Posted by
sl_SI: Objavil/a

en: Posted by %1$s on %2$s
sl_SI: Poslal %1$s dne %2$s

en: Posted by %s on %s
sl_SI: Objavil %s, dne: %s

en: Posted by <span class="post-author">%1$s at <a href="%2$s">%3$s on %4$s</a></span>
sl_SI: Poslano od <span class="post-author">%1$s na <a href="%2$s">%3$s dne %4$s</a></span>

en: Prefetching information.
sl_SI: Zbiram informacije.

en: Pretty URLs
sl_SI: Lepi URL-ji

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview As
sl_SI: Predoglej kot

en: Preview File
sl_SI: Predogled datoteke

en: Preview My Edits
sl_SI: Predogled mojega urejanja

en: Preview Pane
sl_SI: Okno za predogled

en: Preview as User
sl_SI: Predogled kot uporabnik

en: Previous
sl_SI: Prejšnja

en: Previous Label
sl_SI: Predhodna oznaka

en: Price: High to Low
sl_SI: Cena: visoka do nizka

en: Price: Low to High
sl_SI: Cena: nizka do visoka

en: Private
sl_SI: Zasebno

en: Private message from %s
sl_SI: zasebno sporočilo od %s

en: Private message limit exceeded for user: %s on %s
sl_SI: Število zasebnih sporočil je preseglo mejo. Uporabnik %s na %s

en: Process Email Posts
sl_SI: Obdelaj e-poštna sporočila

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Profile Information Saved.
sl_SI: Podatki o profilu so shranjeni.

en: Profile Options
sl_SI: Možnosti profila

en: Project Page
sl_SI: Projektna stran

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Protect with Password
sl_SI: Zaščitite z geslom

en: Provide RSS Feed
sl_SI: Zagotovi vir RSS

en: Provide a simple survey, along with results in a pie chart format.
sl_SI: Zagotovi enostavno anketo z rezultati v tortnem grafikonu.

en: Proxy Host
sl_SI: Proxy gostitelj

en: Proxy Password
sl_SI: Proxy geslo

en: Proxy Port
sl_SI: Proxy vrata

en: Proxy Server
sl_SI: Proxy strežnik

en: Proxy Server Settings
sl_SI: Nastavitve Proxy strežnika

en: Proxy User
sl_SI: Proxy uporabnik

en: Proxy block for blocks pasted through the scrapbook.
sl_SI: Vmesni blok za bloke prilepljene preko beležke.

en: Proxy block for stacks added through the UI.
sl_SI: Vmesni blok za sklade dodane z uporabniškim vmesnikom.

en: Proxy configuration saved.
sl_SI: Proxy konfiguracija je shranjena.

en: Public
sl_SI: Javno

en: Public Date
sl_SI: Javni datum

en: Public Date/Time
sl_SI: Javni datum/čas

en: Public Display
sl_SI: Javno prikazovanje

en: Public Profiles
sl_SI: Javni profili

en: Public Registration
sl_SI: Javna registracija

en: Public Sets
sl_SI: Javni nabori

en: Public profiles have been disabled.
sl_SI: Javni profili so onemogočeni.

en: Public profiles have been enabled
sl_SI: Javni profili so omogočeni

en: Publish Changes
sl_SI: Objavi spremembe

en: Publish Location
sl_SI: Objavi lokacijo

en: Publish My Edits
sl_SI: Objava mojega urejanja

en: Publish Page
sl_SI: Objavi stran

en: Pull a picture of the day from concrete5.org (Default)
sl_SI: Povledi sliko dneva s conrete5.org (Privzeto)

en: Purchase - %s
sl_SI: Nakup - %s

en: Purge
sl_SI: Počisti

en: Purge attempt complete.
sl_SI: Poskus čiščenja končan.

en: Put each answer options on a new line
sl_SI: Daj vsako možnost odgovora v novo vrstico

en: Quality
sl_SI: Kvaliteta

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Queueing
sl_SI: Vrstičenje

en: Quicktime
sl_SI: Quicktime - MOV

en: RSS Displayer
sl_SI: RSS prikazovalnik

en: RSS Feed
sl_SI: Vir RSS

en: RSS Feed Description
sl_SI: Opis vira RSS

en: RSS Feed Title
sl_SI: Naslov vira RSS

en: RSS Icon
sl_SI: RSS ikona

en: Radio Buttons
sl_SI: Radio gumb

en: Random (But keep sets together)
sl_SI: Naključno (vendar v okviru nabora)

en: Rating
sl_SI: Lestvica

en: Read
sl_SI: Prebrano

en: Read Full Post
sl_SI: Preberi celotno objavo

en: Read More
sl_SI: Beri naprej

en: Read Reviews
sl_SI: Preberi ocene

en: Read full post
sl_SI: Pokaži celotno objavo

en: Reason For Ban
sl_SI: Razlog zavračanja

en: Recent
sl_SI: Zadnji

en: Recent Activity
sl_SI: Zadnje aktivnosti

en: Recent Page Views
sl_SI: Zadnji ogledi strani

en: Recent Registrations
sl_SI: Zadnje registracije

en: Recently Added
sl_SI: Nazadnje dodani

en: Recipient email address
sl_SI: E-poštni naslov prejemnika

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

en: Redirect administrators to dashboard
sl_SI: Preusmeri administratorje na Kontrolnik

en: Redirect to another page after form submission?
sl_SI: Preusmeri na drugo stran, ko se obrazec pošlje?

en: Redirect users to:
sl_SI: Preusmeri uporabnike na:

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Refresh Databases
sl_SI: Osveževanje podatkovnih baz

en: Refresh core database tables and blocks.
sl_SI: Osvežitev osnovnih tabel in blokov podatkovne baze.

en: Refreshes %s files contained in %s and all block directories.
sl_SI: Osveži %s datotek v %s in v vseh mapah blokov.

en: Refreshes the page, rebuilding its permissions and its name.
sl_SI: Osvežite stran, predelava dovoljenj in imena.

en: Register
sl_SI: Prijava

en: Register here!
sl_SI: Registrirajte se tu!

en: Registered
sl_SI: Registrirano

en: Registered Between
sl_SI: Registriran med

en: Registered User
sl_SI: Registrirani uporabnik

en: Registration
sl_SI: Registracija

en: Registration - A New User Has Registered
sl_SI: Registracija - Registriral se je nov uporabnik

en: Registration - Approval Required
sl_SI: Registracija - Zahteva po odobritvi

en: Registration - Validate Email Address
sl_SI: Registracija - preverjanje e-poštnega naslova

en: Registration Approval Required
sl_SI: Zahtevana je odobritev registracije

en: Registration Approved
sl_SI: Registracije je odobrena

en: Registration Data
sl_SI: Registracijski podatki

en: Registration settings have been saved.
sl_SI: Registracijske nastavitve so shranjene.

en: Release Date: %s
sl_SI: Datum izdaje: %s

en: Relevance
sl_SI: Pomembnost

en: Relevant sub pages.
sl_SI: Ustrezne podstrani.

en: Reload custom tables.
sl_SI: Ponovno naloži tabele po meri.

en: Reloads database tables contained in %s.
sl_SI: Ponovno naloži tabele podatkovne baze v %s.

en: Remain logged in to website.
sl_SI: Ostanite prijavljeni na spletno stran.

en: Remote File Importing Available
sl_SI: Na voljo je uvor oddaljenih datotek

en: Remote URL import requires the iconv extension enabled on your server.
sl_SI: Uvoz oddaljenih URL zahteva nameščen in omogočen iconv podaljšek.

en: Remote file importing through the file manager requires the iconv PHP extension.
sl_SI: Uvoz oddaljenih datotek z upraviteljem datotek zahteva  iconv PHP extension.

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove Alias
sl_SI: Odstrani vzdevek

en: Remove Avatar
sl_SI: Odstranjevanje avatarja

en: Remove Ban
sl_SI: Odstranitev zavračanja

en: Remove From Group
sl_SI: Odstranitev iz skupine

en: Remove Layout
sl_SI: Odstrani postavitev

en: Remove Old Page Versions
sl_SI: Odstrani stare verzije strani.

en: Remove Option
sl_SI: Odstrani možnost

en: Remove Path
sl_SI: Odstrani pot

en: Remove files from incoming/ directory.
sl_SI: Odstranitev datotek iz mape incoming/.

en: Remove from Clipboard
sl_SI: Odstrani z odložišča

en: Remove from Group
sl_SI: Odstrani iz skupine

en: Remove from My Friends
sl_SI: Odstrani od mojih prijateljev

en: Remove the user from the group and deactivate the account
sl_SI: odstrani uporabnika iz skupine in deaktivira njegov račun

en: Remove the user from this group
sl_SI: Odstranitev uporabnika iz te skupine

en: Remove the users below from Group(s)
sl_SI: Spodnje uporabnike odstranite iz skupine

en: Remove this Job
sl_SI: Odstrani to opravilo

en: Remove this alias or external link?
sl_SI: Odstranite ta vzdevek ali zunanjo povezavo?

en: Remove your user avatar &gt;
sl_SI: Odstranjevanje uporabniškega avatarja &gt;

en: Removes all except the 10 most recent page versions for each page.
sl_SI: Odstrani vse, razen zadnjih 10 verzij strani za vsako stran.

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Rename %s
sl_SI: Preimenuj %s

en: Rename request saved. You must complete the approval workflow before the name of the stack will be updated.
sl_SI: Zahteva po preimenovanju je bila shranjena. Preden bo ime sklada posodobljeno morate končati delovni potek odobravanja.

en: Repeat
sl_SI: Ponavljaj

en: Repeat By
sl_SI: Ponavljaj na

en: Repeat every
sl_SI: Ponavljaj vsak

en: Repeat...
sl_SI: Ponavljaj...

en: Repeats
sl_SI:  Se ponavlja

en: Repeats %s.
sl_SI: Se ponovi %s.

en: Replace
sl_SI: Prepisovanje

en: Replace Permissions
sl_SI: Zamenjava dovoljenj

en: Replied
sl_SI: Odgovorjeno

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Reply Sent.
sl_SI: Odgovor je bil poslan.

en: Reply to this email address
sl_SI: Odgovori na ta E-poštni naslov

en: Reply-To
sl_SI: Odgovori

en: Reports
sl_SI: Poročila

en: Requested Version: %s
sl_SI: Zahtevana verzija: %s

en: Require on Registration Form.
sl_SI: Zahtevak na obrazcu za registracijo.

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Requires Password to Access
sl_SI: Za dostop zahteva geslo

en: Rescan
sl_SI: Ponovno poišči

en: Reserved words reset.
sl_SI: Rezervirane besede so ponastavljene.

en: Reserved words updated.
sl_SI: Rezervirane besede so posodobljene.

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset All Jobs
sl_SI: Ponastavi vsa opravila

en: Reset Order
sl_SI: Ponastavitev vrstnega reda

en: Reset Styles
sl_SI: Ponastavi sloge

en: Reset To Default
sl_SI: Ponastavi na privzeto

en: Reset and Email Password
sl_SI: Ponastavitev in pošiljanje gesla

en: Reset styles in this theme?
sl_SI: Naj ponastavim sloge v tej temi?

en: Reskin your site.
sl_SI: Preoblecite vaše spletno mesto.

en: Responses to %s
sl_SI: Odzivi na %s

en: Restoration Successful
sl_SI: Restavracija podatkovne baze je bila uspešna

en: Restore
sl_SI: Restavriranje

en: Restore Backup
sl_SI: Restavriranje varnostne kopije

en: Restore Page
sl_SI: Obnovi stran

en: Result(s)
sl_SI: rezultati

en: Results Page
sl_SI: Stran z rezultati

en: Results for &#34;%s&#34;
sl_SI: Rezultati za &#34;%s&#34;

en: Results of Last Run
sl_SI: Rezultati zadnjega zagona

en: Resume Copy
sl_SI: Nadaljuj kopiranje

en: Resume Editing
sl_SI: Nadaljevanje urejanja

en: Retrieving add-on data from concrete5.org marketplace.
sl_SI: Nalagam podatke o dodatku s concrete5 tržnice.

en: Retrieving theme data from concrete5.org marketplace.
sl_SI: Nalagam podatke o temi s concrete5 tržnice.

en: Return
sl_SI: Nazaj

en: Return to Export Database XML
sl_SI: Nazaj na izvoz XML podatkovne baze

en: Return to Home
sl_SI: Nazaj domov

en: Return to Message.
sl_SI: Nazaj na sporočilo.

en: Return to Profile.
sl_SI: Nazaj na profil.

en: Return to Template List
sl_SI: nazaj na spisek predlog

en: Return to Themes
sl_SI: Vrni se k temam

en: Return to Website
sl_SI: Nazaj na spletno stran

en: Return to start/end of page sequence.
sl_SI: Nazaj na začetek/konec skupine strani.

en: Revert to Area Permissions
sl_SI: Preusmeri na dovoljenja območja

en: Revert to File Set and Global Permissions
sl_SI: Preusmeri na splošna dovoljenja in dovoljenja naborov datotek

en: Revert to Page Permissions
sl_SI: Preusmeri na dovoljenja strani

en: Rich Text
sl_SI: Obogateno besedilo - RTF

en: Rich Text - Advanced
sl_SI: Obogateno besedilo - napredno

en: Rich Text - Basic Controls
sl_SI: Obogateno besedilo - osnovne kontrole

en: Rich Text - Custom
sl_SI: Obogateno besedilo - po meri

en: Rich Text - Office
sl_SI: Obogateno besedilo - pisarna

en: Rich Text - Simple (Default Setting)
sl_SI: Obogateno besedilo - enostavno (Privzete nastavitve)

en: Rich Text Editor
sl_SI: Urejevalnik obogatenega besedila

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right Sidebar
sl_SI: Desni stranski stolpec

en: Rotate
sl_SI: Zavrti

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Run
sl_SI: Zagon

en: Run Backup
sl_SI: Zaženi varnostno kopiranje

en: Run Job
sl_SI: Zaženi opravilo

en: Run Tests
sl_SI: Poženi preverjanja

en: Run common cleanup tasks.
sl_SI: Poženi običajna čistilna opravila.

en: Run this Job Every
sl_SI: Zaženi to opravilo vsakih

en: Running a backup will create a database export file and store it on your server. Encryption is only advised if you plan on storing the backup on the server indefinitely. This is <strong>not recommended</strong>. After running backup, download the file and make sure that the entire database was saved correctly. If any error messages appear during the backup process, do <b>not</b> attempt to restore from that backup.
sl_SI: Zagon varnostnega kopiranja bo ustvaril izvozno datoteko podatkovne baze in jo shranil na vašem strežniku. Enkripcija je smiselna za trajno shranjevanje na strežniku. Sicer se <strong>ne priporoča</strong>. Po zagonu varnostnega kopiranja, naložite datoteko in preverite, če je bila celotna podatkovna baza shranjena brez napak. Če se je med varnostnim kopiranjem pojavilo kakršnokoli sporočilo o napaki, <b>NE</b> poskušajte restavrirati podatkov iz take datoteke.

en: Running since %s
sl_SI: Teče od %s

en: SEO & Statistics
sl_SI: Iskanje (SEO) in statistika

en: SMTP Authentication: none
sl_SI: SMTP avtentikacija: brez

[ctx: SMTP Encryption]
en: none
sl_SI: nič

en: SMTP Encryption: %s
sl_SI: SMTP enkripcija: %s

en: SMTP Method
sl_SI: SMTP metoda

en: SMTP Password: %s
sl_SI: SMTP geslo: %s

[ctx: SMTP Port]
en: default
sl_SI: privzeto

en: SMTP Port: %s
sl_SI: SMTP vrata: %s

en: SMTP Server: %s
sl_SI: SMTP strežnik: %s

en: SMTP Settings
sl_SI: Nastavitve SMTP

en: SMTP Username: %s
sl_SI: SMTP uporabniško ime: %s

en: Sample Content
sl_SI: Vzorčna vsebina

en: Sample Content with Blog
sl_SI: Vzorčna vsebina z Blogom

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Additional Settings
sl_SI: Shranjevanje dodatnih nastavitev

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Location
sl_SI: Shranite lokacijo

en: Save Password
sl_SI: Shrani geslo

en: Save Positioning
sl_SI: Shranitev umeščanja

en: Save Search
sl_SI: Shrani iskanje

en: Save old page path
sl_SI: Shrani staro pot do strani

en: Save this style as a new preset
sl_SI: Shrani ta slog kot novo prednastavitev

en: Save this style as a new preset.
sl_SI: Shrani to stran kot novo prednastavitev.

en: Save this style as a new preset?
sl_SI: Shrani ta slog kot novo prednastavitev?

en: Saved Presets
sl_SI: Shranjene prednastavitve

en: Saved Search
sl_SI: Shranjeno iskanje

en: Scale Image
sl_SI: Pomanjšanje slike

en: Schedule Guest Access
sl_SI: Shema dostopa gostov

en: Score
sl_SI: Rezultat

en: Scrapbook
sl_SI: Beležnica

en: Scrapbook Display (Core)
sl_SI: Prikaz beležnice (Jedro)

en: Scrapbook Name
sl_SI: Ime beležnice

en: Search
sl_SI: Išči

en: Search All Children?
sl_SI: Išči po vseh podstraneh?

en: Search Blog
sl_SI: Iskanje po blogu

en: Search Index
sl_SI: Iskalni index

en: Search Index Preferences Updated
sl_SI: Preference iskalnega kazalca so posodobljene

en: Search Members
sl_SI: Preišči člane

en: Search Pages
sl_SI: Išči po straneh

en: Search Results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search This Site
sl_SI: Iskanje na tej strani

en: Search Title
sl_SI: Naslov iskanja

en: Search Users
sl_SI: Iskanje med uporabniki

en: Search Within Path
sl_SI: Išči znotraj poti

en: Search Your Site
sl_SI: Iskanje po spletni strani

en: Search for pages by name and type. Perform actions on multiple pages simultaneously by checking the boxes next to the pages you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
sl_SI: Iskanjestrani po imenu in tipu. Akcijo lahko izvedete istočasno na več straneh z določitvijo polj ob straneh. Akcijo izberete s padajočega menija.

en: Search for users by name, email, and group. Perform actions on multiple users simultaneously by checking the boxes next to the users you want to perform the action on, then selecting the action you want to perform from the drop-down menu.
sl_SI: Iščite uporabnike po imenu, e-pošti in skupini. Izvajajte akcije na več uporabnikih istočasno z označitvijo polj ob njih. Nato izberite akcijo s padajočega menija.

en: Search the pages of your site and perform bulk actions on them.
sl_SI: Iščite po straneh na vašem spletnem mestu in izvajajte skupne akcije na njih.

en: Search the users of your site and perform bulk actions on them.
sl_SI: Iskanje med uporabniki spletne strani in skupinska opravila na njih.

en: Searchable
sl_SI: Se lahko išče

en: SecurImage (Default)
sl_SI: SecurImage (Privzeto)

en: Secure and setup your site.
sl_SI: Zavarujte in nastavite vašo spletno stran.

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select Box
sl_SI: Izbirno polje

en: Select Group(s)
sl_SI: Označite skupino/skupine

en: Select Options
sl_SI: Izberite možnosti

en: Select Page
sl_SI: Označite stran

en: Select Search Field.
sl_SI: Izberi iskalno polje

en: Select Some Options
sl_SI: Označite nekaj možnosti

en: Select User
sl_SI: Označite uporabnika

en: Select a Flash movie that you've uploaded to the File Manager, then set options for quality desired and minimum version of Flash required for a browser to display the movie.
sl_SI: Označite Flash film, ki ste ga naložili z upraviteljem datotek, nato nastavite želeno kvaliteto in minimalno verzijo Flash-a, ki ga bo zahteval brskalnik za prikaz filma.

en: Select a custom-coded form to display as a block on your page.
sl_SI: Označite po meri kodiran obrazec, ki naj se pokaže kot blok na vaši strani.

en: Select a form
sl_SI: Določite obrazec

en: Select a video file from the File Manager and specify a width and height at which to display it on your page. AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 and FLV formats are supported.
sl_SI: Izberite video datoteko v upravitelju datotek in določite širino in višino prikaza na vaši strani. Podprti so formati AVI, WMV, Quicktime/MPEG4 in FLV.

en: Select an Option
sl_SI: Označite eno možnost

en: Select an image from the File Manager, and optionally select a rollover image. Choose where to link the image, if desired, and enter alt text. Use Constrain Image Dimensions to force the image to be displayed at a different size than the actual image file.
sl_SI: Označite sliko v upravljalcu datotek in opcijsko tudi sliko za hitri prikaz. Izberite kam naj se slika poveže in vpišite alternativno besedilo. Uporabite Določene dimenzije slike, če želite prikazati sliko v drugi velikosti kot je dejanska.

en: Select which types of attributes to make available to pages, users, and files.
sl_SI: Izberite kateri tipi atributov bodo na voljo stranem, uporabnikom in datotekam.

[ctx: SelectAttributeValue]
en:  pants
sl_SI: hlače

[ctx: SelectAttributeValue]
en: Hello World
sl_SI: Pozdravljen svet

[ctx: SelectAttributeValue]
en: afterlife
sl_SI: posmrtni

[ctx: SelectAttributeValue]
en: army
sl_SI: pehotno

[ctx: SelectAttributeValue]
en: book
sl_SI: knjiga

[ctx: SelectAttributeValue]
en: china
sl_SI: kitajska

[ctx: SelectAttributeValue]
en: composer
sl_SI: urejevalnik

[ctx: SelectAttributeValue]
en: culture
sl_SI: kultura

[ctx: SelectAttributeValue]
en: digital
sl_SI: digitalni

[ctx: SelectAttributeValue]
en: eco
sl_SI: eko

[ctx: SelectAttributeValue]
en: fashion
sl_SI: moda

[ctx: SelectAttributeValue]
en: first post
sl_SI: prvo sporočilo

[ctx: SelectAttributeValue]
en: hello
sl_SI: pozdravljen

[ctx: SelectAttributeValue]
en: icon
sl_SI: Ikona

[ctx: SelectAttributeValue]
en: later
sl_SI: kasneje

[ctx: SelectAttributeValue]
en: millitary
sl_SI: vojaško

[ctx: SelectAttributeValue]
en: mom
sl_SI: mati

[ctx: SelectAttributeValue]
en: quarterly
sl_SI: četrtletno

[ctx: SelectAttributeValue]
en: recycled
sl_SI: reciklirano

[ctx: SelectAttributeValue]
en: sample
sl_SI: primer

[ctx: SelectAttributeValue]
en: shoes
sl_SI: čevlji

[ctx: SelectAttributeValue]
en: skinny
sl_SI: suho

[ctx: SelectAttributeValue]
en: social media
sl_SI: družbeni medij

[ctx: SelectAttributeValue]
en: socks
sl_SI: nogavice

[ctx: SelectAttributeValue]
en: stuff
sl_SI: stvari

[ctx: SelectAttributeValue]
en: style
sl_SI: Stil

[ctx: SelectAttributeValue]
en: sunset
sl_SI: sončni zahod

[ctx: SelectAttributeValue]
en: that
sl_SI: tisto

[ctx: SelectAttributeValue]
en: this
sl_SI: to

[ctx: SelectAttributeValue]
en: unique
sl_SI: unikaten

[ctx: SelectAttributeValue]
en: vans
sl_SI: vozila

[ctx: SelectAttributeValue]
en: world
sl_SI: svet

en: Selected Attributes
sl_SI: Označeni atributi

en: Selected Countries
sl_SI: Izbrane države

en: Selected Icon
sl_SI: Izbrana ikona

en: Selected Options
sl_SI: Izbrane možnosti

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Mail Method
sl_SI: Metoda pošiljanje e-pošte

en: Send Message
sl_SI: Pošiljanje sporočila

en: Send Private Message
sl_SI: Pošlji zasebno sporočilo

en: Send To Bottom
sl_SI: Pošlji na dno

en: Send To Top
sl_SI: Pošlji na vrh

en: Send a Private Message
sl_SI: Pošiljanje zasebnega sporočila

en: Send email when a user registers
sl_SI: Pošlji e-pošto, ko se uporabnik registrira

en: Send mail method: %s
sl_SI: Način pošiljanja e-sporočil: %s

en: Send me email notifications when I receive a private message.
sl_SI: Pošlji mi e-poštno obvestilo o prejemu zasebnega sporočila.

en: Sent
sl_SI: Poslano

en: Sent At
sl_SI: Poslano dne

en: Sent Messages
sl_SI: Poslana sporočila

en: Separate reserved words with a comma. These words will be automatically removed from URL slugs. To remove no words from URLs, delete all the words above.
sl_SI: Ločite rezervirane besede z vejicami. Te besede bodo avtomatsko odstranjene iz URL oznak. Če ne želite odstranjevanje besed iz URL, pobrišite zgornje besede.

en: Server
sl_SI: Strežnik

en: Set
sl_SI: Nabor

en: Set Block Styles
sl_SI: Nastavitev blokovnih slogov

en: Set Names must only include alphanumerics and spaces.
sl_SI: Imena naborov smejo vsebovati le alfanumerične znake in presledke.

en: Set Number
sl_SI: Številka nabora

en: Set Permissions
sl_SI: Nastavitev dovoljenj

en: Set concrete5 to use an external SMTP server, instead of the default PHP Mail function, for sending email.
sl_SI: Nastavi concrete5 naj za pošiljanje pošte uporablja zunanji SMTP strežnik namesto privzete PHP poštne fukcije.

en: Sets
sl_SI: Nabori

en: Setting up a project page for your site on concrete5.org is safe and private, and gives you lots of benefits including:
sl_SI: Vpis vaše projektne strani na concrete5.org je varno in zasebno. Pri tem imate številne ugodnosti, vključno:

en: Setting up site permissions.
sl_SI: Nastavljam dovoljenja na strani.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Setup attributes for pages, users, files and more.
sl_SI: Nastavitev atributov za strani, uporabnike, datoteke in drugo.

en: Setup on Child Pages
sl_SI: Nastavitve na podstraneh

en: Several updates are available. Please choose the desired update from the list below.
sl_SI: Na voljo so različne posodobitve. Izberite želeno posodobitev s spodnjega seznama.

en: Share content across your site.
sl_SI: Delite vsebino širom spletnega mesta.

en: Share on Facebook
sl_SI: Deli na FaceBooku

en: Share on Twitter
sl_SI: Deli na Twitterju

en: Share:
sl_SI: Deli:

en: Shared Scrapbook 1
sl_SI: Deljena beležnica 1

en: Short Description
sl_SI: Kratek opis

en: Show System Pages
sl_SI: Pokaži sistemske strani

en: Show errors in page.
sl_SI: Pokaži napake na strani.

en: Show on Registration Form.
sl_SI: Pokaži na obrazcu za registracijo.

en: Side Nav
sl_SI: Stransko krmarjenje

en: Sign In
sl_SI: Vpis

en: Sign In as User
sl_SI: Vpišite se kot uporabnik

en: Sign In to Edit this Site
sl_SI: Vpišite se za urejanje te spletne strani

en: Sign Out
sl_SI: Odjava

en: Sign in as User
sl_SI: Prijavi se kot uporabnik

en: Sign in to %s
sl_SI: Vpišite se v %s

en: Simple
sl_SI: Enostavno

en: Single Page
sl_SI: Samostojno stran

en: Single Pages
sl_SI: Posamezne strani

en: Single Pages are used when you want to run custom code in the concrete5 environment. Each Single Page is available in only one location in your sitemap, and this location must be registered from this Dashboard page. This location corresponds to a PHP file placed in your single_pages/ override directory. Below is a list of Single Pages currently installed.
sl_SI: posamezne strani se uporabljajo, ko želite poganjati kodo po meri v concrete5 okolju. Vsaka posamezna stran je na voljo le na eni lokaciji Kazala spletnega mesta in ta lokacija mora biti registrirana na tej Kontrolni strani. Ta lokacija se nanaša na PHP datoteke v mapi single_pages/. Spodaj je spisek trenutno nameščenih posameznih strani.

en: Single pages
sl_SI: Samostojne strani

en: Site Access
sl_SI: Dostop do spletne strani

en: Site Heading
sl_SI: Glava strani

en: Site Information
sl_SI: Podatki o spletni strani

en: Site Name
sl_SI: Ime strani

en: Site Registration
sl_SI: Registracija spletne strani

en: Sitemap
sl_SI: Načrt strani

en: Sitemap flat view lets you page through particular long lists of pages.
sl_SI: Stisnjen pogled Kazala strani vam omogoča listanje po dolgem seznamu strani.

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija

en: Slot
sl_SI: Vmesnik

en: Slug
sl_SI: Oznaka

en: Smart IP Banning
sl_SI: Pametno zavračanje IP

en: Solving a <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> Required to Post?
sl_SI: Vnos kode <a href="%s" target="_blank">CAPTCHA</a> se zahteva za pošiljanje?

en: Someone has already checked out this page for editing.
sl_SI: Nekdo je že označil to stran za urejanje.

en: Someone has already checked this page out for editing.
sl_SI: Nekdo je to stran že označil za urejanje.

en: Something about your user account has changed. You have been logged out. Please refresh this page to continue.
sl_SI: V vašem uporabniškem računu se je nekaj spremenilo. Bili ste odjavljeni. Za nadaljevanje osvežite to stran.

en: Sort By
sl_SI: Razvrsti po

en: Sort Pages
sl_SI: Razvrsti strani

en: Sort order saved
sl_SI: Način razvrščanja je shranjen

en: Spacing
sl_SI: Razmik

en: Spam Control
sl_SI: Nadzor spam-a

en: Specify Custom Image
sl_SI: Določite sliko po meri

en: Specify a handle for your attribute set.
sl_SI: Določite referenco za vaš nabor atributov.

en: Specify a name for your Job set.
sl_SI: Določite ime za vaš nabor opravil.

en: Specify a name for your attribute set.
sl_SI: Določite ime za vaš nabor atributov.

en: Specify a name for your group set.
sl_SI: Določite ime za vaš skupinski nabor.

en: Speed Settings
sl_SI: Nastavitve hitrosti

en: Stack
sl_SI: Sklad

en: Stack Display (Core)
sl_SI: Prikaz sklada (Jedro)

en: Stack List
sl_SI: Seznam skladov

en: Stack Permissions
sl_SI: Dovoljenja za sklad

en: Stack added successfully
sl_SI: Sklad je uspešno dodan

en: Stack deleted successfully
sl_SI: Sklad je uspešno zbrisan

en: Stack duplicated successfully
sl_SI: Sklad je bil uspešno podvojen

en: Stack order updated successfully.
sl_SI: Vrstni red skladov je bil uspešno posodobljen.

en: Stack renamed successfully
sl_SI: Sklad je bil uspešno preimenovan

en: Stacks
sl_SI: Skladi

en: Stacks & Blocks
sl_SI: Skladi in bloki

en: Stacks are groups of blocks, and make it easier to recycle content places on many pages of your site. Stacks are edited and administered from the Dashboard, then placed on individual pages or deployed as Page Type Defaults. Block content and display order can be controlled, as well as the ability to roll-back to previous versions of the stack.
sl_SI: Skladi so skupine blokov in omogočajo lažje obnavljanje vsebine na veliko straneh vašega spletnega mesta. Skladi se urejajo in upravljajo s Kontrolnika, nato se prenesejo na strani ali shranijo kot privzete vrednosti tipov strani. Vsebina bloka in zaporedje prikazovanja se lahko nadzoruje, kot tudi zmožnost vračanja na prejšnjo verzijo sklada.

en: Stacks give you a central place to stash blocks, where you can control their order, permissions, and even version them.<br><br>Add stacks to your site and you can update them in one place.
sl_SI: Skladi so osrednje mesto za kopičenje blokov, kjer lahko določate njihov vrstni red, dovoljenja in jim določate verzije.<br /><br />Dodajte sklade vaši spletni strani in posodobite jih lahko na enem mestu.

en: Standard File Location
sl_SI: Standardne lokacije datotek

en: Standard Properties
sl_SI: Običajne lastnosti

en: Standard Website
sl_SI: Standardna spletna stran

en: Start Uploads
sl_SI: Začetek nalaganja

[ctx: Start date]
en: From
sl_SI: Od

en: Starting installation and creating directories.
sl_SI: Začenjam namestitev in ustvarjanje map.

en: Starts %s.
sl_SI: Začne %s.

en: Starts On
sl_SI: Se začne na

en: State/Province
sl_SI: regija/provinca

en: Statistics
sl_SI: Statistika

en: Statistics tracking preference saved.
sl_SI: Preference statističnega sledenja so shranjene.

en: Storage Location
sl_SI: Lokacija shranjevanja

en: Store data about your users-- like site preferences, birthdays, bios and more. Control which elements are available for users to update themselves.
sl_SI: Shranite podatke o želenih uporabniških nastavitvah, rojstnih dnevih in več. Urejajte kateri elementi so na voljo uporabnikom in jih lahko sami posodobijo.

en: Style
sl_SI: Stil

en: Stylesheet
sl_SI: Slogi - CSS

en: Sub Pages to Display
sl_SI: Podstrani za prikaz

en: Sub-Page Inheritance Changes
sl_SI: Spremembe dedovanja podstrani

en: Sub-Page Levels
sl_SI: Nivoji podstrani

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from page type.
sl_SI: Podstrani čakajoče na dedovanje dovoljenj tipa strani.

en: Sub-pages pending change to inherit permissions from parent.
sl_SI: Podstrani čakajoče na dedovanje dovoljenj od višjenivojske strani.

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject: %s
sl_SI: Zadeva: %s

en: Submissions
sl_SI: Oddano

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit Button Text
sl_SI: Besedilo gumba Oddaj

en: Submit for Approval
sl_SI: Oddaja v potrditev

en: Submit to Workflow
sl_SI: Pošlji v delovni potek

en: Subpage Permissions
sl_SI: Dovoljenja podstrani

en: Subscribe to RSS Feed
sl_SI: Naroči se na vir RSS

en: Success
sl_SI: Uspešno

en: Supports concrete5 request URLs
sl_SI: Podpira concrete5 zahtevam URL

en: Survey
sl_SI: Anketa

en: Surveys
sl_SI: Ankete

en: Swap Site Contents
sl_SI: Zamenjaj vsebino spletne strani

en: System & Maintenance
sl_SI: Sistem in vzdrževanje

en: System & Settings
sl_SI: Sistem in nastavitve

en: System &amp; Settings
sl_SI: Sistem in nastavitve

en: System Pages
sl_SI: Sistemske strani

en: TAR Archive
sl_SI: TAR arhiv

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Target Height
sl_SI: Ciljna višina

en: Target Width
sl_SI: Ciljna širina

en: Task Permissions
sl_SI: Dovoljenja za opravila

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Tell us what you think
sl_SI: Povejte nam, kaj menite

en: Template Used
sl_SI: Predloga v uporabi

en: Template for existing page type.
sl_SI: Predloga za obsoječ tip strani.

en: Template for internal concrete5 page.
sl_SI: Predloga za interno concrete5 stran.

[ctx: TemplateFileName]
en: Blog Index
sl_SI: Kazalo novic

[ctx: TemplateFileName]
en: Blog Index Thumbnail
sl_SI: Sličica kazala novic

[ctx: TemplateFileName]
en: Breadcrumb
sl_SI: Sled

[ctx: TemplateFileName]
en: Header
sl_SI: Glava

[ctx: TemplateFileName]
en: Header Menu
sl_SI: Meni v glavi

[ctx: TemplateFileName]
en: Read More
sl_SI: Beri naprej

[ctx: TemplateFileName]
en: Tag Cloud
sl_SI: Oblak oznak

[ctx: TemplateFileName]
en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Test Mail Settings
sl_SI: Nastavitve testnega e-sporočila

en: Test Settings
sl_SI: Testne nastavitve

en: Test message from %s
sl_SI: Testno e-sporočilo od %s

en: Testing Optional Items
sl_SI: Testiranje opcijskih elementov

en: Testing Required Items
sl_SI: Preverjanje zahtevanih elementov

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Area
sl_SI: Tekstovno področje

en: Text Area Height
sl_SI: Višina tekstovnega področja

en: Text Area Options
sl_SI: Možnosti besedilnega polja

en: Text Area Width
sl_SI: Širina tekstovnega področja

en: Text Field
sl_SI: Tekstovno polje

en: Text Input Field
sl_SI: Besedilno vnosno polje

en: Thanks!
sl_SI: Hvala!

en: Thanks! Your comment has been posted.
sl_SI: Hvala! Vaš komentar je bil poslan.

en: Thanks! Your comment has been received. It will require approval before it appears.
sl_SI: Hvala! Vaš komentar je bil sprejet. Preden bo objavljen, mora biti še odobren.

en: That handle is in use.
sl_SI: Ta referenca je v uporabi.

en: That page has already been added.
sl_SI: Ta stran je bila že dodana.

en: That specified path doesn't appear to be a valid static page.
sl_SI: Ta določena pot ne izgleda kot veljavna statična stran.

en: That theme has already been installed.
sl_SI: Ta tema je bila že nameščena.

en: The "%s" job supports queueing, meaning it can be run in a couple different ways:
sl_SI: Opravilo "%s" podpira vrstičenje. Pomeni, da se laho zažene nekajkrat na različne načine:

en: The Dashboard allows you to perform administrative tasks for your site.
sl_SI: Kontrolnik vam omogoča izvedbo administrativnih opravil na vašem spletnem mestu.

en: The Job was run successfully.
sl_SI: Opravilo je bilo uspešno zagnano.

en: The OpenID account returned an email address already registered on this site. To join this OpenID to the existing user account, login below:
sl_SI: OpenID račun je vrnil e-poštni naslov, ki je že registriran na tej spletni strani. Za združitev tega OpenID k obstoječemu računu, se prijavite spodaj:

en: The Page List creates a navigation menu that shows one particular level of the Sitemap. Select the Sitemap location that you'd like to display and set Sorting Options to define the order in which pages will be displayed. Truncate Summaries will shorted Page Description text to a specified number of characters.
sl_SI: Seznam strani ustvari meni za krmarjenje, ki predstavlja poseben nivo Kazala spletnega mesta. Izberite lokacijo v Kazalu spletne strani, ki bi jo radi prikazali in nastavite možnosti vrstnega reda za prikaz strani. Skrajšaj Povzetek bo prikazal krajši opis strani z določenim številom znakov.

en: The base URL of your site does not match a registered instance of the site. Please click below to authenticate your site again.
sl_SI: Osnovni URL vaše strani se ne ujema z registrirano instanco strani. Kliknite spodaj za ponovno avtentikacijo vaše strani.

en: The basic cache stores some of concrete5's code in memory. Full page caching saves parts of your website's pages to files on the server. If you are building a new site, it's a good idea to turn the cache off while you are working with code, checking out add-ons and themes, and so on.  Once you feel content creation is your focus, turn caching back on.
sl_SI: Osnovni medpomnilnik shrani nekaj concrete5 kode v pomnilnik. Celostransko medpomnjenje shrani dele vašega spletnega mesta v datoteke na strežniku. Če delate novo spletno mesto, je pametno v primeru dela s kodo, temami in dodatki izklopiti medpomnjenje. Ko menite, da ste z delom zaključili, ponovno vključite medpomnjenje.

en: The block has been added successfully.
sl_SI: Blok je bil uspešno dodan.

en: The block has been added to your clipboard.
sl_SI: Blok je bil dodan na odložišče.

en: The block has been removed successfully.
sl_SI: Blok je bil uspešno odstranjen.

en: The block has been saved successfully.
sl_SI: Blok je bil uspešno shranjen.

en: The block type has been removed.
sl_SI: Blokovni tip je bil odstranjen.

en: The checkbox will be checked by default.
sl_SI: Izbirno polje bo privzeto označeno.

en: The comment has been approved.
sl_SI: Komentar je bil odobren.

en: The comment has been removed.
sl_SI: Komentar je bil odstranjen.

en: The comment has been saved
sl_SI: Komentar je bil shranjen

en: The comment has been unapproved.
sl_SI: Komentar ni bil odobren.

en: The config/, packages/ and files/ directories must be writable by your web server.
sl_SI: V mape config/, packages/ in files/ mora biti dovoljeno pisanje s strani spletnega strežnika.

en: The default country must be in the list of custom countries.
sl_SI: Privzeta država mora biti na spisku uporabnikovih držav.

en: The directory %s already exists. Perhaps this item has already been installed.
sl_SI: Mapa %s že obstaja. Mogoče je bil ta del že nameščen.

en: The directory %s does not exist.
sl_SI: Mapa %s ne obstaja.

en: The directory %s must be writable by the web server.
sl_SI: Mapa %s mora imeti dovoljenje za pisanje za spletni strežnik.

en: The editor must be at least 100 pixels tall.
sl_SI: Urejevalnik mora biti visok vsak 100 pixlov.

en: The editor must be at least 580 pixels wide.
sl_SI: Urejevalnik mora biti širok vsaj 580 pixlov.

en: The email address %s is already in use. Please choose another.
sl_SI: E-poštni naslov %s je že v uporabi. Izberite drugega.

en: The email address '%s' is already in use. Please choose another.
sl_SI: E-poštni naslov '%s' je že v uporabi. Izberite drugega.

en: The email address '%s' is not valid.
sl_SI: E-poštni naslov '%s' ni veljaven.

en: The email address <b>%s</b> has been verified and you are now a fully validated member of this website.
sl_SI: E-poštni naslov <b>%s</b> je bil preverjen in sedaj ste polno preverjen član te spletne strani.

en: The field "%s" is required
sl_SI: Polje "%s" je zahtevano

en: The file %s is not writable
sl_SI: Datoteka %s ni zapisljiva

en: The file was only partially uploaded.
sl_SI: Datoteka je bila le delno naložena.

en: The first URL starts the process - the second ensures that it completes in batches.
sl_SI: Prvi URL zažene proces - drugi zagotovi, da se konča v serijah.

en: The following area permissions are inherited from an area set in <strong>%s</strong> defaults.
sl_SI: Naslednja dovoljenja za območje so privzeto podedovana od nabora področja v <strong>%s</strong>.

en: The following area permissions are inherited from an area set on
sl_SI: Naslednja dovoljenja za območje so podedovana od nabora območja na

en: The following area permissions are inherited from the page's permissions.
sl_SI: naslednja dovoljenja območij so podedovana od dovoljenj strani.

en: The following error was found while trying to send the test email:
sl_SI: Pri pošiljanju testnega e-sporočila je bila najdena naslednja napaka:

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are currently running concrete5 version <strong>%s</strong>.
sl_SI: Zadnja verzija concrete5 je <strong>%s</strong>. Trenutno poganjate verzijo <strong>%s</strong>.

en: The latest version of concrete5 is <strong>%s</strong>. You are running %s. <a href="%s">Update Now</a>!
sl_SI: Zadnja verzija concrete5 je <strong>%s</strong>. Vi poganjate %s. <a href="%s">Posodobi zdaj</a>!

en: The mail system is disabled.
sl_SI: Poštni sistem je onemogočen.

en: The package could not be installed:
sl_SI: Paket ne more biti nameščen:

en: The package has been installed.
sl_SI: Paket je bil nameščen.

en: The package has been updated successfully.
sl_SI: Paket je bil uspešno posodobljen.

en: The package type has been uninstalled.
sl_SI: Paketni tip je bi odstranjen.

en: The package was successfully downloaded and decompressed on your server.
sl_SI: Paket je bil uspešno prenesen in razpakiran na vaš strežnik.

en: The package was successfully installed.
sl_SI: Paket je bil uspešno nameščen.

en: The page has been removed successfully.
sl_SI: Ta stran je bila uspešno odstranjena.

en: The page you want to add is available at:
sl_SI: Stran, ki jo želite dodati je na voljo na:

en: The recipient address of the test email has not been specified.
sl_SI: Prejemni naslov testnega e-sporočila ni bil določen.

en: The requested file couldn't be found.
sl_SI: Zahtevane datoteke ni bilo mogoče najti.

en: The requested file is not valid.
sl_SI: Zahtevana datoteka ni veljavna.

en: The results of completed survey blocks are logged here. Find out what your users have submitted.
sl_SI: Rezultati zaključenih anketnih blokov so zabeleženi tu. Oglejte si, kaj so poslali vaši uporabniki.

en: The search index does not appear to exist. This block will not function until the reindex job has been run at least once in the dashboard.
sl_SI: Izgleda, da iskalno kazalo ne obstaja. Ta blok ne bo deloval, dokler vsaj enkrat ne zaženete opravila za izdelavo kazala na kontrolnem namizju.

en: The sitemap allows you to view your site as a tree and easily organize its hierarchy.
sl_SI: Kazalo strani vam omogoča ogled spletnega mesta v obliki drevesa in enostavno hierarhično organizacijo.

en: The stack contains invalid block types.
sl_SI: Sklad vsebuje nepravilne tipe blokov.

en: The stack name cannot be empty.
sl_SI: Ime sklada ne sme biti prazno.

en: The test email has been successfully sent to %s.
sl_SI: Testno e-sporočilo je bilo uspešno poslano %s.

en: The two passwords provided do not match.
sl_SI: Vneseni gesli se ne ujemata.

en: The username %s already exists. Please choose another
sl_SI: Uporabniško ime %s že obstaja. Izberite drugo

en: The username '%s' already exists. Please choose another
sl_SI: Uporabniško ime '%s' že obstaja. Izberite drugo

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme activated
sl_SI: Tema je bila aktivirana.

en: Theme and page type updated successfully.
sl_SI: Tipi tem in strani so uspešno posodobljeni.

en: Theme installed. You may automatically create page types from template files contained in your theme using the form below.
sl_SI: Tema je bila nameščena. S spodnjijm obrazcem lahko avtomatsko izdelate tipe strani iz predlog, vsebovanih v vaši temi.

en: Theme name:
sl_SI: Ime teme:

en: Theme not found in %s
sl_SI: Tema ni bila najdena v %s

en: Theme styles updated.
sl_SI: Slogi tem so posodobljeni.

en: Theme uninstalled.
sl_SI: Tema je bila deinstalirana.

en: Themes
sl_SI: Teme

en: Themes Available to Install
sl_SI: Teme na voljo za namestitev

en: Themes change the overall design of your site's pages. Activating a theme will apply it to every page in your site. Preview allows you to see how your content will look when the new theme is applied. Inspect lists the Page Types a theme uses. Customize allows you to change certain properties of your theme's styles, if allowed.
sl_SI: Teme spremenijo celotno oblikovanje vaših strani. Aktiviranje teme bo učinkovalo na vse strani na spletnem mestu. Predogled omogoča izgled vaše vsebine v primeru uporabe določene teme. Poizvedi prikaže spisek tipov strani, ki jih tema uporablja. Po meri omogoča spremembo posameznih lastnosti v slogu teme, če so dovoljene.

en: Then, make sure this URL is scheduled to run frequently, like every 3-5 minutes:
sl_SI: Nato, poskrbite, da je ta URL nastavljen na pogoste zagone, npr. vsakih 3-5 minut:

en: There are already %s tables in this database. concrete5 must be installed in an empty database.
sl_SI: V podatkovni bazi obstaja že %s tabel. concrete5 mora biti nameščen v prazno podatkovno bazo.

en: There are currently <strong>%s</strong> updates available.
sl_SI: Trenutno je navoljo <strong>%s</strong> nadgradenj.

en: There are no available attribute types awaiting installation.
sl_SI: Na voljo ni nobenih tipov atributov, ki bi čakali na namestitev.

en: There are no available forms in your site.
sl_SI: Na vašem spletnem mestu ni obrazcev.

en: There are no blocks in this stack.
sl_SI: V tem skladu ni blokov.

en: There are no custom templates available.
sl_SI: Na voljo ni nobenih predlog po meri.

en: There are no files in this set.
sl_SI: V tem naboru ni datotek.

en: There are no log entries to show at the moment.
sl_SI: Trenutno ni dnevniških zapisov.

en: There are no mail importers. Mail importers poll email accounts for new messages and run actions on those messages.
sl_SI: E-poštni uvozniki ne obstajajo. E-poštni uvozniki preverjajo poštne račune za novo pošto in izvajajo akcije na njihovih sporočilih.

en: There are no pages of this type added to your website. If there were, you'd be able to choose which of those pages this block appears on.
sl_SI: Na spletni strani nimate strani tega tipa. Če bi jih imeli, bi lahko izbrali, na kateri naj se pokaže ta blok.

en: There are no templates in this file.
sl_SI: V tej datoteki ni tem.

en: There are problems with your installation environment. Please correct them and click the button below to re-run the pre-installation tests.
sl_SI: Pri nameščanju v vaše okolje je prišlo do problemov. Odpravite jih in kliknite spodnji gumb za ponoven zagon prednamestitvenih preverjanj.

en: There is currently <strong>1</strong> update available.
sl_SI: Trenutno je navoljo <strong>1</strong> nadgradnja.

en: There is nothing currently waiting for you.
sl_SI: Trenutno nič ne čaka na vas.

en: There was a problem processing your email.
sl_SI: Pri obdelavi vaše e-pošte je prišlo do problema.

en: There was an error downloading
sl_SI: Pri nalaganju je prišlo do napake

en: There was an error trying to restore the database. Affected query: %s
sl_SI: Pri restavriranju podatkovne baze je prišlo do napake. Napaka v zahtevi: %s

en: There was an error trying to restore the database. This file was empty.
sl_SI: Pri restavriranju podatkovne baze je prišlo do napake. Ta datoteka je bila prazna.

en: There was an error unpacking your file. Perhaps you have not uploaded a valid zip file, or you do not have zip installed.
sl_SI: Pri razpakiranju vaše datoteke je prišlo do napake. Mogoče niste naložili veljavne zip datoteke, ali pa zip-a nimate nameščenega.

en: There were no results found. Please try another keyword or phrase.
sl_SI: Nič ni bilo najdenega. Poskusite z drugo ključno besedo ali frazo.

en: These errors are most likely related to incompatible add-ons, please upgrade any add-ons and re-run to this script to complete the conversion of your data.
sl_SI: Te napake so najpogostejše pri nezdružljivih dodatkih, nadgradite dodatke in ponovno zaženite to opravilo za zaključek pretvorbe vaših podatkov.

en: These scripts look for incoming mail to your site. Add-ons like the concrete5 Discussion Forum will attach emails to posts if they match, creating a new page containing the message as reply text.
sl_SI: Te skripte iščejo dohodno pošto na vašo stran. Dodatki kot concrete5 Discussion Forum dodajo e-pošto objavam, če ustrezajo in naredijo novo stran s sporočilom kot odzivnim besedilom.

en: This %s has been marked for deletion.
sl_SI: Ta %s je bila označena za brisanje.

en: This account does not match the email address provided.
sl_SI: Ta račun se ne ujema z oddanim e-poštnim naslovom.

en: This account has not yet been validated. Please check the email associated with this account and follow the link it contains.
sl_SI: Ta račun še ni bil preverjen. Preverite e-pošto povezano s tem računom in sledite povezavi, ki jo vsebuje.

en: This account may be managed directly at
sl_SI: Ta račun lahko direktno upravljate na

en: This action <strong>cannot be undone</strong>. Are you sure?
sl_SI: To opravilo <strong>ne more biti povrnjeno</strong>. Ste prepričani?

en: This add-on is marked as incompatible with this version of concrete5. Please contact the author of the add-on for assistance.
sl_SI: Ta dodatek je označen kot nekompatibilen s to verzijo concrete5. Kontaktirajte avtorja dodatka za pomoč.

en: This attribute set is locked. It cannot be deleted, and its handle cannot be changed.
sl_SI: Ta nabor atributa je zaklenjen. Ne more biti pobrisan in njegove oznake se ne da spremeniti.

en: This attribute set is locked. That means it was added by a package and cannot be manually removed.
sl_SI: Ta nabor atributov je zaklenjen. Pomeni, da je bil dodan s paketom in ne more biti odstranjen.

en: This behavior is typically an indication of someone spamming your site, you may want to take a closer look at this users activity and possibly disable or delete this user account.
sl_SI: Tako vedenje je tipično, če vam nekdo pošilja neželeno pošto. Lahko si podrobneje ogledate uporabnikovo aktivnost in ga onemogočite ali pobrišete njegov račun.

en: This block creates links to adjacent pages on the same level of the Sitemap as the current page. Define custom label text for each link, and choose whether or not to display arrows. The Loop option will display the first page again when a user reaches the last page in the nav.
sl_SI: Blok ustvari povezave do sosednjih strani na istem nivoju kazala spletne strani kot je trenutna stran. Za vsako povezavo določite besedilo oznake po meri in določite, če naj se kažejo puščice ali ne. Možnost Zanka bo ponovno pokazala prvo stran, ko uporabnik pride do zadnje strani pri krmarjenju.

en: This block is aliased by other blocks. If you edit this block, your changes will effect those other blocks. Are you sure you want to edit this block?
sl_SI: Na ta blok se sklicujejo drugi bloki. Če boste urejali ta blok, bodo spremembe učinkovale tudi na te druge bloke. Ali res želite urediti ta blok?

en: This block is an alias of Page Defaults. Editing it here will "disconnect" it so changes to Page Defaults will no longer affect this block.
sl_SI: Ta blok je vzdevek strani privzetih vrednosti. Urejanje bo "izključilo povezavo" in spremembe na strani privzetih vrednosti ne bodo več vplivale na ta blok.

en: This block is contained within a global area. Changing its content will change it everywhere that global area is referenced.
sl_SI: Ta blok je v globalnem območju. Sprememba njegove vsebina se bo videla na vseh straneh s tem blokom.

en: This block is no longer available.
sl_SI: Ta blok ni več na voljo.

en: This block type is internal. It cannot be uninstalled.
sl_SI: To je interni blokovni tip. Ne more biti odstranjen.

en: This block was copied from another location. Editing it will create a new instance of it.
sl_SI: Ta blok je bil kopiran od drugod. Urejanje bo naredilo njen nov izvod.

en: This cannot be undone.
sl_SI: Tega ne boste mogli razveljaviti.

en: This file requires a password to download.
sl_SI: Datoteka zahteva geslo za nalaganje.

en: This is a global area. Content added here will be visible on every page that contains this area.
sl_SI: To je globalno področje. Tukaj dodana vsebina bo vidna na vsaki strani, ki vsebuje to področje.

en: This is a global block.  Editing it here will change all instances of this block throughout the site.
sl_SI: To je globalni blok. Njegovo urejanje  bo spremenilo vse instance bloka na spletni strani.

en: This is a list of all files found in your external forms directory: %s
sl_SI: To je spisek vseh datotek najdenih v direktoriju zunanjih obrazcev: %s

en: This is a test message.
sl_SI: To je testno e-sporočilo.

en: This is an internal block type.
sl_SI: To je notranji blokovni tip.

en: This is just an example of how a custom form works.
sl_SI: To je le primer, kako deluje samostojno oblikovan obrazec.

en: This is my first blog post!
sl_SI: To je moja prva objava v blogu

en: This is the defaults page for the %s page type. You cannot change it.
sl_SI: To je stran privzetih vrednosti za %s tip strani. Ne morete je spreminjati.

en: This job cannot be uninstalled.
sl_SI: To opravilo ne more biti deinstalirano.

en: This layout section can not be moved further in this direction.
sl_SI: Ta postavitve ne morete premakniti več naprej v tej smeri.

en: This package isn't currently available for this version of concrete5. Please contact the maintainer of this package for assistance.
sl_SI: Ta paket trenutno ni na voljo za to verzijo concrete5. Obrnite se na vzdrževalca paketa za pomoč.

en: This package requires concrete5 version %s or greater.
sl_SI: Ta paket zahteva verzijo concrete5 %s ali novejšo.

en: This page <strong>may</strong> exist in the page cache.
sl_SI: Ta stran <strong>je lahko</strong> v predpomnilniku strani.

en: This page currently exists in the full page cache. It expires %s.
sl_SI: Ta stran je trenutno v celostranskem predpomnilniku. Poteče %s.

en: This page inherits its permissions from:
sl_SI: Ta stran podeduje dovoljenja od:

en: This page is a single page, which means it doesn't have a page type associated with it.
sl_SI: To je samostojna stran, kar pomeni, da nima tipa strani, ki bi ji bil dodeljen.

en: This page is an alias of one that actually appears elsewhere.
sl_SI: Ta stran je vzdevek druge, ki je trenutno nekje drugje.

en: This page is not currently in the full page cache.
sl_SI: Ta stran trenutno ni v celostranskem predpomnilniku.

en: This page is pending a move beneath <strong><a href="%s">%s</a></strong>.
sl_SI: Ta stran čaka na premik spodaj <strong><a href="%s">%s</a></strong>.

en: This page is pending approval.
sl_SI: Ta stran čaka na odobritev.

en: This page list doesn't use the custom blog template, or you don't have permission to access this RSS feed
sl_SI: Ta spisek strani ne uporablja posebne blog predloge, ali pa nimate dovoljenja za dostop do vira RSS

en: This page must always be available from at least one URL. That URL is listed above.
sl_SI: Ta stran mora biti dostopna vedno z vsaj enega URL. Ta URL je na zgornjem spisku.

en: This page type is no longer included in composer.
sl_SI: Ta tip strani ni več vključen v urejevalnik.

en: This page will be published beneath %s.
sl_SI: Ta stran bo objavljena pod %s.

en: This permission key cannot start a workflow.
sl_SI: To dovoljenje ne more začeti poteka.

en: This request took too long.
sl_SI: Ta zahteva je trajala predolgo.

en: This site is currently down for maintenance.
sl_SI: Na strani trenutno poteka vzdrževanje.

en: This theme contains no styles that can be customized.
sl_SI: Ta tema ne vsebuje slogov za urejanje po meri.

en: This theme has been reset.
sl_SI: Ta tema je bila ponastavljena.

en: This theme is currently active on your site.
sl_SI: Ta tema je trenutno aktivna na vaši strani.

en: This user is inactive. Please contact us regarding this account.
sl_SI: Uporabnik ni aktiven. Stopite v kontakt z nami glede tega računa.

en: This will clear your home page, uploaded files and any content pages out of your site completely. It will completely reset your site and any content you have added will be lost.
sl_SI: To bo popolnoma pobrisalo vašo domačo stran, naložene datoteke in kakršnokoli vsebino. To bo popolnoma ponastavilo vaše spletno mesto in vsa dodana vsebina bo izgubljena.

en: This will end your current session and sign you in as %s
sl_SI: To bo končalo vašo trenutno sejo in vas vpisalo kot %s

en: This will remove %s child page(s).
sl_SI: To bo odstranilo %s podstran(i).

en: This will remove all elements associated with the %s package. This cannot be undone. Are you sure?
sl_SI: To bo odstranilo vse elemente povezane s paketom %s. Tega se kasneje ne da razveljaviti. Ste prepričani?

en: This will remove all instances of the %s block type. This cannot be undone. Are you sure?
sl_SI: To bo odstranilo vse instance blokovnega tipa %s. Tega opravila ni mogoče razveljaviti. Ste prepričani?

en: This will treat the job as though it were like any other concrete5 job. The entire job will be run at once.
sl_SI: To obravnava opravilo kot katerokoli drugo concrete5 opravilo. Celotno opravilo bo zagnano takoj.

en: Through Cron
sl_SI: preko Cron-a

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Thumbnail Image
sl_SI: Sličice

en: Time Settings
sl_SI: Nastavitve časa

en: Time Zone
sl_SI: Časovni pas

[ctx: Time format]
en: 12
sl_SI: 24

en: Timed Access for Guest Users Updated Successfully.
sl_SI: Časovni dostop za goste je uspešno posodobljen.

en: Timezone
sl_SI: Časovni pas

en: TinyMCE Reference
sl_SI: TinyMCE reference

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Titles
sl_SI: Naslovi

en: Titles & Summary
sl_SI: Naslovi in Povzetki

en: Titles &amp; Descriptions
sl_SI: Naslovi &amp; Opisi

en: Titling
sl_SI: Naslov

en: To
sl_SI: Za

en: To begin creating a form, type your question text into the text field, choose the type of answer you need, and whether or not a question response is required when submitting the form. Click Add, then repeat for subsequent questions.
sl_SI: Za začetek izdelave obarzca vpišite vprašanje v polje, izberite željeni tip odgovora in ali je odgovor obvezen ali ne pri posredovanju obrazca. Kliknite Dodaj ter nato ponovite zgornji postopek za nadaljna vprašanja.

en: To complete the signup process, you must provide a valid email address.
sl_SI: Za zaključek procesa vpisovanja morate vpisati še veljaven e-poštni naslov.

en: To disable any future messages, change your profile preferences at: %s
sl_SI: Nadaljna sporočila lahko izključitev spremembi vašega profila na: %s

en: To install concrete5, please fill out the form below.
sl_SI: Za namestitev concrete5 izpolnite spodnji obrazec.

en: To install the package manually:
sl_SI: Za ročno namestitev paketa:

en: To proceed with the upgrade, click below.
sl_SI: Za nadaljevanje z nadgradnjo kliknite spodaj.

en: To run all the jobs in the <a href="%s">%s</a> Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
sl_SI: Za zagon vseh opravil v <a href="%s">%s</a> naboru opravil, nastavite ta URL z uporabo cron ali podobnih sistemov:

en: To run all the jobs in this Job Set, schedule this URL using cron or a similar system:
sl_SI: Za zagon vseh opravil v tem sklopu, nastavite urnik izvajanja za ta URL s pomočjo cron-a ali katerega drugega podobnega sistema:

en: To run the "%s" job, automate the following URL using cron or a similar system:
sl_SI: Za zagon opravila "%s", avtomatizirajte naslednji URL z zagonom v cron ali podobnih sistemih:

en: To use a separate theme for mobile browsers, specify it below.
sl_SI: Uporabo ločene teme za mobilne brskalnike izberite spodaj.

en: To view this user's profile, visit: %s
sl_SI: Za ogled tega uporabniškega profila obiščite: %s

en: Today
sl_SI: Danes

en: Today at %s
sl_SI: Danes ob %s

en: Toolbar Set
sl_SI: Nabor orodjarn

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Total Downloads: %s
sl_SI: Vseh nalaganj: %s

en: Total form submissions: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> today). <a href="%s">View Form Results</a>.
sl_SI: Skupaj oddanih obrazcev: <strong>%s</strong> (<strong>%s</strong> danes). <a href="%s">Poglej rezultate</a>.

en: Total page versions
sl_SI: Vse verzije strani

en: Total pages in edit mode
sl_SI: Vse strani v načinu urejanja

en: Track page view statistics.
sl_SI: Statistika spremljanje ogledov strani.

en: Tracking Codes
sl_SI: Sledilne kode

en: Tracking code settings updated successfully.
sl_SI: nastavitve sledilne kode so uspešno posodobljene.

en: Tracks page views in concrete5. Disabling this may increase site performance, but you will have to get statistics information from elsewhere.
sl_SI: Spremlja oglede strani v concrete5. Izključitev pomeni hitrejšo spletno stran, vendar pa boste do podatkov potem morali priti na kakšen drug način.

en: Trash
sl_SI: Koš

en: Truncate Summaries
sl_SI: Skrajšaj povzetke

en: Truncate Titles
sl_SI: Skrajšaj naslove

en: Truncate descriptions after
sl_SI: Skrajšaj opise po

en: Truncate titles after
sl_SI: Skrajšaj naslove po

en: Turns tracking of page views, file downloads and user registrations on or off. These are displayed on your site's Dashboard > Reports > Statistics page. If your high-traffic site experiences performance issues, you might consider disabling statistics tracking and investigate the use of an alternate, third-party solution for tracking site stats.
sl_SI: Vklopi sledenje ogledom strani, nalaganju datotek in prijavi ter odjavi uporabnikov. To je prikazano na Kontrolnik > Poročila > Statistika. Če ima stran težave z obsežnim prometom in postane počasnejša, potem razmislite o izklopu statističnega sledenja in o uporabi druge (zunanje) rešitve za statistiko spletnega mesta.

en: Type
sl_SI: Tip

en: Type required.
sl_SI: Zahteva se tip.

en: Type: %s
sl_SI: Tip: %s

en: Types
sl_SI: Tipi

en: URL Slug
sl_SI: URL oznaka

en: URL rewriting disabled.
sl_SI: Ponovno pisanje URL je onemogočeno.

en: URL rewriting enabled. We were able to automatically update .htaccess file.
sl_SI: Ponovno pisanje URL je omogočeno. Ni bilo možno avtomatsko posodobiti datoteke .htaccess.

en: URL rewriting enabled. You need to update .htaccess by hand.
sl_SI: Ponovno pisanje URL je omogočeno. Ročno posodobite .htaccess.

en: URL to File
sl_SI: URL do datoteke

en: URL: %s
sl_SI: URL:%s

en: Un-Approve
sl_SI: Ne odobri

en: Unable load external form block controller file: %s
sl_SI: Ni bilo mogoče naložiti datoteke zunanjega kontrolnega bloka za obrazec: %s

en: Unable to access composer settings.
sl_SI: Ne morem do nastavitev urejevalnika

en: Unable to access the file manager.
sl_SI: Ne morem do upravitelja datotek.

en: Unable to add files.
sl_SI: Ne morem dodati datotek.

en: Unable to backup old package directory to %s
sl_SI: Ne morem narediti varnostne kopije starega paketa na %s

en: Unable to complete action: your IP address has been banned. Please contact the administrator of this site for more information.
sl_SI: Ne morem dokončati opravila: vaš IP naslov je bil zavrnjen. Obrnite se na administratorja te strani za več informacij.

en: Unable to connect to database.
sl_SI: Ni se mogoče povezati s podatkovno bazo.

en: Unable to connect to marketplace to retrieve item
sl_SI: Ne morem se povezati na tržnico za prevzem vsebine

en: Unable to connect to the marketplace.
sl_SI: ne morem se povezati s tržnico.

en: Unable to connect to your project page. Your database contains a marketplace token which concrete5.org cannot verify.
sl_SI: Ne morem se povezati do vaše projektne strani. Vaša podatkovna baza ima oznako tržnice, ki je concrete5.org ne more preveriti.

en: Unable to copy directory %s to %s. Perhaps permissions are set incorrectly or the target directory does not exist.
sl_SI: Ne morem kopirati mape %s na %s. Mogoče so dovoljenja nastavljena nepravilno ali pa ciljna mapa ne obstaja.

en: Unable to copy file to storage directory. Please check permissions on your upload directory and ensure they can be written to by your web server.
sl_SI: Ne morem kopirati datoteke v shrambo. Preverite dovoljenja mape za nalaganje in zagotovite možnost pisanja spletnemu strežniku.

en: Unable to copy one or more files.
sl_SI: Ne morem kopirati ene ali več datotek.

en: Unable to create backup file: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti varnostne datoteke: %s

en: Unable to create temporary db xml file: %s
sl_SI: Ne morem ustvariti začasne db xml datoteke: %s

en: Unable to delete one or more files.
sl_SI: Ni mogoče pobrisat ene ali več datotek.

en: Unable to delete one or more pages.
sl_SI: Ne morem pobrisati ene ali več strani.

en: Unable to determine your current version of concrete5. Upgrading cannot continue.
sl_SI: Ne morem določiti vaše trenutne verzije concrete5. Nadgradnja se ne more nadaljevati.

en: Unable to generate a marketplace token. Please ensure that allow_url_fopen is turned on, or that cURL is enabled on your server. If these are both true, It's possible your site's IP address may be blacklisted for some reason on our server. Please ask your webhost what your site's outgoing cURL request IP address is, and email it to us at <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.
sl_SI: Ne morem ustvariti oznake za tržnico. Zagotovite, da bo allow_url_fopen vklopljen, ali da je cURL omogočen na vašem strežniku. Če imate oboje nastavljeno, je možno, da je vaš IP na črni listi našega strežnika. Gostitelj strani naj vam sporoči izhodni naslov IP cURL zahteve. Sporočite nam jo na <a href="mailto:help@concrete5.org">help@concrete5.org</a>.

en: Unable to get category for permission %s
sl_SI: Ne morem dobiti kategorije za dovoljenje %s

en: Unable to get information about this product.
sl_SI: Ne morem do podatkov o tem izdelku.

en: Unable to get permission key for %s
sl_SI: Ne morem dobiti ključa za dovoljenje %s

en: Unable to install database: %s
sl_SI: Ne morem namestiti podatkovne baze: %s

en: Unable to load environment info
sl_SI: Ne morem naložiti podatkov o okolju

en: Unable to load sitemap data.
sl_SI: Ne morem naložiti podatkov o Kazalu spletne strani.

en: Unable to load sitemap data. Response received:
sl_SI: Ne morem naložiti podatkov za Kazalo spletne strani. Sprejet odziv:

en: Unable to load the controller for this block type. Perhaps it has been moved or removed.
sl_SI: Ne morem naložiti nadzornika za ta blokovni tip. Mogoče je bil premaknjen ali odstranjen.

en: Unable to locate database import file.
sl_SI: Ne morem najti datoteke podatkovne baze za uvoz.

en: Unable to locate file %s
sl_SI: Ne morem najti datoteke %s

en: Unable to locate this add-on on concrete5.org
sl_SI: Ne najdem tega dodatka na concrete5.org

en: Unable to open config/site.php for writing.
sl_SI: Ni mogoče odpreti config/site.php za pisanje.

en: Unable to open config/site_user.php for writing.
sl_SI: Ni mogoče odpreti config/site_user.php za pisanje.

en: Unable to parse news response.
sl_SI: Ne morem razširiti odziva novic.

en: Unable to process email. Check that your email contains the validation hash present in the original message.
sl_SI: Ne morem obdelati e-pošte. Vaše sporočilo mora vsebovati preverjevalni del iz originalnega sporočila.

en: Unable to process private message email. Check that your email contains the validation hash present in the original message. Your private message was NOT delivered.
sl_SI: Ne morem obdelati e-poštnega sporočila. Preverite, da vaša e-pošta vsebuje preverjevalni del iz originalnega sporočila. Vaše sporočilo ni bilo dostavljeno.

en: Unable to rescan %s. Error encountered: %s. Rescan halted.
sl_SI: Ne morem preiskati %s. Prišlo je do napake: %s. Preiskovanje ustavljeno.

en: Unable to retrieve block object. If this block has been moved please reload the page.
sl_SI: Ne morem naložiti blokovnega objekta. Če je bil blok premaknjen, osvežite stran.

en: Unable to retrieve software from update server.
sl_SI: Ni mogoče dobiti datotek s posodobitvenega strežnika.

en: Unable to search file sets.
sl_SI: Ne morem preiskati naborov datotek.

en: Unable to uninstall %s theme by moving it to the trash.
sl_SI: Ne morem deinstalirati teme %s s premikom v koš.

en: Unable to view page.
sl_SI: Ogled strani ni mogoč.

en: Unable to write to config/site.php. You must make config/site.php writable in order to upgrade in this manner.
sl_SI: Ne morem pisati v config/site.php. Datoteko config/site.php morate omogočiti za pisanje za posodobitev na ta način.

en: Unapproved
sl_SI: Neodobreno

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Unexpected User Error
sl_SI: Nepričakovana uporabniška napaka

en: Uninstall
sl_SI: Deinstaliraj

en: Uninstall Package
sl_SI: Deinstaliraj paket

en: Uninstall Packages
sl_SI: Deinstaliraj pakete

en: Uninstalling %s will remove the following data from your system.
sl_SI: Deinstalacija %s bo odstranila naslednje podatke z vašega sistema.

en: Unknown
sl_SI: Neznan

en: Unknown Error
sl_SI: Neznana napaka

en: Unknown User
sl_SI: Neznan uporabnik

en: Unknown mime-type:
sl_SI: Neznan tip mime:

en: Unknown publishing location.
sl_SI: Neznana lokacija za objavo.

en: Unlock Layout
sl_SI: Odkleni postavitev

en: Unread
sl_SI: Neprebrano

en: Until manually cleared
sl_SI: Dokler ni ročno pobrisano

en: Up
sl_SI: Gor

en: Up Label
sl_SI: Zgornja oznaka

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Update "%s" preset everywhere it is used
sl_SI: Posodobi "%s" prednastavitve kjerkoli so v uporabi

en: Update "%s" preset everywhere it is used?
sl_SI: Posodobi prednastavitev "%s" povsod, kjer je v uporabi?

en: Update Add-On
sl_SI: Posodobi dodatek

en: Update Add-Ons
sl_SI: Posodobi dodatke

en: Update Addon
sl_SI: Posodobi dodatek

en: Update All
sl_SI: Posodobi vse

en: Update Attributes
sl_SI: Posodobitev atributov

en: Update Block
sl_SI: Posodobitev bloka

en: Update Groups
sl_SI: Posodobitev skupin

en: Update Jobs
sl_SI: Posodobite opravila

en: Update Schedule
sl_SI: Posodobite Urnik

en: Update Set
sl_SI: Posodobitev nabora

en: Update Set Details
sl_SI: Posodobitev podrobnosti nabora

en: Update User
sl_SI: Posodobi uporabnika

en: Update add-ons.
sl_SI: Nadgradi dodatke.

en: Update concrete5
sl_SI: Posodobi conrete5

en: Update concrete5.
sl_SI: Nadgradi concrete5.

en: Update your installed packages.
sl_SI: Posodobitev vaših nameščenih paketov.

en: Updated
sl_SI: Posodobljeno

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradnja

en: Upgrade concrete5
sl_SI: Nadgradnja concrete5

en: Upgrade to <b>%s</b> complete!
sl_SI: Nadgradnja na <b>%s</b> je končana!

en: Upgrading from <b>%s</b>
sl_SI: Nadragnja z <b>%s</b>

en: Upgrading to <b>%s</b>
sl_SI: Nadgrajujem na <b>%s</b>

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload Complete
sl_SI: Posodobitev je zaključena

en: Upload Complete.
sl_SI: Nalaganje je opravljeno.

en: Upload Error
sl_SI: Napaka pri nalaganju

en: Upload File
sl_SI: Naloži datoteko

en: Upload Max: %s.
sl_SI: Nalaganje maks.: %s.

en: Upload Multiple
sl_SI: Naloži več

en: Upload Multiple Files
sl_SI: Nalaganje več datotek

en: Upload Queue
sl_SI: Vrsta za nalaganje

en: Upload a template bundle by using the form below. Files must be zipped and contain only HTML files and sub directories. All items referenced in HTML must be done so with relative links.
sl_SI: Z obrazcem spodaj naložite skupino predlog. datoteke morajo biti zaZIPane in vsebovati le HTML datoteke in poddirektorije. Vsi sklicni elementi v HTML morajo biti narejeni z relativnim naslavljanjem.

en: Upload an image that will appear in the address bar when visitors go to your site and in the bookmark list if they bookmark it.
sl_SI: Naloži sliko, ki se pojavi med naslovi, ko gredo obiskovalci na vaše spletno mesto in jo označijo med priljubljene.

en: Upload and unpack the package on your web server. Place the unpacked files in the packages directory of the root of your concrete5 installation.
sl_SI: Naložite in razpakirajte paket na vaš strežnik. Razpakirane datoteke prenesite v mapo paketov v korenski mapi vaše concrete5 namestitve.

en: Upload, search, replace, and change files you're using on your site. Change properties and perform basic image editing tasks.
sl_SI: Naloži, poišči, zamenjaj in spremeni datoteke, ki jih uporabljate na spletnem mestu. Spremenite lastnosti in uporabite osnovno urejanje slik.

en: Uploaded file is too large. The current value of upload_max_filesize is %s
sl_SI: Naložena datoteka je prevelika. Trenutna vrednost upload_max_filesize je %s

en: Uploading...
sl_SI: Nalagam...

en: Usage Count
sl_SI: Števec uporabe

en: Usage Count on Active Pages
sl_SI: Števec uporabe na aktivnih straneh

en: Use Encryption
sl_SI: Uporabi enkripcijo

en: Use emails for login
sl_SI: Uporabi e-pošto za prijavo

en: Use global setting - %s
sl_SI: Uporabi globalne nastavitve - %s

en: Use image from <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a> if the user has not uploaded one
sl_SI: Uporabi sliko z <a href="http://gravatar.com" target="_blank">gravatar.com</a>, če uporabnik ni naložil svoje

en: Use this layout here, and leave "%s" unchanged?
sl_SI: Uporabi to postavitev in pusti "%s" nespremenjeno?

en: Use this style here, and leave "%s" unchanged
sl_SI: Uporabi ta slog in pusti "%s" nespremenjeno

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User Account
sl_SI: Uporabniški račun

en: User Attribute Created.
sl_SI: Uporabniški atribut je ustvarjen.

en: User Attribute Deleted.
sl_SI: Uporabniški atribut je pobrisan.

en: User Attribute Options
sl_SI: Možnosti uporabniškega atributa

en: User Attribute Updated.
sl_SI: Uporabniški atribut je posodobljen.

en: User Attributes
sl_SI: Uporabniški atributi

en: User Avatar
sl_SI: Uporabnikov avatar

en: User Groups
sl_SI: Uporabniške skupine

en: User Information
sl_SI: Uporabniške informacije

en: User Name
sl_SI: Uporabniško ime

en: User Permissions
sl_SI: Uporabniška dovoljenja

en: User Profile picture saved.
sl_SI: Slika je bila shranjena v uporabniški profil.

en: User Registrations
sl_SI: Registracije uporabnikov

en: User Settings saved.
sl_SI: Uporabniške nastavitve so shranjene.

en: User Submissions
sl_SI: Uporabnikova pošiljanja

en: User activated.
sl_SI: Uporabnik je bil aktiviran.

en: User created.
sl_SI: Uporabnik je ustvarjen.

en: User deactivated.
sl_SI: Uporabnik je bil deaktiviran.

en: User deleted successfully.
sl_SI: Uporabnik je bil uspešno izbrisan.

en: User time zones have been disabled.
sl_SI: Uporabnikovi časovni pasovi so bili onemogočeni.

en: User time zones have been enabled
sl_SI: Uporabnikovi časovni pasovi so bili omogočeni.

en: User time zones have been saved.
sl_SI: Uporabnikovi časovni pasovi so bili shranjeni.

en: User updated successfully.
sl_SI: Uporabnik je bil uspešno posodobljen.

en: User/Group Added
sl_SI: Dodan uporabnik/skupina

en: User/Group Removed
sl_SI: Uporabnik/skupina je odstranjen

en: User: %s (ID %s)
sl_SI: Uporabnik: %s (ID %s)

en: User: %s has tried to send more than %s private messages within %s minutes
sl_SI: Uporabnik: %s je poskušal poslati več kot %s zasebnih sporočil v %s minutah

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username or Email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-pošta

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Users and Groups
sl_SI: Uporabniki in skupine

en: Users must login
sl_SI: Uporabnik se mora prijaviti

en: Users who access files through the file manager will not be prompted for a password.
sl_SI: Uporabniki, ki dostopajo do datotek z upraviteljem datotek ne bodo vprašani za geslo.

en: Users you don't have permission to bulk-deactivate have been removed from this list.
sl_SI: Uporabniki, za katere nimate dovoljenja za množično deaktiviranje so bili odstranjeni s tega seznama.

en: Users you don't have permission to bulk-delete have been removed from this list.
sl_SI: Uporabniki, za katere nimate dovoljenja za množično deaktiviranje so bili odstranjeni s tega seznama.

en: Validate Email Address
sl_SI: Preveri e-poštni naslov

en: Values
sl_SI: Vrednost

en: Version
sl_SI: Verzija

en: Version %d
sl_SI: Verzija %d

en: Version %s
sl_SI: Verzija %s

en: Version %s of Page <a href="%s">%s</a> submitted for Approval.
sl_SI: Verzija %s strani <a href="%s">%s</a> je bila poslana v potrditev.

en: Version Comments
sl_SI: Komentar k verziji

en: Version History
sl_SI: Zgodovina verzij

en: Version: %s
sl_SI: verzija: %s

en: Versions
sl_SI: Verzije

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Video File
sl_SI: Video datoteka

en: Video Player
sl_SI: Video predvajalnik

en: View
sl_SI: Poglej

en: View All
sl_SI: Poglej vse

en: View Full Dashboard
sl_SI: Poglej cel Kontrolnik

en: View Full Results
sl_SI: Poglej vse rezultate

en: View Newsflow
sl_SI: Pogled poteka novic

en: View Newsflow Updates in an Overlay
sl_SI: Ogled posodobitve pretoka novic pri prekrivanju

en: View Page as Someone Else
sl_SI: Stran si oglejte kot nekdo drug

en: View Pending Permissions
sl_SI: Poglej čakajoča dovoljenja

en: View Responses
sl_SI: Ogled odzivov

en: View Timed Permission Assignments
sl_SI: Poglej razporeditve časovnega dovoljenja

en: View User
sl_SI: Ogled uporabnika

en: View User accounts.
sl_SI: Ogled uporabniških računov.

en: View Versions
sl_SI: Ogled verzij

en: View a record of errors your site has encountered, and a log of outgoing email messages sent by your site.
sl_SI: Ogled zapisov o napakah na spletnem mestu in dnevnik odhodne pošte z vašega spletnega mesta.

en: View a single branch of your Sitemap. Useful for working with large sites and complex tree structures.
sl_SI: Ogled posamezne veje Kazala spletnega mesta. Uporabno za delo z velikimi spletnimi mesti in zapletenimi drevesnimi strukturami.

en: View and change which file types you permit users to upload to your File Manager.
sl_SI: Ogled in sprememb dovoljenih tipov datotek za nalaganje z upraviteljem datotek.

en: View and change your site's structure. Click a page to see available actions; from this menu, you can control access to or delete a page. Click and drag a page to move it to a different place in your site.
sl_SI: Ogled in sprememba vaše strukture spletnega mesta. Kliknite stran za ogled akcij, ki so na voljo. Iz tega menija lahko kontrolirate dostop ali izbrišete stran. Kliknite in povlecite stran za premik na drug del spletnega mesta.

en: View available language packs installed for the concrete5 Dashboard and editing interface.
sl_SI: Ogled nameščenih jezikovnih paketov, ki so na voljo za concrete5 Kontrolnik in urejevalni vmesnik.

en: View content created using Composer, but have not yet published.
sl_SI: Ogled vsebine ustvarjene z Urejevalnikom, ki pa še ni bila objavljena.

en: View emails your site sends, as well as error messages PHP and MysSQL erros returned as your site runs.
sl_SI: Ogled e-pošte, ki jo pošilja vaše spletno mesto, kot tudi sporočil o napakah PHP in MySQL med delovanjem.

en: View graphs showing recent site traffic, registration, page creation and downloaded files.
sl_SI: Ogled grafov s prikazom zadnjega prometa na spletnem mestu, registracije, izdelane strani in naložene datoteke.

en: View in Marketplace
sl_SI: Ogled na tržnici

en: View information about your concrete5 site's configuration, as well as details about the hosting environment you're using.
sl_SI: Ogled informacij o vaši concrete5 konfiguraciji spletnega mesta, kot tudi o gostiteljskem okolju, ki ga uporabljate.

en: View responses to your site's forms. Submitted form data is collected here.
sl_SI: Ogled odzivov na vaše obrazce na spletnem mestu. Poslani podatki so zbrani tu.

en: View your site activity.
sl_SI: Ogled vaše aktivnosti na spletni strani.

en: View, search for, add, and edit groups. Click a group to edit it. Groups are useful for organizing users and setting permissions for multiple users simultaneously.
sl_SI: Ogled, iskanje, dodajanje in urejanje skupin. Kliknite skupino za urejanje. Skupine so uporabne za urejanje uporabnikov in nastavitve dovoljenj za več uporabnikov istočasno.

en: View/Edit Original
sl_SI: Ogled/Urejanje izvirnika

en: Viewing
sl_SI: Ogled

en: Viewing <b>%s</b> to <b>%s</b> (<b>%s</b> Total)
sl_SI: Na ogled <b>%s</b> do <b>%s</b> (<b>%s</b> vseh)

en: Viewing Permissions
sl_SI: Dovoljenje za ogled

en: Visit
sl_SI: Obisk

en: Vote
sl_SI: Glasuj

en: Waiting for Me
sl_SI: Čaka na mene

en: Want more themes?
sl_SI: Želite več tem?

en: Warning! This is a system page. Deleting it could potentially break your site. Please proceed with caution.
sl_SI: Pozor! To je sistemska stran. Brisanje bi lahko zrušilo vaše spletno mesto. Nadaljujte previdno.

en: Warning, this cannot be undone. No attributes will be deleted but they will no longer be grouped together.
sl_SI: Opozorilo! Tega ne morete razveljaviti. Atributi ne bodo pobrisani, vendar ne bodo več skupaj v skupini.

en: Warning, this cannot be undone. No jobs will be deleted but they will no longer be grouped together.
sl_SI: Pozor, tega ne morete razveljaviti. Opravila ne bodo zbrisana, vendar ne bodo več skupaj.

en: Warning:
sl_SI: Opozorilo:

en: We have no record of that email address.
sl_SI: Tega e-poštnega naslova nimamo zavedenega.

en: Web Address
sl_SI: Spletni naslov

en: Website Registration Notification
sl_SI: Obvestilo o registraciji spletne strani

en: Weeks
sl_SI: tednov

en: Welcome Back
sl_SI: Dobrodošli nazaj

en: Welcome to
sl_SI: Dobrodošli na

en: Welcome to concrete5
sl_SI: Dobrodošli v concrete5

en: What do you wish to do?
sl_SI: Kaj želite storiti?

en: What goes in your site.
sl_SI: Kaj gre na vaše spletno mesto.

en: What type of page would you like to write?
sl_SI: Kakšen tip strani bi radi napisali?

en: What would you like to do with this layout's blocks?
sl_SI: Kaj bi radi naredili s temi postavitvenimi bloki?

en: When people browse to the page.  (which runs after the main rendering request of the page.)
sl_SI: Ko ljudje pribrskajo na stran. (začne po glavni zahtevi prikaza strani)

en: When should guests be able to view this block?
sl_SI: Kdaj lahko gosti vidijo ta blok?

en: Where do you want to publish this page?
sl_SI: Kje želite objaviti to stran?

en: Whitelist: Selected areas are only areas indexed.
sl_SI: Beli seznam: označena območja so edina indeksirana območja.

en: Who can add what?
sl_SI: Kdo lahko kaj doda?

en: Who can assign what?
sl_SI: Kdo lahko kaj dodeli?

en: Who can edit this page?
sl_SI: Kdo lahko ureja to stran?

en: Who can edit what?
sl_SI: Kdo lahko kaj uredi?

en: Who can search what?
sl_SI: Kdo lahko kaj išče?

en: Who can set what?
sl_SI: Kdo lahko kaj nastavi?

en: Who can view this page?
sl_SI: Kdo si lahko ogleda to stran?

en: Who can view what?
sl_SI: Kdo lahko kaj vidi?

en: Who can't add what?
sl_SI: Kdo česa ne more dodati?

en: Who can't assign what?
sl_SI: Kdo česa ne more dodeliti?

en: Who can't edit what?
sl_SI: Kdo česa ne more urediti?

en: Who can't search what?
sl_SI: Kdo česa ne more iskati?

en: Who can't set what?
sl_SI: Kdo česa ne more nastaviti?

en: Who can't view what?
sl_SI: Kdo česa ne more videti?

en: Who gets access to this permission?
sl_SI: Kdo dobi dostop do tega dovoljenja?

en: Whole world at a glance.
sl_SI: Cel svet na prvi pogled.

en: Width
sl_SI: Širina

en: Width
sl_SI: Širina

en: Windows 8 Thumbnail
sl_SI: Sličice za Windows 8

en: Windows 8 icon removed successfully.
sl_SI: Windows 8 ikona je bila uspešno odstranjena.

en: Windows 8 icon updated successfully.
sl_SI: Windows 8 ikona je bila uspešno posodobljena.

en: Windows 8 start screen tiles should be 144x144 and be in the .png format.
sl_SI: Sličice za Windows 8 začetni zaslon naj bodo 144x144 v formatu PNG.

en: Windows Audio
sl_SI: Windows audio - WMA

en: Windows Bitmap
sl_SI: Windows Bitmap - BMP

en: Windows Video
sl_SI: Windows video - WMV

en: With Selected
sl_SI: Z izbranimi

en: Woops!
sl_SI: Ups!

en: Words listed here will be automatically removed from url slugs.
sl_SI: Besede s tega seznama bodo avtomatsko odstranjene iz URL oznak.

en: Workflow
sl_SI: Potek dela

en: Workflow Access
sl_SI: Dostop do poteka dela

en: Workflow Basics
sl_SI: Osnove poteka dela

en: Workflow List
sl_SI: Spisek potekov dela

en: Workflow Names must only include alphanumerics and spaces.
sl_SI: Delovni poteki lahko vključujejo le alfanumerične znake in presledke.

en: Workflow Notification
sl_SI: Opomba delovnega toka

en: Workflow Options saved.
sl_SI: Možnosti delovnega poteka so shranjene.

en: Workflow created successfully. You may now modify its properties.
sl_SI: Delovni potek je bil uspešno ustvarjen. Sedaj lahko spremenite njegove lastnosti.

en: Workflow deleted successfully.
sl_SI: Delovni potek je bil uspešno pobrisan.

en: Workflow types
sl_SI: Tipi potekov dela

en: Workflow updated.
sl_SI: Delovni potek je posodobljen.

en: Workflow with that name already exists.
sl_SI: Delovni potek s tem imenom že obstaja.

en: Workflows
sl_SI: Poteki dela

en: Wrapper for static pages.
sl_SI: Ovoj za statične strani.

en: Writable Files and Configuration Directories
sl_SI: Pisanje v datoteke in konfiguracijske mape

en: Write
sl_SI: Pisanje

en: Write for your site.
sl_SI: Pišite na spletno mesto.

en: XML Support
sl_SI: XML podpora

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, include this page type in Composer.
sl_SI: Da, vključite to stran v urejevalniku.

en: Yes, remove the package's directory from the installation directory.
sl_SI: Da, odstrani mapo paketa iz namestitvene mape.

en: Yes. Reset site content with the content found in this package
sl_SI: Da. Ponastavi vsebino strani z vsebino iz tega paketa.

en: Yesterday
sl_SI: Včeraj

en: You are changing a preset
sl_SI: Menjate prednastavitve

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. You logged in on <strong>%s</strong>.
sl_SI: Ste prijavljeni kot <strong>%s</strong>. Prijavljeni ste <strong>%s</strong>.

en: You are not authorized to access this page.
sl_SI: Nimate pooblastila za dostop do te strani.

en: You are registered but a site administrator must review your account, you will not be able to login until your account has been approved.
sl_SI: Ste registrirani, vendar mora administrator strani preveriti vaš račun. Prijaviti se ne boste mogli, dokler račun ne bo odobren.

en: You are registered but you need to validate your email address. Some or all functionality on this site will be limited until you do so.
sl_SI: Ste registrirani, vendar morate preveriti vaš e-poštni naslov. Nekaj ali vsa funkcionalnost na tej strani bo omejena, dokler tega ne storite.

en: You can download themes and add-ons from the concrete5 marketplace.
sl_SI: Teme in dodatke lahko naložite s concrete5 tržnice.

en: You cannot access task permissions.
sl_SI: Ne morete dostopati do dovoljenj za opravila.

en: You cannot access these permissions.
sl_SI: Do teh dovoljenj nimate dostopa.

en: You cannot delete the default Job set.
sl_SI: Ne morete pobrisati privzetega nabora opravil.

en: You cannot delete your own user account.
sl_SI: Ne morete pobrisati svojega lastnega uporabniškega imena.

en: You cannot move or copy the source page(s).
sl_SI: Ne morete premakniti ali kopirati izvornih strani.

en: You cannot view the source page(s).
sl_SI: Ne morete si ogledati izvornih strani.

en: You do not have access to change this page's theme.
sl_SI: Nimate dostopa za spreminjanje te teme strani.

en: You do not have access to change this page's type.
sl_SI: Nimate dostopa do spreminjanja tega tipa strani.

en: You do not have access to delete this stack.
sl_SI: Nimate dostopa za brisanje tega sklada.

en: You do not have access to download themes or add-ons from the marketplace.
sl_SI: Nimate dostopa do nalaganja tem ali dodatkov s tržnice.

en: You do not have access to group search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
sl_SI: Nimate dostopa do skupinskega iskanja. Nastavitve lahko spremenite v predelu za dostop nastavitev strani v Kontrolniku.

en: You do not have access to page type default content.
sl_SI: Nimate dostopa do privzete vsebine tipa strani.

en: You do not have access to the dashboard sitemap.
sl_SI: Nimate dostopa do kazala Kontrolnika.

en: You do not have access to the file manager.
sl_SI: Nimate dostopa do upravitelja datotek.

en: You do not have access to the sitemap.
sl_SI: Nimate dostopa do Kazala strani.

en: You do not have access to user search. This setting may be changed in the access section of the dashboard settings page.
sl_SI: Nimate dostopa do iskanja po uporabnikih. Te nastavitve se lahko spremenijo v dostopnem delu nastavitev strani na Kontrolniku

en: You do not have group search permissions.
sl_SI: Nimate dovoljenja za iskanje po skupini.

en: You do not have permission to change permissions on any of the selected pages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje dovoljenj katerekoli od označenih strani.

en: You do not have permission to connect this site to the marketplace.
sl_SI: Nimate dovoljenja za povezavo te strani na tržnico.

en: You do not have permission to connect to the marketplace.
sl_SI: Nimate dovoljenja za povezavo s tržnico.

en: You do not have permission to copy any of the selected files.
sl_SI: Nimate dovoljenja kopirati katerokoli od izbranih datotek.

en: You do not have permission to create or administer backups.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje ali upravljanje varnostnih kopij.

en: You do not have permission to delete any of the selected files.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje označenih datotek.

en: You do not have permission to delete any of the selected pages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje katerekoli od izbranih strani.

en: You do not have permission to delete this file set.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje tega nabora datotek.

en: You do not have permission to download add-ons.
sl_SI: Nimate dovoljenja za nalaganje dodatkov.

en: You do not have permission to download packages from the marketplace.
sl_SI: Nimate dovoljenja za nalaganje paketov s tržnice.

en: You do not have permission to install add-ons.
sl_SI: Nimate dovoljenja za namestitev dodatkov.

en: You do not have permission to install custom block types or add-ons.
sl_SI: Nimate dovoljenja za namestitev svojih blokov in dodatkov.

en: You do not have permission to modify speed settings on any of the selected pages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje hitrostnih nastavitev za katerokoli od označenih datotek.

en: You do not have permission to modify the page type or theme on any of the selected pages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje tipa strani ali teme na nobeni od označenih strani.

en: You do not have permission to modify this attribute.
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje tega atributa.

en: You do not have permission to perform this action.
sl_SI: Nimate dovoljenja za izvedbo te akcije.

en: You do not have permission to rescan any of the selected files.
sl_SI: Nimate dovoljenja preiskati katerekoli od označenih datotek.

en: You do not have permission to uninstall packages.
sl_SI: Nimate dovoljenja za odstranitev paketov.

en: You do not have permissions to add this page type in that location.
sl_SI: Nimate pravic za dodajanje tega tipa strani na to lokacijo.

en: You do not have permissions to refresh this page.
sl_SI: Nimate dovoljenja za osvežitev te strani.

en: You do not have permissions to remove this file set.
sl_SI: Nimate dovoljenja za odstranitev tega nabora datotek.

en: You do not have sufficient privileges to add this page or these pages to this destination.
sl_SI: Nimate zadostnih pooblastil za dodajanje te/teh strani na to lokacijo.

en: You do not have the ability to copy this file.
sl_SI: Te datoteke ne morete kopirati.

en: You do not have user search or group search permissions.
sl_SI: Nimate dovoljenja za iskanje po uporabnikih ali skupinah.

en: You don't have any interface languages installed. You must run concrete5 in English.
sl_SI: Nimate nameščenih jezikov za vmesnik. Uporabljena bo angleščina.

en: You don't have permission to access this RSS feed
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do RSS vira

en: You dragged "%s" onto "%s." What do you wish to do?
sl_SI: Povlekli ste "%s" na "%s." Kaj želite storiti?

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet.
sl_SI: Prenesli ste novo verzijo concrete5, vendar ga še niste nadgradili.

en: You have downloaded a new version of concrete5 but have not upgraded to it yet. <a href="%s">Upgrade your site to %s now</a>!
sl_SI: Naložili ste novo verzijo concrete5 vendar je še niste nadgradili. <a href="%s">Nadgradite vašo stran na %s zdaj</a>!

en: You have no access to assign groups.
sl_SI: Nimate dostopa do dodelitve skupin.

en: You have no access to groups.
sl_SI: Nimate dostopa do skupin.

en: You have no access to user export.
sl_SI: Nimate dostopa do izvoza uporabnikov.

en: You have no access to users.
sl_SI: Nimate dostopa do uporabnikov.

en: You have no anti-spam libraries installed.
sl_SI: Nimate nameščenih knjižnica proti neželeni pošti.

en: You have no backups available.
sl_SI: Na voljo nimate nobenih varnostnih kopij.

en: You have no captcha libraries installed.
sl_SI: Nimate nameščenih knjižnic captcha.

en: You have no items in this scrapbook.
sl_SI: V tej beležnici nimate elementov.

en: You have no items in your Clipboard.
sl_SI: Nimate predmetov na odložišču.

en: You have no jobs installed.
sl_SI: Nimate nameščenih nobenih opravil.

en: You have not added any Job sets.
sl_SI: Niste dodali še nobenega sklopa opravil.

en: You have not added any group sets.
sl_SI: Niste dodali nobenega nabora skupin.

en: You have not created any drafts. <a href="%s">Visit Composer &gt;</a>
sl_SI: Niste ustvarili nobenega osnutka. <a href="%s">Obiščite urejevalnik &gt;</a>

en: You have not created any file sets yet.
sl_SI: Niste še kreirali nobenega nabora datotek.

en: You have not created any surveys.
sl_SI: Niste ustvarili nobene ankete.

en: You have not setup any page types for Composer.
sl_SI: Za urejevalnik niste nastavili nobenega tipa strani.

en: You haven't written a message!
sl_SI: Niste vpisali sporočila!

en: You may approve or remove this user account here
sl_SI: Uporabnikov račun lahko odobrite ali odstranite tule

en: You may approve or remove this user account here:
sl_SI: Uporabnikov račun lahko odobrite ali odstranite tule:

en: You may not add %s to area %s.
sl_SI: Ne smete dodati %s v območje %s.

en: You may not arrange the contents of area %s.
sl_SI: Ne smete preurejati vsebine območja %s.

en: You may not delete the home page.
sl_SI: Domače strani ne smete pobrisati.

en: You may not move/copy/alias the chosen page(s) to that location.
sl_SI: Ne smete premakniti/kopirati/narediti vzdevek izbranih strani na to lokacijo.

en: You may not remove the super user account.
sl_SI: Super uporabniškega računa ne morete odstraniti.

en: You may not send more than %s messages in %s minutes
sl_SI: Ne smete poslati več kot %s sporočil v %s minutah

en: You may only add access to these selected pages if they have all been set to override parent or page defaults permissions.
sl_SI: Dostop do teh označenih strani lahko dodate le, če so bile vse nastavljene za preglasitev privzetih dovoljenj višjenivojske strani.

en: You may only apply updates with a greater version number than the version you are currently running.
sl_SI: Posodobitev lahko zahtevate le za višjo številko verzije, kot jo trenutno poganjate.

en: You may only set specific permissions for pages if they are set to override defaults or their parent pages.
sl_SI: Nastavite lahko le določena dovoljenja za strani, ki imajo nastavljeno prekrmarjenje privzetih vrednosti ali višjenivojskih strani.

en: You must be logged in as %s to remove groups.
sl_SI: Za odstranjevanje skupin morate biti prijavljeni kot %s.

en: You must be logged in to leave a reply.
sl_SI: Za oddajo sporočila morate biti prijavljeni.

en: You must choose a file.
sl_SI: Izbrati morate datoteko.

en: You must choose an option to refresh.
sl_SI: Za osvežitev morate izbrati eno od možnosti.

en: You must choose who this permission is for.
sl_SI: Določiti morate za koga so ta dovoljenja.

en: You must delete all pages of this type, and remove all page versions that contain this page type before deleting this page type.
sl_SI: Preden pobrišete ta tip strani morate pobrisati vse strani tega tipa in odstraniti vse verzije strani, ki vsebujejo ta tip strani.

en: You must enable <a href="%s">advanced permissions</a> to use group sets.
sl_SI: Za uporabo naborov skupin morate omogočiti <a href="%s">napredna dovoljenja</a>.

en: You must enter a valid email address.
sl_SI: Vnesti morate veljavni e-poštni naslov.

en: You must enter a valid name
sl_SI: Vnesite veljavno ime

en: You must first upgrade your site to version 5.4.2.2
sl_SI: Vašo stran morate najprej nadgraditi na verzijo 5.4.2.2

en: You must give the workflow a name.
sl_SI: Delovnemu poteku morate dodeliti ime.

en: You must give your custom style preset a name.
sl_SI: Svojim prednastavitvam sloga po meri morate dodeliti ime.

en: You must give your file a link.
sl_SI: Svoji datoteki morate dati povezavo.

en: You must give your stack a name.
sl_SI: Svojemu skladu morate dodeliti ime.

en: You must have access to the dashboard sitemap to search pages.
sl_SI: Za iskanje po straneh morate imeti dostop do Kazala Kontrolnika.

en: You must install Adobe Flash to view this content.
sl_SI: Za ogled te vsebine potrebujete Adobe Flash.

en: You must provide a name for your page before you can publish it.
sl_SI: Svoji strani morate dodeliti ime preden jo lahko objavite.

en: You must provide the following information before you may login.
sl_SI: Preden se lahko prijavite, morate vpisati naslednje podatke.

en: You must select a file.
sl_SI: Izbrati morate datoteko.

en: You must select a form.
sl_SI: Izbrati morate obrazec.

en: You must select a valid FLV file.
sl_SI: Izbrati morate veljavno FLV datoteko.

en: You must select a valid sample content starting point.
sl_SI: Določiti morate začetno točko veljavne vzorčne vsebine.

en: You must select an image.
sl_SI: Izbrati morate sliko.

en: You must select at least one file.
sl_SI: Označiti morate vsaj eno datoteko.

en: You must sign in order to access this page!
sl_SI: Za dostop do te strani se morate vpisati!

en: You must specify a valid database name
sl_SI: Določiti morate veljano ime podatkovne baze

en: You must specify a valid database server
sl_SI: Določiti morate veljavni strežnik podatkovne baze

en: You must specify at least one country.
sl_SI: Določiti morate vsaj eno državo.

en: You must specify at least one template to make into a page type.
sl_SI: Določiti morate vsaj eno predlogo za tip strani.

en: You must specify at least one valid URL.
sl_SI: Določiti morate vsaj en veljaven URL.

en: You need the Adobe Flash plugin installed on your computer to upload and crop your user profile picture.
sl_SI: Za obrezovanje in nalaganje vaše uporabniške slike potrebujete nameščen vtičnik Adobe Flash.

en: You will receive a test message from %s
sl_SI: Testno e-sporočilo boste prejeli od %s.

en: You've already installed that package.
sl_SI: Ta paket imate že nameščen.

en: You've sent more messages than we can handle just now, that last one didn't go out. 
    				We've notified an administrator to check into this. 
    				Please wait a few minutes before sending a new message.
sl_SI: Poslali ste več sporočil, kot jih trenutno uspemo obdelati, zadnje ni šlo ven. 
    				O tem je obveščen administrator. 
    				Preden pošljete novo sporočilo, počakajte nekaj minut.

en: You've voted on this survey.
sl_SI: V tej anketi ste glasovali.

en: YouTube Video
sl_SI: YouTube video

en: YouTube Video disabled in edit mode.
sl_SI: YouTube video je onemogočen v načinu urejanja.

en: Your Details
sl_SI: Vaši podatki

en: Your Site
sl_SI: Vaša spletna stran

en: Your account has been created, and you are now logged in.
sl_SI: Vaš račun je bil ustvarjen in sedaj ste prijavljeni.

en: Your browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on.
sl_SI: Vaši piškotki so izključeni. Vključite jih.

en: Your concrete5 site does not use the simple permissions model. You must change your permissions for each specific page and content area.
sl_SI: Vaša concrete5 spletna stran ne uporablja enostavnega modela dovoljenj. Dovoljenja morate spremeniti za vsako določeno stran in vsebinsko področje.

en: Your configuration directory config/ does not appear to be writable by the web server.
sl_SI: Zdi se, da v vašo nastavitveno mapo config/ spletni strežnik ne more pisati.

en: Your copy operation will only affect the current page - not any children.
sl_SI: Vaše kopiranje bo učinkovalo le na trenutni strani - ne na podstrani.

en: Your current website uses a version of concrete5 greater than this one. You cannot upgrade.
sl_SI: Vaša trenutna spletna stran uporablja novejšo verzijo concrete5 od te. Ne morete nadgraditi.

en: Your email will not be publicly displayed.
sl_SI: Vaša e-pošta ne bo javno objavljena

en: Your files directory files/ does not appear to be writable by the web server.
sl_SI: Zdi se, da v vašo mapa za datoteke files/ spletni strežnik ne more pisati.

en: Your form must have a name.
sl_SI: Vaš obrazec mora ime ime.

en: Your image should be 16x16 pixels, and should be a gif or a png with a .ico file extension.
sl_SI: Slika naj bo velikosti 16x16 pikslov v formatu gif ali png ter shranjena s končnico .ico.

en: Your login is the most recent.
sl_SI: Vaša prijava je najnoveša.

en: Your packages directory packages/ does not appear to be writable by the web server.
sl_SI: Zdi se, da v vašo paketno mapo packages/ spletni strežnik ne more pisati.

en: Your question has been added. To view it click the preview tab.
sl_SI: Vaše vprašanje je bilo dodano. Za ogled kliknite na Predogled.

en: Your question has been edited.
sl_SI: Vaše vprašanje je bilo spremenjeno.

en: Your registration has been approved. You can log into your new account here
sl_SI: Vaša registracija je bila odobrena. Tule se lahko prijavite v svoj račun

en: Your request to move "%s" beneath "%s" has been stored. Someone with approval rights will have to activate the change.
sl_SI: Vaša zahteva za premik "%s" pod "%s" je bila shranjena. Nekdo z odobritvenimi pravicami bo aktiviral spremembo.

en: Your session has expired.  Please log back in.
sl_SI: Vaša seja je potekla. Prosim, če se ponovno prijavite.

en: Your site is <strong>not</strong> connected to the concrete5 community.
sl_SI: Vaša stran <strong>NI</strong> povezana v concrete5 skupnost.

en: Your site is already up to date! The current version of concrete5 is <b>%s</b>. You should remove this file for security.
sl_SI: Vaša stran je že posodobljena! Trenutna verzija concrete5 je <b>%s</b>. To datoteko odstranite iz varnostnih razlogov.

en: Your site is currently connected to the concrete5 community. Your project page URL is:
sl_SI: Vaša stran je trenutno povezana v concrete5 skupnost. URL vaše projektne strani je:

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons.
sl_SI: Vaša stran ni povezana v concrete5 skupnost. Povezava vam omogoči enostavno razširjanje strani s temami in dodatki.

en: Your site is not connected to the concrete5 community. Connecting lets you easily extend a site with themes and add-ons. Connecting enables automatic updates.
sl_SI: Vaša stran ni povezana v concrete5 skupnost. Povezava vam omogoča enostavno razširjanje s temami in dodatki. Povezava omogoča avtomatske posodobitve.

en: Your site is now connected to the concrete5 community.
sl_SI: Vaša stran je sedaj povezana na concrete5 skupnost.

en: Your site's name has been saved.
sl_SI: Ime vaše strani je bilo shranjeno.

en: Zip Archive
sl_SI: ZIP arhiv

en: Zoom
sl_SI: Povečava

en: a comment is required
sl_SI: zahtevan je komentar

en: add file, delete file, copy, move, alias, resize, crop, rename, images, title, attribute
sl_SI: dodaj datoteko, briši datoteko, kopiraj, premakni, vzdevek, spremeni velikost, obreži, preimenuj, slike, naslov, atribut

en: add workflow, remove workflow
sl_SI: dodaj potek dela, odstrani potek dela

en: add-on, addon, add on, package, applications, ecommerce, discussions, forums, themes, templates, blocks
sl_SI: dodatek, paket, aplikacija, e-poslovanje, diskusije, forumi, teme, predloge, bloki

en: add-on, addon, ecommerce, install, discussions, forums, themes, templates, blocks
sl_SI: dodatek, e-poslovanje, namestitev, diskusije, forumi, teme, predloge, bloki

en: and all its children were successfully copied beneath
sl_SI: in vse nižje nivojske strani so bile uspešno kopirane pod

en: antispam, block spam, security
sl_SI: antispam, blokiraj neželeno pošto, varnost

en: at a specific date and time
sl_SI: na določen dan in čas

en: at the current level
sl_SI: v trenutnem nivoju

en: at the current level.
sl_SI: na trenutnem nivoju.

en: at the level above.
sl_SI: na za eno višjem nivoju.

en: at the second level.
sl_SI: na drugem nivoju.

en: at the third level.
sl_SI: na tretjem nivoju.

en: at the top level.
sl_SI: na zgornjem nivoju.

en: attribute configuration
sl_SI: konfiguracija atributov

en: attributes, sets
sl_SI: atributi, nabori

en: attributes, types
sl_SI: atributi, tipi

en: autohigh
sl_SI: avtomatsko visoka

en: autolow
sl_SI: avtomatsko nizka

en: beneath
sl_SI: pod

en: beneath another page
sl_SI: pod drugo stranjo

en: beneath this page
sl_SI: pod to stranjo

en: best
sl_SI: najboljša

en: block, refresh, custom
sl_SI: blok, osveži, po meri

en: blog drafts, composer
sl_SI: osnutki blog člankov, urejevalnik

en: blog, blogging
sl_SI: blog, bloganje

en: bulk, seo, change keywords, engine, optimization, search
sl_SI: večina, seo, sprememba ključnih besed, motor, optimizacija, iskanje

en: buy addon, buy add on, buy add-on, purchase addon, purchase add on, purchase add-on, find addon, new addon, marketplace
sl_SI: kupi dodatek, nov dodatek, najdi dodatek, tržnica

en: buy theme, new theme, marketplace, template
sl_SI: kupi temo, nova tema, tržnica, predloga

en: by
sl_SI: od

en: cache option, change cache, override, turn on cache, turn off cache, no cache, page cache, caching
sl_SI: možnosti predpomnjenja, spremembe predpomnjenja, prekrmiljenje, vklop predpomnilnika, izklop predpomnilnika, brez predpomnilnika, predpomnilnik strani, predpomnjenje

en: cache option, turn off cache, no cache, page cache, caching
sl_SI: možnosti predpomnilnika, izklop predpomnilnika, brez predpomnilnika, predpomnilnik strani, predpomnjenje

en: cache page if all blocks support it.
sl_SI: predpomni stran, če jo podpirajo vsi bloki.

en: characters
sl_SI: znaki

en: concrete5 - open source CMS
sl_SI: concrete5 - odprtokodni CMS

en: concrete5 - open source content management system for PHP and MySQL
sl_SI: concrete5 - odprtokodni sistem za upravljenja z vsebinami za PHP in MySQL

en: concrete5 Community
sl_SI: concrete5 skupnost

en: concrete5 Community - Purchase &amp; Checkout
sl_SI: concrete5 skupnost - Kupi in plačaj

en: concrete5 Update
sl_SI: concrete5 Posodobitev

en: concrete5 cannot parse the PATH_INFO or ORIG_PATH_INFO information provided by your server.
sl_SI: concrete5 ne more razrešiti PATH_INFO ali ORIG_PATH_INFO vašega strežnika.

en: concrete5 does not support Internet Explorer 6 in edit mode.
sl_SI: concrete5 ne podpira Internet Explorer 6 v načinu urejanja.

en: concrete5 interface settings saved successfully.
sl_SI: Nastavitve concrete5 vmesnika so bile uspešno shranjene.

en: concrete5 is already installed.
sl_SI: concrete5 je že nameščen.

en: concrete5 requires GD library 2.0.1 or greater
sl_SI: concrete5 zahteva GD knjižnico 2.0.1 ali novejšo

en: concrete5 requires PHP XML Parser and SimpleXML extensions
sl_SI: concrete5 zahteva PHP XML Parser in SimpleXML extensions

en: concrete5 requires at least PHP %s
sl_SI: concrete5 tajteva najmanj PHP %s

en: concrete5 veterans can choose "Empty Site," but otherwise we recommend starting with some sample content.
sl_SI: concrete5 veterani lahko izberejo "Prazna stran," sicer pa priporočamo začetek z vzorčno vsebino.

en: concrete5 was not able to save the package after download.
sl_SI: concrete5 ni uspel shraniti paketa po nalaganju.

en: concrete5.org, my account, marketplace
sl_SI: concrete5.org, moj račun, tržnica

en: configure search, site search, search option
sl_SI: konfiguracija iskanja, iskanje po spletnem mestu, možnosti iskanja

en: curl must be enabled to preview external themes.
sl_SI: curl mora biti omogočen za predogled zunanjih tem.

en: custom theme, change theme, custom css, css
sl_SI: tema po meri, spremeni temo, css po meri, css

en: dashboard, configuration
sl_SI: kontrolnik, konfiguracija

en: dashed
sl_SI: črtkana

en: days
sl_SI: dan

en: debug
sl_SI: razhroščevanje

en: disable full page cache.
sl_SI: onemogoči predpomnjenje cele strani

en: dotted
sl_SI: pikčasta

en: double
sl_SI: dvojna

en: e.g. 17 SE 3rd #410, Portland, OR, 97214
sl_SI: npr. 17 SE 3rd #410, Portland, OR, 97214

en: edit
sl_SI: uredi

en: edit stacks, view stacks, all stacks
sl_SI: uredi sklade, poglej sklade, vsi skladi

en: editors, hide site, offline, private, public, access
sl_SI: urejevalniki, skrij spletno mesto, offline, zasebno, javno, dostop

en: email server, mail settings, mail configuration, external, internal
sl_SI: e-poštni strežnik, e-poštne nastavitve, e-poštna konfiguracija, zunanje, notranje

en: email server, mail settings, mail configuration, private message, message system, import, email, message
sl_SI: e-poštni strežnik, e-poštne nastavitve, e-poštna konfiguracija, zasebna sporočila, sporočilni sistem, uvozi, e-pošta, sporočilo

en: email, logging, logs, smtp, pop, errors, mysql, log
sl_SI: e-pošta, prijava, dnevniki, smtp, pop, napake, mysql, dnevnik

en: enable full page cache.
sl_SI: omogoči predpomnjenje cele strani.

en: errors, exceptions, develop, support, help
sl_SI: napake, izjeme, razvoj, podpora, pomoč

en: everywhere
sl_SI: kjerkoli

en: export, backup, database, sql, mysql, encryption, restore
sl_SI: izvoz, varnostna kopija, podatkovna baza, sql, mysql, enkripcija, restavriranje

en: export, database, xml, starting, points, schema, refresh, custom, tables
sl_SI: izvoz, podatkovna baza, xml, zagon, točke, shema, osveževanje, po meri, tabele

en: failed login attempts
sl_SI: zgrešenih poskusih prijave

en: file options, file manager, upload, modify
sl_SI: možnosti datotek, upravitelj datotek, nalaganje, spreminjanje

en: file, file attributes, title, attribute, description, rename
sl_SI: datoteka, atributi datoteke, naslov, atribut, opis, preimenovanje

en: files, category, categories
sl_SI: datoteke, kategorija, kategorije

en: find page, search page, search, find, pages, sitemap
sl_SI: nadi stran, preišči stran, išči, najdi, strani, kazalo spletnega mesta

en: find, search, people, delete user, remove user, change password, password
sl_SI: najdi, išči, ljudje, briši uporabnika, odstrani uporabnika, spremeni geslo, geslo

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey
sl_SI: obrazci, dnevnik, napaka, e-pošta, mysql, izjema, pregled

en: forms, log, error, email, mysql, exception, survey, history
sl_SI: obrazci, dnevnik, napaka, e-pošta, mysql, izjema, pregled, zgodovina

en: forms, questions, response, data
sl_SI: obrazci, vprašanja, odziv, podatki

en: g:i A
sl_SI: G:i

en: g:i:s A
sl_SI: G:i:s

en: groove
sl_SI: brazda

en: group set
sl_SI: nabor skupin

en: high
sl_SI: visoka

en: hits, pageviews, visitors, activity
sl_SI: zadetki, ogledi strani, obiskovalci, aktivnost

en: iFrame - Works in more devices
sl_SI: iFrame - deluje v več napravah

en: iPhone Thumbnail
sl_SI: Sličica za iPhone

en: iPhone home screen icons should be 57x57 and be in the .png format.
sl_SI: Ikone za domačo stran na iPhone morajo biti 57x57 in s podaljškom .png.

en: iPhone icon removed successfully.
sl_SI: iPhone ikona je bila uspešno odstranjena.

en: iPhone icon updated successfully.
sl_SI: iPhone ikona je bila uspešno posodobljena.

en: in
sl_SI: v

en: in alphabetical order
sl_SI: po abecednem redu

en: in alphabetical order.
sl_SI: po abecednem redu.

en: in reverse alphabetical order
sl_SI: po obrnjenem abecednem redu

en: in reverse alphabetical order.
sl_SI: po obrnjenem abecednem redu.

en: in reverse sitemap order.
sl_SI: po obrnjenem kazalu.

en: in their sitemap order
sl_SI: na osnovi kazala

en: in their sitemap order.
sl_SI: kot je v zaporedju kazala.

en: index search, reindex search, build sitemap, sitemap.xml, clear old versions, page versions, remove old
sl_SI: indeksiraj iskanje, ponovno indeksiraj iskanje, naredi kazalo spletnega mesta, sitemap.xml, pobriši stare verzije, verzije strani, odstrani staro

en: inset
sl_SI: znotraj

en: interface, quick nav, dashboard background, background image
sl_SI: vmesnik, hitro krmarjenje, ozadje kontrolnika, slika ozadja

en: leave blank to hide
sl_SI: pusti prazno za skrivanje

en: levels
sl_SI: nivoji

en: lock site, under construction, hide, hidden
sl_SI: zakleni spletno mesto, v delu, skrij, skrito

en: logo, favicon, iphone, icon, bookmark
sl_SI: logo, favicon, iphone, ikona, zaznamek

en: low
sl_SI: nizka

en: m/d/yy
sl_SI: d.m.yy

en: max
sl_SI: maks.

en: medium
sl_SI: srednja

en: member profile, member page, community, forums, social, avatar
sl_SI: uporabniški profil, uporabnikova stran, skupnost, forumi, družabno, avatar

en: minutes
sl_SI: minut

en: months
sl_SI: mesec

en: n/j/Y
sl_SI: j.n.Y

en: n/j/Y \a\t g:i A
sl_SI: j.n.Y \a\t G:i

en: network, proxy server
sl_SI: omrežje, proxy strežnik

en: new blog, write blog, blogging
sl_SI: nov blog, napišite blog, bloganje

en: new file set
sl_SI: nov nabor datotek

en: new theme, theme, active theme, change theme, template, css
sl_SI: nova tema, tema, aktivna tema, sprememba teme, predloge, css

en: new user group, new group, group, create
sl_SI: nova uporabniška skupina, nova skupina, skupina, ustvari

en: new user, create
sl_SI: nov uporabnik, ustvari

en: none
sl_SI: brez

en: of
sl_SI: od

en: on
sl_SI: dne:

en: once a certain amount of time has passed
sl_SI: ko poteče določen čas

en: outset
sl_SI: zunaj

en: overrides, system info, debug, support, help
sl_SI: prekrmiljenje, sistemske informacije, razhroščevanje, podpora, pomoč

en: page
sl_SI: stran

en: page attributes, custom
sl_SI: atributi strani, po meri

en: page type defaults, global block, global area, starter, template
sl_SI: privzete vrednosti tipa strani, splošen blok, splošno območje, začetek, predloga

en: page types
sl_SI: tipi strani

en: pages of type
sl_SI: tipi strani

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias
sl_SI: strani, dodajanje strani, brisanje strani, kopiranje, premikanje, psevdonimi

en: pages, add page, delete page, copy, move, alias, bulk
sl_SI: strani, dodaj stran, briši stran, kopiraj, premakni, vzdevek, gmota

en: pretty, slug
sl_SI: lepo, enostavno

en: profile, login, redirect, specific, dashboard, administrators
sl_SI: profil, prijava, preusmeritev, značilno, kontrolnik, administratorji

en: questions, quiz, response
sl_SI: vprašanja, kviz, odziv

en: remove
sl_SI: odstrani

en: ridge
sl_SI: greben

en: seconds
sl_SI: sekund

en: security, actions, administrator, admin, package, marketplace, search
sl_SI: varnost, akcije, administrator, admin, paket, tržnica, iskanje

en: security, alternate storage, hide files
sl_SI: varnost, rezervna shramba, skrivanje datotek

en: security, files, media, extension, manager, upload
sl_SI: varnost, datoteke, mediji, podaljšek, upravitelj, nalaganje

en: security, lock ip, lock out, block ip, address, restrict, access
sl_SI: varnost, zakljenjen ip, izločitve, blokiran ip, naslov, omeji, dostop

en: security, registration
sl_SI: varnost, registracija

en: signup, new user, community
sl_SI: vpis, nov uporabnik, skupnost

en: single, page, custom, application
sl_SI: samostojna, stran, po meri, aplikacija

en: smtp, mail settings
sl_SI: smtp, nastavitve e-pošte

en: solid
sl_SI: trdna

en: spam
sl_SI: neželena pošta

en: stack
sl_SI: sklad

en: stacks, reusable content, scrapbook, copy, paste, paste block, copy block, site name, logo
sl_SI: skladi, ponovno uporabna vsebina, beležka, kopiraj, prilepi, prilepi blok, kopiraj blok, ime spletnega mesta, logo

en: survey results
sl_SI: rezultati ankete

en: test smtp, test mail
sl_SI: testiranje smtp, testiranje e-pošte

en: the %s block named <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> Area.
sl_SI: ime bloka %s <strong>%s</strong> v <strong>%s</strong> področju.

en: theme
sl_SI: tema

en: timezone, profile, locale
sl_SI: časovni pas, profil, lokalno

en: tinymce, content block, fonts, editor, content, overlay
sl_SI: tinymce, vsebinski blok, pisave, urejevalnik, vsebina, prekrivanje

en: to
sl_SI: do

en: traffic, statistics, google analytics, quant, pageviews, hits
sl_SI: promet, statistika, google analytics, quant, ogledi strani, zadetki

en: translate, translation, internationalization, multilingual
sl_SI: preveri, prevod, internacionalizacija, več jezično

en: turn off statistics, tracking, statistics, pageviews, hits
sl_SI: izklop statistike, sledenje, statistika, ogledi strani, zadetki

en: update, upgrade
sl_SI: posodobi, nadgradi

en: upgrade, new version, update
sl_SI: nadgradnja, nova verzija, posodobitev

en: user attributes, user data, gather data, registration data
sl_SI: uporabniški atributi, uporabniški podatki, zbiranje podatkov, registracijski podatki

en: user, group, people, permissions, access, expire
sl_SI: uporabnik, skupina, ljudje, dovoljenja, dostop, iztek

en: users, groups, people, find, delete user, remove user, change password, password
sl_SI: uporabniki, skupine, ljudje, najdi, briši uporabika, odstrani uporabnika, spremeni geslo, geslo

en: vanity, pretty url, seo, pageview, view
sl_SI: nečimrnost, lep url, seo, ogled strani, ogled

en: warning
sl_SI: opozorilo

en: was moved beneath
sl_SI: je bilo premaknjeno pod

en: was successfully aliased beneath
sl_SI: je bil uspešno narejen vzdevek pod

en: was successfully copied beneath
sl_SI: je bilo uspešno kopirano pod

en: website name, title
sl_SI: stran spletne strani, naslov

en: weeks
sl_SI: teden

en: with the earliest first
sl_SI: z najstarejšo najprej

en: with the earliest first.
sl_SI: z najstarejšo na prvem mestu.

en: with the most recent first
sl_SI: z zadnjo dodano najprej

en: with the most recent first.
sl_SI: z najnovejšo na prvem mestu.
